Hoşgeldiniz!

switched at birth

Switched at Birth 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 2.051 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "To Repel Ghosts" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:15
Switched at Birth 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 1.463 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Art Like Love Is Dedication" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:15
Switched at Birth 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 705 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: We Were So Close That Nothing Used to Stand Between Us Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 647 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"There Is My Heart" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 675 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bracing the Waves Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 580 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Black And Gray" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:15
Switched at Birth 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 523 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: I Lock the Door Upon Myself Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:19
Switched at Birth 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 257 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Between Hope and Faith" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:15
Switched at Birth 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 309 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Fog and Storm and Rain" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 315 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "At First Clear Word" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:15
Switched at Birth 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 205 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"The Player's Choice" Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 207 izlenme - 2 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: And It Cannot Be Changed Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 00:19
Switched at Birth 4. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 113 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "To The Victor Belong The Spoils" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Instead of Damning the Darkness, It's Better to Light a Little Lantern" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 94 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "And Always Searching for Beauty" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 90 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "We Mourn, We Weep, We Love Again" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched at Birth 4. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 71 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Accommodations of Desire" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched At Birth 2. Sezon 1. Bölüm Sneak Peek 2 01:06
Switched At Birth 2. Sezon 1. Bölüm Sneak Peek 2 175 izlenme - 4 yıl önce Switched at Birth 2. Sezon 1. Bölümü ile 7 Ocak 2013 pazartesi akşamı ABC Family kanalında sizlerle... yeni bölüm adı "The Door to Freedom" olarak açıklandı.
Switched at Birth 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 54 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Borrowing Your Enemy's Arrows" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched At Birth 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:14
Switched At Birth 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 175 izlenme - 4 yıl önce Switched At Birth 2. Sezon 11. Bölümü İle 18 Mart 2013 Pazartesi Akşamı Abc Family Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Ediyor...
Switched at Birth 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 37 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "A Mad Tea Party" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched At Birth 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:23
Switched At Birth 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 27 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. sezon 19. bölümü ile 18 ekim 2015 pazar günü ABC Family kanalında ekranlara gelmeye devam edecek.Yeni bölüm ismi A Mad Tea Party açıklandı.
Switched at Birth 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:20
Switched at Birth 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 27 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "How Does A Girl Like You Get To Be a Girl Like You?" Switched at Birth Dizi Özeti: Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Fragman 00:40
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Fragman 55 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölüm İsmi Inability To Escape Olarak Belirlendi. Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölümü İle 4 Şubat 2013 Pazartesi Akşamı Abc Family Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Ediyor...
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Sneak Peek 2 02:02
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Sneak Peek 2 65 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölüm İsmi Inability To Escape Olarak Belirlendi. Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölümü İle 4 Şubat 2013 Pazartesi Akşamı Abc Family Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Ediyor...
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 66 izlenme - 4 yıl önce yeni bölüm ismi "Introducing the Miracle" olarak belirlendi. Switched at Birth 2. Sezon 10. Bölümü ile 11 mart 2013 pazartesi akşamı ABC Family kanalında ekranlara gelecek...
Switched At Birth 2.Sezon 3.Bölüm Sneak Peek 01:29
Switched At Birth 2.Sezon 3.Bölüm Sneak Peek 54 izlenme - 4 yıl önce Switched at Birth 2. Sezon 3. Bölümü ile 21 Ocak 2013 pazartesi akşamı ABC Family kanalında sizlerle.Yeni bölüm fragmanı, tv'de yayınlandıktan hemen sonra Replikizle.com'da. yeni bölüm adı Duel of Two Women olarak açıklandı.
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Fragman 01:00
Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölüm Fragman 31 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölüm İsmi Inability To Escape Olarak Belirlendi. Switched At Birth 2. Sezon 5. Bölümü İle 4 Şubat 2013 Pazartesi Akşamı Abc Family Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Ediyor...
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 00:59
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 26 izlenme - 4 yıl önce yeni bölüm ismi "Introducing the Miracle" olarak belirlendi. Switched at Birth 2. Sezon 10. Bölümü ile 11 mart 2013 pazartesi akşamı ABC Family kanalında ekranlara gelecek...
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 3 01:23
Switched At Birth 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 3 26 izlenme - 4 yıl önce yeni bölüm ismi "Introducing the Miracle" olarak belirlendi. Switched at Birth 2. Sezon 10. Bölümü ile 11 mart 2013 pazartesi akşamı ABC Family kanalında ekranlara gelecek...