Hoşgeldiniz!

sürünmek

Sürünerek Saha İçine Yuvarlanan Fenerbahçeli Futbolcular 00:06
Sürünerek Saha İçine Yuvarlanan Fenerbahçeli Futbolcular 624 izlenme - 3 yıl önce Maçın son anlarında zaman geçirmek adına bir yandan saha dışından saha içine doğru sürünen Gökham diğer yandan bir gözle hakemi kesme halleri. 3-5 Fenerbahçeli sahada yatıp, sağlık görevlisinin gelmesini bekliyor. Yahu daha kaçıncı haftadayız bu kadar mı korkuyorsunuz... Gecen sezon bırak 90.dakıkayı 90 +sonuncu dakıkada bulunulan gollerle en az 9-10 puan fazladan kazanan bır takım... Şimdi bu sezona bakıyorum. Karabük macı desen inanılmaz bir kaleci hatası. Bu mac facia... Geçen hafta hakem torpili. Fuatavni'nin meşhur bir sözü vardır, Korkma Titre... Geliyoruz!
İstiklal Caddesi'nde Bir 'Şey' Yapan Kadın 02:09
İstiklal Caddesi'nde Bir 'Şey' Yapan Kadın 787 izlenme - 2 yıl önce Aslında videoyu nereye koyacağımı kestiremedim başta. sonuçta kadın bir "şey" yapıyor. az buz şey değil yani. bu insan kişisi istiklalde üstüne su dökmüş yatıp kalkıyor efendim. yatıp kalktıkça yerde çizgi oluyor. aslında öyle amanında ne kadar nostaljik bir video denilecek tarzda bir video değil. ancak gelecek kuşaklara kalmasını istedim bu videonun. bu insan kişisi deli olabilir. olmayada bilir. amacı protestodur belkide. ama söylemek istediğim bu ve bu tarz "garip" protestolardan sonra halkın algısı değişmiştir. ortaya böyle bir kişi çıkmayınca dikkat çekmemeye başlamıştır. ilerde çocuklarımız arasından lan nası bu hale gelmişiz ki diyenler çıkarsa aha başlangıcı bu ve bunun gibiler densin diye sizi haberdar edeyim dedim. o soruyu soran çocuk alkışlarla yaşasın efendim... şimdi kendini yerden yere çalan kadını izleyelim. kurumadan suluyalım...
Tüfekli ve Tüfeksiz Hareketler Dansı - Flash Tv 00:53
Tüfekli ve Tüfeksiz Hareketler Dansı - Flash Tv 554 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv ekranlarında yayınlanmakta olan "Ne Çıkarsa Bahtına" isimli evlilik programında çılgınca dans ederek kısmetini arayan ilginç adam herkesi şaşırttı. Ama Alkışlarlayaşıyorum.com sitesi üyelerini şaşırtmamıştır.
Canlı Yayın Kazası Öldürmez Ama Süründürür 00:12
Canlı Yayın Kazası Öldürmez Ama Süründürür 142 izlenme - 3 yıl önce Bir Macar televizyonu çalışanı, canlı yayında kadraja girmemeye çalışırken, istemeden tüm dünyanın izlediği bir olayın kahramanı oldu.
Zombi Görünümlü Alkollü Genç 07:03
Zombi Görünümlü Alkollü Genç 100 izlenme - 3 yıl önce Alkollü genç zombiye dönüşüyor. Aldığı aşırı alkol yüzünden düzgün hareket kabiliyetini kaybeden bu genç her şeye rağmen uslanmak nedir bilmiyor. Resmen sürünüyor.
Kameradan Kaçan Spikerin Dramı - Pasaport 00:20
Kameradan Kaçan Spikerin Dramı - Pasaport 60 izlenme - 2 yıl önce Normalde televizyon izlemem, en son tvyi açtığım zaman Maradona ceza sahası içinde smaç basıyordu. İşte o gün lanet ettim, kendimi atom fiziğine ve insanlığın gelişimine adadım. Fakat geçen gün bu sahneye rastlayınca siteye eklemekten kendimi alamadım.
Canlı Yayına Yanlışlıkla Girdi Ama Çıkmak İçin Süründü 00:53
Canlı Yayına Yanlışlıkla Girdi Ama Çıkmak İçin Süründü 64 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayına Yanlışlıkla Girdi Ama Çıkmak İçin Süründü 28.04.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Canlı Yayına Yanlışlıkla Girdi Ama Çıkmak İçin Süründü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hakkı Bulut - Yaşamak Sürünmek Değil 04:14
Hakkı Bulut - Yaşamak Sürünmek Değil 0 izlenme - 3 ay önce Hakkı Bulut - Yaşamak Sürünmek Değil Albüm: Minareci Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler