Hoşgeldiniz!

sürüklemek

Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 00:20
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 2.398 izlenme - 3 yıl önce olay Güney Kore'de cereyan etmiş zaten seslendirmeyi yapan ablada gayet açıklamış ama onun ki ciddi biz ayrı olarak açıklamada da dalgaya alalım. Tır da niye durmadıysa, ya farketmedi adama çarptığını ya da hazır tamponuma da almışım bırakıvereyim gideceği yere kadar mı dedi ki acebağ? neyse benim çözümlemem bu kadar.
Köpeği Arabanın Arkasına Bağlayıp Sürükleyen Vicdansız 01:15
Köpeği Arabanın Arkasına Bağlayıp Sürükleyen Vicdansız 1.165 izlenme - 4 yıl önce Köpeği Arabanın Arkasına Bağlayıp Trafikte İlerleyen Vicdansız Sürücüyü İzliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarhoş Arkadaşı Kafadan Sürükleyerek Götürmek 02:14
Sarhoş Arkadaşı Kafadan Sürükleyerek Götürmek 410 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarının ayakta duramayacak kadar sarhoş olmasından mütevellit orada bulunan iki arkadaşının pratik çözümüyle kafadan sürükleme şeklinde olay yerinde uzaklaştırılmış.
Küçük Köpek Çocuğu Böyle Sürükledi 01:01
Küçük Köpek Çocuğu Böyle Sürükledi 409 izlenme - 3 yıl önce Küçük çocuğun iple ahırdan çıkarmak için çok uğraştığı ancak çok zorlandığı hayvanın küçük bir köpek olduğu anlaşılınca görenler gülmekten kendilerini alamadı.
Kadın yan hakemi sürüklemek 00:06
Kadın yan hakemi sürüklemek 421 izlenme - 6 yıl önce
Polisten Dehşete Düşüren Muamele - İstanbul - Okmeydanı 01:18
Polisten Dehşete Düşüren Muamele - İstanbul - Okmeydanı 302 izlenme - 3 yıl önce Polisin iyice yabanileştiği ve kendi hukukunu, iktidarı koruma adına hie saydığının belgesidir. Sivil polis göstericiyi yerlerde sürükleyerek, göz altına alıyor. Oh olsun diye yorum yazacakların analarına şimdiden selamlarımı yollarun.
Köpeği Yerde Sürükleyerek Kısırlaştırmaya Götürmek 00:58
Köpeği Yerde Sürükleyerek Kısırlaştırmaya Götürmek 213 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde belediye ekipleri sokak köpeklerine yönelik yapılan kısırlaştırma çalışması sırasında, bayıltılan bir sokak köpeğini belediye görevlisi sürükleyerek kamyona götürüyor.
Atı Arabanın Arkasına Bağlayıp Çekmek 00:16
Atı Arabanın Arkasına Bağlayıp Çekmek 123 izlenme - 3 yıl önce Şimdi burada olmadık şeyi saydırmak istiyorum ama başlıkta kısaca özetledim olay Edirnede gerçekleşiyor kimliği belirlenemeyen O.Ç yaklaşık 4 km boyunca atını bağladıgı arabasının ardından sürüklemiş şehir merkezinde halkın tepkisitle son bulmuş
Amatör Kask Testi 01:33
Amatör Kask Testi 128 izlenme - 3 yıl önce En pahalı kasklardan biri olan Arai Kask arkadaşa fazla gelmiş ve teste tabi tutmaya karar vermiş, kaskı sürüklemek mi dersiniz yakmak mı? Hepsi mevcut, izliyoruz
Köpeği Arabasına Bağlayıp Sürükledi! 01:00
Köpeği Arabasına Bağlayıp Sürükledi! 78 izlenme - 4 yıl önce Çin'de köpeği arabasına bağlayıp sürükleyen vicdansıza lanet yağıyor. Köpeği arabasına bağlayıp otoyolda hiçbir şey olmamış gibi arabasını süren Zheng Weiyang hakkında soruşturma başlatıldı.
Köpeği Araca Bağlayıp Sürüklediler 00:32
Köpeği Araca Bağlayıp Sürüklediler 1 izlenme - 2 hafta önce Adana plakalı 3 tekerlekli motosiklet aracının arkasına, bir köpeğin iple bağlanarak sürüklendiği görüntü sosyal medyada büyük tepki çekti.
Polisin Eylemciyi Merdivenlerden Sürüklemesi 00:28
Polisin Eylemciyi Merdivenlerden Sürüklemesi 61 izlenme - 4 yıl önce Eylemci bir kadının ekip otosuna götürülüş şekli dikkatimi çekti. Sloganlara ve kaba şiddete alışmıştık ama bu tip bir taşıma şeklini ilk defa gördüm.