Hoşgeldiniz!

Sürpriz Oyuncaklar Videoları İzle

Winx Club | Çocuklarla Pinyata Oyunu ve Sürpriz Oyuncaklar | EvcilikTV 08:25
Winx Club | Çocuklarla Pinyata Oyunu ve Sürpriz Oyuncaklar | EvcilikTV 48.784 izlenme - 9 ay önce Çocuklarla birlikte Winx Club Pinyata oyunu oynadık. Winx Club pinyatamızın içerisinde bakalım hangi sürpriz oyuncaklar var :)
Play-Doh Oyun Hamuru Kutularının İçinde Sürpriz Oyuncaklar - Rengarenk Örümcek Adam 04:50
Play-Doh Oyun Hamuru Kutularının İçinde Sürpriz Oyuncaklar - Rengarenk Örümcek Adam 5.884 izlenme - 3 ay önce Merhaba çocuklar, bu videomda üzerlerinde rengarenk örümcek adam bulunan Play-Doh oyun hamuru kutularının içindeki sürpriz oyuncakları açıyoruz. Aynı zamanda renkleride öğreniyoruz. Renkli örümcek adamları ve sürpriz oyuncakları merak ediyorsanız videomu izleyebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli videolarımdan haberdar olmak isterseniz, Oyuncak Kutusu kanalına Abone olabilirsiniz :) Abone olmak için : http://goo.gl/1k5USm * * * * * * * * * * Diğer videolarımı izlemek için : Pepee ve Niloya Minyon Kartlarıyla Hafıza Oyunu Oynuyorlar, Kim Kazandı Sizce? : https://youtu.be/y7trZlsYOP0 Pokemon Pikachu (Pikaçu) Oyun Hamuru Yapımı, Oyun Hamuru ile Pikaçu Nasıl Yapılır : https://youtu.be/UczZFRUEZ_o WOW Magic İçinden Sihirli Oyuncaklar Çıkan Sürpriz Paketler : https://youtu.be/lSZ-_nZAqsE Pepee ve Niloya Bayramlaşıyor! Bayramınız Kutlu Olsun : https://youtu.be/diIyAsdHnEs * * * * * * * * * * Dev Oyun Hamuru Sürpriz Yumurta Videoları İçin : https://www.youtube.com/watch?v=sdZCV... Sürpriz Yumurta Videoları İçin: https://www.youtube.com/watch?v=-wGm3... Oyun Hamuru Videoları İçin : https://www.youtube.com/watch?v=D5X6O... Sürpriz Oyuncak Videoları İçin : https://www.youtube.com/watch?v=H7-1H... * * * * * * * * * * Oyuncak Kutusu kanalımda sürpriz yumurtalardan, eğlenceli oyun hamuru videolarına ve daha bir çok oyuncak videosuna ulaşabilirsiniz. Videolarımı kaçırmamak için beni takip etmeyi unutmayın :) Beni Takip Etmek İçin: Facebook : https://www.facebook.com/pages/Oyunca... Blog : http://oyuncakkutusu-youtube.blogspot... Google + : http://goo.gl/MDijsn * * * * * * * * * * Müzik : Youtube Müzik Kütüphanesi " Get Outside "
Büyük Sürpriz Yumurtalar Barbie Hello Kitty Oyuncak Yumurtalar 03:17
Büyük Sürpriz Yumurtalar Barbie Hello Kitty Oyuncak Yumurtalar 40.989 izlenme - 2 yıl önce Barbie ve Hello Kitty büyük boy sürpriz yumurtalar ve oyuncaklar açıyoruz. Bu büyük sürpriz yumurtalar oyuncak, etiket ve şeker hediyeli! Toyzz shop mağazalarından satın alabilirsiniz. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Barbie hello kitty oyuncak sürpriz yumurtalar açımı video büyük boy sürpriz yumurta açımı videoları.
Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler | Minyonlar Ninja Kaplumbağalar Sünger Bob 02:53
Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler | Minyonlar Ninja Kaplumbağalar Sünger Bob 20.196 izlenme - 1 yıl önce Merhaba çocuklar, bu videoda play doh oyun hamurundan yaptığım misketlerin içine sakladığım sürpriz oyuncakları çıkarıyorum. İçinden Minyonlar, ninja kaplumbağalar, sünger bob çizgi filminden bir karakter, doraemon ve peppa pig oyuncakları çıkıyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman 04:41
Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman 13.575 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde Slime Clay Örümcek Adam Demir Adam ve Hulk Bardaklarında Sürpriz Oyuncaklar MLP Hello Kitty Batman var. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Çöps Çetesi Oyuncak Açma The Trash Pack Seri 2 Oyuncakları 04:07
Çöps Çetesi Oyuncak Açma The Trash Pack Seri 2 Oyuncakları 11.637 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi yeni bir sürpriz oyuncak paketi açma videosu ile daha karşınızda. İşte Çöps Çetesi oyuncakları içeren harika sürpriz oyuncak paketini birlikte açıyoruz! The Trash Pack Seri 2 Çöps Çetesi oyuncak figürlerinin çıktığı sürpriz paketi bu oyuncak videomda açıyorum. Sürpriz paketten çöps çetesinin Çürük Pas ve Karın Kurtuçuğu adlı figür oyuncakları çıktı! Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi The Trash Pack 2 Çöps Çetesi sürpriz oyuncak paketi açma videoları oyuncak abi izle.
Mr. Bady Sürpriz Yumurta Oyuncak Açımı Kurmalı Hareketli Oyuncaklar 02:29
Mr. Bady Sürpriz Yumurta Oyuncak Açımı Kurmalı Hareketli Oyuncaklar 13.259 izlenme - 2 yıl önce Mr.Bady Sürpriz Yumurta Açma, Hareketli Kurmalı Oyuncak Mr Bady Sürpriz Yumurtaları Açımı Video:) Mr. Bady sticker hediyeli oyuncak Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/ oyunhamurutv Mr bady bim sürpriz yumurtalar oyuncak kurmalı hareketli izle
Invizimals Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 03:57
Invizimals Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 8.687 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi sizler için yeni bir sürpriz oyuncak paketi buldu. Invizimals Kraks sürpriz paketi birlikte açıyoruz! İçinden 3 farklı havalı kraks çıktı.. Invizimals Kraks sürpriz oyuncak paketini açtım ve içinden 3 farklı kraks çıktı. Oyun nasıl oynanır, katalog ve oyun aparatıda paketlerinden içinden çıkıyor. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi invizimals kraks oyunu sürpriz oyuncak paketi açma video oyuncak abi izle.
Planet Earth Babies Sürpriz Oyuncak Paketi Oyun Hamuru TV Videoları 02:10
Planet Earth Babies Sürpriz Oyuncak Paketi Oyun Hamuru TV Videoları 8.113 izlenme - 2 yıl önce Panini marka harika sürpriz hayvan figürlü Planet Earth Babies oyuncak paketi açıyoruz. Sevimli sürpriz oyuncak figürünü beğeneceksin!:) Panini marka Planet Earth Babies sürpriz oyuncak figürlü paket açtım. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Panini Planet Earth Babies Sürpriz Oyuncak Figürü
Minecraft Hangers Sürpriz Oyuncak Paketi Açımı 03:25
Minecraft Hangers Sürpriz Oyuncak Paketi Açımı 5.896 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak Abi Sizin İçin Minecraft Hangers Oyuncak Paketi Açıyor. İşte Harika Bir Minecraft Karakterini İçeren Anahtarlıklı Minecraf Sürpriz Oyuncak Paketi. oyuncak Abi İsteklerinize Önem Veriyor. Bir İstek Video Talebi Üzerine Aldıgım Minecraft Hangers Sürpriz Oyuncak Paketini Açıyorum. En Güzel Minecraft Oyun Karakterlerini İçeren Minecraft Hangers Paketlerinden Anahtarlık Şeklinde Minecraft Oyuncak Figürleri Çıkıyor. oyuncak Abi Takip Adresleri : web Sitesi : Http://www.oyuncakabi.com blog : Http://oyuncakabi.blogspot.com.tr google + Plus Sayfası: Https://plus.google.com/+oyuncakabi facebook : Https://www.facebook.com/oyuncakabi twitter : Https://twitter.com/oyuncakabi minecraft Hangers Sürpriz Oyuncak Paketi Açma Minecraft Anahtarlık Oyuncak Paketi
Mighty Beanz Araçlar Serisi Oyuncak Taksi Paketi Açımı 03:58
Mighty Beanz Araçlar Serisi Oyuncak Taksi Paketi Açımı 5.422 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi çılgın bir oyuncak araba videosu ile karşınızda. İşte Mighty Beanz'in 6 farklı oyuncak arabasını içeren koleksiyon serisi olan Mighty Beanz Araçlar serisi oyuncak araba paketlerinden açıyorum. Mighty Beanz çılgın fasülyeler oyuncak videolarıma bir yenisini daha ekledim. Mighty Beanz araçlar koleksiyonundan Taksi oyuncak arabasını açıyorum. Koleksiyondan toplam 6 farklı araba var. Bunlar: Vampir arabası, hayalet tren, korsan gemisi, köpek balığı, taksi ve zaman makinesi. Bu videomda taksi oyuncağını açıp birlikte deniyoruz. Oyuncak paketinden Taxi Driver Beanz çıkıyor ve oyuncak arabayla birlikte Beanz'i bir arada kullanarak taklalar attırarak sürebiliyoruz. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Mighty Beanz Araçlar oyuncak araba tanıtımı
Pac Man Sürpriz Oyuncak & Yeni Nesil Oyun Hamuru Gooage 03:58
Pac Man Sürpriz Oyuncak & Yeni Nesil Oyun Hamuru Gooage 6.045 izlenme - 2 yıl önce Pac-Man ve Hayalet Maceraları Filmi sürpriz oyuncak paketini açıyoruz. Sürpriz paketten Pac-Man oyuncak figürleri ve yeni nesil oyun hamuru gooage çıktı. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Sürpriz oyuncak paket açımı
Aslan Max Toystick Dondurma Sürpriz Oyuncak Açımı 02:11
Aslan Max Toystick Dondurma Sürpriz Oyuncak Açımı 5.270 izlenme - 2 yıl önce Kahramanlar Takımı'nın kralı Aslan Max'ın Toystick dondurma sürpriz oyuncak açımı! Aslan Max'ın Toystick dondurmalarında sürpriz oyuncaklar sizi bekliyor. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Sürpriz oyuncak paketi açma Aslan Max Toystick dondurma oyuncakları
Dev Oyuncak Dolu Topitop Sürpriz Yumurta Açımı Oyun Hamuru TV Videoları 02:04
Dev Oyuncak Dolu Topitop Sürpriz Yumurta Açımı Oyun Hamuru TV Videoları 4.879 izlenme - 2 yıl önce Topitop şeklinde dev bir sürpriz yumurta açıyorum. İçerisinden harika sürpriz oyuncaklar, etiketler, jelibon ve topitop çıkıyor. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/+oyunhamurutv Büyük boy sürpriz yumurta açımı videoları, etiket, şeker ve oyuncak hediyeli, Mega size Big surprise eggs unboxing; toys, stickers and candy gift.
Sürpriz Oyuncak Kutu Açımı Magic Box Oyuncakları Oyun Hamuru TV Videoları 03:48
Sürpriz Oyuncak Kutu Açımı Magic Box Oyuncakları Oyun Hamuru TV Videoları 4.623 izlenme - 2 yıl önce kanalımızda bugün Magic Box Sürpriz Oyuncak Kutularını açıyoruz. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr En güzel sürpriz yumurta, sürpriz oyuncak ve oyuncak paketleri açma videoları için oyun hamuru tv izle
Pac-Man Sürpriz Oyuncak Paketi & Slime Jel 03:30
Pac-Man Sürpriz Oyuncak Paketi & Slime Jel 3.195 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi bir istek videosu daha çekiyor. İşte harika bir sürpriz oyuncak paketi daha. Pac-Man filmi oyuncak figürlerini ve gooage jel oyun hamuru içeren sürpriz oyuncak paketini sizin için açıyorum. Pac-Man ve Hayalet Maceraları filmi için özel hazırlanmış Sürpriz Oyuncak paketlerinden açıyorum. Oyuncak paketlerinde birbirinden renkli Pac-Man figürleri yer alıyor. Ayrıca şeffaf bir poşetin içinde yeşil yapışkan bir sıvı görünümünde yeni nesil oyun hamuru olarak bilinen jel oyun hamuru geliyor. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Pacman sürpriz oyuncak paketleri açma videoları
Çöps Çetesi Sürpriz Oyuncak Paketi Açma The Trash Pack Seri 3 Oyuncakları 03:05
Çöps Çetesi Sürpriz Oyuncak Paketi Açma The Trash Pack Seri 3 Oyuncakları 3.162 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi Çöps Çetesi oyuncakları açmaya devam ediyor. Bu kez çöps çetesi sürpriz oyuncak paketi ile karşınızdayım. Parlak güzel oyuncak paketiyle ilgimi çeken bu çöps çetesi sürpriz paket 3.seriye ait. En sevilen oyuncak serilerinden olan Çöps Çetesi oyuncaklarından açmaya devam ediyorum. Bu defa The Trash Pack 3.Seri oyuncakları açıyoruz. Parlak harika sürpriz oyuncak paketine sahip Çöps Çetesi sürpriz paketlerden pislik çöpsler çıkıyor Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Çöps Çetesi oyuncakları seri 3 sürpriz oyuncak paketi açma oyuncak abi youtube videoları
BATMAN Sürpriz Balonları Patlatıyor Thomas ve Arkadaşları Sünger Bob Patrick MLP Mickey Oyuncakları 03:12
BATMAN Sürpriz Balonları Patlatıyor Thomas ve Arkadaşları Sünger Bob Patrick MLP Mickey Oyuncakları 1.807 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde batman ile sürpriz balonları patlatıp içlerinden en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının oyuncaklarını çıkarıyoruz. Thomas ve arkadaşları, my little pony ve sünger bob bunlardan sadece birkaçı. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
The Zelfs Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 03:57
The Zelfs Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 2.709 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi 2 farklı The Zelfs sürpriz oyuncak paketi açıyor. Harika paketleri ve sürpriz oyuncak bebekleri ile bu The Zelfs oyuncaklarını çok sevdim. Yeni sürpriz oyuncak paketi açma videolarımda The Zelfs çizgi film karakterlerini içeren sürpriz oyuncak paketleri açtım. 2 farklı paket açtığım bu videoda gerçekten güzel ve kalite oyuncak bebek figürler ile karşılaştım. Oldukca canlı gerçek gibi olan saçları ve figürlerin ilginç tipleri ile The Zelfs oyuncakları ilgimi çekti. Ayrıca sürpriz oyuncak paketleri de oldukça özenli ve güzel bir şekilde hazırlanmış. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi The Zelfs çizgi film oyuncakları sürpriz oyuncak paketi açma oyuncak bebekler oyuncak abi izle
Dev Orbeez Su Toplarından Sürpriz Thomas ve Arkadaşları Maşa ve Ayı Sindirella Arabalar 04:25
Dev Orbeez Su Toplarından Sürpriz Thomas ve Arkadaşları Maşa ve Ayı Sindirella Arabalar 1.566 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde orbeez renkli su toplarından sürpriz bardaklarımız var. Bardaklarda thomas ve arkadaşları, maşa ve ayı, arabalar, sindirella ve daha birçok sürprix oyuncak çıkıyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Play-Doh Marvel Süper Kahramanlar Oyun Seti | Yeşil Dev Hulk Örümcek Adam Demir Adam Kaptan Amerika 03:21
Play-Doh Marvel Süper Kahramanlar Oyun Seti | Yeşil Dev Hulk Örümcek Adam Demir Adam Kaptan Amerika 2.188 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu videomuzda play-doh marvel süper kahramanlardan yeşil dev hulk, örümcek adam (spiderman), demir adam (iron man), venom ve kaptan amerika oyuncaklarının kafalarına saklanmış yine süper kahraman oyuncaklarını çıkarıyoruz. Sence kafalar doğru yerleştirilmiş mi? Hangi kafa hangi süper kahramanın? Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
8 TOPİ Sürpriz Yumurta Açma 25:01
8 TOPİ Sürpriz Yumurta Açma 2.642 izlenme - 2 yıl önce 8 Adet BİM Mağazalarında satılan sürpiz yumurtalar. Bu yumurtaların çiftli fiyatı 1,25Tl'dir. Sürpriz yumurta videolarında genellikle yumurta açılır ve içindeki oyuncak çocukların beğenisine sunularak onlarda heyecan uyandırmaya çalışılır. Bu oyuncaklarda bu videolarda çocuklar için sakıncalı içerik bulundurmuyor. Çocukların heyecanla bu #sürprizyumurtaları açılırken izlediklerini görünce sizde şaşıracaksınız. Bu videoda Toplamda 8 adet sürpriz yumurta açılmış ve oyuncakları birleştirilmiştir. İyi Seyirler Dilerim. Aşağıda Birbirinden farklı diğer Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videolarımızdan Bazıları bulunuyor. Onlarıda izleyebilirsiniz. ÇİKOLATALI SÜPRİZ YUMURTALAR 18 Farklı Sürpriz Yumurta Açma | 18 Unboxing Surprise Eggs HD (Kinder şirinler sürpriz yumurtası, TOTO, TOPI ve Ülker smart Sürpriz Yumurtalar bulunuyor. http://www.izlesene.com/video/18-farkli-surpriz-yumurta-acma/7956782 17 Farklı Sürpriz Yumurta Açma | 17 Unboxing Surprise Eggs HD (Ozmo Eggs ve TOPI Eggs) http://www.izlesene.com/video/17-farkli-surpriz-yumurta-acma-17-unboxing-surprise-eggs-hd/8060965 12 Adet Kinder Surprise Sürpriz Yumurta Açma | Unboxing 12 Kinder Surprise Egg 6 Adet Kinder Şirinler sürpriz yumurtası ve 6 Adet TOTO Angry Birds sürpriz yumurtası bulunuyor. http://www.izlesene.com/video/6-kinder-6-toto-surpriz-yumurta-acimi/8100440 22 Sürpriz Yumurta Açma Videosu | 22 Unboxing Surprise Eggs 22 Adet BİM TOPI Süpriz yumurtası http://www.izlesene.com/video/22-topi-surpriz-yumurta-acma-videosu/8100449 12 Adet Nestle TOTO Angry Birds Süpriz Yumurta Açma | Unboxing 12 Angry Birds Surprise Eggs TOTO Egg http://www.izlesene.com/video/9-nestle-toto-angry-birds-supriz-yumurta-acma/8100478 8 Adet Sürpriz Yumurta Açma Unboxing 8 Surprise Eggs ŞEKERLİ BÜYÜK FİGÜRLÜ SÜPER SÜPRİZ YUMURTALAR Mega Boy Süpriz Oyuncak Kutusu Açma | Unboxing Disney, Ben10, Smurf and Hello Kitty surprise eggs 2 Adet Mega Boy Şirinler ve 5 Adet Orjinal Disney karakterleri http://www.izlesene.com/video/disney-mega-supriz-yumurta-acma/8060968 3 Adet Büyük Boy Sürpriz Yumurta BEN10, Hello Kitty ve Mickey Mouse BEN10, Hello Kitty, Mickey Mouse Disney http://www.izlesene.com/video/3-disney-super-surpriz-yumurta-aciyorum/8100454 KURMALI OYUNCAK SÜPRİZ YUMURTALARI 10 Kurmalı Oyuncak Kutusu Açma | 10 Surprise Eggs Easter Egg Unboxing Toys Review HD http://www.izlesene.com/video/10-kurmali-oyuncak-kutusu-acma-10-surprise-eggs-easter-egg-unboxing-toys-review-hd/8060709 10 Adet Kurmalı Oyuncak Süpriz Yumurta Açma Videosu HD http://www.izlesene.com/video/10-adet-kurmali-oyuncak-supriz-yumurta-acma-videosu-hd/8100468 LEGO ŞEHRİ | LEGO CITY SÜPRİZ YUMURTALARI Lego Seti ile Minik Araba Yapımı | Bir Adet Sürpriz Yumurta Açma | Lego City Building http://www.izlesene.com/video/lego-seti-ile-minik-araba-yapimi-lego-sehri/8100483 Kanalımıza Abone olmayı, videolarımızı beğenip yorum yapmayı unutmayın. Yorum ve beğenileriniz size yeni videolar yapabilmemiz için bizi heveslendiriyor. diğer kanallarımız Sadece ingilizce yayın yapan süpriz yumurta kanalımız Çocuklar için eğitici çizgi film ve süpriz yumurtalar bulunan diğer kanalımız ve son olarak sitemiz
Play-Doh Yeşil Dev HULK ile Sürpriz Balonları Patlatıp İçlerinde Sürpriz Oyuncaklar Çıkarıyoruz 03:40
Play-Doh Yeşil Dev HULK ile Sürpriz Balonları Patlatıp İçlerinde Sürpriz Oyuncaklar Çıkarıyoruz 1.660 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde play-doh hulk oyun setinden hulk ile sürpriz balonları patlatıp içlerinden en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının oyuncaklarını çıkarıyoruz. Disney arabalar, hello kitty demir adam bunlardan sadece birkaçı. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Sürpriz Oyuncak Paketi Açma Mutant Pollutants 03:34
Sürpriz Oyuncak Paketi Açma Mutant Pollutants 2.021 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi yeni sürpriz oyuncak paketi açma videosunda ilginç mutant oyuncaklarının yer aldığı sürpriz oyuncak paketi açıyor. 2 farklı mutant oyuncağının yer aldığı Mutant Pollutants sürpriz oyuncak paketi açıyorum. Paket içersindeki gizli mutantı buluyoruz. Bu videoda oyuncak paketinin arka yüzündeki gaz maskeli adam figürü çok hoşuma gitti. ayrıca paket içersinde gizlenmiş 2. mutant oyuncağını bulmak çok eğlenceliydi. Yıldırım sesleri ve yağmur eşliğinde yaptığım bu Mutant oyuncak açımı videom benim için harikaydı. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Sürpriz oyuncak paketi açma Mutant Pollutants oyuncakları
Mighty Beanz 6'lı Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 05:46
Mighty Beanz 6'lı Sürpriz Oyuncak Paketi Açma 2.063 izlenme - 2 yıl önce Selam çocuklar yine güzel bir sürpriz oyuncak paketi açıyorum. Bu defa minik çılgın figürleriyle yerinden durmayan Mighty Beanz oyuncak paketini açacağım. 6 farklı Mighty Beanz oyuncak figürünü içeren bu sürpriz oyuncak paketini oyuncak abi çok beğendi. Arkadaşlarınızla çeşitli oyunlarda kurabileceğiniz Türkçesi 'çılgın fasülyeler' olan bu eğlenceli oyuncağı tavsiye edebilirim. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Mighty Beanz oyuncakları
Soccer Starz Sürpriz Oyuncak Paketi Açımı Oyuncak Futbolcu Figürleri 03:17
Soccer Starz Sürpriz Oyuncak Paketi Açımı Oyuncak Futbolcu Figürleri 1.815 izlenme - 2 yıl önce Yeni sürpriz oyuncak paketi açımı videolarımda oyuncak futbolcu figürleri içeren Soccer Starz sürpriz paketlerinden açıyorum. Oldukça kaliteli figürler içeren 2 paket açtım. Sürpriz oyuncak paketleri açma videoları listeme bir yenisini daha ekledim. Yeni oyuncaklı paketler birebir oldukça kaliteli oyuncak figürler içeren futbolcu yüzlerinin olduğu Soccer Starz adını taşıyor. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Oyuncak futbolcu figürleri soccer starz sürpriz oyuncak paketi açma videoları oyuncak abi izle
3 Kinder Sürpriz Yumurta Açma 05:27
3 Kinder Sürpriz Yumurta Açma 1.723 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de de satışa sunulan Kinder'in yumurtalarından şirinler 2 film karakteleri çıkıyor bu videoda, Süpriz Yumurtadan çıkanlar Şirine, Sakar şirin ve süslü şirin olarak bildiğimiz 3 şirindir. Kinder sürpriz yumurta videolarımızın sayısını kayın zamanda arttırmaya çalışıyoruz. 3 Adet Kinder Sürpriz Yumurta Açma | Unboxing 3 Kinder Surprise Eggs başlıklı bu videomuzu seveceğinizi umuyorum eğer bu videoyu sevdiyseniz diğer kinder süpriz yumurta videolarımızı da izlemenizi tavsiye ediyorum. 12 Adet Kinder Surprise Eggs ve Nestle Sürpriz Yumurta Açma | Unboxing 12 Kinder Surprise Egg 6 Adet Kinder Şirinler sürpriz yumurtası ve 6 Adet TOTO Angry Birds sürpriz yumurtası bulunuyor. 18 Sürpriz Yumurta Açma Videosu HD | 18 Unboxing Surprise Eggs HD (Kinder şirinler sürpriz yumurtası, TOTO, TOPI ve Ülker smart Sürpriz Yumurtalar bulunuyor.
Sürpriz Sandık Açıyoruz Sandık Da Ne Var ? 5 Bölüm Yeni Ve İlginç Oyuncaklar 16:09
Sürpriz Sandık Açıyoruz Sandık Da Ne Var ? 5 Bölüm Yeni Ve İlginç Oyuncaklar 539 izlenme - 7 ay önce Merhaba arkadaşlar her hafta olduğu gibi bu hafta da sandık da ne var videomuzu çektik ve 5 ci bölümü ile karşınızdayız , ama bu sandıkdan busefer farklı oyuncaklar çıktı şaşıracaksınız :))
3 Ülker Smartt Sürpriz Yumurta Oyuncak Açımı Oyun Hamuru TV Videoları Looney Tunes Serisi 07:37
3 Ülker Smartt Sürpriz Yumurta Oyuncak Açımı Oyun Hamuru TV Videoları Looney Tunes Serisi 1.537 izlenme - 2 yıl önce Ülker Smartt eğlenceli yumurtalar dan Looney Tunes çizgi film kahramanı oyuncak karakterler çıkıyor. Oyun Hamuru TV de sürpriz yumurta videoları serisine Ülker Smartt sürpriz yumurta oyuncak açıyorum. İşte Looney Tunes serisi oyuncaklar. Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Sürpriz yumurta açma ve oyuncak açımı videoları.
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaçonun sürpriz oyuncakları 02:56
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaçonun sürpriz oyuncakları 277 izlenme - 1 yıl önce Bakalım palyaço Dima bizi bugün nasıl eğlendirecek. Arabasında sürpriz yumurtalar var. İçlerinden neler çıkacağını çok merak ediyorum. İzleyelim ve öğrenelim... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."