Hoşgeldiniz!

Sururi Videoları

sosyete show 07:17
sosyete show 79.395 izlenme - 8 yıl önce stüdyomuzda montajlanmış mini bir video klip
86 Yaşındaki Gülriz Sururi'nin Pilates Keyfi 02:42
86 Yaşındaki Gülriz Sururi'nin Pilates Keyfi 4.791 izlenme - 1 yıl önce Türk tiyatrosunun tanınmış isimlerinden 86 yaşındaki Gülriz Sururi, pilates yaparken çektirdiği fotoğrafları yayınladı. Sururi, yaşına rağmen oldukça fit ve dinç görünüyor. Türk tiyatrosunun tanınmış isimlerinden 86 yaşındaki Gülriz Sururi, pilates yaparken çektirdiği fotoğrafları yayınladı. Sururi, yaşına rağmen oldukça fit ve dinç görünüyor. "SAĞLIKLI YAŞAMAYA DİKKAT EDİYORUM" Daha önce bikini fotoğrafını paylaşan Gülriz Sururi, forumunun sırrını şöyle açıklamıştı; "Bir baktım 80 yaşına gelmişim. İnanamadım. Hadi canım olmamışımdır, yanlışlık vardır dedim kendi kendime. İnsan ne kadar yaşayacağını bilemez tabii ama. Bu kadar yaşayacağımı bilmiyordum ben de çok şaşırdım. Çünkü mesela babam 63 yaşında öldü ve ben onu yaşlı ihtiyar sanıyordum. Dedem 70 yaşındayken vefat etti. Onları geçeceğimi hiç düşünmemiştim. Sağlıklı yaşamaya dikkat ediyorum"
Haberin Varmı  (Seslendirme : Sururi Önal) 06:00
Haberin Varmı (Seslendirme : Sururi Önal) 16.614 izlenme - 8 yıl önce Saçlarından bir tel aldım haberin varmı yar yar sururi önal yorumuyla dinlerseniz sevinirim yorumlarsanız menmun olurum ...
Deli Şahin - Cüneyt Arkın (1976 - 82 dk) 01:22:22
Deli Şahin - Cüneyt Arkın (1976 - 82 dk) 3.805 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Cüneyt Arkın Senaryo : Erdoğan Tünaş, Mehmet Aydın Yapımcı : Murat Köseoğlu Görüntü Yönetmeni : Melih Sertesen Tür : Komedi, Macera Oyuncular: Cüneyt Arkın, Oya Aydoğan, Ali Sururi, Ali Şen, Mürüvvet Sim, Alev Sururi, Ersun Kazançel, Yavuz Selekman, Necdet Yakın, Osman Alyanak, İlhan Hemşeri, Zühal Ardahan, Serpil Baykul, Kadir Kök, İhsan Gedik, Süheyl Eğriboz, Tarık Kesemen, Kudret Karadağ, Yadigar Dağdeviren, İbrahim Kurt, Yaşar Şener, Yusuf Çağatay, Adnan Uygur, Ekrem Dümer, Reşit Çildam, Kamer Baba, Engin Elgün, Nuri Tuğ, Baykal Kent, Süha Doğan, Zeki Sezer, Arap Celal, Aydın Arkın, Giray Alpan, Nermin Özses, Hakkı Kıvanç, Abdi Algül, Ahmet Karaca, Yusuf Çetin, Cihan Alp, İhsan Özenç, Remziye Fırtına, Toron Karacaoğlu, Rıza Tüzün, Sadettin Erbil, Hayri Arlı, Timuçin Caymaz, Gazanfer Özcan, Ayşin Atav, Ali Fuat Kalkan Konu: İki ailenin iş rekabeti nedeniyle kiraladıkları ayyaş bir kabadayının öyküsü.
Ahu Gözlüm  (Seslendirme : Sururi Önal) 06:03
Ahu Gözlüm (Seslendirme : Sururi Önal) 6.849 izlenme - 8 yıl önce aranjör ve yönetmen olan sururi önal ın yorumuyla küçük bir deneme demo kayıt
Ne Fayda - Sururi Önal 05:30
Ne Fayda - Sururi Önal 5.290 izlenme - 8 yıl önce Küçük bir deneme daha klavyeyle çalınmış bir demodur
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 01:27:34
Nereye Bakıyor Bu Adamlar - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1976 - 87 dk) 2.307 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Osman F. Seden Senaryo Yazarı : Ahmet Üstel Tür : Komedi Ülke : Türkiye Süre : 87 dk. Konu : Beşik kertmesi ile evlenmek için İstanbul'a gelen Metin ve en yakın arkadaşı Zeki bir tesadüf ile birden meşhur olurlar ve komik olaylar başlar. Oyuncular: Zeki Alasya, Metin Akpınar, Meral Zeren, Süleyman Turan, Turgut Boralı, Ali Sururi, Kenan Pars, Bilge Zobu, Osman Alyanak, Mehmet Emmi, Ahmet Turgutlu, Muammer Gözalan, Cevdet Arıkan, Arap Celal, Yadigar Ejder, Erol Günaydın, Hakkı Kıvanç, Remziye Fırtına, İlhan Hemşeri, İsmail Hakkı Şen, Çetin Tolbas, Nermin Özses, Feridun Çölgeçen, İbrahim Kurt, Mustafa Yavuz, Semih Sezerli, İhsan Özenç, Memduh Ünsal, Ahmet Karaca, Ekrem Dümer(Arap Celal Seslendirmesi), Timuçin Caymaz(Kenan Pars Seslendirmesi), Rıza Tüzün(Osman Alyanak Seslendirmesi), Sadettin Erbil(Ali Sururi Seslendirmesi), Pekcan Koşar(Süleyman Turan Seslendirmesi), Tijen Par(Meral Zeren Seslendirmesi), Mücap Ofluoğlu(Turgut Boralı Seslendirmesi)
Gülriz Sururi - Kaldırım Serçesi - Hiç mi Hiç 02:13
Gülriz Sururi - Kaldırım Serçesi - Hiç mi Hiç 609 izlenme - 1 yıl önce Kaldırım Serçesi tiyatro oyunu ilk kez 1983'de sahnelendi. Edith Piaff'ın yaşam öyküsünden Başar Sabuncu'nun oyunlaştırdığı, Esin Engin'in müzik direktörlüğünü, Geyvan Mc Millan'ın koreografisini yaptığı Kaldırım Serçesi oyununda Gülriz Sururi'nin yanısıra Ali Sururi, Yılmaz Zafer, Bülent Erbaşar, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Erdal Özyağcılar, Sevil ve İsmet Üstekin gibi isimler de yer alıyordu.
Gülriz Sururi & Aziz Nesin - A La Luna (23 Nisan 1993) 22:10
Gülriz Sururi & Aziz Nesin - A La Luna (23 Nisan 1993) 666 izlenme - 2 yıl önce Aziz Nesin ve vakıf çocuklarından Sema ile Şehriban, Gülriz Sururi'nin sunduğu yemek programında 1993 tarihli 23 nisan günü sitenin ruhuna yakışacak bir video bence umarım alkışlanır alkışlarla yaşatılır.
Gülriz Sururi Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 02:55
Gülriz Sururi Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 1.974 izlenme - 5 yıl önce httpwwwtelevizyondizisicom
Keşanlı Ali Destanı - Ali Kötü Bir Açmazda (1988) 11:45
Keşanlı Ali Destanı - Ali Kötü Bir Açmazda (1988) 583 izlenme - 2 yıl önce Keşanlı Ali Destanı 1988'de TRT için Genco Erkal'ın yönetmenliğinde mini dizi olarak çekilmişti. O diziden bu sahnede Ali hapisten çıktıktan sonra Zilha'ya açılıyor.
Gülriz Sururi  - Cici Bey (Sokak Kızı İrma Müzikali) 04:13
Gülriz Sururi - Cici Bey (Sokak Kızı İrma Müzikali) 419 izlenme - 2 yıl önce Gülriz Sururi, seksenli yılların sonlarında bir ara Keşanlı Ali Destanından başlayarak, oyunlarını, müzikallerini televizyon dizisi haline getirmişti. Şimdi TRT dahil bunu yapacak bir babayiğit yok. Gülriz hanımın billur sesinden, müzikalin Cici bey şarkısını dinliyoruz. (Bir de çocukken Gülriz Sururi'nin o kocaman gözlerinden korkanlar, buraya itiraf yazsınlar)
Gülriz Sururi - Padam Padam 03:35
Gülriz Sururi - Padam Padam 897 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Kabare 03:38
Gülriz Sururi - Kabare 637 izlenme - 5 yıl önce
Haddini Bil Karabaş - Gülriz Sururi - Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 02:55
Haddini Bil Karabaş - Gülriz Sururi - Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 459 izlenme - 2 yıl önce Gülriz Sururi'nin TRT'de yayımlanan ilk müzikali, Keşanlı Ali Destanı'nın fakir iti ile, zengin iti arasındaki farkı gösteriyor.
Gökten İnen Kitaplara İnanmıyorum - Gülriz Sururi 05:33
Gökten İnen Kitaplara İnanmıyorum - Gülriz Sururi 299 izlenme - 2 yıl önce Bir kuşağın unutulmaz isimlerinden biri olan Gülriz Sururi, "din kitaplarını okuyup anlayana ateist denir" gibi bir sözü sarf ediyor ve dindarlığın prim yaptığı bir dönemde dinsizliğini ifşa etme cesareti gösteriyor.
Gülriz Sururi - Keşanlı Ali Destanı 03:52
Gülriz Sururi - Keşanlı Ali Destanı 588 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Tatlı İrma I 01:53
Gülriz Sururi - Tatlı İrma I 580 izlenme - 5 yıl önce
Pembe Yaşam (La Vie En Rose) - Gülriz Sururi-Sokak Kızı İrma Müzikali 03:27
Pembe Yaşam (La Vie En Rose) - Gülriz Sururi-Sokak Kızı İrma Müzikali 261 izlenme - 2 yıl önce Kaldırım Serçesi ilk kez 1983'de sahnelendi. Edith Piaff'ın yaşam öyküsünden Başar Sabuncu'nun oyunlaştırdığı, Esin Engin'in müzik direktörlüğünü, Geyvan Mc Millan'ın koreografisini yaptığı Kaldırım Serçesi oyununda Gülriz Sururi'nin yanısıra Ali Sururi, Yılmaz Zafer, Bülent Erbaşar, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Erdal Özyağcılar, Sevil ve İsmet Üstekin gibi isimler yer alıyordu. Gülriz Sururi Kaldırım Serçesi adlı müzik oyunundaki Edith Piaf yorumuyla Avni Dilligil En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü almıştır.
Gülriz Sururi - Ben Buyum 03:13
Gülriz Sururi - Ben Buyum 405 izlenme - 5 yıl önce
Atık Su Testinde Kullanılan Çocuk - Cüneyt Arkın 02:32
Atık Su Testinde Kullanılan Çocuk - Cüneyt Arkın 165 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin sosyal mesaj içerikli filmlere yöneldiği bir dönemde çekilen, 1976 yapımı "Tuzak" filminden bir kesit. Birçok diğer Yeşilçam filminde de gördüğümüz üzere çevre bilinci gelişmemiş bir para babası ve bu para babasının, torununu turnusol kağıdı misali kullanma macerasıdır. İzliyoruz...
Gülriz Sururi - Cici Beyim 04:12
Gülriz Sururi - Cici Beyim 267 izlenme - 5 yıl önce
Ali Rıza Aksoy - Gel Benim Aşkı Sururi 03:55
Ali Rıza Aksoy - Gel Benim Aşkı Sururi 370 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Kabare 03:31
Gülriz Sururi - Kabare 215 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Biz Dünyaya Lazımız 02:21
Gülriz Sururi - Biz Dünyaya Lazımız 272 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Hiç mi Hiç 02:12
Gülriz Sururi - Hiç mi Hiç 271 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Surui - Buyrun Kabareye 03:38
Gülriz Surui - Buyrun Kabareye 86 izlenme - 2 yıl önce 2003 yapımı olduğunu öğrendiğim bu videoda Gülriz Sururi, Kabare müzikalinin başlangıcını seslendiriyor. Evinde oturma yapayalnız diye bana diyor galiba ama ben pek bunu dinlemiyorum anlaşılan.
Sururi Önal - Bir Güzel Sevdım Sıvas Elınde 04:25
Sururi Önal - Bir Güzel Sevdım Sıvas Elınde 106 izlenme - 2 yıl önce YAPIM-YAVUZ BAŞAR
Gülriz Sururi - Sensin Benim Dünyam 02:43
Gülriz Sururi - Sensin Benim Dünyam 220 izlenme - 5 yıl önce
Gülriz Sururi - Beyaz Gerdan Kantosu 02:37
Gülriz Sururi - Beyaz Gerdan Kantosu 184 izlenme - 5 yıl önce