Hoşgeldiniz!

Sürüngen Videoları İzle

Susuz Kalan Yılana Şırıngayla Su Vermek 00:14
Susuz Kalan Yılana Şırıngayla Su Vermek 5.908 izlenme - 1 hafta önce Suudi Arabistan’da çölde safari yapan grup, takdire şayan bir harekete imza attı. Çölde susuz kalan bir yılanı fark eden ekip, duruma kayıtsız kalmadı. İçlerinden biri yanındaki şırıngayla yılana su verdi..
Yemeye Çalıştığı Kirpinin Dikenleri Vücuduna Batan Yılan 01:35
Yemeye Çalıştığı Kirpinin Dikenleri Vücuduna Batan Yılan 15.987 izlenme - 2 ay önce Brezilyada bir boğa yılanı,kirpi yemeye kalkıştığında ortaya böyle bir sonuç çıkmış.Yılan bir yandan acıar içerisinde kıvranırken,diğer yandan da kendisini rahatsız eden köpekten kurtulmaya çalışmaktadır.
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 00:51
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 164.431 izlenme - 3 yıl önce Kafası kopan yılan, bir anda ağzını açıp, dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı. Yılanı gören adam, önce kovaladı daha sonra küreğin keskin tarafıyla kafasını kopardı. Kafası bedeninden ayrılan yılan ölmediği gibi hareket etmeye devam etti. Kafası kopan yılanın bir anda ağzını açarak dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı
Pitona Yem Olan Kral Kobra 03:50
Pitona Yem Olan Kral Kobra 54.752 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en zehirli yılanlarından birisi olan kobra, dev pitonla girdiği ölümcül savaşı kaybetti. Piton, kobrayı önce sıkıca kavradı sonra kafa kısmından başlayarak yuttu. Kobra dünyanın en zehirli yılanlarından. Bilimadamları ´onlarla oyuna oynamaya gelmez diyor. Kendilerini ustaca koruma yeteneğine sahip olan bu yılan, piton tarafından yutuldu. Aç kalınca dünyanın en tehlikeli yaratığı olan Piton, zehri ve saldırganlığıyla ünlü kobrayı yuttu.
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 5.790 izlenme - 5 ay önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Annelik Görevini Abartan Timsah 06:27
Annelik Görevini Abartan Timsah 8.777 izlenme - 7 ay önce Aslında başlık sizi yanıltmasın, mevzu annelik olunca yapılan hiç bir şey abartı değildir. Canını yavrusu uğruna vermek dahil. Fakat burdaki timsah (kayman) biraz özel. Neden farklı olduğunu videoyu izleyince göreceksiniz. En azından İnsan ırkında bu tip bir davranış çok az görülebilir. Yılın annesidir... Meraklısına : BBC - Cold Blood belgeselinden. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin. Yaşayanların ellerinden öper, kaybettiklerimize rahmet dilerim.
Yılanların Göçü Dehşete Düşürdü 03:44
Yılanların Göçü Dehşete Düşürdü 25.153 izlenme - 3 yıl önce Çekilen bu görüntüler, yılanlardan pek korkmayanların bile tüylerini diken diken edebilir.Binlerce yılanın üst üste bulunduğu çukur, adeta korku filmlerinden fırlamış gibi.Ne kadar korkunç gelirse gelsin, bu görüntü çok sayıda turisti de çekiyor.Kanada'da bulunan Narcisse Yılan Mağaraları, yılan meraklılarının akınına uğruyor.Kışın yerin altındaki mağaralarda kış uykusuna yatan yılanlar, yazın gelmesi ile yuvalarından çıkıp çevredeki bataklıklara yöneliyorlar.Narcisse'de bulunan yılanların sayısı, 1999 yılına dek 70 bin civarındaydı.Ancak o yıl yaşanan ani sıcaklık düşüşleri ve soğuk hava onbinlerce yılanın, mağaralara ulaşamadan ölmesine sebep oldu.Ayrıca yılanların göç yolu üzerinde bulunan 17 Numaralı Otoyol'da, her yıl binlerce yılanın ölümüne sebep oluyordu.Yılanların sayısındaki bu hızlı azalmanın ardından alınan önlemlerle, yılanların doğal yaşamı korunmaya çalışılıyor.
Sarı Vosvos 01:57
Sarı Vosvos 25.243 izlenme - 3 yıl önce
Cemil Abi Belgeseli - Amfibik Sürüngen 03:08
Cemil Abi Belgeseli - Amfibik Sürüngen 10.791 izlenme - 3 yıl önce Cemil Abi Çok İyi Tanırız Bu Video Üzerinde Çalışmışlar İyi İzleyin
Dev Yılanı Üzerine Atlayarak Yakalayan Kadın 00:31
Dev Yılanı Üzerine Atlayarak Yakalayan Kadın 1.677 izlenme - 5 ay önce Peru'da araştırmacı bir kadın, altı metrelik yılanı üzerine atlayarak yakalıyor. İşte korkusuz kadının yılanı yakalama görüntüleri.
Ejderha Bulduğunu Sandı, Veteriner Gerçeği Açıkladı 02:56
Ejderha Bulduğunu Sandı, Veteriner Gerçeği Açıkladı 104 izlenme - 2 hafta önce Ordu'nun Ünye ilçesinde bir bahçe önünde çalışan 3 kişi, buldukları ve “su ejderhası” adını verdikleri canlıyı muhafaza ederek veteriner çağırdı. Ancak veterinerin ilk incelemesinden sonra canlının bir ejderha olmadığı ortaya çıkınca, vatandaşlar tedirgin olduklarıyla kaldı. Ünye’nin İnkur Mahallesi İncirli mevkisinde 3 arkadaş, bahçeye giriş çıkışlarını kolaylaştırmak için su birikintisi olan yere menfez koydu. Menfezin üzerine toprak dökerken daha önce hiç görmedikleri bir canlı ile karşılaştılar. İlk bakışta ejderha görüntüsünü andıran ve hem karada yürüyen hem de suda yüzebilen canlıya “su ejderhası” ismi koyan vatandaşlar, bir hayli tedirgin olduklarını ifade ederek; “Biz böyle hayvanları filmlerde görüyorduk, tabii ki tedirgin olduk” dedi.
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 00:25
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 3.403 izlenme - 2 yıl önce Dev yılanının içinden başka dev bir yılan çıktı. Doğa gezintisi yapan bir grup, yeni beslendiği anlaşılan karnı şişkin bir yılan yakaladı. Hareket edemeyen yılanın karnını açan avcılar, içinden çıkan karşısında şok oldu. Zira dev yılanın içinde kendi gibi dev bir yılan vardı.
Tavukla Komodo Ejderi Beslemek 05:26
Tavukla Komodo Ejderi Beslemek 3.195 izlenme - 2 yıl önce Bali Endonezya sürüngen parkında 100 bin tavuk alınıyormuş sırf bu daşşakkapanları beslemek için.
Ne Olduğu Anlaşılamayan Yaratık! 00:23
Ne Olduğu Anlaşılamayan Yaratık! 86 izlenme - 2 hafta önce Tayland'da bir kullanıcının paylaştığı görüntüler sosyal medyayı ikiye böldü. Ne olduğu anlaşılamayan sürüngen hakkında farklı yorumlar var.
white shadow 02:29
white shadow 24.191 izlenme - 7 yıl önce the machine seyret kafa yapar---heveslenme---fena yapar
Kendi Türünden Sürüngeni Yiyen Katil Timsah  00:22
Kendi Türünden Sürüngeni Yiyen Katil Timsah 163 izlenme - 1 ay önce Görüntüde güçlünün zayıfı ezdiği anı izlicez.Yani kendi türü olan sürüngeni saldıran timsah denk bir hayvana bu hareketi yapsa aynı olmazdı
Adamı Canlı Yayında Yılan Isırdı 00:59
Adamı Canlı Yayında Yılan Isırdı 5.316 izlenme - 4 yıl önce Adamı Canlı Yayında Yılan Isırdı
Dünyanın En Büyük Yılanları 02:37
Dünyanın En Büyük Yılanları 3.129 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Büyük Yılanlarından Derleme Görüntüler
yılana dikkatli bakın ne kadar uzun 00:21
yılana dikkatli bakın ne kadar uzun 9.846 izlenme - 7 yıl önce böle uzun yılan görmedinizz
Dev Kertenkeleyi Köpek Gibi Çağırmak 01:02
Dev Kertenkeleyi Köpek Gibi Çağırmak 3.432 izlenme - 2 yıl önce Dev Kertenkeleyi Köpek Gibi Çağırmak Evinin bahçesindeki dev kertenkeleyi köpek gibi çağırıp, seven besleyen adam.
Başbakan Erdoğan'dan Yılmaz Özdil'e: Sürüngen 05:11
Başbakan Erdoğan'dan Yılmaz Özdil'e: Sürüngen 4.267 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, Yılmaz Özdil'e ağır ifadeler kullandı: Çıkmış bir insan müsfettesi, Manisa'da yaptığımız mitinglerde baretleriyle oraya katılışlarını gerekçe göstererek diyor ki, 'Bunlar buna müstahaktır.' Neymiş sadece zeybek oynarken diz çökermiş. Şimdi diyorum ki, sen patronunun, önünde nasıl döz çöktüğünü söyle. Sürüngen sürüngendir ayağa kalkamaz ki diz çöksün. Başbakan Erdoğan partisinin grup toplantısına Enerji Bakanı Taner Yıldız'ı tebrik ederek başladı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları: - Enerji bakanımıza yaptığı özverili çalışma için teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun. Sağlık ve çalışma bakanı yardımcılarıma teşekkür ediyorum. Kazanın ilk saatlerinde elimize ulaşan verilere göre çok ciddi boyutta bir kaza vardı. - Bazı istisnai hadiseler dışında 77 milyon bir olduğunu tüm dünyaya gösterdi. Tarifi mümkün olmayan bir acı yaşıyoruz. Bu hadisenin üzerini kimse örtemez. Sorumlular her kimse bunları yargıya teslim edip hesabını soracağız dedik. - Dicle'nin kenarında kurdun kaptığı koyun bile benim sorumluluğum altındadır. - Biz nasıl makarnacı, göbeğini kaşıyan adam ve bidon kafalı dedilerse onlara da ne yazık ki onlara da dediler. Bize nasıl cahil delilerse onlara da dediler. Her bir kardeşimin yüzündeki kömür karası benim de milletimin de iftihar kaynağıdır. - Alilelere sesleniyorum, siz evletlarınız biz de evlatlarımızı yitirdik. Biz onlara şehit dedik. Vatanı toprağı için çocuğunun rıskı için alın teri döken o kardeşlerimiz biz şehit makamında gördük. Rabibme dua ediyorum dua ediyoruz ki o kardeşlerimizi şehitlik mertebesinde kabul etsin. - Başkasının ölümünü sinsice pusuda beklemek aşağıların en aşağısı bir mertebe olsa gerek. ne acıdır ki bu süreçte bunu da yaşadık, yaşıyoruz. Daha cenazelerimizi çıkaramadan, onlar pusularından çıktılar ve kendilerine yakışanı yaptılar. Millet ortak bir acıyı sesizce yaşamaya çalışırken birileri çıkıp kin kusmaya başladı. Biz Soma'da tahammül edilemeyen feryadı da çok iyi anlıyoruz. Ama Somalı olmayan, orayla bağı olayan hatta hayatında kömür görmemiş o sinsilerin fırsatçılarını hiçbir zaman anlamadık ve anlayamayacağız. İnsa nolan insanım diyen böyle bir istismarı niçine girmez. Daha il kandan itibaren sosyal medyada akla hayale gelmeyecek yalanlar yayılmaya başladı. "Vicdanınıza beton dökülmüş" - Yardım ekipleri Soma'ya sokulmamış, AK Partililer avukatlara saldırmış, ölü sayısı doğru değilmiş, içeride daha fazla insan varmış, üzerlerine beton döküldü diye yazanlar bile çıktı. Ya asıl sizin vicdanınıza beton dökülmüş be. Biz yasımızı tutarken onlar ideolojik rant peşinde koştular. - Asıl sizin vicdanınıza beton dökülmüş. Bu kadan ucuzluk olur mu? Yok madenin sahibi Ak Partiliymiş. Biz Ak Partili olduğu için o maden ona vermişiz. Hani Gezi olaylarında bir kaç ölüm olsa çok güzel olur diyenler vardı ya, daha fazla şehit çıksın diye beklediler. hayatlarında kömür ocağına girmemişler. Bunlar kumsallarda dolaşıyor. Bunlar o madenci ailelerin semtlerine bile yaklaştırmazlar. Yılmaz Özdil'e ağır ifade: Sürüngen sürüngendir ayağa kalkamaz - Çıkmış bir insan müsfettesi, Manisa'da yaptığımız mitinglerde baretleriyle oraya katılışlarını gerekçe göstererek diyor ki, 'Bunlar buna müstahaktır.' Neymiş sadece zeybek oynarken diz çökermiş. Şimdi diyorum ki, sen patronunun, paranın, şöhretin, basitliğin önünde nasıl döz çöktüğünü söyle. Sürüngen sürüngendir ayağa kalkamaz ki diz çöksün. - Yine aynı patronunu dalkavuklarından. o da diyor ki Ne şehittir ne gazi. niyazidir niyazi. Bir başkası çımış diyor ki, bu yapılanlar AK Parti'ye oy verdiler bu yüzden böyle olmuş diyor. Bu Pensilvanya'daki zatı örgütün lideri değil mehdi olarak görüyor. - Mezar soyguncularına izin vermeyiz. Bir grup gelmiş vekil bunlar. Enerji bakanımza içeri gireceğiz. İçeride Suriyeliler varmış diyorlar. Yahu sen kimsin. Sen içeride ölürsen ne olacak? Enerji bakanımız bunları gönderdi. Benim milletim acısını polisle çatışarak değil, molotof atarak değil vakarla gösterir. Biz büyük bir milletiz. Bu acıyı da aşacağız.
Yılanların Kavgası Ölümle Bitti 00:56
Yılanların Kavgası Ölümle Bitti 306 izlenme - 3 ay önce Avustralya'nın güneyinde kameraya takılan görüntülerde dünyanın en ölümcül yılanlarının mücadelesi yer alıyor. Pseudechis Porphyriacus türü zehirli yılan ile Doğu kahverengi yılanının savaşı kameralara yansıyor.
Aşağı Hanoi Mahallesi - Lanet Olası Vietkonglar Semt Pazarı 02:40
Aşağı Hanoi Mahallesi - Lanet Olası Vietkonglar Semt Pazarı 1.992 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Vietnam'dan efenim. Şimdi diyeceksiniz yok bok yesinler! yok bu da yenir mi? BBC'nin hazırladığı Tuncel Kurtiz Ağamızın seslendirdiği İnsan Gezegeni Belgeselini bir izleyin derim. Her insanın proteine ihtiyacı var bence bunu unutmayın. E tamam uçan kaçan herşey yenmez ama size mide bulandırıcı gelen birçok şey başkası için gerçekten yaşam kaynağı. İzleyelim görelim..
Klozetten Çıkan Yılan 00:39
Klozetten Çıkan Yılan 384 izlenme - 5 ay önce Klozetten yılan çıktı, ev sakinleri şaştı kaldı. Görüntüler Tayland’dan. Bu klozet kapağının dikkatle kaldırılmasının sebebi, içinde bir yılan olması.
O kadar alçak ki, sürekli altı sürtüyor !! Seat İbiza - VW golf - Vububup 253 01:39
O kadar alçak ki, sürekli altı sürtüyor !! Seat İbiza - VW golf - Vububup 253 3.755 izlenme - 5 yıl önce Low - Vububup
Dünyanın En Zehirli 5 Yılanı 02:53
Dünyanın En Zehirli 5 Yılanı 37 izlenme - 1 hafta önce Bu yılanlar gerçekten korkunç. Sizi ısırdıkları halinde kurtulmanız çok büyük bir şans. 5) Bu yılan Saldırganlığıyla tanınıyor. İsmini derisinin renginden değil, ağzının içindeki siyahlıktan alıyor. Kara yılanları içinde en hızlısı. Saatte 20 kilometre hıza ulaşabiliyor. Tek bir ısırığındaki zehir 20 yetişkin kişiyi öldürebilecek kadar etkili. Panzehir alınmadığında zehir sizi önce komaya sokuyor ve tabii ardından da öldürüyor. 4) Listemizin dördüncü sırasında Avustralya’da yaşayan Taypan var. Bu yılanın bir doz zehri 12 bin domuzu öldürebilecek kadar güçlü. Bir insanı ısırdığında panzehir alsa bile ölebiliyor. Zehir kana karıştığında kurbanın kan dolaşımını duruyor, sonra da acılar içinde hayatını kaybediyor. 3) En zehirli yılanlar listemizdeki ilk üçe geldik. Üçüncü sırada Asya’da yaşayan “Mavi krait” var. Bu da keza bazen panzehirin dahi etkili olmadığı bir yılan. Diğer yılanları, hatta kendi türündeki yılanları avlayarak besleniyor. Zehri kobradan 16 kat daha güçlü. Isırdığı kişi 6 ile 12 saat içinde komaya girerek ölüyor. 2) Listemizin ikinci sırasında Kahverengi Yılan var. Avustralya’nın en kalabalık şehirlerinde bile rastlanabiliyor. Çok hızlı hareket eden ve saldırganlığı ile tanınan bir hayvan. Isırığının 14 binde biri dahi bir insanı öldürebiliyor. Sadece harekete duyarlı olduğu için onunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken put gibi hareketsiz durmak. 1) Geldik dünyanın en zehirli kara yılanına. “İçbölge Taypanı” adındaki yılanın bir ısırığında bulunan zehir, 100 insanı, 250 bin fareyi öldürebilecek güçte. Bu zehir çıngıraklı yılandan 10 kat, kobradan 50 kat daha öldürücü. Neyseki genelde balta girmemiş ormanlarda yaşıyor ve insan gördüğünde ilk yaptığı şey saldırmak değil, kaçmak oluyor.
Çift Başlı Yılan Antalya'ya Getirildi 00:52
Çift Başlı Yılan Antalya'ya Getirildi 2.945 izlenme - 3 yıl önce Girensun'da bir çiftçi tarafından yavruyken bulunan çift başlı yılan, Antalya'daki Fear Trophy Sürüngen Evi'ne getirilerek özel beslenmeye alındı.
Air Ride - VolkSWAGen CADDY 04:07
Air Ride - VolkSWAGen CADDY 1.648 izlenme - 3 yıl önce VW Caddy MK1 1.9tdi - Clutch VR6 - Brakes VR6 - Wheels Audi a8 Music - La Roux - In for the Kill (Skream Remix) We can fight our desires But when we start making fires We get ever so hot Whether we like it or not They say we can love who we trust But what is love without lust? Two hearts with accurate devotions And what are feelings without emotions? I'm going in for the kill I'm doing it for a thrill Oh I'm hoping you'll understand And not let go of my hand (x2) I hang my hopes out on the line Will they be ready for you in time If you leave them out too long They'll be withered by the sun Full stops and exclamation marks My words stumble before I start How far can you send emotions? Can this bridge cross the ocean? I'm going in for the kill I'm doing it for a thrill Oh I'm hoping you'll understand And not let go of my hand (x2) Let's go to war To make peace Let's be cold To create heat I hope in darkness We can see And you're not blinded by the light from me I'm going in for the kill I'm doing it for a thrill Oh I'm hoping you'll understand And not let go of my hand
Yılan Sanıp Öldürenler Büyük Bir Hata Yapıyor 00:54
Yılan Sanıp Öldürenler Büyük Bir Hata Yapıyor 1.213 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Tüm Bölgelerde Akarsu Kenarları Ve Çalılık Alanlarda Görülebilen, Bacakları Olmadığı İçin Sürünerek Hareket Eden Oluklu Kertenkeleler, Uysal Bir Hayvan Olmasına Rağmen Yılana Benzerliği Nedeniyle Zehirli Sanılıp Öldürülüyor.
Su İçen Yılan Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:16
Su İçen Yılan Görenleri Şaşkına Çevirdi 116 izlenme - 3 ay önce Hiç su içen yılan gördünüz mü, bu yılan kana kana su içiyor.Yılanın evcil bir hayvan gibi su içmesi ilginç anlar oluşturdu.