Hoşgeldiniz!

sürpriz oyuncak

Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 10 : Rainbow Dash Barbie My Little Pony Play Doh - EvcilikTV 10:02
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 10 : Rainbow Dash Barbie My Little Pony Play Doh - EvcilikTV 51.330 izlenme - 2 yıl önce Onuncu Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu! Dev sürpriz oyuncak kutusundan bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkacak?
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 9 :  Barbie Minişler Polly Pocket Karlar Ülkesi Elsa  - EvcilikTV 15:26
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 9 : Barbie Minişler Polly Pocket Karlar Ülkesi Elsa - EvcilikTV 29.890 izlenme - 2 yıl önce Dokuzuncu dev sürpriz oyuncak kutusu. Bakalım bu paketten hangi sürpriz oyuncaklar çıkacak? Ayrıca dev sürpriz oyuncak kutusunun önündeki resim için Boya Boya kanalını ziyaret etmeyi unutmayın :https://goo.gl/kUwSVE
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 11 - Barbie Dream House Barbie Prenses Azra Rockstar Minişler 13:11
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 11 - Barbie Dream House Barbie Prenses Azra Rockstar Minişler 32.573 izlenme - 2 yıl önce Barbie Dream House ile kaplanmış yeni dev sürpriz oyuncak kutusu! Bir süredir ara verdiğim Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu videolarına bir yenisi daha ekledim.
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 7 : MLP My Little Pony Fluttershy - EvcilikTV 19:08
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 7 : MLP My Little Pony Fluttershy - EvcilikTV 25.732 izlenme - 2 yıl önce Yedinci "Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu" videosu. Bu defa MLP My Little Pony Fluttershy makyajı ile karşınızdayım. Bakalım bu oyuncak kutusundan nasıl sürpriz yumurtalar ve oyuncaklar çıkacak.
2 Farklı Dev Kinder Sürpriz Yumurta - Evcilik  Tv 10:46
2 Farklı Dev Kinder Sürpriz Yumurta - Evcilik Tv 32.895 izlenme - 2 yıl önce Dev sürpriz yumurta video serisine 2 farklı Dev Kinder Sürpriz Yumurta ile devam ediyorum. Birlikte bakalım bu Kinder dev sürpriz yumurtalardan hangi oyuncaklar çıkacak?
Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman 04:41
Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman 14.674 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman var. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Elife Gelen Kargoları Açıyoruz, İnternetten Aldığımız Sürpriz Oyuncaklar Hediyeler Var 15:35
Elife Gelen Kargoları Açıyoruz, İnternetten Aldığımız Sürpriz Oyuncaklar Hediyeler Var 1.467 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 6 - Barbie Monster High Draculaura - EvcilikTV 23:19
Dev Sürpriz Oyuncak Kutusu 6 - Barbie Monster High Draculaura - EvcilikTV 9.049 izlenme - 2 yıl önce Dev sürpriz yumurta yerine dev sürpriz oyuncak kutusu sürpriz hediye paketi videolarımıza devam ediyoruz. Bu videomda abonelerimden gelen yoğun istek üzerine sürpriz oyuncak kutumuzu büyük kızım Nil ile birlikte açıyoruz. Bir başka sürpriz ise Nil bu videoda Monster High Draculaura makyajı ile karşınızda.
Ninja Kaplumbağa Paketleri En Güzel Oyuncak Challenge | Ninja Turtles Challenge 09:19
Ninja Kaplumbağa Paketleri En Güzel Oyuncak Challenge | Ninja Turtles Challenge 5.454 izlenme - 2 yıl önce Selam arkadaşlar sizlere ninja kaplumbağalar 1 seriden 10 paket açıyoruz ve bu paketlerde bakalım aradığımız karakteri bulabiliyormuyuz yoksa en güzel oyuncak yarışmasına mı dönüyoruz harika komik bir yarışma oldu sakın kaçırmayın :)
Oyun Hamuru Play Doh Oyunları | Bebek Mira ile Oyuncak Açma 16:34
Oyun Hamuru Play Doh Oyunları | Bebek Mira ile Oyuncak Açma 6.891 izlenme - 1 yıl önce
Sürpriz Yumurta Açma - Oyuncak Aslan 00:59
Sürpriz Yumurta Açma - Oyuncak Aslan 5.307 izlenme - 3 yıl önce "Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? 'Oyuncak Aslan' En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Sürpriz Yumurta Açma - Gök Balina (Balaenoptera Musculus) 00:40
Sürpriz Yumurta Açma - Gök Balina (Balaenoptera Musculus) 5.275 izlenme - 3 yıl önce Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? 'Gök Balina' İyi eğlenceler... En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Sürpriz Yumurta ve Oyuncak TV Kanal Tanıtım Fragmanı 00:44
Sürpriz Yumurta ve Oyuncak TV Kanal Tanıtım Fragmanı 5.165 izlenme - 3 yıl önce Sürpriz Yumurta ve Oyuncak TV Kanalımı en iyi, en kısa ve en etkili şekilde tanıtmak amacıyla Adobe AE kullanarak hazırladığım 45 saniyelik bir fragmandır. Kanalım Sürpriz Yumurtalar, oyuncaklar, play doh oyun hamurları, şarkılar, masallar, el işleri ile ilgili olup, çocukların büyük beğenisini yakaladığına inanıyorum. 3 yaş ve üzeri çocukların gönül rahatlığı ile kanalımdaki videoları izleyebileceğini belirtmek isterim. Çünkü kanalımda, hasbroo, disney, kinder, nestle, gibi firmaların oyuncakları, play dough oyun hamurlarından yapılma şekiller bulunuyor. En son çıkan oyun setlerinden, çocuk şarkılarına kadar bir çok farklı videoyu sizlerin beğenisine sunuyorum. Kanalıma Abone Olmak İçin: http://goo.gl/JbWiWP tıklamanız yeterli. Sosyal Medyada bizi takip edin. http://twitter.com/SurprizOyuncak http://facebook.com/SurprizYumurtaTV http://surprizyumurta.blogspot.com.tr http://google.com/+CizgidunyasiNetTur... Birbirinden farklı birçok sürpriz yumurta ve sürpriz oyuncak bulunan kutuları, yumurtaları ve yiyecekleri araştırmaya ve sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğim. Artık sanırım birçok firma çocuklara ait ürünlerinde oyuncak sunmaya başladı, belki de satışları arttırıcı etkisi de bulunuyordur. Meyve suyu şişesinde sürpriz oyuncak ile haribo jelibon paketinde sürpriz yumurta, şeker kutusunda oyuncak, sakız kutusunda oyuncak ve en sonunda bu işi başlatan kinder surprise firması gibi çikolatalı sürpriz yumurtalar bolca bulunmaktadır. Ben buldukça sizlere yeni sürpriz oyuncakları, sürpriz yumurtaları ve çeşitli play doh oyun hamuru videoları ile ünlü markalara ait oyuncaklar ve oyun setlerini tanıtmaya ve paylaşmaya devam edeceğim. Umarım bu videomu da beğenirsiniz. Daha fazla #sürpriz #yumurta izlemek istiyorsanız, lütfen kanalıma abone olun. Kanalda özellikle, çocuklar için zararlı olabilecek herhangi bir zararlı içerik veya bilinçaltı mesaj bulunmamaktadır. Buna çok hassas davranıyorum. Kanalda çocukların çok sevdiği masallar ve bazı örf ve adetlerimize uygun çocuk programları da bulunuyor. Bu güne kadar kanalda, kinder sürpriz yumurtaları, toto ve benzeri firmalara ait yerli markaların sürpriz yumurtalarını, transformers 4 filminin oyuncaklarını, çeşitli plastik hayvan oyuncaklarını, uzaktan kumandalı araba ve iş makinesi videoları çektim. Birçok farklı oyuncak ve oyun seti videolarımda bulunuyor. Artık yavaş yavaş hız verdiğim Play Doh oyun hamurundan yapılmış yiyecekler, yemekler, içecek ve pastalar, farklı şekillerden oluşan videolarımda bulunuyor.
Sürüşü Sürprizle Biten Oyuncak Görünümlü Kamyon 01:00
Sürüşü Sürprizle Biten Oyuncak Görünümlü Kamyon 599 izlenme - 1 yıl önce Bir an kızın oyuncak kamyonla oyun oynadığı zannetim,ama sonunda kamyon pasta çıkınca şok oldumi
Cici Bici Shopkins Oyuncak Tanıtımı! Cicibici Sürpriz Paket Açıyoruz! 12li Shopkins Sezon 3! 11:42
Cici Bici Shopkins Oyuncak Tanıtımı! Cicibici Sürpriz Paket Açıyoruz! 12li Shopkins Sezon 3! 933 izlenme - 2 yıl önce
Niloya Mete ve Tospik 3 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Barbie Disney Şirinler MLP Cicibiciler 24:46
Niloya Mete ve Tospik 3 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Barbie Disney Şirinler MLP Cicibiciler 1.234 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar! Tamamen oyun hamuru (Play Doh) ile hazırladığım dev sürpriz yumurtalar serisinde yine 3 sürpriz yumurta birden açıyorum. Niloya, Mete ve Tospik sürpriz yumurtalarından birbirinden eğlenceli, sürpriz oyuncaklar da çıkıyor. Niloya öğrenmeye meraklı, neşeli, hayvanları ve doğayı çok seven bir kız çocuğu. Yakın arkadaşı Mete ve sevgili kaplumbağası Tospik ile birlikte eğlenceli maceralar yaşıyor ve hayatı keşfediyor. Videomda sürpriz yumurtaların içinden çıkacak ilginç oyuncakları da izleyebilirsiniz. Disney, Minecraft, Şirinler, Moshi Monsters, Maşa ve Koca Ayı, Minyonlar, Çöps Çetesi (Trash Pack), Tokidoki Barbie ve Hello Kitty karakterleri ve daha pek çok oyuncak dev yumurtamın diğer sürprizleri arasında. Bu oyuncakları merak ediyorsanız, videomu izleyebilirsiniz. TumbikTV'ye ABONE OL, YENİ VİDEOLARDAN HEMEN HABERİN OLSUN! Niloya Mete ve Tospik Sürpriz Yumurtaları (Oyun Hamuru) videomuzu beğendiyseniz, TumbikTV kanalına ABONE olmanızı öneririz. Böylece çocuklar için hazırlanan eğlenceli, yeni videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Unutmayın! - Sevgili çocuklar, hoşça zaman geçirmeniz için hazırlanan bu videoları büyüklerinizden izin alarak ve onların size söylediği sürelerde izlemeniz en doğrusudur. Oyuncakları sadece izlemek yerine, kendi oyuncaklarınızla kendi oyunlarınızı da oynamalısınız. Oyuncaklar hayal gücünüzü kullanmanız, kendi kendinize oynamanız ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz için en güzel araçlardan biridir.
Sürpriz Yumurta Açma - Donald Duck (Disney) 00:42
Sürpriz Yumurta Açma - Donald Duck (Disney) 1.504 izlenme - 3 yıl önce "Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? 'Disney'in sevimli kahramanlarından Donald Duck' En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Sürpriz Yumurta Açma - Minnie Mouse 00:39
Sürpriz Yumurta Açma - Minnie Mouse 1.456 izlenme - 3 yıl önce "Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? 'Disney'in sevimli kahramanlarından Minnie Fare' En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Sürpriz Yumurta Açma - Goofy (Disney) 00:48
Sürpriz Yumurta Açma - Goofy (Disney) 1.171 izlenme - 3 yıl önce "Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? 'Disney'in sevimli kahramanlarından Goofy' En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Pepee Sürpriz Oyuncaklı Bonitoplar - Pepee Surpriz Yumurtalar 10:18
Pepee Sürpriz Oyuncaklı Bonitoplar - Pepee Surpriz Yumurtalar 260 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu videoda sizler için Pepee Sürpriz Bonitop Oyuncaklar açtık. Ayrıca video da bir konuğumuz var, bakalım bu sürprizimizi beğenecek misiniz :) iyi seyirler. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://goo.gl/ilNJMJ Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/VakVakTV Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/VakVakTV Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/VakVakTV VakVakTV Blog: http://VakVakTV.blogspot.com
Toybox Sürpriz Oyuncaklı Kutu Açma | Sihirli Oyuncaklar | 8 Toybox Açımı 18:33
Toybox Sürpriz Oyuncaklı Kutu Açma | Sihirli Oyuncaklar | 8 Toybox Açımı 199 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, Bu kez 8 adet Toybox oyuncak kutusu açıyoruz. Birbirinden ilginç ve sürpriz oyuncakların çıktığı Toybox kutularını biz çok sevdik. Umarız sizlerde severek izlersiniz. Yeni videoları izlemek ve kanalımıza Abone Olmak İçin Lütfen Linki Tıklayın! https://www.youtube.com/channel/UCcWl...
Sürpriz Yumurta Açma | Surprise Eggs Opening | Ülker Smartt Yumurta 05:55
Sürpriz Yumurta Açma | Surprise Eggs Opening | Ülker Smartt Yumurta 157 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, Bu videomuz da, Ülker Smartt Sürpriz yumurta açtık. Altı adet yumurtanın içinden çıkan sürpriz oyuncakları yaptık.Şehir serisi, Pasta Serisi ve Mobilya serisini yaptık. Umarız eğlenerek izlersiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Sevimli Saraylılar Balkabağı Sürpriz Yumurtası ve Oyuncakları 23:25
Sevimli Saraylılar Balkabağı Sürpriz Yumurtası ve Oyuncakları 128 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Saraylılar çizgi filmindeki Balkabağı isimli tatlı köpeği oyun hamuruyla yapıp dev yumurtamızın içini sürpriz oyuncaklarla doldurduk. Balkabağı Külkedisinin sevimli peti
WOO-HOO BOX |Kasım Ayı | Kutu Acılımı 06:21
WOO-HOO BOX |Kasım Ayı | Kutu Acılımı 34 izlenme - 1 yıl önce Diğer videolara bakıp abone olmak için aşağıdaki linke bakmayı unutma https://www.youtube.com/channel/UCI5E919F8CKu7r47LTMbirw Beğendiyseniz beğenip arkadaşlarınıza tavsıye etmeyi unutmayın :) --------------