Hoşgeldiniz!

suriyeliler

İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 04:37
İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 13.191 izlenme - 2 ay önce İstiklal caddesi her zamanki gibi birleşmiş milletler gibi her ırktan cinsiyetten dinden insanın olduğu yer. Güzelliği herkes istediği gibi takılıyor. Ama bazen bokunu çıkaranlar da oluyor tabi
arap halay 05:35
arap halay 72.810 izlenme - 7 yıl önce süper oynamışlar.
 AEL - Acharnaikos Maçında Oyuncuların Oturma Eylemi 02:03
AEL - Acharnaikos Maçında Oyuncuların Oturma Eylemi 1.151 izlenme - 4 ay önce AEL Larissa takımının sahasında oynanan karşılaşmanın ilk iki dakikası boyunca futbolcular ve yedek oyuncular Suriye ve Irak’tan kaçıp Avrupa’ya gitmek isterken hayatlarını kaybeden mülteciler için saygı duruşunda bulundu. Stadda yapılan duyuruda ‘Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye’nin mültecilere karşı acımasızca yaklaşımı‘ eleştirildi. Açıklamada ‘yetkililerin bu çirkine suça ortak olmaması ve bir an önce harekete geçmesi gerektiği‘ vurgulandı. -alıntı-
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 02:23
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 4.776 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'nın Adana'da düzenlenen mitingine çadırkentten getirilen Suriyeliler, kendilerini getiren araçlar gelmeyince ortada kaldı.
Savaşın Çocuklarına Özel 23 Nisan Klibi 05:01
Savaşın Çocuklarına Özel 23 Nisan Klibi 202 izlenme - 1 ay önce "Bugün ağlamayacağım, mutlu olacağım bugün, bugün ölmeyeceğim, bugün ülkem Türkiye benim" sözleriyle başlayan şarkının klibinde, Suriye'deki savaşın ağlattığı ancak Türkiye'de hayata sımsıkı sarılan çocukların dramı anlatılıyor.
Dilenciye Saygı ( Sosyal Deney ) 03:34
Dilenciye Saygı ( Sosyal Deney ) 2.642 izlenme - 1 yıl önce Yerde yatan bir evsize yapılan bu hareketler karşısında sizin tepkiniz ne olurdu ? Lütfen Paylaşmayı Unutmayın ! Abone olmayı unutmayın. Facebook Kanalımız : https://www.facebook.com/vivoxtv 2. Kanalım : http://www.youtube.com/user/ekinsoyakk Profilim : https://www.facebook.com/lst.kaykay Instagram : http://instagram.com/ekinsoyak Twitter : https://twitter.com/VivoxOfficial
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 06:39
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 1.358 izlenme - 1 yıl önce Harabe haldeki şehirlerde yaşayan Suriye halkına mikrofon uzatılmış ve Türkiye ve Erdoğan ile ilgili görüşleri sorulmuş. Çeviri ne kadar doğru bilemeyeceğim ancak eğer doğru ise pek iyi şeyler düşünmedikleri kesin. Ayrıca kameraya başörtülüden ziyade başörtüsüz bacılarımızın daha çok yansıması da ilginç bir ayrıntı. Türkiye'ye sefalet içinde ve muhafazakar kesimden olan Suriyeliler gelirken, modern görünümlü Suriyeliler şehirleri yakılıp yıkılmasına rağmen ülkelerinde kalmayı tercih etmiş.
Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV 04:47
Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV 495 izlenme - 5 ay önce Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV Doğu TV, 1993'te kurulan Erzurum yerel televizyon kanalı. Türksat 4A, D-Smart ve İnternet üzerinden de izlenilmektedir.
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 01:09
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 616 izlenme - 1 yıl önce Çok yakın zamanda efsane Şanzelize Cafe'ye bile dolan suriyeliler hayatımızdan tiksindirdi. Bir video ile anlatmaya çalıştık.
Suriyeliler Urfa'da Düğünü Bastı 01:26
Suriyeliler Urfa'da Düğünü Bastı 555 izlenme - 3 yıl önce Suriyeliler Urfa'da Düğünü Bastı
Konyalı Gençlerin Suriyelilere Saldırması 01:57
Konyalı Gençlerin Suriyelilere Saldırması 133 izlenme - 6 ay önce Konyada bir grup kanı kaynayan genç oy verdikleri partinin ülkemize aldığı Suriyeli kardeşlerimize önce sözlü tacizde bulunuyor sonrada darp ediyor amaçlarının ne olduğunu çözemedim. Kardeş senin dayakla mayakla suriyeliylen işin ne git tofaşınla yanla lise önlerinde kız bekle ya millete ne zarar veriyorsun.
Nevşehir’de Suriyeliler ile  Esnaf Kavgası 04:23
Nevşehir’de Suriyeliler ile Esnaf Kavgası 223 izlenme - 1 yıl önce Nevşehir merkezde bir grup esnaf ile Suriyeliler arasında çıkan kavga sonucu 3’ü ağır, 9 kişi yaralandı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/205263/kahramanmaras-suriyeli-istemiyoruz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/139633/hatay-kampi-gercegi
Gazianteplileri Tedirgin Eden Suriyeliler (Sokak Ropörtajları) 04:10
Gazianteplileri Tedirgin Eden Suriyeliler (Sokak Ropörtajları) 227 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Ticaret Odası tarafından hazırlanan raporda, şehirdeki Suriyeli sayısının resmi olarak 150 bin gözüktüğünü, ancak gerçek rakamın 200 binin üzerinde olduğu belirtildi.
İzmir'de Esnaf ve Suriyeliler Arasında Gerginlik 00:51
İzmir'de Esnaf ve Suriyeliler Arasında Gerginlik 65 izlenme - 9 ay önce İzmir'in Basmane semtinde, geçen pazar günü Suriyeli bir kişinin yaralanmasının ardından bölgede gerginlik sürüyor. Bu olayın ardından bir grup Suriyeli'nin internet kafeye gelerek, oyun oynayan çocukların önünde bir genci dövmesi güvenlik kameralarına yansıdı
Suriyelilerin İstanbul'a Akın Etmesi 04:10
Suriyelilerin İstanbul'a Akın Etmesi 67 izlenme - 8 ay önce IŞİD’in zulmünden dolayı Türkiye’ye sığınan Suriyeli sığınmacılar hayatlarını sürdürebilmek için Şanlıurfa’dan İstanbul’a geldi. Bulundukları kamp bölgesinden çıkışlarına izin verilmeyen Suriyeli sığınmacılar kaçak yollardan otobüslere binerek İstanbul’a geldi. Bavul ve çantalarla İstanbul’a gelen Suriyelileri burada İstanbul’da yaşayan akrabaları karşıladı. (İHA)
İstanbul'a Gelen Suriyeli Aileler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 05:50
İstanbul'a Gelen Suriyeli Aileler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 95 izlenme - 8 ay önce Suriye'deki savaş nedeniyle İstanbul'a gelen Suriyeli aileler ve yaşadıkları zorluklarla ilgili ne düşünüyorsunuz? diye ropörtaj yapmışlar şimdi bu soruların cevaplarına bakalım yorum sizde alkışlarlayaşıyorum.com.
Suriye Helikopteri Düşüyor! 02:15
Suriye Helikopteri Düşüyor! 448 izlenme - 3 yıl önce Syriasuriye, Helikopter, İç Savaş, İç Savaş Suriye, Syria, Watch Syria, Syria War, Suriyeliler, Mülteciler, Suriye Türkiye, Türkiye Savaş, Heli, Helikopterler, Sa...
Suriyeliler  Hız Kesmeden Türkiye'ye Gelmeye Devam Ediyor 02:29
Suriyeliler Hız Kesmeden Türkiye'ye Gelmeye Devam Ediyor 81 izlenme - 12 ay önce Türkiye'nin neredeyse her köşesinde görmeye başladığımız Suriyeli vatandaşlar yeterince azmış gibi şimdide yenileri geliyor. Suriye’nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçesinde PYD, Özgür Suriye Ordusu (ÖSÖ) ve IŞİD’in bölgedeki çatışmaları nedeniyle ve koalisyon uçaklarının bombalarına hedef olmamak için Suriye halkı Türkiye sınırına sığındı. (İHA)
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi 03:46
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi 80 izlenme - 1 yıl önce Merkez Seyhan İlçesi'ndeki devriye gezen polis ekipleri, Suriye plakalı cipten inen çocukların kırmızı ışıkta dilendirildiğini fark etti.
Başkan Türe: Anamur'a Suriyelilerin Yerleştirilmesine Karşıyız 04:29
Başkan Türe: Anamur'a Suriyelilerin Yerleştirilmesine Karşıyız 62 izlenme - 2 yıl önce Mersin'in MHP'li Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, "Anamur'a Suriyelilerin yerleşmesi ve yerleştirilmesine karşı olduğumuzu belirtmek istiyoruz" dedi.
1.5 Milyon Suriyeliyi Almak Vatana İhanettir - Kemal Kılıçdaroğlu 01:15
1.5 Milyon Suriyeliyi Almak Vatana İhanettir - Kemal Kılıçdaroğlu 45 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "1,5 milyon Suriyeliyi almak vatana ihanettir" çıkışıyla Ahmet Hakan'ı şaşırttı. Kılıçdaroğlu asıl ihanetin 1,5 milyon Suriyeli mülteciyi almak olduğunu söyleyince Ahmet Hakan, "Zor durumda olan insanları içeri almayacak mıyız?" şeklinde tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu yaptığı gafı fark ederek sözlerini "Hayır alacağız, ama onları zor duruma düşüren politikaları üretmek vatana ihanettir" diyerek düzeltti.
Kemal Kılıçdaroğlu: Suriyeliler Yeraltında Yer Alacak 00:28
Kemal Kılıçdaroğlu: Suriyeliler Yeraltında Yer Alacak 4 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriyelilerin geri gönderilmesi gerektiğini yineleyerek, “Suriyelilerin daha maliyetlerinin farkında değiliz. Yarın göreceksiniz bu insanlardan yeraltı dünyasının önemli aktörleri çıkacak.” dedi.
Evde Kalan Suriyeliler, Kampa Taşınacak - Gaziantep 02:55
Evde Kalan Suriyeliler, Kampa Taşınacak - Gaziantep 56 izlenme - 2 yıl önce Evde Kalan Suriyeliler, Kampa Taşınacak - Gaziantep
Suriyelilerin Kaldığı Çadırda Yangın: 2 Ölü 01:42
Suriyelilerin Kaldığı Çadırda Yangın: 2 Ölü 20 izlenme - 1 yıl önce Kilis’te Suriyelilerin kendi kurdukları çadırlarda çıkan yangında anne ile kızı hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, saat 20.30 sıralarında Karataş semtinde Ali Abdo Cuk’a ait çadırda sobadan çıkan kıvılcımından çadırlar tutuştu. Bir anda Suriyeli anne Fatma Abdul Cuk ile 8 aylık kızı Leaili ateş topu içerisinde kaldı. Anne kızını alarak kendini ateş topuna dönün yangından kurtararak dışarı çıktı. Anne olay yerinde, kızı Leaili ise kaldırıldığı Kilis Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. İtfaiye ekipleri, hızlı bir şekilde yangını söndürürken, 4 çadır tamamen yandı. Çadırda kalanlar yangından kendilerini boş alanlara atarak kurtuldu. Olay yerine çok sayıda Çevik Kuvvet polisi ile polis ekipleri gönderildi. AFAD İl Müdürü İlhami Akgül ile Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, olay yerine gelerek bilgi aldı. Belediye Başkanı Hasan Kara, 20.46’da yangın çıktığını, 5 dakika içerisinde itfaiye ekiplerinin yangını söndürdüğünü, yangının diğer çadırlara ulaşmadan kontrol altına alındığını, anne ve 8 aylık kızının hayatını kaybettiğini söyledi.
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 03:07
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 17 izlenme - 9 ay önce Şanlıurfa'da, Suriyeli çocuklar, dağıtılan Türk bayraklarından alabilmek için birbirleriyle yarıştı. (DHA)
Taksi Şoförünü Gasp Eden Suriyelilerin Kaçışı Güvenlik Kamerasında 01:20
Taksi Şoförünü Gasp Eden Suriyelilerin Kaçışı Güvenlik Kamerasında 6 izlenme - 6 ay önce Avcılar'da 2 Suriyeli şüpheli bindikleri takside boğazına sarıldıkları şoförü gasp etti. Suriyeli 2 şüphelinin kaçış anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
Suriyeli Yaralılar Almanya Hastanelerinde Tedavi Görüyor 04:34
Suriyeli Yaralılar Almanya Hastanelerinde Tedavi Görüyor 46 izlenme - 3 yıl önce Suriye'deki Savaşta Yaralananlar Almanya'da Askerî Hastanelerde Tedavi Görüyorlar. Savaşı Kısa Bir Süreliğine De Olsa Arkasında Bırakan Yaralılar Yaşadıklarının Etkisinden Kurtulamıyor.
Suriyelilerin Kar Altında Yaşam Mücadelesi 01:05
Suriyelilerin Kar Altında Yaşam Mücadelesi 14 izlenme - 1 yıl önce Savaş ortamından kaçarak Türkiye'ye sığınan büyük bölümünü çocuk ve kadınların oluşturduğu Suriyeliler, kış aylarında zor şartlarda yaşam mücadelesi veriyor.Ülkelerindeki iç savaş nedeniyle yaşadıkları yerleri terk ederek Türkiye'ye sığınan Suriyeliler, Ankaranın çeşitli bölgelerinde kendi imkanlarıyla kurdukları çadır, baraka ve harabeye dönmüş evlerde hayatlarını sürdürüyor. .
Dünya neden Suriyelilerin çilesini görmezden geliyor 07:05
Dünya neden Suriyelilerin çilesini görmezden geliyor 4 izlenme - 12 ay önce Dünya neden Suriyelilerin çilesini görmezden geliyor
Kimseyi Ülkelerine Geri Gönderemezler 05:12
Kimseyi Ülkelerine Geri Gönderemezler 9 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başbakan olduklarında Suriyelileri ülkelerine göndereceklerini söyleyenler, hiçbir zaman Başbakan olamazlar ve asla kimseyi ülkelerine geri gönderemezler" dedi.