Hoşgeldiniz!

süvari

Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 02:32
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 103.256 izlenme - 4 yıl önce Vizyon tarihi: 5 Temmuz 2013 "The Lone Ranger," heyecan verici , neşeli ve aksiyon dolu bir macera filmi , ünlü maskeli kahramanın yeni bir bakış açısıyla yeniden hayata geçirilmiş hali . Kızılderili ruhani savaşçısı Tonto ve hukuk adamı John Reid birbirine zıt iki karakterdir fakat kader tarafından yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için biraraya getirilmişlerdir . Tonto John Reid'in bir hukuk adamından adalet sağlayan bir efsaneye dönüşmesini sağlayan hikayeleri yeniden saymaktadır. Kaçak bir trenin içinde birçok kahramanlık sürprizi ve eğlenceli sürtüşmelerle bu ikili birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaktır. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 02:21
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 67.403 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı The Lone Ranger filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Maskeli Süvari 5 Türkçe Dublajlı Fragman 02:21
Maskeli Süvari 5 Türkçe Dublajlı Fragman 11.312 izlenme - 3 yıl önce Maskeli Süvari 5 Temmuz'da Sinemalarda! Heyecan verici, neşeli ve aksiyon dolu bir macera filmi olan 'Maskeli Süvari' ile birlikte ünlü maskeli kahraman, taze bir yorumla yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Kızılderili ruhani savaşçı Tonto ve hukuk adamı John Reid birbirlerine zıt iki karakterdir, fakat yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için biraraya gelmek durumunda kalmışlardır. Tonto, John Reid'in bir kanun adamından, adalet sağlayan bir efsaneye dönüşmesini sağlayan hikayeleri yeniden saymaktadır. Kaçak bir trenin içinde birçok kahramanlık sürprizi ve eğlenceli sürtüşmeler eşliğinde ikili birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaktır. Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski ("Karayip Korsanları" serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan "The Lone Ranger / Maskeli Süvari" ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor.
Maskeli Süvari Sinemalarda 00:26
Maskeli Süvari Sinemalarda 4.105 izlenme - 3 yıl önce Maskeli Süvari Sinemalarda Resmi Siteyi Ziyaret Et! www.disneyturkiye.com.tr/the-lone-ranger/
Maskeli Süvari (Türkçe Dublaj) Fragman 01:30
Maskeli Süvari (Türkçe Dublaj) Fragman 2.278 izlenme - 3 yıl önce Film Özeti Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:32
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 2.701 izlenme - 4 yıl önce Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, Jerry Bruckheimer’ın yeni filmi ‘The Lone Ranger’ için tekrar bir arada! Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, ruhani savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Maskeli Süvari-The Lone Ranger fragmanı 01:37
Maskeli Süvari-The Lone Ranger fragmanı 1.722 izlenme - 4 yıl önce Maskeli Süvari-The Lone Ranger :Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. 5 Temmuz 2013'te vizyonda.
Starbound: Yakıtsız Süvari - Bölüm 1 23:51
Starbound: Yakıtsız Süvari - Bölüm 1 430 izlenme - 2 yıl önce Starbound: Yakıtsız Süvari - Bölüm 1...... Daha fazlası www.izlesene.com/leafgaming35 kanalında....
Cumhurbaşkanlığı Atlı Tören Kıtası 03:15
Cumhurbaşkanlığı Atlı Tören Kıtası 483 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Atlı Tören Kıtası
Süvari Erkek Giyim X-Ray Kemer Reklamı 00:27
Süvari Erkek Giyim X-Ray Kemer Reklamı 583 izlenme - 5 yıl önce www.suvari.com.trwww.suvarionline.comwww.suvaristore.com
süvari - tokası çıkarılabilen kemer nerede bulundu 00:57
süvari - tokası çıkarılabilen kemer nerede bulundu 788 izlenme - 6 yıl önce süvari reklamının komik bir versiyonu
sleepy hollow fragmanı 2 02:06
sleepy hollow fragmanı 2 1.077 izlenme - 5 yıl önce washington ırving'in klasik 'sleepy hollow efsanesi' isimli romanından sinemaya aktarılan filmde 1799 yılında new york'dan bir olayı araştırmak için sleepy hollow köyüne gelen polis müfettişi ıchabod crane johnny depp'in şahit olduğu ve çözmeye çalıştığı garip bir olay anlatılıyor. küçük kasabada insanlar esrarengiz şekilde öldürülmektedir. yöre halkı cinayetleri yıllar önce kafası kesilerek öldürülen bir süvarinin işlediğine inanmaktadır. polis crane buna inanmaz ve katrina van tassel chri
Maskeli Süvari Kamera Arkası 18:46
Maskeli Süvari Kamera Arkası 650 izlenme - 3 yıl önce Maskeli Süvari (The Lone Ranger) filminin 20 dakikalık kamera arkası özel videosu.
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 00:56
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 1.059 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu Kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin Yolun Sonu isimli sahnesi.
Kurtuluş - Fahrettin Altay Paşa Süvarileri ve Savaş Müziği 04:02
Kurtuluş - Fahrettin Altay Paşa Süvarileri ve Savaş Müziği 276 izlenme - 2 yıl önce Senaryosu turgut özakman tarafından yazılan, ziya öztan tarafından yönetilen, kurtuluş savaşı yıllarını anlatan trt yapımı Kurtuluş dizisinin son bölümünden kesitler. Müzik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/61569/kurtulus-dizisi-film-muzigi-savas
Süvari erkek giyim cansız manken reklamı 00:28
Süvari erkek giyim cansız manken reklamı 514 izlenme - 5 yıl önce
Süvari Erkek Giyim 00:25
Süvari Erkek Giyim 394 izlenme - 5 yıl önce www.suvari.com.trwww.suvarionline.comwww.suvaristore.com
Hayalet Süvari (2000) 02:11
Hayalet Süvari (2000) 354 izlenme - 4 yıl önce Washington Irving'in klasik "Sleepy Hollow Efsanesi" isimli romanından sinemaya aktarılan filmde, 1799 yılında New York'dan bir olayı araştırmak için Sleepy Hollow köyüne gelen polis müfettişi Ichabod Crane (Johnny Depp)'in şahit olduğu ve çözmeye çalıştığı garip bir olay anlatılıyor.
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 02:21
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 667 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı The Lone Ranger filminin resmi fragmanı.
Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger (1981) fragmanı 02:32
Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger (1981) fragmanı 534 izlenme - 4 yıl önce Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger yapım yılı 1981
kırat ve ben 01:28
kırat ve ben 1.165 izlenme - 8 yıl önce kırat ve ben kayseri süvarİ at çİftlİĞİ hürmetçi yolunda organize arkasında gelbula girişinde kayserideyseniz mutlaka uğrayın yabani atlarda var
Süvari Granit 08:00
Süvari Granit 653 izlenme - 7 yıl önce nevzat süvari süvari granit sincan - ankara http//www.suvarigrup.com
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 01:21
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 690 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin içinde yer aldığı Maskeli Süvari filminin sevimli atı Hi Yo Silver'ın kamera arkası.
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 01:30
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 584 izlenme - 3 yıl önce Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
hussard sur le toit le 01:03
hussard sur le toit le 650 izlenme - 6 yıl önce
Kırgız Süvari Birliği - Van Erciş  Ulupamir 06:24
Kırgız Süvari Birliği - Van Erciş Ulupamir 363 izlenme - 3 yıl önce 1917 de Ruslarla savaşıp Çinin doğu Türkistan bölgesine geçen Kırgızlar 1949-50 de Cin'e kominizmin girmesiyle Çinlilerle savaşıp Afganistana göçmüşlerdir. 1979 da afganistana da kominizim gelince Tibet bölgesinden 1982 yılında Türkiye- VAN-Ercis- Ulupamir köyüne yerleştirilmiştir. Bağımsızlıklarına düşkün bu Türk topluluğu bu seferde FAKILIMIZA yerleşmek istiyor. Yaklaşık 100-150 hanelik bir grub Yavşanlı Dereye iskan edilmek için görüşmeler sürdürülmektedir. Yenifakılının tanıtımı için kendilerine eşlik ettim. Umarım begenirler..
Dj_fanck_c Kara-Süvari 02:51
Dj_fanck_c Kara-Süvari 590 izlenme - 9 yıl önce dj_fanck_c@hotmail.com
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 03:17
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 142 izlenme - 2 yıl önce Johnny Depp'in başrollerinden oynadığı The Lone Ranger (Maskeli Süvari) Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films tarafından üretilen ve Gore Verbinski'nin yönettiği 2013 ABD yapımı Western, aksiyon filmidir.Ve bu filmde kullanılan görsel efektlere bakıyoruz.
Seafight Süvariler 04:15
Seafight Süvariler 472 izlenme - 8 yıl önce .............
süvari erkek giyim babalar günü reklamı 00:15
süvari erkek giyim babalar günü reklamı 366 izlenme - 5 yıl önce süvari; erkek giyim ürünlerini dizayn eden üreten ve ürettiği ürünlerin büyük çoğunluğunu yurtiçi ve yurtdışı mağazalarında satan bir markadır. süvari koleksiyonunda klasik ve casual erkek giyim kategorileri bulunmaktadır. süvari markası coşkun tekstil bünyesinde 1997 yılında ilk adımını atmıştır. önce bir gömlek markası olarak başlayan süvari ürünlerin beğenilmesi ile çok kısa bir süre içinde pantolon takım elbise ceket ve diğer erkek giyim ürünlerini üretmeye başladı. müşteri odaklı ve modaya