Hoşgeldiniz!

Tabiat Videoları İzle

Muhteşem Güzellik 00:55
Muhteşem Güzellik 162.032 izlenme - 4 yıl önce masmaviliğin çarşaf gibi uzandığı güzellik.
KRALSUALP, AĞVA KİLİMLİDE 02:37
KRALSUALP, AĞVA KİLİMLİDE 37.043 izlenme - 1 yıl önce Kralsualp,ağva kilimli koyunda.Deniz ve doğanın muhteşem bütünleşmesi.Adeta saklı bir cennet.
Keremcem - Tabiat 03:46
Keremcem - Tabiat 59.985 izlenme - 3 yıl önce Keremcem - Tabiat (2013 Albümü)
Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 01:51
Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 172 izlenme - 9 saat önce Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay Büyük bir buz kütlesi ayrılıp denize düşüyor ve izlemesi keyifli bir görsel oluşturuyor
Ateş Gökkuşağı İsminde, Çok Nadir Bir Doğa Olayı 00:45
Ateş Gökkuşağı İsminde, Çok Nadir Bir Doğa Olayı 211 izlenme - 1 gün önce Singapur’da oldukça nadir görülen bir doğa olayı yaşandı. Yaklaşık 15 dakika boyunca bulutların arasında dolaşan ‘ateş gökkuşağı’, fotoğrafçılara da mükemmel bir malzeme çıkarmış oldu. Önce bu olayın nasıl oluştuğundan bahsedelim. Ateş gökkuşağı, güneş ışığının bulutlardaki buz kristallerinde kırılmasıyla meydana geliyor. Çok nadir görülen bu doğa olayı, Singapur halkı tarafından da heyecanla karşılandı. Dün akşam saatlerinde gökyüzünde beliren alacalı kızıllık, adanın hemen her yerinden gözlemlenebildi.
Sahra Çölü’ne 37 Yıl Sonra Yağan Kar 03:20
Sahra Çölü’ne 37 Yıl Sonra Yağan Kar 1.889 izlenme - 2 ay önce Dünyanın en sıcak ve kurak bölgelerinden biri olan Sahra Çölü’nde yıllık ortalama sıcaklık 30 derece olarak biliniyor. Ancak bu sene inanılmaz bir olay gerçekleşti ve Cezayir sınırları içerisindeki çöl bölgesinde kar yağmaya başladı. Tarihte 2. Kez Elbette bu yağış çok uzun sürmedi ve bir gündü bütün yağan karlar eridi. Fakat olayı görenler adeta şok oldu çünkü çöl tarihinde ikinci kez kar yağışı görüldü. İlki ise yine Cezayir de 1979 yılında gerçekleşmişti.
Doğadaki İmkanlarla Kiremit, Kiremitten 10 Numara 5 Yıldız Ev Yapmak 14:08
Doğadaki İmkanlarla Kiremit, Kiremitten 10 Numara 5 Yıldız Ev Yapmak 8.105 izlenme - 1 yıl önce Daha önce de izlediğimiz adam, doğanın insana verdiği imkanları doğru ve yerinde kullanınca insanın neler başarabileceğini bir kez daha bizlere kanıtladı. Elindeki imkanlar ile aletler yapıp onlarla kiremit, kiremitten de gayet sağlam ve yaşanılabilir ev yapan imrenilesi adamı sıkılmadan hayranlıkla izliyoruz.
Dünyanın Aslında Ne Kadar Güzel Bir Yer Olduğunu Gösteren Görüntüler 06:08
Dünyanın Aslında Ne Kadar Güzel Bir Yer Olduğunu Gösteren Görüntüler 2.299 izlenme - 11 ay önce Bazen dünyanın aslında ne kadar güzel bir yer olduğunu hatırlamamız gerek, özellikle de bu günlerde. Christian Grewe'nin drone ile dünyanın çeşitli yerlerinde çektiği görüntülerle oluşturduğu "AIRTime" isimli kısa filmle mini bir dünya turuna ne dersiniz?
Gökyüzünün Adeta Bir Okyanusa Dönüşmesi 00:57
Gökyüzünün Adeta Bir Okyanusa Dönüşmesi 23 izlenme - 4 gün önce Gökyüzündeki hareketlilik timelapse olarak kaydedilince adeta bir okyanusa dönüşüyor. Görüntüler profesyonel fotoğrafçı Alex Schueth tarafından kaydedildi.
Çok Nadir Görüntülenen Volkanik Yıldırım 01:42
Çok Nadir Görüntülenen Volkanik Yıldırım 1.429 izlenme - 2 yıl önce Çok nadir görüntülenen ve volkan patlamalarında ortaya çıkan yıldırımın görüntüleri. Kameraya yansıyan muhteşem doğa harikası sizlerle..
Rüzgar Yüzünden Yukarı Akan Şelale 00:48
Rüzgar Yüzünden Yukarı Akan Şelale 160 izlenme - 3 ay önce İngiltere'nin Derbyshire bölgesinde bir şelale. Rüzgar o kadar şiddetli ki su akış yönünü değiştiriyor. Ordu'nun dereleri bunu beğendi :)
Tema Vakfı - Türkiye Çöl Olmasın 03:17
Tema Vakfı - Türkiye Çöl Olmasın 1.077 izlenme - 1 yıl önce Her yıl 743 milyon ton verimli üst toprağımızı erozyonla kaybediyoruz. Son 50 yılda 4 milyon hektar alan, erozyon ve çölleşmeden kurtarıldı. Ancak mücadeleye bu hızla devam edilirse, erozyon ve çölleşme tehdidi altındaki toplam 57,6 milyon hektar arazi varlığımızı kurtarmak için yaklaşık 700 yıla ihtiyaç var. Dünya genelinde ise her yıl İsviçre’nin 3 katı büyüklüğünde 12 milyon m2 alan, çölleşmeyle yok oluyor, toprak bozunumundan 1,5 milyar insan etkileniyor.
Japonya'da Dev Kar Yağışı 02:15
Japonya'da Dev Kar Yağışı 1.471 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın Bijodaira ve Murodo kentlerinde yoğun kar yağışından dolayı 15 metreyi aşkın kar duvarları oluşuyor.
şok olacaksınız 02:36
şok olacaksınız 8.000 izlenme - 7 yıl önce bakın usta eller neler yaratıyor
Hayvanların En Duygusal Anları 04:37
Hayvanların En Duygusal Anları 3.291 izlenme - 3 yıl önce Nat Geo'nun hazırladığı, hayvanların duygu yoğunluğu yaşadığı anları derleyen harika bir görsel şölen...
Varlığın Paradoksu - Deepak Chopra 02:22
Varlığın Paradoksu - Deepak Chopra 865 izlenme - 1 yıl önce Gezegenimizdeki tüm böcekler yok olsa , Dünya duraklamaya ve yok olmaya gider. Gezegenimizde insanlar bugün yok olsalar,yaşam gelişir Dünya bir kere daha cennetin bakir bahçesi olur. Doğal olarak doğanın bakış açısından bakıldığında,bu "böcekler senden benden daha önemli" anlamına gelmekte. Doğanın tabiatında var olan şey; zekayı dengede tutmaktır. Belirsizlik,çelişki,paradoks ve zıtların oyunu olmadan yaşam olması mümkün değildir. Deepak Chopra
Dünyanın En Büyük Ordusu | Sual Olunmaz 02:50
Dünyanın En Büyük Ordusu | Sual Olunmaz 60 izlenme - 4 hafta önce BÖLÜM 4: ALLAH'I İSPAT ET | Ordu Örneği : Bu videomuzda Allah'ın varlığını, ordu örneğiyle açıklıyoruz. İyi seyirler... Sual Olunmaz'ı Sosyal Medyada takip edin! FACEBOOK: www.facebook.com/sualolunmazfan TWITTER: www.twitter.com/sualolunmaz INSTAGRAM: www.instagram.com/sualolunmazcom Bu videomuzda bir ordu örneği vererek serimize devam ediyoruz. Evet, muazzam bir ordu hayal edelim, içinde her milletten yüzbinlerce askerler var. Ve her milletin istediği erzakları, giydiği kıyafetleri, kullandığı silahları, gördüğü eğitimleri, terhisleri ayrı ayrı. Bütün bu farklı farklı isteklerin hiçbiri unutulmayarak, birbirine karıştırılmayarak verildiğini görüyoruz. Elbette böyle bir ordu; bize her şeyi idare ve kontrol eden, herkese hükmeden, saygın ve harika bir kumandan bulunduğunu gösterir. Aynen öyle de, yeryüzü ordusunda milyonlarca bitki ve hayvan türleri bulunuyor. Her birisinin çeşit çeşit kıyafetleri, erzakları, silahları
Öğretmenden Ekoloji Dersi 43:34
Öğretmenden Ekoloji Dersi 961 izlenme - 1 yıl önce Ekoloji (veya doğa bilimi ya da doğabilim), canlıların birbirleri ve çevreleriyle ilişkilerini inceleyen bilimdir. Ekosistemse canlı ve cansız çevrenin tamamıdır. Kelime kökeni Eski Yunanca (oikos), "ev, yakın çevre"; -, (logia) "bilimi"[A] kelimelerinin birleşiminden gelmektedir. Ekosistemi de abiyotik faktörler (toprak, su, hava, iklim gibi cansız faktörler) ve biyotik (üreticiler, tüketiciler ve ayrıştırıcılar) faktörler olmak üzere iki faktör oluşturur.
Kendinizi Videonun İçinde Hissedeceksiniz ! 00:22
Kendinizi Videonun İçinde Hissedeceksiniz ! 1.342 izlenme - 3 yıl önce Kendinizi Videonun İçinde Hissedeceksiniz !
Muhteşem Kuzey Işıkları - Norveç 04:25
Muhteşem Kuzey Işıkları - Norveç 1.674 izlenme - 3 yıl önce Güneşten gelen yüklü elektronların, Dünyamızın elektromanyetik alanı ile etkileşimi sonucu. Kuzey Işıkları Norveç'te parladığında...
Su Sesi Dinleyerek Dinlenmek 00:17
Su Sesi Dinleyerek Dinlenmek 2.546 izlenme - 7 yıl önce su sesi dinleyerek dinlenebilirsiniz
Karacaköy-Çatalca 04:22
Karacaköy-Çatalca 2.608 izlenme - 5 yıl önce karacaköy çatalca İstanbul..........................................................................................................................................
Yelatan 04:30
Yelatan 4.948 izlenme - 8 yıl önce yelatan köyü
GölcükTabiat Parkı'nda Kemanlı Sürpriz Evlenme Teklifi 03:44
GölcükTabiat Parkı'nda Kemanlı Sürpriz Evlenme Teklifi 449 izlenme - 12 ay önce Gölcük'te kemanlı sürpriz evlenme teklifi BOLU'da oturan öğretmen 26 yaşındaki Onur Emre Kayabaşı, öğretmen sevgilisi 25 yaşındaki Ebru Aydoğan'a, doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı'nda kırmızı halı serilen, balonlarla süslenen iskelede keman eşliğinde evlilik teklif etti.
dağ resmen yürüyor. 02:16
dağ resmen yürüyor. 2.054 izlenme - 7 yıl önce toprak kaymasını hiç gördünüzmü?
Marmaracık Tabiat Parkı Tanıtım Filmi 01:36
Marmaracık Tabiat Parkı Tanıtım Filmi 456 izlenme - 1 yıl önce Marmaracık Tabiat Parkı Tanıtım Filmi Sarıyer ilçesi Rumeli Kavağı bölgesinde yer alan tabiat parkı yaklaşık 7,5 hektarlık alana sahiptir.
Dünyanın En Büyük Çiçeği Açtı! 00:44
Dünyanın En Büyük Çiçeği Açtı! 737 izlenme - 3 yıl önce Kopenhag Botanik Bahçesinde Açan Devasa Ceset Çiçeğini Görenleri Hayret Düşürüyor. Yaklaşık 21 Kiloya Ulaşabilen Bu Çiçek Onlarca Yılda 1-2 Kez Çiçek Açıyor.
Tabiat Ananın Kocası Kim? - Mehmet Yıldız 28:04
Tabiat Ananın Kocası Kim? - Mehmet Yıldız 687 izlenme - 3 yıl önce İslamiyetin Akıl, Kalp Ve Günlük Hayatımıza Yerleşmesi ve İnsanların Ahiret İnancı Konusunda Daha Da Bilinçlenip, Dünya Ve Dünya Sonrası Hayatta Mutluluğu Ya...
Düzce Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı 02:24
Düzce Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı 3.166 izlenme - 9 yıl önce düzce samandere Şelalesi tabiat anıtı
Avcıkoru Tabiat Parkı Tanıtım Filmi 02:09
Avcıkoru Tabiat Parkı Tanıtım Filmi 300 izlenme - 1 yıl önce Avcıkoru Tabiat Parkı Tanıtım Filmi Şile-Çekmeköy mevkiinde yer almaktadır. Yaklaşık olarak 650 hektarlık bir alanda yayılmıştır.