Hoşgeldiniz!

sürüngenler

BBC | Hayat: 2- Sürüngenler ve Amfibiler 48:19
BBC | Hayat: 2- Sürüngenler ve Amfibiler 19.997 izlenme - 6 yıl önce http://www.facebook.com/BelgeselGunlugu Hayvanlar ve bitkilerin hayatta kalmak ve üremek için yapmaları gereken sıra dışı şeyleri gösteriyor. saniyede 1000 kareyle çekilen inanılmaz görüntüler taştan çekiçlerle çam fıstığı kıran kapuçin maymunları sudan havaya zıplayan su aygırları ve örümcek ağından av çalan bukalemunlar. devekuşunu devirmek için çete kuran çitalarla koşacak balıkları tuzağa düşürmek için mükemmel bir daire oluşturan yunusları izleyeceksiniz.
Yılanın Bukelamun Avı 01:42
Yılanın Bukelamun Avı 1.519 izlenme - 6 yıl önce Afrika'daki yılanların, bukelamunları nasıl avladığının videosunu izleyin...
İhsan Erbay Belgeselleri - serçe 00:46
İhsan Erbay Belgeselleri - serçe 985 izlenme - 8 yıl önce yaban hatyatı bazen yabanda yaşanır, bazende şehirde. bende bazen şehirde bazen yabanda gördüklerimi kendime göre espriler ile yansıtmaya çalıştım sizlere.
Sürüngenler 3 17:04
Sürüngenler 3 568 izlenme - 5 yıl önce Sürüngenler - (3)
26:13
"Sürüngenler Odası" Wild Park Gezintimiz, Yılanlar,akrepler,örümcekler 70 izlenme - 11 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Hayattan Ders Alması İçin Çocuğunu Yılana Isırtan Anne   00:21
Hayattan Ders Alması İçin Çocuğunu Yılana Isırtan Anne 49 izlenme - 12 ay önce Florida'da sürüngenler hakkında hayat dersi vermek için 1 yaşındaki çocuğunu yılanın ısırmasına izin veren anne.
sürüngenler ve amfibiler 2 10:04
sürüngenler ve amfibiler 2 214 izlenme - 7 yıl önce
sürüngenler ve amfibiler 09:24
sürüngenler ve amfibiler 135 izlenme - 7 yıl önce
Sürüngenler 2 17:02
Sürüngenler 2 126 izlenme - 5 yıl önce Sürüngenler - (2)
Sürüngenler 1 16:59
Sürüngenler 1 116 izlenme - 5 yıl önce Sürüngenler - (1)