Hoşgeldiniz!

Suriyeli Mülteci Videoları İzle

Yunanistan Vaadiyle Edirne'nin Göbeğine Bırakılan Suriyeli Mülteciler 01:22
Yunanistan Vaadiyle Edirne'nin Göbeğine Bırakılan Suriyeli Mülteciler 2.168 izlenme - 2 ay önce Edirne'de 2 Suriyeli mülteci, organizatör tarafından yasa dışı yollardan Yunanistan'a götürülmek vaadiyle bin 900 Euro dolandırıldı. 2 Suriyeli mültecinin Yunanistan diye Edirne'ye bırakıldığı, organizatörün bin 900 Euro parasını alıp kaçmak isterken polis tarafından yakalandığı tespit edildi. Edinilen bilgiye göre, organizatör 2 Suriyeli mülteciyi, Yunanistan diye Edirne'de Saraçlar Caddesi'ne bıraktı. Organizatör ile Yunanistan'a yasa dışı gitmek için bin 900 Euro'ya anlaşan 2 Suriyeli mülteci bırakılmak istenilen yerin Yunanistan olmadığı fark etti. Mültecilerin parasını alıp kaçmak isteyen organizatör ve 2 Suriyeli mülteci arasında tartışmaya başladı. Kısa sürede arbedeye dönüşen kavga, devriye gezen polis ekibi tarafından kontrol altına alındı. 2 Suriyeli mülteci ve organizatör olduğu belirlenen şahıs, polis ekibi tarafından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.
Belediye Otobüsünde Doğuran Suriyeli Mülteci 01:06
Belediye Otobüsünde Doğuran Suriyeli Mülteci 3.938 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da yaşayan Suriyeli Mülteci eşi ve 1 yaşındaki çocuğuyla belediye otobüsünde yolculuk ederken yine yeni yeniden doğurdu.bu seferki çocuğunu belediye otobüsünde doğuran Suriyelinin 8. çocuğunu hangi yerde veya hangi vasıtada doğuracağı merak konusu.
İstanbul'da Doğan Her 2 Bebekten 1'inin Suriyeli Olması 01:43
İstanbul'da Doğan Her 2 Bebekten 1'inin Suriyeli Olması 2.938 izlenme - 4 ay önce Suriyelilerin üreme hızları rekora gidiyor.İstatistiklere göre İstanbul'da doğan her iki bebekten biri suriyeli.Yenidoğan ve çocuk servisi ünitelerinde tedavi olanların da yarısından fazlası suriyeli.
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 01:28
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 6.841 izlenme - 11 ay önce Türkiye ve AB mültecilerin geri kabul anlaşmasını onaylayınca Yunanistan-Makedonya sınırındaki İdomeni kampındaki mülteciler protesto gösterileri düzenlemeye başladı Eylem yapan suriyeliler "Türkiye'ye geri dönmek istemiyoruz" "Türkiye'ye Hayır" " "Merkel bize yardım et" sloganları attı.
Şanlıurfa'da 1 Saatte İçinde 50 Suriyeli Hayat Kadını Yakalanması 00:53
Şanlıurfa'da 1 Saatte İçinde 50 Suriyeli Hayat Kadını Yakalanması 8.096 izlenme - 1 yıl önce ülkemizin en muhafazakar köşelerinden urfa'da suriyeli kadınlara müthiş derecede sahip çıkılıyor.muhacirlere ensar görevi layıkıyla yerine getiriliyor.
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 02:59
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 8.000 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'den Yunan Adası "Kos"a göçen bir mülteci genç "Türkiye'de yaşamaktansa denizde boğulup ölüp gitmek daha iyidir" dedi. Tabi savaştan önce süper güç olan kişi başına milli hasılası 120.000 olan suriyeli vatandaşlara Türkiye'yi beğendiremezsin.kusura bakma sana yattığın yerden işsizlik maaşı veremedik babana kişi başı ayrı ayı çocuk parası veremedik.affet bizi çocuk Kendisini 3 siktir git'le uğruyoruz.yıldızın parlasın nankör asalak.hiç olmazsa canını kurtardığımız için bi teşekkür edeydin.
Bebeğini Polise Fırlatmaya Çalışan Suriyeli Mülteci 00:32
Bebeğini Polise Fırlatmaya Çalışan Suriyeli Mülteci 4.329 izlenme - 11 ay önce görüntüler Yunan Adalarından.ne desek boş bebeğine şu muameleyi yapan bir insanı! Avrupalı neden ülkesine istesin.görüntüler Avrupa'da çok büyük infial yarattı ve bunlar barbar algısı mülteci yanlılarının bile zihinlerini kazımaya başladı.evet şu İşid kafasındaki adam Türkiye'ye gönderilecek.Allah sonumuzu hayır etsin.
Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi Suriyeli Mültecileri Kabul Etmemekle Suçlaması 01:17
Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi Suriyeli Mültecileri Kabul Etmemekle Suçlaması 3.042 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Birliği Bakanları son toplantısında Türkiye'yi Halep'ten kaçıp Türkiye sınırına dayanan Suriyelilere kapılarını açmamakla suçladı.bu ne yüzsüzlüktür arkadaş.kendileri sayıları yüzbinlerle ifade edilen suriyelileri sepetlemek için her türlü atraksiyonu yapıyo bize gelince yeni mülteci niye almıyosun.iyiden iyiye çöplük muamelesi görmeye başladık.
İzmirlilerin Dikili'de Mülteci Kampı İstemiyoruz Eylemi 01:13
İzmirlilerin Dikili'de Mülteci Kampı İstemiyoruz Eylemi 2.963 izlenme - 11 ay önce Hükümetin imzalandığı geri kabul anlaşması gereği ilk olarak Yunanistan'dan gelecek suriyeli,afgan,pakistan ve ıraklıların İzmir'in Dikili ilçesinde kamplarda yerleştirileceği ve uzun vadede mültecilerin yerleşik olarak turistik kıyı bölgelerinde iskan edileceği söylentisi İzmir Dikili halkı tarafından protesto edildi. biz 40 yıl çalıştıktan sonra emekli olup ege kıyısındaki sahil kasabalarına yerleşme hayalleri kurarken adamlar oraya yerleştirilecek gibi görünüyor.o kadar ensar muhacir muhabbeti yapan yozgat konya erzurum türevi yerler varken iç anadolunun bomboş bozkırları dururken ülkeye döviz kazandıran turistik yerlerin kirletilmesinin altında başka hesaplar yattığına eminim
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 02:15
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 2.982 izlenme - 1 yıl önce Rusya ve rejim güçleriyle İşid'in karşı karşıya geldiği Halep'ten kaçan halk Türkiye sınırına dayandı.İlerleyen günlerde sayının 300 Bin ile 1 Milyon arasında olabileceği tahmin ediliyor Ürdün'ün artık Suriyeli mülteci almayacağını açıklaması,suudi arabistan ve katar'ın hiç mülteci almaması, Ahmet Davutoğlununda "sayıları kaç milyon olursa olsun tüm suriyelilere kapımız açıktır" açıklamasından sonra bütün mülteciler Türkiye'ye akmaya başladı. geri kabul anlaşmasıyla Almanyanın büyük miktarda suriyeliyi geri yollayacağını düşünürsek, İsveç içişleri bakanının 200-300 bin Suriyeliyi gemilerle Türkiye'ye geri yollayacağız açıklamasından sonra Türkiye'deki suriyeli sayısının 5 milyonu bulacağını rahatlıkla söylebiliriz.üreme hızlarına bakılırsa 10-15 yıl sonra nur topu gibi bir azınlık sorunu bizi bekliyor.artık arapça resmi dil olsun mu isterler,şeriat mı isterler,özerklik mi isterler göreceğiz.bu iş artık demografik yapıyı Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit eder noktaya geldi.
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 01:19
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 4.039 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan - Makedonya sınırında zor şartlar altında bekleyen binlerce Ortadoğulu mülteci, üzerinde haç işareti olduğu gerekçesiyle Uluslar arası Kızılhaç'ın yardım paketlerini geri çevirdi. Sınırda Makedonya polisinin göçmenlere Kızılhaç'ın yardım paketlerini dağıtması sırasında ilginç bir olay yaşandı. Görüntülerde tel örgülerin arkasında bekleyen göçmeler, polisin dağıtmak istediği paketleri protesto ediyor. Polis, göçmenlerin tepkisi üzerine yardım paketlerini dağıtamadan geri götürüyor. hem batıya göçeceksin hem kaçak olacaksın hem de seni kabul eip sana yardım edenleri yuhalayacaksın.bu suriyeliler yüzsüzlükte çığır açtılar. bayrağında haç olan ülkelere gidiyosun ya tıpış tıpış,şimdi işsizlik maaşı bol bol üreyip çocuk parası alma rüyaları kuruyosun ya hristiyan diyarlarda. en son almanya 800 bin tane suriyeli mülteci almayı kabul etti.görsünler nasıl tiplermiş bunlar.yağmurlu havada su vermicen böyle tiplere.
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 01:18
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 2.870 izlenme - 1 yıl önce Kimse pek önemsemedi belki ama 21. yüzyılın sevr anlaşması bugün Türkiye tarafından imzalandı. Avrupalı parasını verip kendisine gelen bütün suriyelileri "geri kabul anlaşması" adı altında Türkiye'ye kitleyecek. Böylece avrupanın tampon bölgesi ve mülteci çöplüğü olacağız. Avrupalı bu işi o kadar önemsedi ki anlaşma öncesi AB ilerleme raporunda Türkiye'yi eleştiren sert cümleleri çıkardı ve Türkiye hükümetiyle ters düşmeyip biran önce anlaşmayı imzalayacak bütün yalakalıkları yaptı. Velhasıl kelam sadece 3 milyar euro için Türkiye Cumhuriyetinin bütün demografik yapısı, ilerde yaşanacak azınlık sorunları, hali hazırdaki büyük işsizlik, mültecilerin yarattığı asayiş sorunları gözardı edildi ve kalıcı olarak artık suriyelilerin vatandaşlık alacağı tescillenmiş oldu. Not: 3 milyar euro direkt Türkiye'ye verilmeyecek. Avrupalılar paranın sadece suriyelilere harcandığından emin olmak için kendi kuracağı komisyonla harcamaları denetleyecek.
Adnan Oktar: Suriyelilere Vatandaşlığı Ben Teklif Ettim 01:01
Adnan Oktar: Suriyelilere Vatandaşlığı Ben Teklif Ettim 722 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar, Suriyelilere vatandaşlık verilmesi fikrinin kendisine ait olduğunu, hükümete rica ettikten sonra da hükümetin harekete geçtiğini söyledi. A9 TV'de Suriyelilere vatandaşlık verilmesi konusuna değinen Adnan Oktar şunları söyledi: "Ben Vatandaşlık verilsin diye rica ettim hükümete. Allah razı olsun daha 48 saat geçmeden hükümet karar aldı. Hiç kimseden duymadım vatandaşlığa geçsinler diye. Bir tek ben söyledim."
Türkiye'de Yaşayan Suriyeliler Hakkında Neler Düşünüyoruz? - Sokak Röportajı 04:00
Türkiye'de Yaşayan Suriyeliler Hakkında Neler Düşünüyoruz? - Sokak Röportajı 506 izlenme - 8 ay önce Sokak röportajında insanlarımıza Türkiye'de yaşayan Suriyeliler hakkında neler düşündüklerini sorulmuş bakın cevapları ne olmuş.
Suriyeli Bebeğin Ölümünden Kim Sorumlu? (Sokak Röportajı) 04:44
Suriyeli Bebeğin Ölümünden Kim Sorumlu? (Sokak Röportajı) 1.177 izlenme - 1 yıl önce a) kendilerini halife sanıp emevi camiinde namaz kılma hedefiyle tırlarla silah gönderip iç savaşı körükleyenler b) kendileri süper demokrat olan Suudi Arabistan ve Katar'ın başka ülkelere demokrasi götürme ikiyüzlülüğü ve mezhepçi politikaları c) Amerika'nın BOP planları ve taşeron BOP eşbaşkanları d) kardeşi(m) Esad e) hepsi
Maaşından Para Kesilince Suriyelilere Giydiren Dede 00:53
Maaşından Para Kesilince Suriyelilere Giydiren Dede 890 izlenme - 1 yıl önce Mezhepçi politikalar sonucu elalemin 2,5 milyon mültecisini ülkeye alan ve bütçeden harcadığı paraları yeni zamlar ve kesintilerle karşılamaya çalışan iktidara haklı isyan..bizden alın onlara verin amk.
Patronunu Komaya Sokup Soyan Suriyeli Mülteci İşçi 01:57
Patronunu Komaya Sokup Soyan Suriyeli Mülteci İşçi 1.015 izlenme - 2 yıl önce dünya lideri başbakanımız ve stratejik deha dışişleri bakanımız ahmet davudoğlu sayesinde yalnız ülkemizde ki at hırsızlarıyla uğraşmakla kalmayıp artık ithal de ediyoruz. hayaldi gerçek oldu.bizim de artık serseri mayın gibi dolanan milyonluk göçmeniz var.ama bunlar büyük devlet olmanın gerektirdikleri ve sancıları.hamdolsun öldürülsekte ses çıkarmayız.yeter ki akp'ye laf gelmesin
Suriyeli Mülteci Çocugun Yürek Burkan Sorusu 00:50
Suriyeli Mülteci Çocugun Yürek Burkan Sorusu 167 izlenme - 11 ay önce Suriyeli Mülteci Çocugun Yürek Burkan Sorusu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Elektrik Faturalarına Suriyeli Mülteci Vergisi 00:52
Elektrik Faturalarına Suriyeli Mülteci Vergisi 253 izlenme - 1 yıl önce Suriyelilerin büyük oranda kaçak elektirik kullanmasıyla güneydoğu anadolu'da ihaleyi alan şirket EPDK'ya başvurarak kayıp kaçak bedelinin artırılmasını istedi ve bu talebi EPDK kabul etti. Memlekete doldurulan 3 milyon asalak için daha çok cebimizden para çıkacak.
Altın Kalpli Kuyumcu'dan İnsanlık Dersi 01:49
Altın Kalpli Kuyumcu'dan İnsanlık Dersi 67 izlenme - 6 ay önce ALTIN KALPLİ KUYUMCU'DAN İNSANLIK DERSİ YÜZÜĞÜNÜ SATMAK İSTİYEN KADIN KUYUMCUYA GİTTİ VE YÜZÜĞÜNÜ SATMAK İSTEDİ KUYUMCUYA BUNU SATMAK İSTİYORUM DİYİNCE KUYUMCU SURİYELİ ALTINI İNCELEDİ VE BUNUMU SATMAK İSTİYORSUN DİYİNCE KADINA EVET SATMAK İSTİYORUM İHTİYACIM VAR BORÇLARIMI ÖDEYEMİYECEK DURMDAYIM DİYE KADIN BU BİR HADİYE ASLINDA ANNEMDE DİYİNCE KUYUMCU DEĞERİNDE FAZLASINI PARAYI SAYDI VE KADINA PARAYI UZATTI HİÇ BEKLENMEDİK HAREKETLE YÜZÜĞÜ, KADINA DOĞRU UZATTI KADIN ŞAŞKINLAR İÇİNDE AĞLADI ELİNE GÜĞÜSÜNE VERDİ GÖZ YAŞINI TUTAMİYAN KADIN AĞLADI KUYUMCNUN İNSALIK DERSİ VERDİ SURİYE MÜLTECİ OLAN KUYUCU NUH AMERİKADA KUYUMCLUK İŞLETEN NUH HERKEZE İNSALIK DERSİ VERDİ VE SONRA KADINA KENDİ NURAMASINI VERDİ BİR İHTİYACINIZ OLURSA BENİ ARAYIN DEDİ KADININ OĞLUSUNA ANNE NE DİKKAT ETT DEMESİ GÖZ YAŞLARI DOLDURDU İZLE
Suriyelilere Gidin Kardeşim Ülkenize Diyeceğiz 02:07
Suriyelilere Gidin Kardeşim Ülkenize Diyeceğiz 208 izlenme - 2 yıl önce izlerken "hah bana böyle şeylerle gelin" dediğim vaat.ülkenin demografik yapısını, bütçesini bozan, hayat pahalılığı ve işsizliğe yol açan üstüne bir de hepsine birden çalışma izni çıkarılmaya çalışılan suriyeli mülteci sorunu ancak er yada geç gelen herkesin tek bir kişi dahi bırakılmadan geri postalanmasıdır.belki vatandaşlık verirler diyen çadırda tavşan gibi üreyip sayıları şimdiden 100 bini bulan bebekler de dahil... suriyeliler acilen geri gönderilmeli.bu memleketin fazladan elin bölücü bozguncusunu besleyecek ne kaynağı ne de mecburiyeti var.
Gündüz Alışverişte, Akşam Dilencilikte 02:25
Gündüz Alışverişte, Akşam Dilencilikte 194 izlenme - 2 yıl önce Fatih'te, koltuk değnekleri ile sakat numarası yapan Suriyeli dilenci sapasağlam çıktı. Gündüz vakti şık giyinip mağazalardan alışveriş yapan şahıs, iftar saati ve sonrasında dilenirken görüntülendi.
Kadın Kameraman Suriyeli Mülteciye Çelme Taktı 00:58
Kadın Kameraman Suriyeli Mülteciye Çelme Taktı 75 izlenme - 1 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis 04:21
Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis 83 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli Yetim Çocuk Ve Dul Kadınlara Yemek - Kilis
CİHADDAN KAÇAN KORKAK SURİYELİ MÜLTECİ KAFİRLER PLAJLARDA MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS EDİYOR PİSLİKLER TUFF 01:23
CİHADDAN KAÇAN KORKAK SURİYELİ MÜLTECİ KAFİRLER PLAJLARDA MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS EDİYOR PİSLİKLER TUFF 17 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
16  Yaşındaki Suriyeli Nojin'in Hayalleri 01:53
16 Yaşındaki Suriyeli Nojin'in Hayalleri 15 izlenme - 1 yıl önce Avrupa'ya özellikle de Almanya'ya ulaşmaya çalışan pekçok mülteci Macaristan sınırından geri çevrilirken, Suriyeliler şimdi de Hırvatistan üzerinden yollarına devam etmeye çalışıyorlar. Bu mülteciler arasında, tekerlekli sandalyesiyle yolculuk yapan 16 yaşındaki Nojin Mustaffa, Türkiye'den deniz yoluyla geçmiş Avrupa'ya. BBC'den Fergal Keane'e başından geçenleri ve hayallerini anlatan Nojin, "Bu dünyada istediğini elde etmek için savaşmalısın... Bu da yeni bir yaşama ulaşma yolculuğu." diyor.
Çadırda Yaşayan Suriyelilere 01:23
Çadırda Yaşayan Suriyelilere "Sıcak Yemek" Yardımı 12 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Çadırda yaşayan Suriyeli ailelere yemek dağıtımı Çocukların ellerinde kaplarla gelmesi Suriyeli çocukların yemek alması Dosteller Derneği Başkanı Gürsel Kıreker'in konuşması Çadırda yaşayan Suriyelilere "sıcak yemek" yardımı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kurdukları çadırlarda soğukta yaşam mücadelesi veren Suriyelilere, Dosteller Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından günlük 3 çeşit sıcak yemek dağıtılıyor Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kurdukları çadırlarda zorlu yaşam süren Suriyelilere, Dosteller Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince günlük sıcak yemek veriliyor.
Çaycuma'da Misafir Suriyeli Mülteci 04:20
Çaycuma'da Misafir Suriyeli Mülteci 11 izlenme - 1 yıl önce Diva Sen Çaycuma İlçe Başkanı Yusuf Bayhan Bir yıldan beri Türkiye'de yaşayan Kemal Diab adlı Suriyeli mülteci ile söyleşi yaptı.21.11.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mülteci Sorununa Çözüm 01:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mülteci Sorununa Çözüm 8 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyeli mülteci krizini Ankara'da katıldığı Ombudsmanlık Sempozyumu'nda değerlendirdi. ''Ülkedeki zalim rejim bir an önce alaşağı edilmeli'' dedi. ''Halkın iradesine, bölgenin gerçeklerine dayalı bir yönetimin işbaşına gelmesinin sağlanması gerekiyor'' görüşünü paylaştı. Diğer ülkelere seslendi, ''Mülteci sorunun çözümü kapıları kapatmaktan, sınırlara tel örgü çekmekten geçmiyor'' dedi.
Macaristan’da Suriye’li mülteciyi düşüren gazeteci vicdan değil mantıkla yaşayan insan örneğidir 02:42
Macaristan’da Suriye’li mülteciyi düşüren gazeteci vicdan değil mantıkla yaşayan insan örneğidir 7 izlenme - 1 yıl önce Macaristan’da Suriye’li mülteciyi düşüren gazeteci vicdan değil mantıkla yaşayan insan örneğidir.