Hoşgeldiniz!

suşi

Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 01:58
Ekmek Arası Suşi Yiyen Adam 1.993 izlenme - 6 gün önce Suşiyi ekmek arası yemeyi tercih eden yurdum insanı.Yeni bir icat bu çok tutacak diyor böyle yenirse tadının geleceğini iddia ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 01:09
Japon Suşi Ustası Kenji Kume Birazdan Levreği Kemiğinden Ayıracak 16.518 izlenme - 2 yıl önce Kenji hocamız taze balığı nasıl seçeceğimizi anlatıyor. Daha fazlası Harbiyiyorum.com'da...
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 03:00
Suşi Şefi Adeta Sanat Yaptı 10.494 izlenme - 2 yıl önce Bir Suşi Şefi Nasıl Salatalık Doğrar? İşte Cevabı...
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 13.330 izlenme - 2 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Teyzeler İlk Kez Sus 05:30
Teyzeler İlk Kez Sus 1.668 izlenme - 7 ay önce Teyzelerimiz bazen otobüslerde canavara dönüşse de, ara sıra bizi ezse de, bizim canımız ciğerimiz efendim. Bu nedenden olsa gerek, onlar hep bu dünyaya kazık çakarmışçasına teyze olarak tanındı ve öyle kaldılar. Bu video için stüdyoya teyzeler konuk oldu ve ilk kez suşi tattılar. Bakalım beğenecekler mi?
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 01:52
Hamur Dışında Nelerden Waffle Yapılır ? 4.094 izlenme - 2 yıl önce Waffle'ın bir tek hamurla yapılıp, yapılmadığını sorgulayan bir video sizlerle.
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 394 izlenme - 2 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 01:56
Ölü Suşiler - Dead Sushi (Fragman) 299 izlenme - 1 yıl önce Yine japonlar, yine mükemmel bir korku örneği. Ölü suşilerin dirilerek insanlardan nasıl intikam aldığını ibretle izliyoruz.
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 06:07
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 273 izlenme - 1 yıl önce Sushi nedir diye merak eden arkadaşlar 23 lira bayılıp sushi sipariş ediyorlar akabinde olaylar gelişiyor. sushiyi nasıl yediklerini, yani nasıl yiyemediklerini izliyoruz.
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 04:54
Ankara'nın Dikmen'i Suşi Sahnesi. 433 izlenme - 2 yıl önce Www.hayatmedya.net
Ayhan Bağcı - Sushi 05:00
Ayhan Bağcı - Sushi 117 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki, memleketimizde yepyeni enteresan tipler çıkmasın. Sadece Ajdar'la bitecek sanmıştık, ama her geçen sene bir öncekini arar olduk. Bu da Japon usulü absürdlüğün üst sınırlarında dolaşan içinde; ben bilmem suşi muşi / ben bilirim urfa şişi tarzında sözler barındıran bir şaheser.
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 00:31
Müslüm Gürses-Suşi Yiyor 387 izlenme - 7 yıl önce www.muslumcuyuz.com
Suşi Nasıl Yenir? Dikkat, yılan balığı içerir :) 06:01
Suşi Nasıl Yenir? Dikkat, yılan balığı içerir :) 11 izlenme - 5 ay önce Bilmemek değil, keşfetmemek ayıp.:) Suşi nasıl yenir, wasabi nedir, çiğ balık nasıl bir damak tadı yaratır, chop stick,çubuklar nasıl tutulur vs vs.:) Sosyalleşirken karşımıza bilmediğimiz tatlar çıkabilir, e o zaman deneyelim öğrenelim.:)
en tuhaf suşi reklamı 00:32
en tuhaf suşi reklamı 295 izlenme - 6 yıl önce
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 03:16
Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi 75 izlenme - 1 yıl önce Bende çok merak ediyorum suşi'yi yiyen arkadaşlar varsa bilgi versin gerçekten güzel mi.
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 04:37
Boyster - Boyster Suşi Oluyor 52 izlenme - 11 ay önce Boyster - Boyster Suşi Oluyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 02:06
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 159 izlenme - 4 yıl önce cince,caponca hemen söktürülür
Yol Üstü Lezzet Durakları   30 Ocak 2016 32:55
Yol Üstü Lezzet Durakları 30 Ocak 2016 27 izlenme - 9 ay önce Mehmet Yaşin bu kez çok uzaklara, Japonya'ya gidiyor.Lezzetli suşi'ler, büyük balık pazarı ve başkent Tokyo'nun en güzel görüntüleri Lezzet Duraklarında.
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 02:59
Kadir Gecesinde Doğan Adam - Suşi Lokantası 33 izlenme - 1 yıl önce Bir suşi lokantasına giden kahramanımız bakın nasıl ölümden kurtuluyor. Tüyler ürperten başarılı bir kısa film olmuş.
Talep Gelince Hamsiden Suşi Yaptı 04:27
Talep Gelince Hamsiden Suşi Yaptı 36 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da Japon ve Uzakdoğu mutfağından örneklerin yer aldığı bir restoran açan Japon iş kadını Rie Sakamoto, müşterilerinden gelen talep üzerine hamsi suşi yaptı.
Süpertürk Suşi Teaser 4 01:04
Süpertürk Suşi Teaser 4 35 izlenme - 3 yıl önce SÜPERTÜRK 16 Şubat 2012 Sinemalar'da Tür: Komedi,Macera Yönetmen: Tamer Karadağlı Oyuncular: Tamer Karadağlı, Suna Keskin, Atilla Arcan, Buket Dereoğlu, Necm...
Suşi Yapma 03:54
Suşi Yapma 19 izlenme - 2 yıl önce Mutfakta yemek konusunda üzerine rakip tanımayan sara, suşi yapabilme çabası içindedir. Oyunu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabilirsiniz. Daha sonra oyunun hemen alt kısmında bulunan grafikler yardımı ile sizden bulmanızı istenen malzemeleri göreceksiniz. Tüm eşyaları tamamladıktan sonra suşinizi hazırlayabilir ve pişirebilirsiniz. Mouse kontrolü sayesinde oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/susiyapma.htm, http://www.youtube.com/watch?v=hXcWwIlv4CI
Hamsiden Suşi Yaptı 01:15
Hamsiden Suşi Yaptı 20 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da Japon ve Uzakdoğu mutfağından örneklerin yer aldığı bir restoran açan Japon iş kadını Rie Sakamoto, gelen talep üzerine hamsi suşi yaptı.
 100 Aşçı ve 20,647 Parça Suşiyle Rekor 00:47
100 Aşçı ve 20,647 Parça Suşiyle Rekor 35 izlenme - 3 yıl önce Suşi ustası 100 aşçının 20 bin 647 parça suşi kullanarak oluşturduğu 35,5 metre karelik mozaik Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı. Hazırlanan suşiler, daha sonra izleyenlere ve evsizlere dağıtıldı.
Süpertürk Suşi Teaser 4 01:04
Süpertürk Suşi Teaser 4 13 izlenme - 2 yıl önce Süpertürk Suşi Teaser 4
Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012) 01:04
Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012) 8 izlenme - 2 yıl önce Süpertürk - Suşi - Teaser 4 (2012)
Türkler Suşi Sever mi? - Vay Be 13:36
Türkler Suşi Sever mi? - Vay Be 3 izlenme - 10 ay önce Sizce Türkler'in Uzak Doğu'dan gelen lezzet suşiyle arası nasıl? Özgür Türkler'in suşiyi seveceğini Can ise her zamanki gibi aksini iddia etti. Peki sonuç ne oldu? Balık deyince akla ilk gelen yerlerden Eminönü - Galata Köprüsü civarında insanlara suşi yedirdik. Hiç yemeyenin bile aklında çiğ balık izlenimi olan suşiye insanımızın tepkisi ne oldu dersiniz?