Hoşgeldiniz!

tabut

 Tabut firması çıplak mankenlerle takvim yaptı! 04:04
Tabut firması çıplak mankenlerle takvim yaptı! 487.737 izlenme - 3 yıl önce Reklamcılıkta sıkça kullanılan “seks satar" deyişi bu kez en olmadık yere kadar girdi. Polonya'da Lindner adlı bir tabut firması ürünlerini bikinili ve çıplak mankenlerle çektiği takvimle tanıttı.
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 08:16
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 248.931 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da çekilen asansör şakası internet aleminde izlenme rekorları kırıyor.Dünyaca ünlü Güney Koreli bir teknoloji şirketinin ofisinde yapılan bu asansör şakasının görüntüleri kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Hal böyle olunca 2.inci versiyon çekildi...
Tabut Sattıran Güzeller 01:29
Tabut Sattıran Güzeller 78.584 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da bir tabut firması otomobil reklamlarını aratmayan bir reklama imza atarak reklamını bikinili ve çıplak mankenlerle yaptı. “Lindner” adlı Polonyalı tabut firması farklı tabut modellerini tanıtmak üzere 2014 yılı takvimi bastırdı. Takvimin her sayfasında farklı bir model tabutla poz veren farklı seksi modeller bulunuyor. Bu ilginç reklam kampanyası çok konuşulacağa benziyor.
0 Km Tofaş Kartal 03:24
0 Km Tofaş Kartal 4.699 izlenme - 2 ay önce 50.000 TL vermişler ancak satmamış galerici abimiz. Sanırsın antika Chevrolet İmpala.
Çorum'da Yeni Elemana 'Tabut Şakası' 01:39
Çorum'da Yeni Elemana 'Tabut Şakası' 52.716 izlenme - 4 yıl önce İşyerlerinde çalışan insanların birbirlerine şakalar yapması çok doğal bir şeydir ve doğal karşılanır. Ancak çalışılan mekan eğer tabut üreten bir fabrika ise söz konusu şaka çok daha korkunç olabiliyor. Çorum'da tabut üreten bir firmada çalışanlar arasında yapılan 'tabut şakası' işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Tabut üreten bir firmada çalışan işçiler, yeni işe başlayan bir arkadaşlarına şaka yapmak istedi. ÜRETİLEN TABUTUN İÇİNDEKİ ÖLÜ BİRANDA CANLANIRSA Plan gereği bir işçi üzerine kefen alarak tabutun içerisine girdi. Bir süre sonra diğer çalışanlar yeni çalışana işyerini gezdirmeye başladılar. Tabutun başına gelen işçiler yaptıkları işi anlatmaya başladı. Bu sırada tabutun içerisinde bulunan işçi bir anda tabutun kapağını açtı. Tabutun hareket ettiğini gören yeni işçinin yaşadığı büyük panik ve korku ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Yeni çalışan, tabutun kapağının açılması ile birlikte koşarak işyerinden kaçtı.
Komik Şakalar 08:16
Komik Şakalar 38.819 izlenme - 4 yıl önce Komik Şakalar
Çorum'da Yola Düşen Tabut 00:15
Çorum'da Yola Düşen Tabut 4.805 izlenme - 10 ay önce Çorum’da hareket halindeki belediyeye ait cenaze aracından yola tabut düştü. Boş olan tabut, görevliler tarafından yoldan kaldırıldı. Çorum'un Bahabey Caddesi ile Gazi Caddesi'nin kesiştiği kavşakta Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna cenaze almak için giden cenaze aracının üzerindeki tabut düştü. Kırmızı ışıkta yol ortasında duran tabut bir anda görenleri şaşkına çevirdi. Vatandaşların uyarması üzerine sürücü geri dönen sürücü, boş tabutu tekrar araca koyarak yoluna devam etti.
Baba Zula - Tabut Havası 01:37
Baba Zula - Tabut Havası 9.737 izlenme - 1 yıl önce Tabutta Rövaşata (1996) filminin Baba Zula tarafından yapılan albümünden güzel bir parça dinleyeceğiz.
Bandoyu Kesip Tekbire Geçmek 00:38
Bandoyu Kesip Tekbire Geçmek 4.887 izlenme - 7 ay önce Ölüm marşıyla uğurlanmakta olan şehidimizin silah arkadaşları olan özel harekatçılar, bandonun çaldığı ölüm marşını kesip kardeşlerini bedrin aslanlarına yakışır şekilde uğurlamış. ruhun şad mekanın cennet olsun aslan yürekli kardeşim benim
Gana'da Cenaze Töreni 06:10
Gana'da Cenaze Töreni 4.763 izlenme - 1 yıl önce Hayatta bi'şey görmese de cenazesinde party-hard takılan neşeli Gana insanları
silkroad online 01:48
silkroad online 19.562 izlenme - 9 yıl önce server rome efsane_turks ve unıonuna saygılarımla!!
Rize'de Tabut Fırlatmalı İlginç Protesto 00:58
Rize'de Tabut Fırlatmalı İlginç Protesto 1.201 izlenme - 6 ay önce 1997 yılında yapılmaya başlanılan Hidro Elektrik Santralini durdurmak için çevrecilerin başlattığı hukuk mücadelesi üzerine Rize’nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçesi sınırları içerisinde bulunan Fırtına Vadisi birinci derece sit alanı ilan edilmişti. Zamanla sit kararına rağmen ev ve işyerlerinde değişiklik yapanlar, yeni yapılanmaya gidenler ve mezar yeri kazanlar hakkında sit kanununa muhalefetten yasal işlem başlatılmış, yüzlerce kişi hakkında davalar açılmıştı. Sit kanuna muhalefetten 50 kişi de cezaevine girmişti.
Necip Fazıl Kısakürek - Tabut Şiiri 00:54
Necip Fazıl Kısakürek - Tabut Şiiri 4.850 izlenme - 2 yıl önce Necip Fazıl Kısakürek- Tabut Şiiri
Keskin Nişancı Tarafından Vurulup Tabuta Konmak - Kamera Şakası 01:49
Keskin Nişancı Tarafından Vurulup Tabuta Konmak - Kamera Şakası 3.573 izlenme - 3 yıl önce sokakta giderken birden bir silah sesi duyup vuruldunuz diye ambulance alınıp sonrasında da tabuta konursanır ne yaparsınız ? işte korkunç bir kamera şakası !
Narkozlu Hastaya Ölü Şakası (Küfür İçerir) 00:38
Narkozlu Hastaya Ölü Şakası (Küfür İçerir) 1.587 izlenme - 1 yıl önce Normalde ameliyat olan hastanın dinlenmesi lazım gel gör ki adamın pervasız arkadaşları hunharca eşek şakası yapıyor.
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 01:30
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 4.601 izlenme - 4 yıl önce Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir)
Asansörde Tabut Şakası 16:31
Asansörde Tabut Şakası 3.212 izlenme - 3 yıl önce Asansörde Tabut Şakası
Cenaze Töreninde Şok Olay  01:13
Cenaze Töreninde Şok Olay 1.207 izlenme - 2 yıl önce Cenaze Töreninde Şok Olay Endonezya'da omuzlarda taşınan tabutun altı açılınca ceset düştü. Olan bitenden habersiz yoluna devam eden grup, uyarılar üzerine tekrar dönüp cenazeyi tabuta aldı.
Minecraft - HAÇ İŞARETİ OLMAYAN TABUT MODU 03:05
Minecraft - HAÇ İŞARETİ OLMAYAN TABUT MODU 1.197 izlenme - 1 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com Bu mod bir önceki tabut modunun tıpatıp aynısı, Fakat tek farkı tabutların üzerinde haç işareti olmaması, Haç işareti ile modu kullanmak istemeyenler bunu indirip oynayabilirler :) Haç İşareti Olmayan Tabut Modunu İndirmek İçin: http://goo.gl/OBVGO8 Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Minecraft - TABUT MODU 10:13
Minecraft - TABUT MODU 1.269 izlenme - 1 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com Tabut modu sayesinde öldüğümüz yerde mezarımız oluşuyor ! Bu mezarların taşlarında isimlerimiz kazınıyor ! Ve en ilginçi: bu mezarların altında bizim cesedimiz yatıyor ! Üstelik bir tabut içerisinde ! Ölmeden önce neyimiz var neyimiz yoksa ölü olan cesedimizin hayaletinden onları alabiliyoruz ! Tek şart var: ONU ÖLDÜRMEK ! Tabut Modunu İndirmek İçin: http://goo.gl/lZEcvO Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Steam: batuhanclk _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Tabut Yola Düştü 01:15
Tabut Yola Düştü 468 izlenme - 10 ay önce Çorum’da, seyir halindeki cenaze aracının arka kapağı açılınca içindeki tabut yola düştü. İlginç olay, Valilik kavşağında yaşandı. Valilik kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen cenaze aracı hareket ettiği sırada aracın arka kapağının açılmasıyla tabut yere düştü. Tabutun cadde ortasına düşüşü kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde tabutun düştüğünün farkına varan sürücü ve yanındaki bir kişi aracı ileriye park ederek tabutun başına geliyor. Tabutu yolun ortasından alan sürücü ve yanındaki tabutu alıp götürüyor.
Minecraft - TABUT MODU 10:13
Minecraft - TABUT MODU 1.071 izlenme - 1 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com Tabut modu sayesinde öldüğümüz yerde mezarımız oluşuyor ! Bu mezarların taşlarında isimlerimiz kazınıyor ! Ve en ilginçi: bu mezarların altında bizim cesedimiz yatıyor ! Üstelik bir tabut içerisinde ! Ölmeden önce neyimiz var neyimiz yoksa ölü olan cesedimizin hayaletinden onları alabiliyoruz ! Tek şart var: ONU ÖLDÜRMEK ! Tabut Modunu İndirmek İçin: http://goo.gl/lZEcvO Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Steam: batuhanclk _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
20 Dakika Mezarda Kalan Adam 04:16
20 Dakika Mezarda Kalan Adam 1.254 izlenme - 2 yıl önce 20 Dakika Mezarda Kalan Adamdan İbretlik Sözler. Bir Çok İnsan Ölümden Korksada Ölümün Öyle Bir Yanı Var Ki...
Tabutlu Asansör Şakası 08:16
Tabutlu Asansör Şakası 1.419 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Komik Kamera Şakası 2
Tabut Firmasından Çıplak Kadınlı Katolog Çekimi 04:04
Tabut Firmasından Çıplak Kadınlı Katolog Çekimi 965 izlenme - 2 yıl önce Reklamcılıkta sıkça kullanılan “seks satar" deyişi bu kez en olmadık yere kadar girdi. Polonya'da Lindner adlı bir tabut firması ürünlerini bikinili ve çıplak mankenlerle çektiği takvimle tanıttı. Çıplaklık herzaman iş yaparmış onu gördük.
Rize Yine Şaşırtmadı Cenazeyi Böyle Taşıdılar 06:42
Rize Yine Şaşırtmadı Cenazeyi Böyle Taşıdılar 150 izlenme - 4 ay önce Rize'de bir köyde hayatını kaybeden 90 yaşındaki kadının tabutu, anlaşmazlık nedeniyle yol yapılamayınca metrelerce yükseklikte teleferikle taşındı.
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 01:30
Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir) 1.460 izlenme - 4 yıl önce Sağ Salim - Tabut (Küfür İçerir)
Tabut Firmasından Seksi Reklam 01:13
Tabut Firmasından Seksi Reklam 1.324 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da Bir Tabut Firması Reklamını Bikinili ve Çıplak Mankenlerle Yaptı.
Sniperla Vurulup Tabuta Konmalı Korkunç Şaka 01:46
Sniperla Vurulup Tabuta Konmalı Korkunç Şaka 933 izlenme - 2 yıl önce Belirlenen kurbanların üzerine silahla vurulmuş süsü verilerek boya fırlatılıyor. Ve bır anda vurulduğunu zannedip yere yığılıyor. Sonra bir bakıyor boya. Ambulans gelıyor. Her ne kadar 'It's paint. I'm fine' deselerde kimse tınlamıyor. Ambulansa bindirilen kurbanlar şaka gelimi ölüyor ve tabuta konuyorlar. Kurbanlar tabutun içinde çırpınmaya başlıyor ve birden tabut açılıyor.
Smackdown 03:07
Smackdown 1.470 izlenme - 6 yıl önce smackdownu evde okulda ve hiçbir yerde denemeyiniz biz bir profesyoneliz.