Hoşgeldiniz!

tabut

 Tabut firması çıplak mankenlerle takvim yaptı! 04:04
Tabut firması çıplak mankenlerle takvim yaptı! 519.104 izlenme - 4 yıl önce Reklamcılıkta sıkça kullanılan “seks satar" deyişi bu kez en olmadık yere kadar girdi. Polonya'da Lindner adlı bir tabut firması ürünlerini bikinili ve çıplak mankenlerle çektiği takvimle tanıttı.
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 08:16
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 252.795 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'da çekilen asansör şakası internet aleminde izlenme rekorları kırıyor.Dünyaca ünlü Güney Koreli bir teknoloji şirketinin ofisinde yapılan bu asansör şakasının görüntüleri kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Hal böyle olunca 2.inci versiyon çekildi...
Tabut Sattıran Güzeller 01:29
Tabut Sattıran Güzeller 80.195 izlenme - 4 yıl önce Polonya'da bir tabut firması otomobil reklamlarını aratmayan bir reklama imza atarak reklamını bikinili ve çıplak mankenlerle yaptı. “Lindner” adlı Polonyalı tabut firması farklı tabut modellerini tanıtmak üzere 2014 yılı takvimi bastırdı. Takvimin her sayfasında farklı bir model tabutla poz veren farklı seksi modeller bulunuyor. Bu ilginç reklam kampanyası çok konuşulacağa benziyor.
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' 01:39
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' 55.700 izlenme - 5 yıl önce İşyerlerinde çalışan insanların birbirlerine şakalar yapması çok doğal bir şeydir ve doğal karşılanır. Ancak çalışılan mekan eğer tabut üreten bir fabrika ise söz konusu şaka çok daha korkunç olabiliyor. Çorum'da tabut üreten bir firmada çalışanlar arasında yapılan 'tabut şakası' işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Tabut üreten bir firmada çalışan işçiler, yeni işe başlayan bir arkadaşlarına şaka yapmak istedi. ÜRETİLEN TABUTUN İÇİNDEKİ ÖLÜ BİRANDA CANLANIRSA Plan gereği bir işçi üzerine kefen alarak tabutun içerisine girdi. Bir süre sonra diğer çalışanlar yeni çalışana işyerini gezdirmeye başladılar. Tabutun başına gelen işçiler yaptıkları işi anlatmaya başladı. Bu sırada tabutun içerisinde bulunan işçi bir anda tabutun kapağını açtı. Tabutun hareket ettiğini gören yeni işçinin yaşadığı büyük panik ve korku ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Yeni çalışan, tabutun kapağının açılması ile birlikte koşarak işyerinden kaçtı.
Komik Şakalar 08:16
Komik Şakalar 39.125 izlenme - 5 yıl önce Komik Şakalar
Baba Zula - Tabut Havası 01:37
Baba Zula - Tabut Havası 14.816 izlenme - 2 yıl önce Tabutta Rövaşata (1996) filminin Baba Zula tarafından yapılan albümünden güzel bir parça dinleyeceğiz.
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 01:40
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 5.131 izlenme - 10 ay önce Bu bir vasiyet midir yoksa cenaze yakınlarının ölene jesti mi bilinmez ama bir cenazede ender rastlayacağımız görüntülere şahit oluyoruz.
Bol Ritimli Tabut Oynattıran Cenaze Töreni 04:32
Bol Ritimli Tabut Oynattıran Cenaze Töreni 5.285 izlenme - 11 ay önce Beyrut'un ünlü perküsyon ustası Elias Abboud'un cenazesinde vasiyeti gereği bol ritimli anlar yaşanmış.
0 Km Tofaş Kartal 03:24
0 Km Tofaş Kartal 5.793 izlenme - 1 yıl önce 50.000 TL vermişler ancak satmamış galerici abimiz. Sanırsın antika Chevrolet İmpala.
Çorum'da Yola Düşen Tabut 00:15
Çorum'da Yola Düşen Tabut 5.647 izlenme - 2 yıl önce Çorum’da hareket halindeki belediyeye ait cenaze aracından yola tabut düştü. Boş olan tabut, görevliler tarafından yoldan kaldırıldı. Çorum'un Bahabey Caddesi ile Gazi Caddesi'nin kesiştiği kavşakta Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna cenaze almak için giden cenaze aracının üzerindeki tabut düştü. Kırmızı ışıkta yol ortasında duran tabut bir anda görenleri şaşkına çevirdi. Vatandaşların uyarması üzerine sürücü geri dönen sürücü, boş tabutu tekrar araca koyarak yoluna devam etti.
silkroad online 01:48
silkroad online 19.566 izlenme - 10 yıl önce server rome efsane_turks ve unıonuna saygılarımla!!
Moshe Küçükkaya Tabuta Girip 2 Gün Canlı Yayın Yaptı! 03:42
Moshe Küçükkaya Tabuta Girip 2 Gün Canlı Yayın Yaptı! 1.737 izlenme - 5 ay önce İsveç Södertelje’de yaşayan Moshe Küçükkaya, tabutun içine girdi, üzerine toprak attırdı. Küçükkaya, 2.5 ton toprak altında, 2 gün canlı yayın yaptı. Son projesiyle klostrofobi sorununu çözmeye çalıştığını belirten Moshe Küçükkaya, canlı yayında toplanan parayla, yalnız yaşayan yaşlılar için parti düzenlemeyi amaçladığını açıkladı.
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 04:20
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 2.295 izlenme - 10 ay önce Çanakkale destanı'nın 102. Yılında da her yıl olduğu gibi kahraman şehitlerimizi minnetle andık. İstanbul Bağcılar'daki bir ilkokulda da Çanakkale Savaşı’nın yıl dönümü nedeniyle bir gösteri hazırlandı. O gösteride 7-8 yaşındaki öğrenciler savaştan bir çatışma sahnesini canlandırdı. Sonrasında ise temsili tabutların üstüne çocukların fotoğrafı yapıştırıldı, kız çocuklar o tabutların başında ağladı. İşte piyesteki bu görüntü aileleri ikiye böldü.
Bandoyu Kesip Tekbire Geçmek 00:38
Bandoyu Kesip Tekbire Geçmek 4.927 izlenme - 2 yıl önce Ölüm marşıyla uğurlanmakta olan şehidimizin silah arkadaşları olan özel harekatçılar, bandonun çaldığı ölüm marşını kesip kardeşlerini bedrin aslanlarına yakışır şekilde uğurlamış. ruhun şad mekanın cennet olsun aslan yürekli kardeşim benim
Gana'da Cenaze Töreni 06:10
Gana'da Cenaze Töreni 5.357 izlenme - 2 yıl önce Hayatta bi'şey görmese de cenazesinde party-hard takılan neşeli Gana insanları
Necip Fazıl Kısakürek - Tabut Şiiri 00:54
Necip Fazıl Kısakürek - Tabut Şiiri 5.179 izlenme - 4 yıl önce Necip Fazıl Kısakürek- Tabut Şiiri
Tabut İçinde Evlenmeye Gelen Gelin 00:46
Tabut İçinde Evlenmeye Gelen Gelin 900 izlenme - 9 ay önce Evlenmek güzel bir şey,deli dolu gibi gözücekecek hareketler bulunursun tabuttta nikah kıymaya gelmek neyin kafası anlamadım
Keskin Nişancı Tarafından Vurulup Tabuta Konmak - Kamera Şakası 01:49
Keskin Nişancı Tarafından Vurulup Tabuta Konmak - Kamera Şakası 3.604 izlenme - 4 yıl önce sokakta giderken birden bir silah sesi duyup vuruldunuz diye ambulance alınıp sonrasında da tabuta konursanır ne yaparsınız ? işte korkunç bir kamera şakası !
Real Madrid Tabutları 15 bin Euro'dan Satışa Çıktı 02:35
Real Madrid Tabutları 15 bin Euro'dan Satışa Çıktı 556 izlenme - 8 ay önce İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid taraftarlarına özel üretilen tabutlar dikkati çekti. Hayatı boyunca Madrid ekibini destekleyen taraftarlar için Bernabeu Stadı şeklinde yapılan tabutlar 15 bin Euro’dan satışa çıktı.
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 01:30
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 4.708 izlenme - 5 yıl önce Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir)
Asansörde Tabut Şakası 16:31
Asansörde Tabut Şakası 3.268 izlenme - 5 yıl önce Asansörde Tabut Şakası
Narkozlu Hastaya Ölü Şakası (Küfür İçerir) 00:38
Narkozlu Hastaya Ölü Şakası (Küfür İçerir) 2.361 izlenme - 2 yıl önce Normalde ameliyat olan hastanın dinlenmesi lazım gel gör ki adamın pervasız arkadaşları hunharca eşek şakası yapıyor.
Meraklı Köfteci - Mezarımı Derin Kazın 03:26
Meraklı Köfteci - Mezarımı Derin Kazın 2.702 izlenme - 3 yıl önce Her sahnesi ayrı bir değerli ve komik olan Meraklı Köfteci filminde Zühtü bu sefer tabutunu kendisi alıp, mezarını da kendisi kazıyor. Bunu yaparken de o güzel sesiyle yine güzel bir türküyü seslendiriyor. Kemal Sunal'ı, Hulusi Kentmen'i ve mezarlık görevlisi rolündeki Kamer Baba'yı saygıyla anıyoruz.
Rize'de Tabut Fırlatmalı İlginç Protesto 00:58
Rize'de Tabut Fırlatmalı İlginç Protesto 1.207 izlenme - 2 yıl önce 1997 yılında yapılmaya başlanılan Hidro Elektrik Santralini durdurmak için çevrecilerin başlattığı hukuk mücadelesi üzerine Rize’nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçesi sınırları içerisinde bulunan Fırtına Vadisi birinci derece sit alanı ilan edilmişti. Zamanla sit kararına rağmen ev ve işyerlerinde değişiklik yapanlar, yeni yapılanmaya gidenler ve mezar yeri kazanlar hakkında sit kanununa muhalefetten yasal işlem başlatılmış, yüzlerce kişi hakkında davalar açılmıştı. Sit kanuna muhalefetten 50 kişi de cezaevine girmişti.
Tabut Firmasından Çıplak Kadınlı Katolog Çekimi 04:04
Tabut Firmasından Çıplak Kadınlı Katolog Çekimi 1.552 izlenme - 3 yıl önce Reklamcılıkta sıkça kullanılan “seks satar" deyişi bu kez en olmadık yere kadar girdi. Polonya'da Lindner adlı bir tabut firması ürünlerini bikinili ve çıplak mankenlerle çektiği takvimle tanıttı. Çıplaklık herzaman iş yaparmış onu gördük.
Cenaze Töreninde Şok Olay  01:13
Cenaze Töreninde Şok Olay 1.351 izlenme - 3 yıl önce Cenaze Töreninde Şok Olay Endonezya'da omuzlarda taşınan tabutun altı açılınca ceset düştü. Olan bitenden habersiz yoluna devam eden grup, uyarılar üzerine tekrar dönüp cenazeyi tabuta aldı.
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 01:30
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 1.505 izlenme - 5 yıl önce Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir)
Tabut Firmasından Seksi Reklam 01:13
Tabut Firmasından Seksi Reklam 1.463 izlenme - 4 yıl önce Polonya'da Bir Tabut Firması Reklamını Bikinili ve Çıplak Mankenlerle Yaptı.
Tabutlu Asansör Şakası 08:16
Tabutlu Asansör Şakası 1.453 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Komik Kamera Şakası 2
20 Dakika Mezarda Kalan Adam 04:16
20 Dakika Mezarda Kalan Adam 1.328 izlenme - 3 yıl önce 20 Dakika Mezarda Kalan Adamdan İbretlik Sözler. Bir Çok İnsan Ölümden Korksada Ölümün Öyle Bir Yanı Var Ki...