Hoşgeldiniz!

suşi

Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 01:09
Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 16.566 izlenme - 4 yıl önce Kenji hocamız taze balığı nasıl seçeceğimizi anlatıyor. Daha fazlası Harbiyiyorum.com'da...
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 03:00
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 10.512 izlenme - 4 yıl önce Bir Suşi Şefi Nasıl Salatalık Doğrar? İşte Cevabı...
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 13.351 izlenme - 4 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 3.670 izlenme - 2 yıl önce japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 01:58
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 2.128 izlenme - 2 yıl önce Suşiyi ekmek arası yemeyi tercih eden yurdum insanı.Yeni bir icat bu çok tutacak diyor böyle yenirse tadının geleceğini iddia ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 01:52
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 4.115 izlenme - 3 yıl önce Waffle'ın bir tek hamurla yapılıp, yapılmadığını sorgulayan bir video sizlerle.
Suşi Challenge, Farklı Suşileri Denedik, Engüzel Sunum Hangisinde Siz Seçin 16:29
Suşi Challenge, Farklı Suşileri Denedik, Engüzel Sunum Hangisinde Siz Seçin 824 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Teyzeler İlk Kez Suşi Yiyor - Oha Diyorum 05:30
Teyzeler İlk Kez Suşi Yiyor - Oha Diyorum 1.461 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz için stüdyomuza teyzeler konuk oldu ve ilk kez suşi tattılar. Bakalım beğenecekler mi? Bir şeyleri tattığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/MXKxZs Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Oha Diyorum Usulü Pilav Üstü Kuru Yaptık - Oha Diyorum 05:12
Oha Diyorum Usulü Pilav Üstü Kuru Yaptık - Oha Diyorum 2.346 izlenme - 2 yıl önce
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 07:56
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 2.623 izlenme - 2 yıl önce Oha Diyorum'un mutfak labaratuvarında çalışmalar tam gaz devam ediyor. Bu kez Japonların suşisini Türkleştirelim dedik. Malum, suşi normalde soya sosuna batırılarak yenir. Peki soya sosu yerine boza kullansak nasıl olur dedik. Sonuç tabii ki videomuzda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Teyzeler İlk Kez Sus 05:30
Teyzeler İlk Kez Sus 1.707 izlenme - 2 yıl önce Teyzelerimiz bazen otobüslerde canavara dönüşse de, ara sıra bizi ezse de, bizim canımız ciğerimiz efendim. Bu nedenden olsa gerek, onlar hep bu dünyaya kazık çakarmışçasına teyze olarak tanındı ve öyle kaldılar. Bu video için stüdyoya teyzeler konuk oldu ve ilk kez suşi tattılar. Bakalım beğenecekler mi?
Japon Restaurantında ÇiğBalık ve Böcek Yedik 13:36
Japon Restaurantında ÇiğBalık ve Böcek Yedik 424 izlenme - 9 ay önce ABONE OL VİDEOLARDAN HABERDAR OL :) https://goo.gl/nZKf6t İlkay ZAMAN Uygulaması Apple Store: http://izl.sn/c36grz İlkay ZAMAN Uygulaması Android Google Play: http://izl.sn/9z7f7d Sosyal Medyada Beni Takip Edin: Instagram: https://www.instagram.com/ilkayzaman Facebook: https://www.facebook.com/ilkayzamanofficial Twitter: https://twitter.com/ilkayzaman YouTube: http://www.youtube.com/c/ilkayzaman YouNow: https://www.younow.com/ilkayzaman
Nusret Taklidi Yapan Suşi Ustası 00:58
Nusret Taklidi Yapan Suşi Ustası 569 izlenme - 1 yıl önce Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden suşi ustasının kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Suşi Nedir? - Sokak Röportajları 04:02
Suşi Nedir? - Sokak Röportajları 665 izlenme - 1 yıl önce Suşi nedir? Sokakta dener miydin diye soruyor çat diye çıkartıp yediriyor, bi tane kız kusuyor! Ben de Nicolas Cage dublaj yapan adam videosu vardı oradam denk geldim
Türk Usulü Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 08:24
Türk Usulü Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 852 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir Oha Diyorum Mutfakta videosu ile karşınızdayız. Bu kez Geleneksel Japon yemeği suşiyi Türklerin damak tadına uygun bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Diğer Oha Diyorum Mutfakta videoları tam şurada: https://goo.gl/58oIhx Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Tabaktaki Suşi Canlanıp Hareket Etti 00:27
Tabaktaki Suşi Canlanıp Hareket Etti 66 izlenme - 3 ay önce Bir japon restoranında, tabakta bulunan, bir anda canlanıp hareket etmeye başlayan suşinin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 01:56
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 499 izlenme - 3 yıl önce Yine japonlar, yine mükemmel bir korku örneği. Ölü suşilerin dirilerek insanlardan nasıl intikam aldığını ibretle izliyoruz.
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 483 izlenme - 3 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 06:07
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 446 izlenme - 3 yıl önce Sushi nedir diye merak eden arkadaşlar 23 lira bayılıp sushi sipariş ediyorlar akabinde olaylar gelişiyor. sushiyi nasıl yediklerini, yani nasıl yiyemediklerini izliyoruz.
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 04:54
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 513 izlenme - 4 yıl önce Www.hayatmedya.net
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 04:37
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 239 izlenme - 3 yıl önce Boyster - Boyster Suşi Oluyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 00:31
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 452 izlenme - 8 yıl önce www.muslumcuyuz.com
Ayhan Bağcı - Sushi 05:00
Ayhan Bağcı - Sushi 213 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, memleketimizde yepyeni enteresan tipler çıkmasın. Sadece Ajdar'la bitecek sanmıştık, ama her geçen sene bir öncekini arar olduk. Bu da Japon usulü absürdlüğün üst sınırlarında dolaşan içinde; ben bilmem suşi muşi / ben bilirim urfa şişi tarzında sözler barındıran bir şaheser.
Türk Suşisi 11:13
Türk Suşisi 4 izlenme - 3 hafta önce 1 kutu ton balığı 1 dilim kavun 1 avuç kaju fıstığı 3-4 dal Taze kişniş Bal Susam Tatlı - acı sos Soya sosu Bu tarifin en can alıcı öğesi yufka. Makinede açılmış, büyük yufka olmamalı. Taze ve el ile açılmış, mümkünse mahalle yufkacısı yufkası olmalı. Tadı ve kalitesi çok değişecektir. Yufkayı pişmemiş diye düşünmeyin. Yufka yapılırken hep bir tarafı pişiriliyor. Açıp serdiğiniz 1 adet yufkanın 3 kenarının yuvarlaklarını kabaca alın, sonra da ortadan ikiye kesin. Yufkanız alttan yuvarlak, yanlardan ve üstten ise düz bir görüntü alacak. Alttaki yuvarlak tarafı içe doğru 5 cm kıvırın ki, malzemeyi yerleştirirken daha mukavemetli bir zemininiz olsun. Böylece yufkanız dikdörtgen haline gelecek. İlk yarısına 1 kutu ton balığının yarısını yayın. Üzerine yarım avuç kaju fıstığı yerleştirin ve ince dikdörtgenler halinde dilimlediğiniz 1 dilim kavunun yarısını koyun. Son olarak taze kişniş yaprakları ve 10-15 damla tatlı-acı sos ve soya sos gezdirip dürüm yapar gibi sarın. Sararken kenarlardan taşan malzemeleri tekrar içine koyabilirsiniz kenarlardan. En uçlardaki boşluk kısımlarını alın ve ardından eşit büyüklüklerde olması ve rahat yenmesi için 5 eşit parçaya bölün. Bunları düz bir tabağa dik duracak şekilde yerleştirin. Her birinin üzerine minik taze kişniş yaprakları yerleştirin. Üzerine biraz daha tatlı-acı sos ve biraz da bal gezdirin. Son olarak biraz da susam serpip, bir sos kabına soya sosu da koyduğunuzda suşiniz sevdiklerinizle paylaşmaya hazır.
Karides ve Suşi Izgara 04:20
Karides ve Suşi Izgara 49 izlenme - 10 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 03:16
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 110 izlenme - 3 yıl önce Bende çok merak ediyorum suşi'yi yiyen arkadaşlar varsa bilgi versin gerçekten güzel mi.
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 02:59
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 101 izlenme - 3 yıl önce Bir suşi lokantasına giden kahramanımız bakın nasıl ölümden kurtuluyor. Tüyler ürperten başarılı bir kısa film olmuş.
Aleyna Tilki'nin Kedileri Suşi İle Beslemesi 00:50
Aleyna Tilki'nin Kedileri Suşi İle Beslemesi 18 izlenme - 7 ay önce Önceki akşam kendi gibi popçu Aynur Aydın'la İstanbul'daki lüks bir mekanda suşi yiyen Aleyna Tilki, tabağında kalanları da paket yaptırmış. 17 yaşındaki popçu, mekanın çevresindeki sokak kedilerine paketteki suşileri vermiş.
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 02:06
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 164 izlenme - 6 yıl önce cince,caponca hemen söktürülür
Kısmetse Olur - Adnan'ın Suşiyle İmtihanı 02:56
Kısmetse Olur - Adnan'ın Suşiyle İmtihanı 21 izlenme - 1 yıl önce Adnan ve Didem suşi yemeye gidiyor, Adnan zor anlar yaşıyor! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...