Hoşgeldiniz!

sürpriz son

Kadına  Bakan Adamın Başına Gelen Sürpriz Son 00:30
Kadına Bakan Adamın Başına Gelen Sürpriz Son 19.576 izlenme - 7 ay önce New Jersey eyaletinin Bridgeton şehrinde gerçekleşen olayda bir adam karşıdan karşıya geçen kadının totosundan gözlerini alamayınca başına mükemmel bir darbe almış.
Türk Kızından Dudaktan Öpücük İsteyen Youtuber'ın Hazin Sonu 03:08
Türk Kızından Dudaktan Öpücük İsteyen Youtuber'ın Hazin Sonu 20.408 izlenme - 2 yıl önce Efendim youtube'da s.kmsonik videolar paylasarak sosyal deney veya kamera şakası yaptıgını sanan ergenlerden birisi, deli dürtmüş olacak ki uluorta kızdan öpücük istemiş. Kız da gereken cevabı vermiş. Not: Böyle kendini savunan, karakterli kızların değerini bilelim beyler.
Yemek Paylaşamında Sürpriz Son 00:32
Yemek Paylaşamında Sürpriz Son 4.013 izlenme - 1 yıl önce Hiç güleceğim yoktu.Görüntüde izleyeceğiz reklam vari,kamera şakası gibi olay,sona kalan dona kalır ya sona kalana çok sürpriz oldu.
Küfür Yemeyi Seven Veletler 00:29
Küfür Yemeyi Seven Veletler 5.262 izlenme - 2 yıl önce Muhtemeldir ki Güney Amerika bozkırlarının kavruk yüzlü veletleri bunlar. Yüzünüz gerim gerim gerilecek izlerken.
Sürpriz Sonlu Yeni Yıl Pastası 01:15
Sürpriz Sonlu Yeni Yıl Pastası 110 izlenme - 2 ay önce Bir yeni yıl pastasına mutlu bir son hazırlanmış. Tadına bakmak ister miydiniz? Ben pastanın sağ tarafı hariç isterdim.
Sürpriz Sonlu Çılgın Sokak Partisi 00:17
Sürpriz Sonlu Çılgın Sokak Partisi 770 izlenme - 3 yıl önce Ne güzel ilerleyen bir parti, herkesin keyif yerinde, vıcır vıcır oynarken oldu mu şimdi bu? o âna kadar neden kimse bir şeyin farkında değil, o da garip.
Regal - Çamaşır Makinesi Reklamı 00:32
Regal - Çamaşır Makinesi Reklamı 915 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyon reklamları tarihinin gelmiş geçmiş en "çarpıcı" reklamı... Sürpriz ve birçok kişi için rahatsız edici sonuyla yaratıcılığın doruklarında seyrediyor. Kısa bir süre gösterildikten sonra ne yazık ki yasaklanmış ve yerini daha sakin bir versiyonuna bırakmıştı.
Alkışla Gergedan Kovalayan Adam 00:59
Alkışla Gergedan Kovalayan Adam 418 izlenme - 3 yıl önce Herif şu an içe doğru sıçıyor kesin, baksanıza dondu kaldı korkudan derken sürpriz sonla biten kısa bir sahne. bu dayının saykoluğu anca alkışlanır ki o da alkışla koca gergedanı korkutup kaçırmış.
Köylü Ayti 03:42
Köylü Ayti 95 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir fenomenimiz oldu hayırlısıyla sıkılıpta izlemezlik etmeyin sürpriz sonlu.. Mutlu sonlu da diyebiliriz. Aafiyet olsun.
Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir 04:03
Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir 90 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir