Hoşgeldiniz!

Survivor 2o16 Videoları İzle

Yılmaz Morgül'ün Yemek Duası Adada Kavga Çıkardı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 13:05
Yılmaz Morgül'ün Yemek Duası Adada Kavga Çıkardı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 1.355 izlenme - 1 yıl önce Survivor'de yarışan Yılmaz Morgül'ün, "Yemeğimizi dua ederek yiyelim" isteği adayı gerdi. Survivor 2016'nın 15 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımında açlık yarışmacıları zorlamaya başladı ve Ebru Öztürk ile Yılmaz Morgül, yemek düzeni konusunda tartıştı. YILMAZ MORGÜL YEMEK DUASI İSTEDİ Yılmaz Morgül ve Ebru Öztürk arasındaki yemek tartışması Ünlüler takımının geneline yansıdı. Ebru Öztürk'e yemek yaptığı için yöneticiliği üstelenebileceğini söyleyen Morgül, yemekten önce yemek duası istedi. Bunun için de Öztürk'ten herkesi çağırmasını isteyen Morgül, tepki alınca çileden çıktı.
Semih Öztürk Avatar Atakan’ı Yendi Böreği Yedi (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 04:47
Semih Öztürk Avatar Atakan’ı Yendi Böreği Yedi (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 1.287 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler sonunda ünlüleri yenip börek ödülünü kazandı. Geriden gelip oyunu 9-9’a getiren gönüllüler biraz umutsuz bir şekilde son oyunu bekledi. Çünkü son oyunu oynayacak olan isimler Semih Öztürk ve Avatar Atakan’dı. Oldukça çetin geçen yarışın sonunda gönüllüler şeytanın bacağını kırdı ve Semih; Avatar Atakanı yenerek Ödül oyununu kazandı. Gönüllüler haftalar sonra ilk kez ödül kazanmanın sevincini yaşadı. Semih Öztürk’ün Avatar Atakan’ı yenmesi onu sosyal sosyal medyada tt listesine soktu.
Avatar Atakan 'Seni Yenmek Beni Kesmiyor Kardeş!' (Survivor 21 Şubat Pazar) 01:45
Avatar Atakan 'Seni Yenmek Beni Kesmiyor Kardeş!' (Survivor 21 Şubat Pazar) 486 izlenme - 12 ay önce Avatar Atakan 'Seni Yenmek Beni Kesmiyor Kardeş!' (Survivor 21 Şubat Pazar) Dokunulmazlık oyununda Zafer'i rahat yenen Atakan, söylediği sözlerle Zafer'in moralini bozdu.
Yunus Günçe'den Tuğba Özay'a Tepki (Survivor 21 Şubat Pazar) 01:20
Yunus Günçe'den Tuğba Özay'a Tepki (Survivor 21 Şubat Pazar) 365 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlık oyununda Tuğba Özay'ın kendisinin moralini bozduğunu söyleyen Yunus Günçe, takım arkadaşına uyarılarda bulundu.
Ödül Oyununda Şoke Eden Kaza (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 01:25
Ödül Oyununda Şoke Eden Kaza (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 299 izlenme - 1 yıl önce Atakan'ın büyük şanssızlığı! Kendisini bir anda yerde buldu... Börek ödülü için rakibiyle kıyasıya bir rekabete giren Atakan, parkurda büyük bir kaza atlattı.
İlk Dokunulmazlık Ödülünü Gönüllüler Kazandı (Survivor 21 Şubat Pazar) 02:35
İlk Dokunulmazlık Ödülünü Gönüllüler Kazandı (Survivor 21 Şubat Pazar) 137 izlenme - 12 ay önce Survivor 2016'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık için kıyasıya mücadele ettiler.Gönüllüler, ünlüleri 10-5 yenerek dokunmazlık ödülünü kazandılar...
Avatar Atakan Mağlubiyete Rağmen Gönüllüleri Eleştirdi (Survivor 21 Şubat Pazar) 01:04
Avatar Atakan Mağlubiyete Rağmen Gönüllüleri Eleştirdi (Survivor 21 Şubat Pazar) 164 izlenme - 12 ay önce Avatar Atakan Mağlubiyete Rağmen Gönüllüleri Eleştirdi Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde Atakan, Gönüllüler takımının iyi bir takım olmadığını iddia etti.
Ünlüler Tekne Kazasıyla Sarsıldı (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 01:13
Ünlüler Tekne Kazasıyla Sarsıldı (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 133 izlenme - 1 yıl önce Nagihan'a nazar değdi! Doğum gününde sakatlandı... Arkadaşlarıyla teknede doğum gününü kutlayan Nagihan, ödül oyununa gittiği sırada tekneye vuran bir dalga sebebiyle sakatlandı.
Nagihan Oyunu Kaybedince Çıldırdı! (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 02:12
Nagihan Oyunu Kaybedince Çıldırdı! (Survivor 20 Şubat Cumartesi) 103 izlenme - 1 yıl önce Börek ödülü için kıyasıya mücadele eden Ünlülerde Nagihan rakibine yenilince çileden çıktı. Nagihan oyunu kaybedince hem kendisine hem de takım arkadaşlarına kızdı.
Gönüllülerden Dokunulmazlık Totemi (Survivor 21 Şubat Pazar) 00:50
Gönüllülerden Dokunulmazlık Totemi (Survivor 21 Şubat Pazar) 57 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlık oyunu öncesi Gönüllüler, oyun sırasında moralleri bozmadan kazanmak için her şeyi yapmaları gerektiğini söylediler.
Yılmaz Morgül, Avatar Atakan'a ilginç Göndermede Bulundu (Survivor 21 Şubat Pazar) 00:36
Yılmaz Morgül, Avatar Atakan'a ilginç Göndermede Bulundu (Survivor 21 Şubat Pazar) 60 izlenme - 12 ay önce Yılmaz Morgül özü sözlerine devam ederken ilginç bir göndermede bulundu. “Hep ben kazanırım; hep ben yenerim edasıyla o sahaya çıkarsanız; daha önce bir tanımlama vardı. Ben bu tanımlamayı daha önceden algılayamamıştım. Ama şimdi söylüyorum. “çarşafa çeviriler” tanımlaması. Dün hiç Ümit etmediğiniz, hep alay ettiğiniz ve kınadığınız bir gönüllü Sizi 9-9 luk bir durumdayken çarşafa çeviri.” diyerek Avatar Atakan’ın Semih Öztürk’e karşı yenilmesine bu şekilde göndermede bulundu.
Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Sembolünü Damla'ya Teslim Etti (Survivor 21 Şubat Pazar) 01:18
Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Sembolünü Damla'ya Teslim Etti (Survivor 21 Şubat Pazar) 36 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler büyük sevinç yaşadı. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü başarılı bir performans sergileyen Damla'ya teslim etti. damla sembolü takımı adına aldı.
Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Oyunun Önemini Anlattı (Survivor 21 Şubat Pazar) 01:32
Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Oyunun Önemini Anlattı (Survivor 21 Şubat Pazar) 25 izlenme - 12 ay önce Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Oyunun Önemini Anlattı (Survivor 20 Şubat Cumartesi) Acun Ilıcalı ilk eleme öncesi yarışmacılara dokunulmazlık oyununun önemini anlattı.
Gönüllüler için Bir Oyun Daha Hüsranla Sonuçlandı! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 01:26
Gönüllüler için Bir Oyun Daha Hüsranla Sonuçlandı! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 9 izlenme - 1 yıl önce Survivor'da oyun kazanmakta zorlanan Gönüllüler için zor günler sürüyor. Bir ödül daha kaybettiler ve oyun parkurunda yıkıldılar.