Hoşgeldiniz!

swan

black swan fragman 02:06
black swan fragman 68.606 izlenme - 7 yıl önce black swan fragman
yeni ay otopark sahnesi 00:10
yeni ay otopark sahnesi 73.760 izlenme - 8 yıl önce yeni ay, edward cullen, bella swan, robert pattinson, kristen stewart
Alacakaranlık (Yağmur) 04:42
Alacakaranlık (Yağmur) 23.147 izlenme - 8 yıl önce Alacakaranlık serisinden çok güzel fotoğraflar, Sinem'den Yağmur adlı şarkı eşliğinde. Filmlerin başrolünde Kristen Stewart ve Robert Pattinson oynamıştı.
YENI AY 03:53
YENI AY 41.131 izlenme - 8 yıl önce
edward cullen-hello 04:24
edward cullen-hello 23.330 izlenme - 8 yıl önce "hello" oh! oh oh, oh oh oh oh...... i love to see you walk into the room body shining lighting up the place and when you talk, everybody stops cause they know you know just what to say and the way that you protect your friends baby, i respect you for that and when you grow, you take everyone you love along i love that you don't fly me away don't need to buy a diamond key to unlock my heart you shelter my soul you're my fire when i'm cold i want you to know
Alacakaranlık (I Love You ... I'll Kill You) 08:53
Alacakaranlık (I Love You ... I'll Kill You) 29.853 izlenme - 8 yıl önce Alacakaranlık filminin en iyi romantik ve gerilim sahneleri Enigma'nın kışkırtıcı müziği I Love You ... I'll Kill You eşliğinde. izlemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
((Koray63))  BeLLa & eDwaRd 04:25
((Koray63)) BeLLa & eDwaRd 12.299 izlenme - 9 yıl önce DosT CanLısı KaTkıLaRıyLa iYi SéYirLéR...
alacakaranlik3 04:36
alacakaranlik3 22.840 izlenme - 8 yıl önce alacakaranlık serisinin bütün fotoğraflarıyla yapılmış bir video
siyah kuğu black swan  fragman 02:07
siyah kuğu black swan fragman 6.728 izlenme - 7 yıl önce nina portman new yorkta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi erica hershey ile yaşamaktadır. oyun yönetmeni thomas leroy cassel kuğu gölünün baş balerini beth macıntyre ryder yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de ninadır. balenin saf ve zarif beyaz kuğu ile şehvetin temsilcisi siyah kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiyacı vardır.
Ever After High Duchess Swan Bebeği Kutu Açılımı/Ever After High Oyuncakları - Cerenlecocukoyunları 05:33
Ever After High Duchess Swan Bebeği Kutu Açılımı/Ever After High Oyuncakları - Cerenlecocukoyunları 4.559 izlenme - 2 yıl önce Ever After High Bebekleri Yeniden Kanalımızda! Daha önce sizlerle Briar Beauty Evini ve Apple White'ı incelemiştik. Siz çocuklar tarafından yoğun ilgi gören Ever After High bebeklerinden Duchess Swan' ı inceliyoruz.Gelecek videolarımızda inceleyeceğimiz Raven Queen,Cedar Wood,Madeline Hatter,Duchess Swan,Holly O'Hair,Ashlynn Ella,Hunter Huntsman,Blondie Lockes,Rosabellabeauty,Lizzie hearts,Kitty Cheshire,C.A Cupid,Darling Charming,Cerise Hood sizlerin yeni oyun arkadaşlarınız olmak için adaylar! Her hafta yeni Çocuk videoları izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Ceren'le Çocuk Oyunları adı ile Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia
Alacakaranlık (Yana Yakıla) 02:50
Alacakaranlık (Yana Yakıla) 7.653 izlenme - 8 yıl önce ilk videom Rafet El Roman'dan Yana Yakıla şarkısı. Sözleri: Bitirdin neyim varsa, türlü türlü acılarla Bir kaderle bitmiyor, kavgam hala sürüyor Bilmediğim her yolu denedim senden sonra Güzel ne varsa seninle var Gel dön artık, deli olma Yok , taşıyamam bu yükü Yok , yüreğin sesi gücü Öldürecek inan bu inat ikimizi Yana yakıla ağladım sana Yana yakıla dön diye bana Uğruna neler harcadım canım Anlamadın ya Bitirdin neyim varsa, türlü türlü acılarla Bir kaderle bitmiyor, kavgam hala sürüyor Bilmediğim her yolu denedim senden sonra Güzel ne varsa seninle var Gel dön artık, deli olma Yok, taşıyamam bu yükü Yok, yüreğin sesi, gücü Öldürecek inan bu inat ikimizi Yana yakıla ağladım sana Yana yakıla dön diye bana Uğruna neler harcadım canım Anlamadın ya
Black Swan Makyajı || Black Swan Makeup Tutorıal 09:33
Black Swan Makyajı || Black Swan Makeup Tutorıal 2.801 izlenme - 4 yıl önce Bu Video Hd Çözünürlüktedir herkese Merhaba; bu Videoda Sizlere Çok Severek İzlediğim "black Swan" Filminin İsmi İle Aynı Olan Dönüşüm Karakterinin Makyajını...
Alacakaranlık (Aşk Bu) 04:03
Alacakaranlık (Aşk Bu) 6.845 izlenme - 8 yıl önce bu da 2. video deenemem umarım beğenirsiniz Videoda Robert Pattinson ve Kristen Stewart fotoğrafları yer alıyor. Kullanılan şarkının sözleri: bu şehre her bakışımda gün güneşin ardında ya da yağmuru her yağışında aşk dürter başucumda kıyı köşe aldığım her tat ve sevgiye açılan her kalp biliyorum çok zor alışmak aşk bu bile bile kanmak -çıkarsız bir bakış, ürkek bir kaçış bazen dedim ya aşk bu kandırır- bir tenin kokusunu sevişini tutuşunu kalpteki sımsıcak asilce duruşunu gidince zordur nefes alış korkusu aşk bu tam yeri zamanı çakıştı kapılalı sürükledi dokunuşu büyüsüne karışalı acımasız her tene hüznü de tattırdı aşk bu..
Siyah Kuğu - Son Dans Sahnesi 02:18
Siyah Kuğu - Son Dans Sahnesi 4.206 izlenme - 4 yıl önce Black Swan (Siyah Kuğu) filminden son dans sahnesi. Nina (Portman), New York’ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. Eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi Erica (Hershey) ile yaşamaktadır. Oyun yönetmeni Thomas Leroy (Cassel) KUĞU GÖLÜ’nün baş balerini Beth MacIntyre (Ryder) yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de Nina’dır. Balenin saf ve zarif Beyaz Kuğu ile şehvetin temsilcisi Siyah Kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiyacı vardır. Fakat Nina’yı bekleyen bir yeni bir rakip vardır, ve o da Leroy’u etkilemeyi başarmıştır. Nina Beyaz Kuğu rolüne her ne kadar uysa da Lily de Siyah Kuğu’nun tam karşılığıdır. İki genç dansçı arasındaki rekabet garip bir arkadaşlığa dönüşürken Nina da kendi karanlık tarafıyla haşır neşir olmaya başlamıştır. Onu mahvedebilecek türden bir kayıtsızlık.
Lana Del Rey - Swan Song 05:21
Lana Del Rey - Swan Song 1.793 izlenme - 2 yıl önce Lana Del Rey - Swan Song (Video) Şarkı Sözleri Lyrics; [Verse 1] Put your white tennis shoes on and follow me Why work so hard when you could just be free? You got your moment now, you got your legacy Let's leave the world for the ones who change everything Nothing could stop the two of us Let's just get lost, that's what we want [Chorus] And I will never sing again And you won't work another day I will never sing again With just one wave it goes away It will be our swan song It will be our swan song Be our swan song It will be our swan song [Verse 2] Darling, dive deep and dark blue suede Rushing up from the water where the ice meets And you've been gone so long, you missed everything The world can change in a day if you go away But nothing could stop the two of us That's what we want Let's just get lost [Chorus] And I will never sing again And you won't work another day I will never sing again With just one wave it goes away It will be our swan song It will be our swan song Be our swan song It will be our swan song [Bridge] Live your life Live your life, where you've been Where you're going to (going to) Say good night Say good night to the life in the world we live I'm going to follow you [Chorus - Variation] And I will never sing again And you won't work another day I will never sing again You won't work another day It will be our swan song It will be our swan song Be our swan song It will be our swan song [Outro] Put your white tennis shoes on and follow me Put your white tennis shoes on and follow me Put your white tennis shoes on and follow me Why work so hard when you could just be free?
Alacakaranlık (I Will Always Love You) 04:38
Alacakaranlık (I Will Always Love You) 5.259 izlenme - 8 yıl önce En romantik şarkıyla alacakarnlık filminin en güzel sahneleri. Bayılacaksınız. Whitney Houston'ın I Will Always Love You şarkısı eşliğinde videoyu izleyin.
Kim Kardashian'a Canlı Yayın Testi 00:24
Kim Kardashian'a Canlı Yayın Testi 2.985 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında chrissie swan kim kardashian ın poposunu kontrol ediyor
Erkek Aklı Fragman 01:51
Erkek Aklı Fragman 4.021 izlenme - 5 yıl önce charlie sheen ve billy murray başrollerinde yer aldığı erkek aklı (A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III) filminin resmi fragmanı.
barbie of swan lake 00:48
barbie of swan lake 4.960 izlenme - 7 yıl önce fırıncı babası ve kardeşiyle klasik bir hayat süren odette in hayatı tek boynuzlu bir atı takip atmesiyle değişir. atı takip ederek sihirli bir ormana gider. orada çok güçlü olan bir kristali yerinden çıkarır. ormanı ele geçirmek isteyen rothbart kristalin yerinden çıkardığını öğrenince onu bir kuğuya çevirir. böylece odette in kuğu olarak yaşamı başlamış olur.
black swan fragmanı 3 00:36
black swan fragmanı 3 3.478 izlenme - 6 yıl önce nina portman new yorkta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi erica hershey ile yaşamaktadır. oyun yönetmeni thomas leroy cassel kuğu gölünün baş balerini beth macıntyre ryder yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de ninadır. balenin saf ve zarif beyaz kuğu ile şehvetin temsilcisi siyah kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiy
Maya Yıldırım Piyano Dinletisi - Swan Lake Tchaiko 01:13
Maya Yıldırım Piyano Dinletisi - Swan Lake Tchaiko 7.175 izlenme - 9 yıl önce maya yıldırım piyano dinletisi - swan lake (kuğu gölü balesinden) tchaikovsky. öğretmeni özlem orhunbilge oğus. www.muzikcocuk.com
Edward  Bella  Whenever Hearts Collide 02:24
Edward Bella Whenever Hearts Collide 2.181 izlenme - 6 yıl önce ı realized this is my third uploaded video today b but ı'm home sick and have nothing else to do / so. ı watched twilight last week and to my surprise ı got smitten by it's magical charm as well b lol. and here is my first twilight video ıt's my first "movie-video" too. many firsts today ; but anyway hope you'll like it! and remember - feedback is hıghly appreciated song whenever hearts collide artıst jack wagner movıe twilight couple edward cullen bella swan pov mostly edwards ı guess
Kuğu Gölü - Swan Lake 2 03:25
Kuğu Gölü - Swan Lake 2 1.456 izlenme - 4 yıl önce Nota Yazılı Tchaikovsky Çaykovski Aykut Öğretmen
Can - Sing Swan Song 04:47
Can - Sing Swan Song 1.170 izlenme - 4 yıl önce Ablüm: Ege Bamyasi (1972) Şarkı Sözü: She can have, she, like her birthday, sooth To sing swan song She gave her cold hand to he, who'd been just A drunken hot ghost She's sucking up again, but happy As the day is long She can have she, like her birthday, sooth To sing swan song
black swan fragmanı 2 04:18
black swan fragmanı 2 2.398 izlenme - 6 yıl önce nina portman new yorkta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi erica hershey ile yaşamaktadır. oyun yönetmeni thomas leroy cassel kuğu gölünün baş balerini beth macıntyre ryder yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de ninadır. balenin saf ve zarif beyaz kuğu ile şehvetin temsilcisi siyah kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiy
Nina Simone - Black Swan 06:04
Nina Simone - Black Swan 1.538 izlenme - 5 yıl önce
Edward & Bells 03:56
Edward & Bells 3.413 izlenme - 8 yıl önce twilight...
black swan fragmanı 15 00:56
black swan fragmanı 15 1.281 izlenme - 6 yıl önce nina portman new yorkta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi erica hershey ile yaşamaktadır. oyun yönetmeni thomas leroy cassel kuğu gölünün baş balerini beth macıntyre ryder yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de ninadır. balenin saf ve zarif beyaz kuğu ile şehvetin temsilcisi siyah kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiy
the swan princess 00:54
the swan princess 1.018 izlenme - 7 yıl önce
black swan fragmanı 10 00:47
black swan fragmanı 10 807 izlenme - 6 yıl önce nina portman new yorkta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi erica hershey ile yaşamaktadır. oyun yönetmeni thomas leroy cassel kuğu gölünün baş balerini beth macıntyre ryder yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de ninadır. balenin saf ve zarif beyaz kuğu ile şehvetin temsilcisi siyah kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiy