Hoşgeldiniz!

sürücüler

Sıkışan Tünel Trafiğinde Ambulansa Yol Veren Sürücüler 00:53
Sıkışan Tünel Trafiğinde Ambulansa Yol Veren Sürücüler 1.434 izlenme - 2 hafta önce Çin'in Zhejiang eyaletinde bir sıkışık tünel trafiğinde ambulansın imkansız denebilcek çıkışıdır Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Pakistanlı Trans Sürücülere X İşaretli Ehliyet 00:49
Pakistanlı Trans Sürücülere X İşaretli Ehliyet 1.432 izlenme - 2 hafta önce Pakistan’da trans bireyler ilk kez, cinsiyet hanesinde “kadın” ya da “erkek” yerine “X” yazan ehliyetlerini aldılar.
Tesla’dan Sürücülere İnanılmaz Yeni Yıl Sürprizi Noel Baba Modu! 06:10
Tesla’dan Sürücülere İnanılmaz Yeni Yıl Sürprizi Noel Baba Modu! 3.925 izlenme - 3 ay önce Tesla’nın dijital ekranında yeni yıl için sürpriz içinde sürpriz sunuldu. Sürücüler, araçlarının ekranlarında kendi arabalarını bir anda Noel Baba arabası olarak gördüler. Elon Musk ise bu sürpriz ile ilgili bir açıklaması; "Yeni Tesla yazılım güncellemesini aldığınızda, Ho Ho Ho'ya dokunun. Sürpriz yumurta içinde sürpriz yumurta var, ancak komik değil" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 00:39
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 8.778 izlenme - 8 ay önce Ankara'da meydana gelen trafik kazası sonucu sürücülerin sinirlerine hakim olamayıp birbirlerine ölüme girdiği kavgayı izlicez
Birbirleri İle Sıkı İnatlaşan Sürücüler 04:36
Birbirleri İle Sıkı İnatlaşan Sürücüler 5.438 izlenme - 10 ay önce Görüntüde yol vermeme üzerine gelişen olayda sürücülerin birbirleriyle komik inatlaşmasını izlicez.Sen bana ben sana anını görücez
Yol Verme Kavgası Kamerada 00:53
Yol Verme Kavgası Kamerada 6.757 izlenme - 2 yıl önce Ataşehir’de “yol verme” tartışması nedeniyle 2 sürücü arasında çıkan kavga kameraya yansıdı. Olay Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta karşılaşan iki sürücü arasında yol verme yüzünden yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sürücüler araçlarından inerek birbirlerine saldırılar. Bir sürücü belinden çıkardığı kemer ile diğerine vururken, diğer sürücü aracının arkasından çıkarttığı ahşap sehpa ile karşılık verdi. Amatör kamera tarafından kaydedilen kavga çevredekilerin müdahalesiyle kısa sürede sonlandırıldı. Vatandaşların araya girmesiyle sürücüler olay yerinden uzaklaştı.
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 02:54
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 4.022 izlenme - 2 yıl önce Görünrüler Çin'den bir yabancının kamerasından Çin'in garip sürücülerinin nasıl trafikte ilerdiğini gözler önüne sermiş.Neyse bir yabancının kamerasından Çin'in denyo sürücüleri
Çılgın Sürücüler 1 10:06
Çılgın Sürücüler 1 8.619 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Sürücüler
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 01:48
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 4.146 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yaptığı Renkli Sayfalar programının bugünkü bölümüne iş adamı Kaya Çilingiroğlu konuk oldu. Kaya Çilingiroğlu'nun kadın sürücüler için söylediği şok sözler programa damga vurdu.
Kadın Sürücülere Haksızlık Ediyormuşuz :) 01:16
Kadın Sürücülere Haksızlık Ediyormuşuz :) 9.983 izlenme - 9 yıl önce
Sürücülerin Kapanla İmtihanı 01:47
Sürücülerin Kapanla İmtihanı 316 izlenme - 9 ay önce Sivas'ta tek yön yol yapmak için cadde ve sokağa konulan kapanlar sürücülere zor anlar yaşattı
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler (27 Mayıs 2017) 00:58
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler (27 Mayıs 2017) 419 izlenme - 10 ay önce İzmir'de trafik kazası sonucu 2 sürücünün kavgası amatör kameraya yansıdı
Şöför koltuğunda kadınlar olursa!! 03:45
Şöför koltuğunda kadınlar olursa!! 2.079 izlenme - 8 yıl önce bayan sürücü hataları
deli sürüceler 03:45
deli sürüceler 1.595 izlenme - 9 yıl önce şoförlerin şaşkınlarını izleyin süper
Sinirlenen Sürücünün Akılalmaz Hareketi 01:39
Sinirlenen Sürücünün Akılalmaz Hareketi 125 izlenme - 9 ay önce Manisa’da trafiğin en yoğun olduğu caddelerden birinde bir motosiklet sürücüsü ile otomobil sürücüsünün tartışması sonrası adeta trafik terörü esti.
Dikkatsiz Sürücüler Kazalara Böyle Sebebiyet Verdi 02:49
Dikkatsiz Sürücüler Kazalara Böyle Sebebiyet Verdi 569 izlenme - 4 yıl önce Adıyaman'da dikkatsiz sürücülerin yaptıkları kazalar, mobese kameralarına yansıdı. Kazalarda sürücülerin trafik lambalarına riayet etmemeleri ya da dikkatsizlikleri dikkat çekiyor.
Oscarlık Sürücüler 03:45
Oscarlık Sürücüler 683 izlenme - 9 yıl önce :d ehliyeti kasaptan alanlar
Birbirinden İlginç 8 Durumla Karşılaşan Araç Sürücüleri 01:57
Birbirinden İlginç 8 Durumla Karşılaşan Araç Sürücüleri 68 izlenme - 7 ay önce İşte birbirinden ilginç ve tuhaflıklardan bazılarının araç sürücülerinin kamerasına yansıyanları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kocaeli'deki Tekme Tokatlı Sürtme Kavgası    02:23
Kocaeli'deki Tekme Tokatlı Sürtme Kavgası 49 izlenme - 6 ay önce Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda LPG alan sürücü ve arkadaşı, otomobiline sürten bir başka sürücü ile arkadaşını tekme tokat dövdü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
dikkatsiz sürücüler!(polonyada çekilen kısa film) 06:28
dikkatsiz sürücüler!(polonyada çekilen kısa film) 623 izlenme - 8 yıl önce polonyada çekilen kısa film çok duygusal İzleyin hayran kalıcaksınız.. gerçi eski bir video ama bilmeyenler vardır...
  Erzurum'da dikkatsiz vatandaşların kazaları MOBESE'de 00:25
Erzurum'da dikkatsiz vatandaşların kazaları MOBESE'de 304 izlenme - 4 yıl önce Erzurum’da trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Erzurum’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Görüntülerde sürücülerin ve yayaların dikkatsizliklerinin kazalara nasıl davetiye çıkardığı gözlendi.Erzurum Emniyet Müdürlüğü bünyesinde şehrin muhtelif yerlerine kurulan MOBESE kameraları, trafik kazalarını saniye saniye kayıt altına alıyor. Yakutiye, Üniversite, Dadaşkent, Palandöken Kavşaklarında meydana gelen trafik kazalarında MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda kırmızı ışık ihlali ve sürücülerin geçiş üstünlüğüne uymamaları feci sonuçları beraberinde getiriyor. Kameralara yansıyan kazalarda araçların birbirleriyle çarpışma anları ve karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalara çarpma anları görülüyor.Trafik yetkilileri, şehir merkezinde meydana gelen trafik kazalarında sürücülerin yüzde 70’in üzerinde kusurlu bulunduklarını belirttiler.
Çılgın Kadın Sürücüler 06:30
Çılgın Kadın Sürücüler 221 izlenme - 4 yıl önce Kadın sürücüler ve yaptıkları çılgınlıklar...
Benzin İstasyonunda Kadın Sürücü 01:14
Benzin İstasyonunda Kadın Sürücü 485 izlenme - 5 yıl önce Benzin İstasyonunda Kadın Sürücü
Kadıköy'de Kaza Yapan Sürücülerin Soğan Erkeği Kavgası 01:26
Kadıköy'de Kaza Yapan Sürücülerin Soğan Erkeği Kavgası 151 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy'de kaza yapan sürücülerin soğan erkeği kavgası Kadıköy'de kaza yapan iki sürücüden birinin tartışma sırasında "Soğan erkeği" demesi kavga çıkarttı. İstanbul Kadıköy'de kaza yapan iki araç sürücünün tartışması yumruklu kavgaya dönüştü. ELİNDE PENSEYLE İNDİ OTOMOBİLİNDEN Yaşlı olan sürücü, yanın kız arkadaşı olan genç sürücünün aracına arkadan çarptı. Her iki sürücünün de otomobillerinden aşağıya inmesi sonucu yaşlı sürücünün eline aldığı pense dikkat çekti. SOĞAN ERKEĞİ DEDİ YUMRUĞU YEDİ Çevredeki vatandaşlar tartışmaya son vermeye çalışırken, yaşlı sürücünün "Erkek, soğan erkeği" demesi üzerine genç sürücü çılgına döndü. Yaşlı sürücü, genç sürücünün"Sen nesin, eline almışsın penseyi artist, artist" demesi üzerine yakasına yapıştı. Bunun üzerine daha fazla dayanamayan genç sürücü, yaşlı adamı yumrukladı.
Tesla Sürücüleri Otomatik Pilot Deneyimleri 03:06
Tesla Sürücüleri Otomatik Pilot Deneyimleri 135 izlenme - 2 yıl önce Tesla’nın elektrikli araba yazılımına yaptığı son güncelleme, Amerika’daki yollarda otomatik direksiyon kullanma, şerit değiştirme ve park etme özelliklerinin kullanılmasını sağlayarak S Modeli sedanlarında ilk kez otomatik pilot özelliğine erişimi sağladı. Güncellemeden bir gün sonra paylaşılan video, otomatik direksiyon kullanma özelliğinde S Modeli arabaların beklenmedik şekilde yönlendiğini gösterdi. Bir tanesinde otobandan çıkarken direksiyon sağa doğru dönmeye çalışarak aracı yoldan çıkarmaya itiyor. Diğerindeyse çift yönlü bir yolda karşı şeride geçmeye çalışarak sürücünün hayatını tehlikeye atıyor. Videonun sahibi RockTreeStar, durumun Tesla’nın önündeki arabayı takip etmesiyle çalışan otomatik direksiyon özelliğinin karşı şeritten gelen aracın sensörlerine takılması üzerine onu takip etmeye çalışmasından kaynaklandığını söylüyor. Elon Musk, yeni otomatik pilot özelliklerinin beta versiyonunun kullanıldığını ve sürücülerin olası kazalardan hâlâ sorumlu olacaklarını söylemişti. Bu sebeple sürücülerin direksiyondan ellerini çekmemesi konusunda uyarıda bulunmuş olmasına rağmen, iki videoda da bu uyarıya karşı gelindiğini görüyoruz. Yine de sürücüler ellerini duruma hemen müdahale edecek kadar direksiyona yakın tutuyorlar. Bu aşamada, bu özelliklerin sadece otobanlarda kullanıldığını da belirtmek gerek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ehliyeti Bakkaldan Alan Kadın Sürücüler 08:08
Ehliyeti Bakkaldan Alan Kadın Sürücüler 162 izlenme - 3 yıl önce Trafikte yolda sokakta her yerde denk gelebileceğiniz , araba kullanma konusunda aşırı yeteneksiz olan kadın sürücüler.
bu sürücüler usta arabayı okuyorlar 08:17
bu sürücüler usta arabayı okuyorlar 408 izlenme - 9 yıl önce helal olsun be
Çılgın Rus Sürücüler 10:46
Çılgın Rus Sürücüler 221 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Rus Sürücüler
Çamura saplanan bayan sürücüler 01:16
Çamura saplanan bayan sürücüler 218 izlenme - 6 yıl önce Çamura saplanan bayan sürücüler
Hot Wheels Yetenekli Sürücüler 01:04
Hot Wheels Yetenekli Sürücüler 48 izlenme - 1 yıl önce Hot Wheels Yetenekli Sürücüler ile heyecanı doyasıya yaşa!