Hoşgeldiniz!

Suşi Videoları İzle

Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 01:09
Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 16.542 izlenme - 3 yıl önce Kenji hocamız taze balığı nasıl seçeceğimizi anlatıyor. Daha fazlası Harbiyiyorum.com'da...
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 03:00
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 10.511 izlenme - 3 yıl önce Bir Suşi Şefi Nasıl Salatalık Doğrar? İşte Cevabı...
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 3.456 izlenme - 7 ay önce japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 13.344 izlenme - 3 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 01:58
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 2.089 izlenme - 8 ay önce Suşiyi ekmek arası yemeyi tercih eden yurdum insanı.Yeni bir icat bu çok tutacak diyor böyle yenirse tadının geleceğini iddia ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oha Diyorum Usulü Pilav Üstü Kuru Yaptık - Oha Diyorum 05:12
Oha Diyorum Usulü Pilav Üstü Kuru Yaptık - Oha Diyorum 2.321 izlenme - 1 yıl önce
Teyzeler İlk Kez Suşi Yiyor - Oha Diyorum 05:30
Teyzeler İlk Kez Suşi Yiyor - Oha Diyorum 1.382 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz için stüdyomuza teyzeler konuk oldu ve ilk kez suşi tattılar. Bakalım beğenecekler mi? Bir şeyleri tattığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/MXKxZs Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 01:52
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 4.107 izlenme - 2 yıl önce Waffle'ın bir tek hamurla yapılıp, yapılmadığını sorgulayan bir video sizlerle.
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 07:56
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 2.577 izlenme - 2 yıl önce Oha Diyorum'un mutfak labaratuvarında çalışmalar tam gaz devam ediyor. Bu kez Japonların suşisini Türkleştirelim dedik. Malum, suşi normalde soya sosuna batırılarak yenir. Peki soya sosu yerine boza kullansak nasıl olur dedik. Sonuç tabii ki videomuzda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Nusret Taklidi Yapan Suşi Ustası 00:58
Nusret Taklidi Yapan Suşi Ustası 563 izlenme - 7 ay önce Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden suşi ustasının kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Teyzeler İlk Kez Sus 05:30
Teyzeler İlk Kez Sus 1.684 izlenme - 1 yıl önce Teyzelerimiz bazen otobüslerde canavara dönüşse de, ara sıra bizi ezse de, bizim canımız ciğerimiz efendim. Bu nedenden olsa gerek, onlar hep bu dünyaya kazık çakarmışçasına teyze olarak tanındı ve öyle kaldılar. Bu video için stüdyoya teyzeler konuk oldu ve ilk kez suşi tattılar. Bakalım beğenecekler mi?
Suşi Nedir? - Sokak Röportajları 04:02
Suşi Nedir? - Sokak Röportajları 638 izlenme - 7 ay önce Suşi nedir? Sokakta dener miydin diye soruyor çat diye çıkartıp yediriyor, bi tane kız kusuyor! Ben de Nicolas Cage dublaj yapan adam videosu vardı oradam denk geldim
Türk Usulü Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 08:24
Türk Usulü Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 806 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir Oha Diyorum Mutfakta videosu ile karşınızdayız. Bu kez Geleneksel Japon yemeği suşiyi Türklerin damak tadına uygun bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Diğer Oha Diyorum Mutfakta videoları tam şurada: https://goo.gl/58oIhx Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 449 izlenme - 2 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 06:07
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 411 izlenme - 2 yıl önce Sushi nedir diye merak eden arkadaşlar 23 lira bayılıp sushi sipariş ediyorlar akabinde olaylar gelişiyor. sushiyi nasıl yediklerini, yani nasıl yiyemediklerini izliyoruz.
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 01:56
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 347 izlenme - 2 yıl önce Yine japonlar, yine mükemmel bir korku örneği. Ölü suşilerin dirilerek insanlardan nasıl intikam aldığını ibretle izliyoruz.
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 04:54
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 448 izlenme - 3 yıl önce Www.hayatmedya.net
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 04:37
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 155 izlenme - 2 yıl önce Boyster - Boyster Suşi Oluyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 00:31
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 402 izlenme - 8 yıl önce www.muslumcuyuz.com
Ayhan Bağcı - Sushi 05:00
Ayhan Bağcı - Sushi 143 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki, memleketimizde yepyeni enteresan tipler çıkmasın. Sadece Ajdar'la bitecek sanmıştık, ama her geçen sene bir öncekini arar olduk. Bu da Japon usulü absürdlüğün üst sınırlarında dolaşan içinde; ben bilmem suşi muşi / ben bilirim urfa şişi tarzında sözler barındıran bir şaheser.
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 03:16
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 96 izlenme - 2 yıl önce Bende çok merak ediyorum suşi'yi yiyen arkadaşlar varsa bilgi versin gerçekten güzel mi.
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 02:59
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 93 izlenme - 2 yıl önce Bir suşi lokantasına giden kahramanımız bakın nasıl ölümden kurtuluyor. Tüyler ürperten başarılı bir kısa film olmuş.
Kısmetse Olur - Adnan'ın Suşiyle İmtihanı 02:56
Kısmetse Olur - Adnan'ın Suşiyle İmtihanı 17 izlenme - 7 ay önce Adnan ve Didem suşi yemeye gidiyor, Adnan zor anlar yaşıyor! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 02:06
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 161 izlenme - 5 yıl önce cince,caponca hemen söktürülür
Talep Gelince Hamsiden Suşi Yaptı 04:27
Talep Gelince Hamsiden Suşi Yaptı 38 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da Japon ve Uzakdoğu mutfağından örneklerin yer aldığı bir restoran açan Japon iş kadını Rie Sakamoto, müşterilerinden gelen talep üzerine hamsi suşi yaptı.
Yol Üstü Lezzet Durakları   30 Ocak 2016 32:55
Yol Üstü Lezzet Durakları 30 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Yaşin bu kez çok uzaklara, Japonya'ya gidiyor.Lezzetli suşi'ler, büyük balık pazarı ve başkent Tokyo'nun en güzel görüntüleri Lezzet Duraklarında.
Suşi Yapma 03:54
Suşi Yapma 19 izlenme - 2 yıl önce Mutfakta yemek konusunda üzerine rakip tanımayan sara, suşi yapabilme çabası içindedir. Oyunu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabilirsiniz. Daha sonra oyunun hemen alt kısmında bulunan grafikler yardımı ile sizden bulmanızı istenen malzemeleri göreceksiniz. Tüm eşyaları tamamladıktan sonra suşinizi hazırlayabilir ve pişirebilirsiniz. Mouse kontrolü sayesinde oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/susiyapma.htm, http://www.youtube.com/watch?v=hXcWwIlv4CI
Hamsiden Suşi Yaptı 01:15
Hamsiden Suşi Yaptı 21 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da Japon ve Uzakdoğu mutfağından örneklerin yer aldığı bir restoran açan Japon iş kadını Rie Sakamoto, gelen talep üzerine hamsi suşi yaptı.
Süpertürk Suşi Teaser 4 01:04
Süpertürk Suşi Teaser 4 13 izlenme - 3 yıl önce Süpertürk Suşi Teaser 4
Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012) 01:04
Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012) 8 izlenme - 3 yıl önce Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012)