Hoşgeldiniz!

sütyen

Sütyensiz Göğüsler 01:09
Sütyensiz Göğüsler 391.764 izlenme - 2 yıl önce Sütyensiz Göğüsler
Periscope'ta Alt Tarafını Göstermeyen Terbiyesiz Abla! 12:28
Periscope'ta Alt Tarafını Göstermeyen Terbiyesiz Abla! 16.067 izlenme - 2 ay önce Kendisi kalp için çıldırmış bir halkla ilişkiler uzmanıdır. Periscope'ta olma sebebi halk ile insanların ilişkilerini gözlemlemek olan ablamızın, yayına mesaj yazanlara ilginç cevaplar veriyor. Daha sonra kılıç koleksiyonundan bahsediyor. Önemli not: Abla abla diyip duruyorum ama tamamen saygıdan. Kılıcı saplayabilir dikkat edelim. (üzgünüm)
Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 06:02
Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 19.177 izlenme - 5 ay önce Dünyaya barışın ve huzurun memeler sayesinde geleceğinin farkında olan alkışlar, bildiğiniz gibi fırsatını buldukça uzuvlarını sergilemekten çekinmeyen ve sütyen kullanmayı bilmeyen dili uzun mayli sayrıs hanım jimi kimıl abinin programına bıngıl bıngıl konuk olmuş.
Meme Açma Yarışması - Japonya 05:06
Meme Açma Yarışması - Japonya 30.183 izlenme - 9 ay önce Japon abiler yine sınırları zorlayan bir oyun bulmuşlar kendilerine, kulaklarına burunlarına taktıkları mandallarla hatunlarının memelerini açmaya çalışıyorlar. Gösterdikleri azimde taktire şayan efenim...
Sahibinin Üstünü Çıkartmaya Çalışan Süs Köpeği 01:08
Sahibinin Üstünü Çıkartmaya Çalışan Süs Köpeği 12.355 izlenme - 4 ay önce Ablanın ellenmedik yerini bırakmayan bu hınzır köpeğin yerinde "ah keşke orada ben olsaydım" diye hayıflanacak binlere sesleniyorum; bir sıkımlık canı olan şu ufacık hayvan afedersiniz hatunun altından girip üstünden çıkıyor bir de şuraya bak, evde oturmuş şu videoyu buraya yüklüyorum.....
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 00:32
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 35.826 izlenme - 2 yıl önce Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor.
İsrail Ordusunun Kadın Askerleri (+18) 05:00
İsrail Ordusunun Kadın Askerleri (+18) 20.208 izlenme - 9 ay önce 1963 yapımı Women of the World belgeselinden kısa bir bölüm İsrail ordusundaki kadın askerleri konu almış.Malum son zamanlarda İsrail içeriklerinin sayısı arttı sitede hem nostaljik hemde memeli bu içeriği paylaşmamak olmazdı.İyi seyirler...
Amerika Usulü Shopping Kanalı 02:03
Amerika Usulü Shopping Kanalı 3.846 izlenme - 3 ay önce İşinize yararmı bu reklam bilemem ama paylaşmak istedim.
artık hiçbir şey sallanmayacak:) 00:32
artık hiçbir şey sallanmayacak:) 68.921 izlenme - 6 yıl önce bu ürünle artık hiçbirşey sallanmayacak
Canlı Yayına Sütyensiz Dalan Kadın 00:29
Canlı Yayına Sütyensiz Dalan Kadın 13.621 izlenme - 1 yıl önce Skype ile evinden canlı yayına bağlanan kadının ev arkadaşı kadraja sütyensiz girince canlı yayında komik anlar yaşandı.
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 00:59
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 6.843 izlenme - 10 ay önce Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü Genç kadın sutyeninin içinden çekiç, tornavida, anahtar ve keski çıkarttı.
Olacak O Kadar - Hıncal Uluç Taklidi (Mandıg Olarak) 08:38
Olacak O Kadar - Hıncal Uluç Taklidi (Mandıg Olarak) 3.953 izlenme - 3 ay önce gördüğüm en iyi hıncal uluç taklidi bonus olarak da huysuz virjin diyalogları, ustanın rahmeti bol olsun
 Sütyen Bakan Kadın Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi 00:21
Sütyen Bakan Kadın Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi 15.023 izlenme - 2 yıl önce Mağaza sahibinin önerdiği sütyenlerin kendisine olmayacağını anlatmak isteyen kadın, derdini beden diliyle anlattı. Yabancı bir ülkeye gittiniz ve denize girmek istiyorsunuz.Hemen bi bikini satıcısına gidiyorsunuz ama bir sorun var o dili bilmiyorsunuz. Mağaza sahibinin bunu giy bunu giy ısrarlarına o dilde cevap veremeyen kadın beden diliyle şok bir hareket yapıyor.
10 milyon dolarlık sütyen 01:29
10 milyon dolarlık sütyen 35.336 izlenme - 7 yıl önce takkeye bak bee ben o parayla herem kurarım
Sütyenle Canlı Yayına Çıkmak - Nicki Minaj 03:39
Sütyenle Canlı Yayına Çıkmak - Nicki Minaj 11.580 izlenme - 1 yıl önce Kıyafet konusunda dünyanın en çılgınlarından birisi olan Lady Gaga bile bu kadınla yarışamıyor. Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj, ilginç ve rengi kıyafetleri göz alıcı saçları ve çarpıcı makyajıyla alanında bir numara... Bir televizyon kanalına çıkan 29 yaşındaki şarkıcı, seksi kot pantalonun üzerine sütyen takarak yayına çıktı. İri göğüsleri dışarı fırlayan Nicki Minaj, cadılar günü için özel kostüm hazırlattığını bildirdi. İşte o kıyafet ve binbir renkli Nicki Minaj.
CANLI YAYINA SÜTYENLE ÇIKTI 03:39
CANLI YAYINA SÜTYENLE ÇIKTI 27.722 izlenme - 3 yıl önce ARTIK LADY GAGA BİLE ONUNLA YARIŞAMIYOR..!! Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj canlı yayına katıldığı kıyafetle olay yarattı. Kot pantalonun üzerine sütyen takarak yayına çıkan genç şarkıcı sosyal medyada da en çok konuşulan konu oldu. Son iki yıldır Gaga'yı tahtından edeceği söylenen Nicky Minaj, ilginç ve renkli kıyafetleri, göz alıcı saçları ve çarpıcı makyajıyla Lady Gaga'yı yine geride bıraktı..
İç Çamaşırlarının Tanıtıldığı Program Reyting Rekoru Kırıyor 10:23
İç Çamaşırlarının Tanıtıldığı Program Reyting Rekoru Kırıyor 1.708 izlenme - 3 ay önce İç çamaşırlarının tanıtım ve satışının yapıldığı alışveriş programı izlenme rekorları kırıyor. Yapılan araştırmalar ise programı ağırlıklı olarak genç erkek izleyicilerin seyrettiğini gösteriyor.
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 01:05
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 13.138 izlenme - 3 yıl önce Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır?
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 03:14
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 7.252 izlenme - 9 ay önce Cebi delik ergen gençlikle, duvarı delik iş adamının ortak noktası bir zamanlar Hülya Avşar'dı. Patronun delikten dikizleyecem diye harcadığı çabayı takdir etmeliyiz, ne de olsa dürüst ve namuslu bir işveren olmak kolay değildir, gerektiğinde duvar da delmek gerekir. Aynı film daha önce yayınlanan kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17232/mezhebi-genis-sekreter http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2694/hulya-avsar-sekreter Film Künyesi; Sekreter, 1985
Rihanna Maça Sütyensiz Gitti 00:43
Rihanna Maça Sütyensiz Gitti 8.850 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şarkıcı Rihanna, New York'taki Toronto Raptors ve Brooklyn Nets takımlarının basketbol maçını izledi. Ön sıralarda oturan Rihanna "sütyen kullanmadığı" kıyafet seçimiyle yine dikkatleri üzerinde topladı.
Serenay Sarıkaya Sütyenli Güzel Göğüsler 01:23
Serenay Sarıkaya Sütyenli Güzel Göğüsler 8.943 izlenme - 2 yıl önce Çok Tatlı :)
Tweet Atan Sütyen 01:00
Tweet Atan Sütyen 8.504 izlenme - 2 yıl önce Yunan bir firmanın ürettiği bu sütyenlerin kopçası her çıkarıldığında bir tweet atılıyor.
Uçan Sütyen - Kamera Şakası 01:47
Uçan Sütyen - Kamera Şakası 21.380 izlenme - 6 yıl önce kamera şakası
Canlı Yayında Külodunu ve Sütyenini Çıkaran Kadın 00:58
Canlı Yayında Külodunu ve Sütyenini Çıkaran Kadın 3.555 izlenme - 9 ay önce İşte bir rekor denemesi. Mayosunun içinden 45 saniyede külot ve sütyenini çıkaran bağyan, bu eylemi 45 saniyede gerçekleştiriyor. Aslında yaptığı rekor denemesi falan değil ama ben öyle algılamak istedim.
sen misin sütyeni çıkaran - benny hill 00:20
sen misin sütyeni çıkaran - benny hill 22.717 izlenme - 7 yıl önce
Nuran Sultan Sütyen Göğüsleri Avuçlamış 00:27
Nuran Sultan Sütyen Göğüsleri Avuçlamış 49.522 izlenme - 8 yıl önce nuran sultan sütyen göğüsleri avuçlamış www.supernovatr.com frikik, tanga, nimple, süper, harika, dekolte, ünlü, video, buzzgibi
Her Moda Döneminden Tarihsel Sütyen Stillerinin Değişimi 02:30
Her Moda Döneminden Tarihsel Sütyen Stillerinin Değişimi 1.740 izlenme - 5 ay önce Sütyen, Roma döneminden günümüze uzun tarihi bir yol kat etti. Bu tarihsel süreçte yıllara göre nasıl değiştiğine gelin bir göz atın.
Sütyeni Yürüttüm Derken Donu Kaptırmak 00:43
Sütyeni Yürüttüm Derken Donu Kaptırmak 5.981 izlenme - 2 yıl önce Sahilde şakalaşan iki kızdan biri diğerinin sütyenini kapıp denizden çıkar.Arkadaşıyla deniz kenarından dalga geçen kızın farketmediği birşey vardır.Oda sütyeni kaptım derken donunu kaptırdığı gerçeğidir.
Tek Elle Sütyen Nasıl Çıkartılır 01:37
Tek Elle Sütyen Nasıl Çıkartılır 2.443 izlenme - 9 ay önce Evet efenim erkek kısmısının ön sevişme esnasında yaşadığı bir krizdir sütyenin çıtçıtını açmak. Uzun uğraşlar verdirebilir bütün romantizmin içine edebilir dahada kötüsü amatör gibi görünmenize sebep olabilir sizi gülünç duruma düşürebilir. İşte sütyeni kolayca açabilmek bir erkek için bu denli önemlidir. Bir nevi ilk izlenim verir. Bu videoda çok profesyonel bir şekilde nasıl çaktırmadan ve tek elle sütyenin çıkarılabileceği hakkında bilgiler verilmiş. İngilizceyi anlamayan arkadaşlar videodaki hareketleri takip ederek olayı rahatça kavrayabilir. İzliyoruz.
sütyen içine buz 00:42
sütyen içine buz 20.586 izlenme - 7 yıl önce sütyen içine buz