Hoşgeldiniz!

süs balığı

akvaryum süs balığı 02:14
akvaryum süs balığı 2.555 izlenme - 9 yıl önce akvaryumum
Akvaryum 01:55
Akvaryum 596 izlenme - 5 yıl önce
Biberonla Beslenen Balıklar 00:35
Biberonla Beslenen Balıklar 219 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da süs balıklarının biberonla beslenmesi ortaya ilginç görüntüler çıkardı"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
süs balıkları 00:36
süs balıkları 383 izlenme - 7 yıl önce
Mini Calix ,süs Havuzu, Verenda Havuzu, Aquacalix 02:38
Mini Calix ,süs Havuzu, Verenda Havuzu, Aquacalix 345 izlenme - 5 yıl önce mini calix ile 5 adımda kendiniz evinizde işyerinizde minik bir gölete sahip olacaksınız. balkonlar verendalar artık daha canlı. evinizin iş yerinizin ölü sahaları görsel bir şölene dönüşecek.
akvaryumum 1 03:30
akvaryumum 1 118 izlenme - 9 yıl önce akvaryumumun yeni dizayni..
Elektrik Kesildi Binlerce Süs Balığı Telef Oldu 00:56
Elektrik Kesildi Binlerce Süs Balığı Telef Oldu 7 izlenme - 5 ay önce Bitlis’in Tatvan ilçesinde hava şartlarına bağlı olarak meydana gelen elektrik kesintileri sebebiyle akvaryumda oksijensiz kalan yaklaşık iki bin süs balığı telef oldu. Geçtiğimiz günlerde tüm Bitlis’i etkisi altına alan yoğun kar yağışı, tipi ve fırtına sebebiyle yaşanan elektrik kesintisi, Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden Aytaç Orak’ın tüm balıklarının telef olmasına neden oldu. Elektrik kesintisi sebebiyle akvaryumda oksijensiz kalan Lepistes cinsi yaklaşık iki bin yavru süs balığı telef oldu. Bin bir emek ve borçla evinin bir odasında beslediği yüzlerce balığın bir anda telef olması sonucu mağdur olan Orak, yetkiliklerden yardım eli bekliyor. “10 BİN LİRALIK MADDİ ZARAR VAR" Hava şartlarına bağlı olarak mahallede bir günlük elektrik kesintisi meydana geldiğini belirten Aytaç Orak, bu nedenle akvaryumlarda oksijensiz kalan yaklaşık iki bin süs balığının telef olduğunu söyledi. Maddi zararının yaklaşık 10 bin lira olduğunu vurgulayan Aytaç Orak, balıkların telef olması nedeniyle mağdur olduğunu ifade etti. Zararının karşılanması noktasında yetkililerden yardım beklediğini kaydeden Orak, “Daha öncesinde banka kredisi ile açmış olduğum iş yerimde işlerin olumsuz gitmesi sebebiyle kapatıp evimin bahçesinde bulunan depoda balık üretimi yaparak zararımı bu şekilde kapatmayı planlamıştım. Ancak geçtiğimiz günlerde Bitlis genelinde etkili olan elverişsiz hava şartları mahallede bir günlük elektrik kesintisine neden oldu. Bu sebeple akvaryumlarda oksijensiz kalan Lepistes cinsi yaklaşık iki bin süs balığının tamamı telef oldu. Buna bağlı olarak yaklaşık 10 bin liralık bir zarar oluştu. Bu da mağdur olmama neden oldu. Şu anda hiçbir şey yapabilecek durumda değilim. Bu sebeple yetkililerden bu zararımın karşılanması noktasında yardım talep ediyor ve yardım eli bekliyorum” diye konuştu.