Hoşgeldiniz!

sürpriz son

Türk Kızından Dudaktan Öpücük İsteyen Youtuber'ın Hazin Sonu 03:08
Türk Kızından Dudaktan Öpücük İsteyen Youtuber'ın Hazin Sonu 20.061 izlenme - 9 ay önce Efendim youtube'da s.kmsonik videolar paylasarak sosyal deney veya kamera şakası yaptıgını sanan ergenlerden birisi, deli dürtmüş olacak ki uluorta kızdan öpücük istemiş. Kız da gereken cevabı vermiş. Not: Böyle kendini savunan, karakterli kızların değerini bilelim beyler.
Küfür Yemeyi Seven Veletler 00:29
Küfür Yemeyi Seven Veletler 5.151 izlenme - 10 ay önce Muhtemeldir ki Güney Amerika bozkırlarının kavruk yüzlü veletleri bunlar. Yüzünüz gerim gerim gerilecek izlerken.
Sürpriz Sonlu Çılgın Sokak Partisi 00:17
Sürpriz Sonlu Çılgın Sokak Partisi 765 izlenme - 2 yıl önce Ne güzel ilerleyen bir parti, herkesin keyif yerinde, vıcır vıcır oynarken oldu mu şimdi bu? o âna kadar neden kimse bir şeyin farkında değil, o da garip.
Regal - Çamaşır Makinesi Reklamı 00:32
Regal - Çamaşır Makinesi Reklamı 500 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyon reklamları tarihinin gelmiş geçmiş en "çarpıcı" reklamı... Sürpriz ve birçok kişi için rahatsız edici sonuyla yaratıcılığın doruklarında seyrediyor. Kısa bir süre gösterildikten sonra ne yazık ki yasaklanmış ve yerini daha sakin bir versiyonuna bırakmıştı.
sürpriz son - olan kameraya oldu 00:18
sürpriz son - olan kameraya oldu 599 izlenme - 6 yıl önce
Alkışla Gergedan Kovalayan Adam 00:59
Alkışla Gergedan Kovalayan Adam 160 izlenme - 2 yıl önce Herif şu an içe doğru sıçıyor kesin, baksanıza dondu kaldı korkudan derken sürpriz sonla biten kısa bir sahne. bu dayının saykoluğu anca alkışlanır ki o da alkışla koca gergedanı korkutup kaçırmış.
Köylü Ayti 03:42
Köylü Ayti 66 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir fenomenimiz oldu hayırlısıyla sıkılıpta izlemezlik etmeyin sürpriz sonlu.. Mutlu sonlu da diyebiliriz. Aafiyet olsun.
Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir 04:03
Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir 89 izlenme - 2 yıl önce Hayrettin - Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir
Erkeklerin Şortunu İndiren Kıza Sürpriz Son 00:53
Erkeklerin Şortunu İndiren Kıza Sürpriz Son 28 izlenme - 1 yıl önce 23.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Erkeklerin Şortunu İndiren Kıza Sürpriz Son" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir :) 04:05
Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir :) 26 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/HayatimVine