Hoşgeldiniz!

suriyeliler

Suriyelilerin Uçan Tekmeli Bıçaklı Kavgası 02:29
Suriyelilerin Uçan Tekmeli Bıçaklı Kavgası 3.108 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Başakşehir'de Çorapçılar Sanayi Sitesi'nde çalışan Suriyeliler, bıçak ve sopalarla birbirine girdi. Sanayi sitesinde çalıştığı öğrenilen iki grup Suriyeli arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı. Kısa sürede büyüyen kavgada bıçak ve sopalar kullanıldı. Yaşanan kavgada bir Suriyeli bıçaklanarak ağır yaralandı. Yaralı şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Kavgaya karıştığı belirlenen 2 kişi gözaltına alınırken, bir kişi ise aranıyor. (İHA)
Başkente Gayet Rahat Yerleşen Suriyeliler 03:09
Başkente Gayet Rahat Yerleşen Suriyeliler 62.204 izlenme - 1 yıl önce Efendim Halk TV Ankara'da yaşayan Suriyelileri araştırıp haber yapmış. Videoda gördüklerimiz vaziyeti bütün gerçekliğiyle ortaya seriyor. Yorum size kalmış...
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 02:41
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 9.998 izlenme - 9 ay önce samsun atakum ilçesinde halka açık plajda kadınları cep telefonuna kaydettiği görülen bir suriyeli vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. olay yerine gelen çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekipleri zanlıyı öfkeli kalabılığın elinden zor aldı
Arap Halay 05:35
Arap Halay 76.685 izlenme - 9 yıl önce süper oynamışlar.
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 04:00
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 10.261 izlenme - 2 yıl önce Suriyeliler İçimize aldığımız vatanlarından kopmuş insanlar,bazıları terör estiriyo,bazıları iyi şimdi onlara vatandaşlık verilecek bu konu sokak röportajında halka soruldu bakalım halk ne dedi izliyoruz.
Erdoğan'dan Suriyeliler Açıklaması: Gerekirse TOKİ'den Ev Veririz 02:53
Erdoğan'dan Suriyeliler Açıklaması: Gerekirse TOKİ'den Ev Veririz 9.982 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Reced Tayyip Erdoğan'ın, Suriyelilere vatandaşlığın tanınması ve bazı Suriyelilerin TOKİ'deki boş konutlara yerleştirileceğine dair yaptığı açıklama şöyle: "Şimdi ben şunu çok açık net söyleyeyim: Bazı siyasilerin vatandaşlık konusunda ileri geri konuşmaları beni ciddi manada üzüyor. Yani bir insanoğlu, herhangi bir ülkeye vatandaşlık müracaatında bulunsa, 'Hayır ben seni almam' şeklinde bir yaklaşımla peşinen karşı çıkılması doğru olur mu? Bugün bir Türk, Alman vatandaşı oluyor da, Amerikan vatandaşı oluyor da, benzer durumlar bizim ülkemizde yaşayanlar için neden mümkün olmasın? Kaldı ki bizler, burada bu insanlarla yıllardır arkadaşlık, kardeşlik, akrabalık hukuku içerisinde yaşamışız.
Yaşar Okuyan'dan Suriyeli Gençlere ' Dallama' Benzetmesi 02:14
Yaşar Okuyan'dan Suriyeli Gençlere ' Dallama' Benzetmesi 2.246 izlenme - 6 ay önce YaÅŸar Okuyan'dan plajlarda nargile içen Suriyelilere 'dallama' ifadesi: "Bunları sopayla göndereceksiniz Suriye'ye" KRT'de ÇaÄŸlar Cilara'nın konuÄŸu olan Vatan Partisi Genel BaÅŸkan Yardımcısı YaÅŸar Okuyan, Suriyeli gençleri hedef alan sözler söyledi. Okuyan, Suriyelilerin kadınları gözlediÄŸini söyleyerek, 'bunları sopayla göndereceksin' ifadesini kullandı. Ä°ÅŸte YaÅŸar Okuyan'ın o sözleri: "Türkiye'nin içinde bunların bir kısmı illegal örgütlenmeye gidiyor. Çeteler kuruluyor, gasp çeteleri... Artık ayyuka çıktı, çatışıyorlar, bir mahalleye yerleÅŸtirmiÅŸler orada bizim kızlarımıza kadınlarımıza laf atıyorlar. Plajlarda geziyorlar, bir defa gençlerin ne iÅŸi var orada? Lan siz ÅŸerefinizi kurtarsanıza, namusunuzu kurtarsanıza, semaveri almış dallama, plajda gelmiÅŸ böyle semaver çekiyor, karıları, kızları kesiyor, bunları sopayla göndereceksiniz Suriye'ye. Kendi vatanı iÅŸgal altında, oradan kaçmış, askerlikten kaçmış, mücadeleden kaçmış gelmiÅŸ buraya. Bayram dolayısıyla 55-60 bin Suriyeli gitti ülkelerine. Yarısından fazlası tekrar Türkiye'ye geldi. Madem bayram dolayısıyla kendi memleketlerine gidiyor demek kendi mal ve can güvenliklerine iliÅŸkin sıkıntı yok, o zaman o bölgelere gidin kardeÅŸim." Daha önce de yine ÇaÄŸlar Cilara'nın programında Sinan OÄŸan ÅŸu benzer sözleri söylemiÅŸti: "Sahillerde Türk kadınlarını dikizleyen Suriyelileri beslemek zorunda mıyım? Türkiye'nin emeÄŸini, parasını kimse böyle çarçur edemez. Sen babanın parasını yedirmiyorsun onlara, bu milletin parasını yediriyorsun. Sahilde mültecinin ne iÅŸi var? Mülteci kamplarında kalacaklar. 25 milyar doları onlara güneÅŸ kremi, onlara tüp bebek parası vermeyeceksin."
İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 04:37
İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 18.726 izlenme - 2 yıl önce İstiklal caddesi her zamanki gibi birleşmiş milletler gibi her ırktan cinsiyetten dinden insanın olduğu yer. Güzelliği herkes istediği gibi takılıyor. Ama bazen bokunu çıkaranlar da oluyor tabi
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 01:28
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 3.319 izlenme - 12 ay önce Referandum için İstanbul'un çeşitli yerlerinde halka mikrofon uzatan bi kanal bu kez teyzelere sormuş. Diğer videolaru İstanbulTimesTV yazarak youtube da bulabilirsiniz arkadaşlar.
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 03:46
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 4.666 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Fatih'te kendilerine yeni bir yaşam kuran Suriyelilere Türk vatandaşlığı konusunda ne düşündüklerini sorduk. Vatandaşlık fikrine sıcak bakan da var, ondan önce hayatlarını kolaylaştıracak diğer adımların atılması isteyenler de.
Yeşilköy Sahilde Toplanan Suriyeliler 00:30
Yeşilköy Sahilde Toplanan Suriyeliler 5.855 izlenme - 2 yıl önce Aynı ülkenin vatandaşı olacağımız, yeni yurttaşlarımız.
Suriyelilerin Deniz'de Kızı Taciz Etmesi 01:08
Suriyelilerin Deniz'de Kızı Taciz Etmesi 1.798 izlenme - 9 ay önce İçeriğimiz, sitede mevcutmudur bilmiyorum. Şuan huzurlarınıza sunulduysa, demek ki yoktur. Bugün orda burda denk geldiğim video geçen yaz'a ait. Suriyeli gençler denizin içinde denk getirdiği kızın üstüne üstüne yürüyorlar, taciz ediyorlar göz hapsine alıyorlar vs.vs. Görüntüleri kaydeden erkek görünümlü arkadaşların ise, eğlene eğlene olayı açıklaması ayrı bi ironi. İzliyoruz efendim.
Suriyeliler Vatandaşlığı için Bakın,Dadaşlar Ne Dedi'' 11:23
Suriyeliler Vatandaşlığı için Bakın,Dadaşlar Ne Dedi'' 2.777 izlenme - 2 yıl önce Yine bir sokak röportajı konu gene aynı Suriyeliler,bu sefer dadaşlara soruldu Suriyelier bakalım dadaşlar ne cevap verdi izliyoruz.
Cemil Barlas: Küresel Isınma Yüzünden Suriyeliler Zaten Türkiye'ye Göçecekti            02:09
Cemil Barlas: Küresel Isınma Yüzünden Suriyeliler Zaten Türkiye'ye Göçecekti 2.897 izlenme - 2 yıl önce Cemil Barlas, A Haber'de yayınlanan programda, Suriyelilerin göçünün küresel ısınma sebebiyle zaten gerçekleşecek olduğunu söyledi. A Haber'de yayınlanan Canan Barlas ile Gündem programında Suriyelilere vatandaşlık verilmesine ilişkin konu tartışıldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, "Suriyelilere vatandaşlık vereceğiz. TOKİ konutlarına yerleştirilebilir" açıklamasının tartışıldığı Canan Barlas ile Gündem programında, Cemil Barlas ilginç bir idda ortaya attı. Barlas, Suriyeliler’in Türkiye’ye göçü ile ilgili olarak “Global ısınma diye bir şey var. Suriyeliler zaten kuzeye, Türkiye’ye göçecekti, sadece biraz süreç hızlandı’ dedi. Açıklamaya sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda yorum geldi.
Suriyelilerin Yardım İçin Verilen Kömür Torbasını Yırtık Diye Kabul Etmemesi 01:40
Suriyelilerin Yardım İçin Verilen Kömür Torbasını Yırtık Diye Kabul Etmemesi 1.581 izlenme - 1 yıl önce Yüzsüzlük bu olsa gerek,devletimiz bu Suriyelilere yardım ediyorlar,buldularda bunumsuyorlar,neyse Allah ıslah etsin bu kafadaki Suriyelileri
Güvercin Kafasını Koparan Suriyeliler - Konya 02:03
Güvercin Kafasını Koparan Suriyeliler - Konya 391 izlenme - 4 ay önce Konya’da 40 güvercinin kafasını koparıp bir binadan aşağıya atan Suriye uyruklu 3 kişi Adana’da yakalandı. Şahıslara toplam 13 bin 428 TL para cezası kesildi.Para cezası nedir şaka gibi elin yabancısı ülkemizin güverciniin öldürüyo para cezası kesme sürecen bunları
Suriyeliler İçin Açılan Sağlık Ocağı 03:16
Suriyeliler İçin Açılan Sağlık Ocağı 1.306 izlenme - 1 yıl önce Haberin Detayları; Tedavi ve ilaç alma konusunda yaşanan sıkıntılar nedeniyle Hatay Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde sadece Suriyeli misafirlere hizmet verecek Antakya’da 1 Nolu Göçmen Sağlık Ocağının açılışında konuşan Hatay Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki , yapılan hizmetlerin Türkiye Cumhuriyeti sayesinde yapıldığını ve kendilerinin sadece aracı olduklarını ifade etti. Hatay Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki Antakya’da 1 Nolu Göçmen Sağlık Ocağının uzun bir süredir hizmet verdiğini ama açılışını yeni yaptıklarını ifade ederek, “Devletimiz sayesinde varız, onlar sayesinde gerçekleştiriyoruz. Biz sadece aracıyız. Antakya’da şuanda ilk 1 Nolu Göçmen Sağlık Merkezi. Epey zamandır hizmet veriyor ama bugün açılışını gerçekleştiriyoruz. Göçmen sağlık merkezi Suriyeli misafirlerimizin yoğun yaşadığı bir çok ilde aktif olarak hizmet vermektedir. Hatay’da şuanda 1 tane Narlıca’da var. İmkan, yer, bina bulabilsek biz bunların sayısını arttıracağız. Önümüzdeki yıl itibariyle hedefimiz, Hatay genelinde bunun sayısını 10’a çıkarmak. Antakya’da en az iki tane daha açacağız. Bunun dışında Reyhanlı’da, Kırıkhan’da yer bulabildiğimiz surette Altınözü ve Yayladağı'nda Suriyeli misafirlerin yoğun bulunduğu yerlere mutlaka bir Göçmen Sağlık Merkezlerinden hizmet almak düşüncesindeyiz. Göçmen sağlık merkezleri ne için var, aile sağlığı merkezlerinin bir karşılığıdır. Suriyeli misafirlere hizmet verecek olmaları, onlara özel, onları sahiplenecek bir merkez olmasını istedik. Zaten normal Aile Sağlığı Merkezlerinden hizmet alabilmekteler. Biz bunu yeterli görmedik. Şuan Hatay’da 1 milyon 533 Bin insanımız yaşıyor. 439 bin Suriyeli misafirimiz var. Nüfusa oranlarsak yüzde 22 Suriyeli misafirimiz. Artık onları sadece misafir olarak görmek sağlık alanında yanlış olduğunu düşünüyorum” dedi. Narlıca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Cemil Şahin ise, Türkiye'nin vatanları olduğunu belirterek, Türk insanının Suriyelilere evlerini açtıklarını söyledi. Şahin, “Türkiye bizim vatanım. Çok teşekkür ediyoruz. Türkiye'nin halkı, Türkiye'nin hükumeti, Türkiye'nin normal adamları Suriyelilere evlerini açtı, Suriyeliler ile her şeylerini paylaştılar. Çok teşekkür ediyoruz Recep Tayyip Erdoğan. Hepimizin babası. Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Halk Sağlığı Ocağı açıldı.Suriyeliler için ne kadar evvelden bu açılmadan önce buradan Antakya’ya kadar iniyorlar, geri geliyorlar, bazılarını yol parası yoktur, hastaneye gidiyorlar. Onun için hasta oluyorlar ve gitmiyorlar. Bazıları gidiyorlar hastaneye ama ilaç parası yoktur diye alamıyorlar. Bu sağlık ocağı açıldıktan sonra her gün en azından 100 kişiyi alıyoruz. Burada muayene oluyor, reçete alıyor, eczaneden bedava ilaçlarını alıyorlar. Bu ilk sağlık ocağı Antakya’da 1 Nolu Göçmen Sağlık Ocağı. Bizim için, Suriyeliler için çok değerli” dedi. Konuşmaların ardından günlük olarak 100 Suriyeliye hizmet verecek olan Antakya’da 1 Nolu Göçmen Sağlık Ocağının açılışı gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 02:23
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 5.090 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'nın Adana'da düzenlenen mitingine çadırkentten getirilen Suriyeliler, kendilerini getiren araçlar gelmeyince ortada kaldı.
Suriyelilerin İzmir'de İnternet Kafe Basıp Adam Dövmesi 00:35
Suriyelilerin İzmir'de İnternet Kafe Basıp Adam Dövmesi 1.828 izlenme - 2 yıl önce İZMİR’in Basmane semtinde, geçen pazar günü Suriyeli bir kişinin yaralanmasının ardından bölgede gerginlik sürüyor. Bu olayın ardından bir grup Suriyeli’nin internet kafeye gelerek, oyun oynayan çocukların önünde bir genci dövmesi güvenlik kameralarına yansıdı. Suriyeliler’in semtte açtıkları işyerlerinin de camları kırıldı.
Suriyeli’lere Vatandaşlık Verilmeli Mi ? 06:16
Suriyeli’lere Vatandaşlık Verilmeli Mi ? 1.788 izlenme - 2 yıl önce Sokak Röportajları bitmiyo bu sefer gına getiren Suriyeliler röportajı yapan kanal İstanbul Times Tv neyse halka soruldu bakalım ne cevapler geldi izliyoruz.
Suriyeliler Kızların Florya Plajda Fotoğraflarını Çekiyorlar Slogan Ve Laf Atıyorlar 01:20
Suriyeliler Kızların Florya Plajda Fotoğraflarını Çekiyorlar Slogan Ve Laf Atıyorlar 1.527 izlenme - 2 yıl önce Suriyelilere Vatandaşlık Verilmesi Üzerine Tatil Yerlerinde Slogan Ve Laf Atan Suriyeliler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... suriyelilere vatandaşlık suriyelilere vatandaşlık veriliyor suriyelilere vatandaşlık ekşi suriyelilere yardım suriyelilere çalışma izni suriyeliler gitsin suriyeliler ne zaman gidecek suriyelilere verilen haklar suriyelilerin dili suriyelilere burs suriyeliler suriyeliler vatandaşlık suriyeliler vatandaşlık için gün sayıyor suriyeliler ekşi suriyeliler için çalışma izni suriyeliler oy kullanacak suriyeliler ne olacak suriyeliler sınavsız suriyeliler vikipedi suriyeliler avrupa suriyeliler arap mı suriyeliler aşı suriyeliler arapça tabela suriyeliler anketi suriyeliler anket suriyeliler ayaklandı suriyeliler antalyada suriyeliler avrupa'ya gidiyor suriyeliler araba alabilir mi suriyeliler burs suriyeliler belgeseli suriyeliler başımıza bela oldu suriyeliler bedava üniversite suriyeliler bodrumda
Suriyeliler Hız Kesmeden Türkiye'ye Gelmeye Devam Ediyor 02:29
Suriyeliler Hız Kesmeden Türkiye'ye Gelmeye Devam Ediyor 3.611 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin neredeyse her köşesinde görmeye başladığımız Suriyeli vatandaşlar yeterince azmış gibi şimdide yenileri geliyor. Suriye’nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçesinde PYD, Özgür Suriye Ordusu (ÖSÖ) ve IŞİD’in bölgedeki çatışmaları nedeniyle ve koalisyon uçaklarının bombalarına hedef olmamak için Suriye halkı Türkiye sınırına sığındı. (İHA)
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 06:39
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 2.169 izlenme - 3 yıl önce Harabe haldeki şehirlerde yaşayan Suriye halkına mikrofon uzatılmış ve Türkiye ve Erdoğan ile ilgili görüşleri sorulmuş. Çeviri ne kadar doğru bilemeyeceğim ancak eğer doğru ise pek iyi şeyler düşünmedikleri kesin. Ayrıca kameraya başörtülüden ziyade başörtüsüz bacılarımızın daha çok yansıması da ilginç bir ayrıntı. Türkiye'ye sefalet içinde ve muhafazakar kesimden olan Suriyeliler gelirken, modern görünümlü Suriyeliler şehirleri yakılıp yıkılmasına rağmen ülkelerinde kalmayı tercih etmiş.
Dilenciye Saygı ( Sosyal Deney ) 03:34
Dilenciye Saygı ( Sosyal Deney ) 2.684 izlenme - 3 yıl önce Yerde yatan bir evsize yapılan bu hareketler karşısında sizin tepkiniz ne olurdu ? Lütfen Paylaşmayı Unutmayın ! Abone olmayı unutmayın. Facebook Kanalımız : https://www.facebook.com/vivoxtv 2. Kanalım : http://www.youtube.com/user/ekinsoyakk Profilim : https://www.facebook.com/lst.kaykay Instagram : http://instagram.com/ekinsoyak Twitter : https://twitter.com/VivoxOfficial
 AEL - Acharnaikos Maçında Oyuncuların Oturma Eylemi 02:03
AEL - Acharnaikos Maçında Oyuncuların Oturma Eylemi 1.173 izlenme - 2 yıl önce AEL Larissa takımının sahasında oynanan karşılaşmanın ilk iki dakikası boyunca futbolcular ve yedek oyuncular Suriye ve Irak’tan kaçıp Avrupa’ya gitmek isterken hayatlarını kaybeden mülteciler için saygı duruşunda bulundu. Stadda yapılan duyuruda ‘Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye’nin mültecilere karşı acımasızca yaklaşımı‘ eleştirildi. Açıklamada ‘yetkililerin bu çirkine suça ortak olmaması ve bir an önce harekete geçmesi gerektiği‘ vurgulandı. -alıntı-
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 01:09
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 1.631 izlenme - 3 yıl önce Çok yakın zamanda efsane Şanzelize Cafe'ye bile dolan suriyeliler hayatımızdan tiksindirdi. Bir video ile anlatmaya çalıştık.
Luca Steinmann, Batı Dünyasının Suriye Konusundaki Sessizliğinin Arkasındaki Nedenlerden Bahsediyor 02:12
Luca Steinmann, Batı Dünyasının Suriye Konusundaki Sessizliğinin Arkasındaki Nedenlerden Bahsediyor 588 izlenme - 7 ay önce Sunucu: Batı dünyası Suriye’deki durum karşısında büyük ölçüde kayıtsız kaldı. Bunun nedeninin ne olduğunu düşünüyorsunuz?  Luca Steinmann: Batı dünyası Suriye’de olup bitenle doğrudan bağlantılı. İlk başta, yani her şeyin en başında, Suriye’de ülkenin içine gelen ve olup biteni etkilemeye çalışan bazı Batılı güçlerin etkisi görülüyordu. Bunları söylerken Fransa’nın oynadığı rolü ve daha sonrasında, ikinci aşamada, terörist olarak tanımlanan bu asileri desteklemeye çalışan ABD’nin oynadığı rolü düşünüyorum. Benim bu söylediğim yeni bir şey değil; geçen hafta, Suriye içindeki asilerin eğitiminin durdurulması emrini verdiğinde Donald Trump’ın sözleriyle de teyit edilmiş bir gerçek. Ama Batı’nın bu sessizliğinin bir başka nedeni de Suriye çatışmasında çok önemli rol oynayan aktörlerin, Batı’daki önemli ülkelerle güçlü bağlantıları olan bazı yabancı aktörlerin varlığı. Örneğin, hükümet aleyhinde, Suriye hükümeti aleyhinde 2011 yılında başlayan ilk gösterilere katılan bazı kişilerle röportaj yaptım ve gördüm ki ilk anda, bu gösteriler gerçekten de değişim isteyen halkın içinden geliyor olsa bile, ilk bir kaç günden sonra adım adım bazı dış güçlerin etkisi de onlar arasına katılmış. Ve böylece insanlar Şiiler aleyhine, İran aleyhine, Hizbullah aleyhine – ki bunların hiçbiri o sırada Suriye’de sahada değildi- sloganlar dinlemeye başladı. Yani en başından bu yana, bunun bir iç savaş değil de bugün olduğu gibi uluslararası bir savaş haline gelmesi için Şii dünyası ve Sünni dünyası arasındaki çatışmayı, rekabeti  kullanmaya çalışan dış aktörler olduğu ortada.    http://www.a9.com.tr/izle/256588/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Luca-Steinmann-Bati-dunyasinin-Suriye-konusundaki-sessizliginin-arkasindaki-nedenlerden-bahsediyor-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Nevşehir’de Suriyeliler ile Esnaf Kavgası 04:23
Nevşehir’de Suriyeliler ile Esnaf Kavgası 1.334 izlenme - 3 yıl önce Nevşehir merkezde bir grup esnaf ile Suriyeliler arasında çıkan kavga sonucu 3’ü ağır, 9 kişi yaralandı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/205263/kahramanmaras-suriyeli-istemiyoruz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/139633/hatay-kampi-gercegi
İzmir'de Esnaf ve Suriyeliler Arasında Gerginlik 00:51
İzmir'de Esnaf ve Suriyeliler Arasında Gerginlik 842 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in Basmane semtinde, geçen pazar günü Suriyeli bir kişinin yaralanmasının ardından bölgede gerginlik sürüyor. Bu olayın ardından bir grup Suriyeli'nin internet kafeye gelerek, oyun oynayan çocukların önünde bir genci dövmesi güvenlik kameralarına yansıdı
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi 03:46
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi 1.231 izlenme - 3 yıl önce Merkez Seyhan İlçesi'ndeki devriye gezen polis ekipleri, Suriye plakalı cipten inen çocukların kırmızı ışıkta dilendirildiğini fark etti.