Hoşgeldiniz!

sürmek

Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 00:06
Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 747.563 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Süren Yetenekli Köpek
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 00:39
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 147.647 izlenme - 1 yıl önce Bisiklet kullanırken dengede durabilmek, ilk defa kullananlar için oldukça zordur. Beyin dengeyi otomatik olarak kurar ve vücudun dengede durabilmesi için komutlar verir. Şimdi bunu bir bilgisayar sisteminin bir robota uyguladığını düşünün.
2 tekerlek üstünde jeep sürmek 00:54
2 tekerlek üstünde jeep sürmek 237.564 izlenme - 3 yıl önce 2 tekerlek üstünde jeep sürmek 2 tekerlek üstünde jeep sürmek
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 02:43
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 27.601 izlenme - 6 ay önce Ramazan ayının ilk gününde Nihat Hatipoğlu'na sorulan sorular yine Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başardı. Hatipoğlu'na bir ilzeyici, 'Hocam saça sürüp şekil vermek, boyamak caiz mi?' diye sordu, Hatipoğlu ise gülerek, 'Caiz değil desem ne yapacaksın?' diye cevap verdi. İZLEYİCİYE ALKIŞLATTI Nihat Hatipoğlu'nun cevabı karşısında adeta şoka giren izleyici, kısa bir düşünme arasının ardından, 'Yapmam hocam diyerek karşılık verince.' Nihat Hatipoğlu genç izleyicisini tebrik edip, diğer seyircilere alkışlattı. 'UMARIM SAKAL YUKARI DOĞRU YAYILSIN' Başka bir izleyici de Nihat Hatipoğlu'na 'Hocam top sakal bırakmak caiz midir?' diye sordu. Nihat Hatipoğlu ise İslam dinine göre sakalın nasıl bırakılması gerektiğini anlattı. Çember sakala gönderme yapan Hatipoğlu 'Umarım zamanla sakal yukarı doğru yayılsın.' dedi.
Yeşilçam'ın Vazgeçilmez Eğlencesi Tecavüz 02:00
Yeşilçam'ın Vazgeçilmez Eğlencesi Tecavüz 45.582 izlenme - 2 yıl önce 'Hayır, hayır, zorla, döverek, bayıltarak, bacaklarıma kan sürerek, namusuma el sürmek istediler. Ama ben ona engel oldum.' diyen etine oldukça dolgun bağyanımız, sevdiği içerde tecavüze uğrarken dışarıda felsefe yapan esas oğlan ve olay bittikten sonra gelen köylülerle ibretlik bir kesit. Tecavüz de olmasaydı Yeşilçam'ın hali nice olurdu.
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 00:24
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 17.700 izlenme - 6 ay önce Motosiklet sürücüsü yolda ilerlerken gözüne mini etekli bir bisiklet sürücüsü takılır. Motosiklet sürücüsü kızı tam ayarlamaya çalışacakken kız mini eteğin azizliğine uğrar.
Çılgın Türkler Darbeci Askerlere Ait Tankı Ele Geçirdi!! 00:18
Çılgın Türkler Darbeci Askerlere Ait Tankı Ele Geçirdi!! 8.500 izlenme - 5 ay önce Çılgın Türkler Darbeci Askerlere Ait __________@_____________xclas_____________
Reisi Cumhurun Elini Yüzüne Sürmek 00:07
Reisi Cumhurun Elini Yüzüne Sürmek 13.315 izlenme - 9 ay önce Haşmetli Reisi Cumhuru Başkanımızın o hayırlı elini dokunca insan bir de yüzüne sürer ki; o güzel, bereketli hayratı her yerimize bulaşsın. Amin
 Tofaş'ın İncelikleri 02:08
Tofaş'ın İncelikleri 30.381 izlenme - 2 yıl önce Her kroonun hayali olan doğanı kullanırken yapılması gerekenlerin açıklandığı video. Hidrolik direksiyonlu kısa vitesli bir arkadaşın tofaş sürerkene çektiği videoyu izliyoruz.
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 01:18
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 9.851 izlenme - 8 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi'nin son sohbetinden, feyzalmanızı umduğum sidikli-sümüklü bir bölümü sevabına sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Hayırlı çarşambalar.
 Bir de Oje Sürseydin 00:06
Bir de Oje Sürseydin 18.729 izlenme - 3 yıl önce Bir de oje sürseydin
Bisiklet Yolunu İşgal Edenler 03:44
Bisiklet Yolunu İşgal Edenler 4.290 izlenme - 8 ay önce Bu video istenilen yerde paylasilabilir kullanılabilir. Video çekmek isterken park etmiş araçların sahipleri engellemek istediler 2 kere polisi aradım hatta ilk geçişimde araç sahibinin biri tehdit etti polisi ariyinca ayrildi ordan daha sonrasında polis ekibin geri araması ile o şoför e ceza kestiler saolsunlar ancak geri dönüşümde video çekmek isterken şoför sahiplerinin tepkisi ile karşılaştım aslında videonun devamında baya hararetlendi ortalık ancak hafızam doldu videonun devamında yaklaşık 10 kişi üzerime gelmeye başladı allahtan yoldan geçenler biraz mani oldu ve ordan uzaklasa bildim. Bunlar video sahibinin anlattıkları. Bu tipleri görünce hiç tartışmaya girmeyin. Plakanın ve yanlış park yaptığı yerin fotoğrafını çekin https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx ya da 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 emniyetin whatsup numarasına resmi atın. Yarım saat içerisinde işlemi hallediyorlar. Sessiz kalmayın. Ses çıkarmadıkça hakkınızı savunamazsınız.
Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 06:52
Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 8.963 izlenme - 1 yıl önce Bir kere bisiklet sürmeyi öğrendikten sonra bunu unutabilir misiniz? Beynimizin öğrendiği bazı kalıpları ne kadar zor değiştirebileceği ile ilgili oldukça ilginç bir deney
Seksi Kıza Krem Süren Gence Kaslı Erkek Arkadaş Şoku 04:11
Seksi Kıza Krem Süren Gence Kaslı Erkek Arkadaş Şoku 10.652 izlenme - 2 yıl önce Bikinili kızın şakazede erkeklerden rica ettiği şey reddedilecek gibi değil. Ancak bu yardımı yaparken bir anda pehlivan gibi ve çok kıskanç bir erkek arkadaşın çıkagelmeyeceğinden emin olmakta fayda var.
1 Dünya Savaşında Bisiklet Sürmek 02:24
1 Dünya Savaşında Bisiklet Sürmek 1.498 izlenme - 8 ay önce Görüntüler, 1914 yılına ait yani bisiklet süren komik ikili daha nasıl sürceklerini bilmiyorlar,sürekli birilerine çarpıyolar,neyse bu garip ikiliyi izliyoruz.
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 5.868 izlenme - 2 yıl önce Bir babanın kızına araba sürmeyi öğretirken çektiği muazzam çileleri izliyoruz arkadaşlar... -Lanet olsun niye taşların üstünden gidiyon ya! Sebebi neydi ki!
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 00:57
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 4.089 izlenme - 2 yıl önce Buna nasıl bir yorum bilmiyorum. Resmen acımasızlığın ve adiliğin tanımını yapmış olsa gerek bu sürücü. Aralarında her ne tartışma geçtiyse o küçücük sürede önemli değil. Yaya geçitinde sebebi nedir bilinmez adamın üstüne sürüp bacağını kırıp hastanelik ediyor. Arkadaşları adama saldırmak istese de, gaza basıp olay yerinden çoktan uzaklaşıyor. Yorum sizin. İzleyelim..
Serpil Çakmaklı Ve Deniz Bisikletli Sapık Amca 00:44
Serpil Çakmaklı Ve Deniz Bisikletli Sapık Amca 4.481 izlenme - 2 yıl önce Deniz bisikletiyle yanaştığı iskelelerden nice hatunlar düşüren sapık amcanın son kurbanı Serpil olmuştur...
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne 00:11
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne 3.865 izlenme - 3 yıl önce Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne
Bisiklet Sürmek Böyle Mi Öğretilir 00:10
Bisiklet Sürmek Böyle Mi Öğretilir 7.239 izlenme - 6 yıl önce bisiklet sürmek böyle öğretilir
Sapanla Tarla Sürme 08:21
Sapanla Tarla Sürme 2.429 izlenme - 2 yıl önce Fiat 750 Kullanılmıştır
Annesine Lamborghini Sürdüren Hayırlı Evlat 00:22
Annesine Lamborghini Sürdüren Hayırlı Evlat 11 izlenme - 4 gün önce Birgün bize ve bu videoyu izleyenlerede sürmek ve almak kısmet olur inşallah. Gerçi görmekte bile zorlanıyorum ama, izleyelim bakalım.
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 03:55
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 3.096 izlenme - 2 yıl önce Ultra 2013 festival'in de bir arkadaşımız 20 dolar karşılığında elindeki nutellayı malum yere sürüp yalamak üzere festival yerindeki kızlara teklifte bulunmuş. Ve sonucunda, nutella'yı kabul eden kızlara bir güzel sürmüş ve yalamış. Kızlara düşen iş ise sadece sonucunda kalan çikolatayı parayla silmek...
Dünyanın En Dümbük Valesi 02:04
Dünyanın En Dümbük Valesi 2.210 izlenme - 2 yıl önce İşini aynı zamanda hobisi haline getiren Valenin derlediği video. Olmaz canım öyle olmaz, ayıp ayıp. cık cık
1 Yaşında Traktör Sürüyor 01:24
1 Yaşında Traktör Sürüyor 13.547 izlenme - 8 yıl önce celal traktör sürmesini seviyor
Hattat 240S Tarla Sürümü 02:02
Hattat 240S Tarla Sürümü 2.174 izlenme - 3 yıl önce KARAAĞAÇLAR OTOMOTİV HATTAT-VALTRA TRAKTÖRLERİ AFYON BÖLGE BAYİİ
12 Yaşındaki İnanılmaz Yetenek 02:59
12 Yaşındaki İnanılmaz Yetenek 515 izlenme - 7 ay önce Üç kaykay sürmek zordur. Hele ki üst üste duran kaykayları sürmek daha da zordur. Fakat 12 yaşındaki Isamu Yamamoto için bunlar tabiri caizse çocuk oyuncağı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Far Cry 4 - Motor Sürmek - Bölüm 2 31:56
Far Cry 4 - Motor Sürmek - Bölüm 2 2.049 izlenme - 2 yıl önce Far Cry 4 - Motor Sürmek - Bölüm 2 Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
Tarla Sürmek 00:53
Tarla Sürmek 2.388 izlenme - 3 yıl önce Tarla Sürmek
Tarla Nasıl Sürülür? 03:31
Tarla Nasıl Sürülür? 3.321 izlenme - 4 yıl önce Tarla Nasıl Sürülür?