Hoşgeldiniz!

sürtmek

Kararlı Tacizci ve Kararlı Hatun 00:35
Kararlı Tacizci ve Kararlı Hatun 160.750 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz hedefine kitlenmiş, orayı burayı kurcalıyor, dokunuyor, sürttürüyor falan amaaa ...
Balonla Sevişmek 00:55
Balonla Sevişmek 207.377 izlenme - 3 yıl önce Balon ki, bizim çocuklukta en büyük dostumuz yoldaşımızdır. Beraber ne badireler atlatmışızıdır. Oyuncu sıkıntısı çekilen bir dönemde ise yönetmenlerin kurtarıcısıdır. Mcgyver çakıyla tank imha ederse bizde balonla sevişir, erotik film bile çekeriz efendim. Şişme bir objenin sinemamızda ilk kullanımını yine alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla yaşayacaksınız.
Serpil Çakmaklı'yla Camdan Cama 01:39
Serpil Çakmaklı'yla Camdan Cama 48.954 izlenme - 2 yıl önce 80'li yılların cömert oyuncularından Serpil Çakmaklı bu rolünde cam üzerinden ilginç figürler sergileyerek erkeğini etkilemeye çalışacaktır.
Poposunu Elektrikli Tele Dokunduran Kız 02:19
Poposunu Elektrikli Tele Dokunduran Kız 11.955 izlenme - 3 yıl önce Fake ya da değil orası tartışılır ancak bu hanım kızımızın götünden zoru olduğu tartışılmaz. Bu enerji ve götünden zoruyla ne deneyler yapmıştır ya da yapacaktır artık kim bilir?
Egzoz Borusuna Kerkinen Adam 00:28
Egzoz Borusuna Kerkinen Adam 2.884 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz Brezilya'dan. Dayı boş bulduğu bir woswosa kerkiniyor. İster istemez de Volkswagen'in en baba viral reklamları arasına giriyor. İyi seyirler
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı 00:09
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı 5.150 izlenme - 2 yıl önce Piril polat adlı instagram kullanıcısının videosu yorumsuz yayınlıyorum. http://instagram.com/p/eSBVkECNJQ/
Hulk'la Sevişmek (Türkçe) 03:36
Hulk'la Sevişmek (Türkçe) 3.655 izlenme - 3 yıl önce HerseyTurkce.com ekibinin başarılı dublajlarından birisi daha. Hanım kızımızın ya da tüm kızların durumunu özetleyen bir kesit izleyelim.
Kamyonları Soyulmuş Soğana Çeviren Köprü 02:47
Kamyonları Soyulmuş Soğana Çeviren Köprü 717 izlenme - 3 yıl önce Köprü altı aynı, kaza yapan kamyonlar farklı.. hani bu kadar kaza oluyorsa köprü yüksekliğinde bi sıkıntı var demektir.. fakat köprü de taş gibi..
Yeşil Sahalarda Görmek İstemediğimiz Elleşmeler 00:25
Yeşil Sahalarda Görmek İstemediğimiz Elleşmeler 231 izlenme - 3 yıl önce Yasakların hüküm sürdüğü İran'da oynanan futbol karşılaşmasında bir oyuncun takım arkadaşına yaptığı dokunuşlar tepki çekti. Persepolis-Damaş arasında oynanan maçta gol sevincini abartan bir futbolcu kameralardan kaçamadı. Sempatik dokunuş ile takım arkadaşına küçük sürprizler yapan oyuncu, bir nevi oyun oynarmışçasına yeni 'ebe'yi belirliyor (13 numaralı futbolcu.) Yeni ebe de diğer gol sevincinde görevini yerine getiriyor.
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 00:19
Polonya'da Sokağa Kurulan Tümsek 222 izlenme - 3 yıl önce Anlaşılan Polonyalılar da bizden ki, yeniliklere geç alışıyorlar. Hayatlarında ilk kez tümsekle tanışan halk bu olayı şaşkınlıkla karşıladı.
Tırın Dorsesini Köprüye Değdirmesi (İstanbul) 01:02
Tırın Dorsesini Köprüye Değdirmesi (İstanbul) 125 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Samatya Hastanesi, sahil yolunda çekildiği öne sürülen bu görüntüler herkesi şaşkına çevirdi. 5 Eylül tarihinde olaya şahitlik eden bir vatandaş tarafından çekildiği iddia edilen görüntülerde seyir halindeki TIR üstgeçitten geçmeye çalışıyor. Ancak yüksekliği üst geçidin seviyesinden fazla olan TIR sürücüsü köprünün yıkılma ihtimaline aldırış bile etmeden TIR dorsesini köprüye sürterek zorla geçiyor. Geçiş sırasında üst geçit hasar görürken güvenlik için orada bulunan şirket yetkilisi hiçbir şey olmamış gibi aracına binerek olay yerinden uzaklaşıyor. İnsanı hayrete düşüren o anlar ise tesadüfen orada bulunan bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 167 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.