Hoşgeldiniz!

sürreal

Avustralya'da Gerçekleşen Sürreal Mahalle Kavgası 00:59
Avustralya'da Gerçekleşen Sürreal Mahalle Kavgası 27.303 izlenme - 2 yıl önce Avustralya devletinden her ay işsizik maaşı alan, akşama kadar alkol ve esrarın dibine vuran tembel aborjinlerin mahalle kavgasıdır.İnanmayın siz telepatiyle filan anlaştıklarına , bildiğin mal sürüsü.
Sürreal Klip Başlangıcı - Orhan Gencebay & Sibel Can 01:57
Sürreal Klip Başlangıcı - Orhan Gencebay & Sibel Can 1.423 izlenme - 3 yıl önce Orhan Gencebay, "Bir de sen vurma" şarkısının klibinde, bir buz kütlesinin içinde donmuş bir halde beklerken, klipte oynayan Sibel Can tarafından kurtarılınca, havadan uçup gelen bir sazı çalmaya başlıyor. İzliyoruz. İlgili içeriğin devamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/49002/orhan-gencebay-bir-de-sen-vurma
Sürrealist Makarna Reklamı 02:09
Sürrealist Makarna Reklamı 429 izlenme - 3 yıl önce 2009 yılında ,Veronelli marka makarna firmasının internet üzerinden açtığı ödüllü reklam yarışmasına katılan bir reklam çalışmasını izliyoruz.Her yönüyle bir çağdaş fransız filmini hatırlatıyor adeta.Lirik bir anlatım ,pastorik bir kurgu ve sürrealist oyunculuklarıyla bir döneme damgasını vuramamış bu baş yapıtı beraberce izliyoruz.
Uğur Demir - Asi 03:15
Uğur Demir - Asi 583 izlenme - 8 yıl önce uğur demir - asi [sürreal]
Melih Gökçek ile Ankara'da Sürreal Zamanlar (Mediterranean Acid Versiyonu) 02:50
Melih Gökçek ile Ankara'da Sürreal Zamanlar (Mediterranean Acid Versiyonu) 111 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek'in sürreal dünyası, Londra'da bir Türk mahallesinde büyüyen İngiliz müzisyen Ceephax Acid Crew'un Mediterranean Acid parçası ve çılgın efektlerle harmanlanmış. Ortaya ise bu başdöndürücü video çıkmış. Ne izledim lan ben dedirten videolardan.
Uğur Demir - Bensizce 03:15
Uğur Demir - Bensizce 222 izlenme - 8 yıl önce
Uğur Demir - Finish 03:15
Uğur Demir - Finish 209 izlenme - 8 yıl önce
Tayfun Çakmak-Bir Duygu Ki... 02:31
Tayfun Çakmak-Bir Duygu Ki... 254 izlenme - 8 yıl önce