Hoşgeldiniz!

sütyen

Sütyensiz Göğüsler 01:09
Sütyensiz Göğüsler 435.883 izlenme - 3 yıl önce Sütyensiz Göğüsler
Canan Danyıldız Canlı Yayına Sütyenle Çıktı - Renkli Sayfalar 25 Ekim Salı 01:48
Canan Danyıldız Canlı Yayına Sütyenle Çıktı - Renkli Sayfalar 25 Ekim Salı 15.628 izlenme - 1 ay önce Ünlü isimlerle yaptığı röportajlar ve onlarla verdiği pozlarla adından söz ettiren Canan Danyıldız'ın konuk olduğu yayında giydiği kıyafet şaşkınlık yarattı. Posta gazetesinde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile yaptığı röportajla gündeme gelen Canan Danyıldız'ın canlı yayın kıyafeti olay oldu. GÜLŞEN YÜKSEL ŞAŞIP KALDI Danyıldız'ın cesur kıyafeti karşısında "Bu giyinik halin mi?" diye soran Gülşen Yüksel şaşkınlığını gizleyemedi. Bir ara yerinden kalkan ve Danyıldız'ın yanına giden Yüksel, "klima çarpar" diyerek ünlü ismin ceketinin önünü kapattı.
Meme Açma Yarışması - Japonya 05:06
Meme Açma Yarışması - Japonya 62.392 izlenme - 2 yıl önce Japon abiler yine sınırları zorlayan bir oyun bulmuşlar kendilerine, kulaklarına burunlarına taktıkları mandallarla hatunlarının memelerini açmaya çalışıyorlar. Gösterdikleri azimde taktire şayan efenim...
Periscope'ta Alt Tarafını Göstermeyen Terbiyesiz Abla! 12:28
Periscope'ta Alt Tarafını Göstermeyen Terbiyesiz Abla! 28.161 izlenme - 12 ay önce Kendisi kalp için çıldırmış bir halkla ilişkiler uzmanıdır. Periscope'ta olma sebebi halk ile insanların ilişkilerini gözlemlemek olan ablamızın, yayına mesaj yazanlara ilginç cevaplar veriyor. Daha sonra kılıç koleksiyonundan bahsediyor. Önemli not: Abla abla diyip duruyorum ama tamamen saygıdan. Kılıcı saplayabilir dikkat edelim. (üzgünüm)
İsrail Ordusunun Kadın Askerleri (+18) 05:00
İsrail Ordusunun Kadın Askerleri (+18) 65.584 izlenme - 2 yıl önce 1963 yapımı Women of the World belgeselinden kısa bir bölüm İsrail ordusundaki kadın askerleri konu almış.Malum son zamanlarda İsrail içeriklerinin sayısı arttı sitede hem nostaljik hemde memeli bu içeriği paylaşmamak olmazdı.İyi seyirler...
Büyük Meme Sorunları 02:17
Büyük Meme Sorunları 8.935 izlenme - 7 ay önce Büyük memeli kadınların günlük hayatta yaşadığı sıkıntıları ele alan bir konuyu çekmişler. İzliyoruz efenim..
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 00:32
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 36.634 izlenme - 3 yıl önce Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor.
Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 06:02
Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 21.254 izlenme - 1 yıl önce Dünyaya barışın ve huzurun memeler sayesinde geleceğinin farkında olan alkışlar, bildiğiniz gibi fırsatını buldukça uzuvlarını sergilemekten çekinmeyen ve sütyen kullanmayı bilmeyen dili uzun mayli sayrıs hanım jimi kimıl abinin programına bıngıl bıngıl konuk olmuş.
Songül Karlı ile Kalkış İzni 00:58
Songül Karlı ile Kalkış İzni 2.998 izlenme - 3 ay önce Ucuz uçak bileti arıyordum songül karlıya geldim temalı reklam. iyi seyirler.
artık hiçbir şey sallanmayacak:) 00:32
artık hiçbir şey sallanmayacak:) 68.968 izlenme - 7 yıl önce bu ürünle artık hiçbirşey sallanmayacak
İç Çamaşırı Görünen Arkadaşı Uyarmak - Scorp 05:51
İç Çamaşırı Görünen Arkadaşı Uyarmak - Scorp 2.481 izlenme - 2 ay önce Scorp, gençlerin paylaşımlarını 15 saniyelik videolarla yaptığı sosyal ağ, ilk bir haftada 20 bin kullanıcıya ulaştı. Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor.
Sahibinin Üstünü Çıkartmaya Çalışan Süs Köpeği 01:08
Sahibinin Üstünü Çıkartmaya Çalışan Süs Köpeği 13.091 izlenme - 1 yıl önce Ablanın ellenmedik yerini bırakmayan bu hınzır köpeğin yerinde "ah keşke orada ben olsaydım" diye hayıflanacak binlere sesleniyorum; bir sıkımlık canı olan şu ufacık hayvan afedersiniz hatunun altından girip üstünden çıkıyor bir de şuraya bak, evde oturmuş şu videoyu buraya yüklüyorum.....
Bir Sütyeni Bakmadan Ne Kadar Sürede Çıkarabilirsiniz? 05:57
Bir Sütyeni Bakmadan Ne Kadar Sürede Çıkarabilirsiniz? 1.217 izlenme - 2 ay önce Sokaktaki rastgele insanları güzel bir yetenek sınavına tabi tutmuşlar. Bakmadan kadının sütyenini çıkarmaya çalışıyorlar. Kimisi bunu hemen yapabiliyor, kimisi dakikalarca uğraşıyor.
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 00:50
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 3.278 izlenme - 3 ay önce Para kesesini göğüslerin arasına sıkıştıran engelli bayan hırsızın oraya ulaşacağını nereden bilebilirdi ki?
10 Milyon Dolarlık Sütyen 01:29
10 Milyon Dolarlık Sütyen 35.369 izlenme - 8 yıl önce takkeye bak bee ben o parayla herem kurarım
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 03:14
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 16.857 izlenme - 2 yıl önce Cebi delik ergen gençlikle, duvarı delik iş adamının ortak noktası bir zamanlar Hülya Avşar'dı. Patronun delikten dikizleyecem diye harcadığı çabayı takdir etmeliyiz, ne de olsa dürüst ve namuslu bir işveren olmak kolay değildir, gerektiğinde duvar da delmek gerekir. Aynı film daha önce yayınlanan kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17232/mezhebi-genis-sekreter http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2694/hulya-avsar-sekreter Film Künyesi; Sekreter, 1985
 Sütyen Bakan Kadın Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi 00:21
Sütyen Bakan Kadın Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi 15.880 izlenme - 3 yıl önce Mağaza sahibinin önerdiği sütyenlerin kendisine olmayacağını anlatmak isteyen kadın, derdini beden diliyle anlattı. Yabancı bir ülkeye gittiniz ve denize girmek istiyorsunuz.Hemen bi bikini satıcısına gidiyorsunuz ama bir sorun var o dili bilmiyorsunuz. Mağaza sahibinin bunu giy bunu giy ısrarlarına o dilde cevap veremeyen kadın beden diliyle şok bir hareket yapıyor.
Canlı Yayına Sütyensiz Dalan Kadın 00:29
Canlı Yayına Sütyensiz Dalan Kadın 14.201 izlenme - 2 yıl önce Skype ile evinden canlı yayına bağlanan kadının ev arkadaşı kadraja sütyensiz girince canlı yayında komik anlar yaşandı.
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 00:59
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 8.433 izlenme - 2 yıl önce Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü Genç kadın sutyeninin içinden çekiç, tornavida, anahtar ve keski çıkarttı.
Sütyenle Canlı Yayına Çıkmak - Nicki Minaj 03:39
Sütyenle Canlı Yayına Çıkmak - Nicki Minaj 14.700 izlenme - 2 yıl önce Kıyafet konusunda dünyanın en çılgınlarından birisi olan Lady Gaga bile bu kadınla yarışamıyor. Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj, ilginç ve rengi kıyafetleri göz alıcı saçları ve çarpıcı makyajıyla alanında bir numara... Bir televizyon kanalına çıkan 29 yaşındaki şarkıcı, seksi kot pantalonun üzerine sütyen takarak yayına çıktı. İri göğüsleri dışarı fırlayan Nicki Minaj, cadılar günü için özel kostüm hazırlattığını bildirdi. İşte o kıyafet ve binbir renkli Nicki Minaj.
Canlı Yayına Sütyenle Çıktı 03:39
Canlı Yayına Sütyenle Çıktı 28.223 izlenme - 4 yıl önce ARTIK LADY GAGA BİLE ONUNLA YARIŞAMIYOR..!! Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj canlı yayına katıldığı kıyafetle olay yarattı. Kot pantalonun üzerine sütyen takarak yayına çıkan genç şarkıcı sosyal medyada da en çok konuşulan konu oldu. Son iki yıldır Gaga'yı tahtından edeceği söylenen Nicky Minaj, ilginç ve renkli kıyafetleri, göz alıcı saçları ve çarpıcı makyajıyla Lady Gaga'yı yine geride bıraktı..
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 01:05
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 14.192 izlenme - 4 yıl önce Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır?
Amerika Usulü Shopping Kanalı 02:03
Amerika Usulü Shopping Kanalı 5.670 izlenme - 1 yıl önce İşinize yararmı bu reklam bilemem ama paylaşmak istedim.
Canlı Yayında Külodunu ve Sütyenini Çıkaran Kadın 00:58
Canlı Yayında Külodunu ve Sütyenini Çıkaran Kadın 8.264 izlenme - 2 yıl önce İşte bir rekor denemesi. Mayosunun içinden 45 saniyede külot ve sütyenini çıkaran bağyan, bu eylemi 45 saniyede gerçekleştiriyor. Aslında yaptığı rekor denemesi falan değil ama ben öyle algılamak istedim.
Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı   CANLI İZLE İsveç Klinik 01:36
Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı CANLI İZLE İsveç Klinik 10.598 izlenme - 1 yıl önce Doğal Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı Randevu Hattı : 0090 212 215 55 35 Hemen Tıklayın : http://www.isvecklinik.com/meme-kucul... gögüs küçültme estetiği, gögüs küçültme ameliyatı fiyatı, gögüs küçültme ameliyatı iyileşme süreci, gögüs küçültme ameliyatı sonrası sütyen, gögüs küçültme ameliyatı yorumları, gögüs küçültme ameliyatı fiyatları, gögüs küçültme ameliyatı videosu, gögüs küçültme ameliyatı olan varmı, gögüs küçültme ameliyatı video izle,
Uçan Sütyen - Kamera Şakası 01:47
Uçan Sütyen - Kamera Şakası 21.404 izlenme - 7 yıl önce kamera şakası
Rihanna Maça Sütyensiz Gitti 00:43
Rihanna Maça Sütyensiz Gitti 9.371 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şarkıcı Rihanna, New York'taki Toronto Raptors ve Brooklyn Nets takımlarının basketbol maçını izledi. Ön sıralarda oturan Rihanna "sütyen kullanmadığı" kıyafet seçimiyle yine dikkatleri üzerinde topladı.
Sen Misin Sütyeni Çıkaran - Benny Hill 00:20
Sen Misin Sütyeni Çıkaran - Benny Hill 23.087 izlenme - 8 yıl önce
Nuran Sultan Sütyen Göğüsleri Avuçlamış 00:27
Nuran Sultan Sütyen Göğüsleri Avuçlamış 49.740 izlenme - 8 yıl önce nuran sultan sütyen göğüsleri avuçlamış www.supernovatr.com frikik, tanga, nimple, süper, harika, dekolte, ünlü, video, buzzgibi
Tweet Atan Sütyen 01:00
Tweet Atan Sütyen 8.543 izlenme - 3 yıl önce Yunan bir firmanın ürettiği bu sütyenlerin kopçası her çıkarıldığında bir tweet atılıyor.