Hoşgeldiniz!

şurup

Benimle Oynar mısın - Eski Jenerik 01:11
Benimle Oynar mısın - Eski Jenerik 1.971 izlenme - 2 yıl önce Benimle Oynar mısın isimli yapımın internette gezerken bulduğum eski jeneriğinin tv yayını kaydıdır. kayıt kötü ama şimdilik tek idare edelim sonuçta şarkı çok güzel.
Grup şurup deniz canlıları 01:38
Grup şurup deniz canlıları 1.615 izlenme - 6 yıl önce
Kafayı Çeken Osmanlı Padişahları - Tarihin Arka Odası 05:41
Kafayı Çeken Osmanlı Padişahları - Tarihin Arka Odası 1.684 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz haftalarda Tarihin Arka Odası programında son Halife Abdülmecit Efendi'nin notlarını okudukları bölümü izlemiştim. Siteye yükleyip yüklememe konusunda kararsız kalsam da şuan gündemde olan içki, ayyaş vs muhabbetlerinden sonra yayınlamam gerektiğini anladım. Programı sevmeye bilirsiniz Murat Bardakçıyı'da sevmeye bilirsiniz ama o (bi takım arkadaşlar) bu notlara da itiraz etmezler sanırım. İyi seyirler diliyorum efendim..
çikita muz oynak örümcek adam xdçok komik 01:47
çikita muz oynak örümcek adam xdçok komik 3.277 izlenme - 8 yıl önce xdxdxdxdxdxdxdxdxdxd
Grup Şurup - Telefon 02:28
Grup Şurup - Telefon 498 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarında 1980'ler 'in sonu 1990'ların başında yayımlanan "Susam Sokağı" adlı okul öncesi gelişim için zamane çocuklarına çok katkısı dokunmuş programın yegane üyelerinden olan Grup Şurup'u dinlemektesiniz. Dip not: çoğu kişi bunlar çıkınca kanalı değiştirmiştir. Pek bilinmezler sitede de görünmemesinin sebebi bu sanırım.
BalAdam - Bal Deresi Reklamı - Yalan Söylüyorsun Lan 00:30
BalAdam - Bal Deresi Reklamı - Yalan Söylüyorsun Lan 992 izlenme - 3 yıl önce Bal adam bu seferde şansını pazarda deniyor ama arkadan bir abinin verdiği ayar hepimizin sesi oluyor.(13 sn) Bu sefer alkışlar pazarcı esnafımıza...
Grup Şurup - A Sesi 01:53
Grup Şurup - A Sesi 520 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde -nereden geldiyse aklıma- dilime dolandı. Arayıp buldum parçayının mp3'ünü. En sevdiğim Grup Şurup şarkılarından biri bu. Şarkının görseli olmadığından farklı bir parçanın klibini yapıştırdım üzerine. İyi seyirler
Grup Şurup - Resimdeki Gözyaşları 02:02
Grup Şurup - Resimdeki Gözyaşları 1.242 izlenme - 8 yıl önce ...veda gecesi konseri...
Bizim Sınıf Uzun Eşşek Oynarken :)) 00:17
Bizim Sınıf Uzun Eşşek Oynarken :)) 972 izlenme - 10 yıl önce bizim sınıf uzun eşşek oynarken :))
Dut Şurubu Ve Üzüm Pekmezi 01:23
Dut Şurubu Ve Üzüm Pekmezi 482 izlenme - 4 yıl önce Karadut Meyvesi Çok Güçlü Antioksidanlar İçermektedir. Bu Güçlü Antioksidanlar Vücuttaki Serbest Radikalleri Etkisiz Hale Getirerek Bağışıklık Sistemini Güçlendirir. İçerdiği Flavonoidler Sayesinde İse Kalbi Korur Aynı Zamanda Da Yaşlanmayı Geciktirici Etkiye Sahiptir.karadut Bitkisi Böceklenmeyen Tek Organik Bitkidir. betakaroten İhtiva Eder. Ancak Zamanı Çok Çabuk Geçtiği İçin En Bol Olan Zamanlarında Kaynatarak Şurubunu Yapabilir Ve Bu Karadut Şurubunu Derin Dondurucuda Saklayabilirsiniz. Kanserden Korunmak İçin Sağlık Ve Gençlik Kaynağı Olan Bu Şurubu Mutlaka Tüketin.
Grup Şurup - Balık 02:40
Grup Şurup - Balık 175 izlenme - 2 yıl önce Çocuğun olursa bu parçaları ninni diye dinletebilirim herhalde. Çok saf bir ses. Hüzünleniyorum Grup Şurup dinledikçe :(
Gazlı İçeçek Üretimi - Discovery Channel 04:58
Gazlı İçeçek Üretimi - Discovery Channel 272 izlenme - 2 yıl önce Boşuna dememişler alet işler el övünür diye. Ne de güzel şey değil mi bu otomasyon, lökür lökür içtiğimiz o gazlı içeçekleri üretim ve dolum aşamalarını bu kısacık videoda gözlemleyebileceğiz.
İnatçı Bebek 00:59
İnatçı Bebek 380 izlenme - 10 yıl önce bir bebege şurup içirmek ne kadar zor olabilir
Şurup 04:43
Şurup 119 izlenme - 8 yıl önce şurup
Ananas Şurubu Tarifi 04:17
Ananas Şurubu Tarifi 118 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Ananas Şurubu Tarifi
Koma Grup Şurup 02:34
Koma Grup Şurup 118 izlenme - 5 yıl önce samet barut izlediginiz için tşklr
Şurubu Bir Dikişte Bitiren Adam 00:59
Şurubu Bir Dikişte Bitiren Adam 62 izlenme - 5 yıl önce Şurubu Bir Dikişte Bitiren Adam
Assassin's Creed Syndicate - Yatıştırıcı Şurup | Bölüm #9 16:57
Assassin's Creed Syndicate - Yatıştırıcı Şurup | Bölüm #9 9 izlenme - 1 yıl önce Bu bölümde Jacob ile Starrick'in Yatıştırıcı Şurubunun arkasında yatan gizemi çözüyoruz. Totoş Starrick. Ayıp değil mi lan? Sosyal Platformlardan Takip Etmeyi Unutmayın! :) Snapchat: seensoul Instagram Profilim: http://bit.ly/1KPuLSR Twitter Profilim -> http://twitter.com/tambirberk Facebook Sayfamız -> http://on.fb.me/1H4ExtD Twitch.Tv Kanalımız -> http://bit.ly/1NhotZk İzlesene Kanalımız -> http://bit.ly/1GN0sHT
Şurup Dolum Tesisi 06:24
Şurup Dolum Tesisi 12 izlenme - 2 yıl önce Sistemimizde 3 ayrı makina bulunmaktadır ve 10 çeşit, çeşitli çap ve ebatlarda şişe dolum ve kapatma işlemi gerçekleştirilmektedir.Şişe temizleme makinamız 8 li lineer çevirme ve basınçlı deyiyonize hava üfletilerek aynı andada vakumlayarak şişe içi temizliği yapmaktadır.Şişe iç temizliği yapılan şişeler tekrardan dolumu yapılmak üzere konveyör üzerine bıraktırılır.8 li şişe konveyör üzerinden temizlenmiş şekilde dolum ünitesine gönderilir ve işlem sırası ile bu şekilde devam eder. Otomatik Rotari dolum makinamız 16 istasyondan oluşmaktadır 1 ci istasyon Yıldız şişe girişi ikinci istasyon Boş 3 cü İstasyon TEKLİ DAMLA DOLUM Ünitesi 4 cü istasyon boş 5 ve 6 'cı istasyon TAMAMLAMALI ŞURUP DOLUM Ünitesi 7 'ci istasyon Tapa veya tıpa çakma ünitesi 8' ci istasyon Kapak çakma Ünitesi 9 'cu istasyon Kapak alt etek sıvama üç veya iki bıçaklı sıvama ünitesi 10' cu istasyon Kapak vidalama Ünitesi 11 istasyon Şişe Üstü Kapak var yok sistemi ile kontrol edilmektedir ve 12 istasyon ürün çıkışı diğer 4 istasyon Şişe çıkış ve şişe giriş ara boş istasyonlardan oluşmaktadır.Sistemde 0 ml -300 ml arasında dolum yapalabilmektedir. Sistemimiz çok kombine ve ergonomik kullanıma elverişli bir şekilde tasarlanmıştır.Dakikadaki kapasite 20 adet ile 60 adet arasında dolumu ve kapatması gerçekleştirilebilir şekildedir. Dolumu ve Kapak Kapatma işlemi Yapılmış Ürünler etiketlenmek üzere otomatik etiketleme makinasına gönderilir. Otomatik Yuvarlak etiketleme işlemi sırasında sistemde çok fonksiyonel kontrol üniteleri yer almaktadır.Kontrol sistemlerini sıralarsak önce Etiketi kontrol eden FARMOCODELİEDER ,Etiket üstü kodlama var yok kontrol KAMERA SİSTEMİ İ 10 M, Şişe üstü etiket var yok KAMERA SİSTEMİ ve REJEKT ÜNİTESİNDEN oluşmaktadır.