Hoşgeldiniz!

tabutta

Nihat Hatipoğlu - Ölü, Tabutta Taşınırken Ne Der? 03:13
Nihat Hatipoğlu - Ölü, Tabutta Taşınırken Ne Der? 41.713 izlenme - 4 yıl önce Nihat Hatipoğlu - Ölü, Tabutta Taşınırken Ne Der?
Tabutta Rövaşata Galası (1996) 03:19
Tabutta Rövaşata Galası (1996) 2.706 izlenme - 4 ay önce samimi filmin aynı samimiyetteki galasından görüntüler..
Baba Zula - Tabut Havası 01:37
Baba Zula - Tabut Havası 14.879 izlenme - 2 yıl önce Tabutta Rövaşata (1996) filminin Baba Zula tarafından yapılan albümünden güzel bir parça dinleyeceğiz.
31 ve Çağdaş Türk Sineması 02:11
31 ve Çağdaş Türk Sineması 12.118 izlenme - 2 yıl önce Erkekler için en en erdemli davranışardan biridir; 31. İşte yakın tarihimizdeki Türk filmlerine ait enteresan mastürbasyon sahnelerini izliyoruz.
Tabutta Rövaşata 01:28
Tabutta Rövaşata 9.096 izlenme - 5 yıl önce Tabutta Rövaşata, Rumelihisarı civarında yaşayan evsiz Mahsun'un gerçek ve ibret verici hikayesini anlatıyor. Mahsun, soğuk gecelerde ısınmak için araba çalıp sabaha kadar gezdikten sonra çaldığı arabaları yıkayıp temizleyerek eski yerlerine bırakmaktadır. Bu tür riskli bir ısınma metodunun faturasını sürekli oarak karakoa alınıp dayak yiyerek ödemektedir. Eroinman bir kıza duyduğu platonik aşk onun giderek karanlık bir hal alan yaşamını çok kötü yönde etkileyecektir. Montpellier, Torino ve San Fransisco başta olmak üzere bir çok festivalde ödül alan film, çok küçük bir bütçeyle ve kısa zamanda kotarılmış olmasına rağmen büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. Tuncel Kurtiz ve Ahmet Uğurlu'nun üstün performanslarıyla göz doldurduğu film, yurtdışındaki festivallerde en çok ödül olan Türk filmi oma özelliğini taşıyor.1996
Tabutta Rövaşata - Ama Arkadaşlar İyidir 05:24
Tabutta Rövaşata - Ama Arkadaşlar İyidir 1.990 izlenme - 2 yıl önce tabutta rövaşata filminin cok huzunlu ve en akilda kalici repligidir. eksikligi hissedilen bir videoydu, iyi seyirler.
dj kalpsiz - seviyorum seni anlasana 02:26
dj kalpsiz - seviyorum seni anlasana 5.005 izlenme - 7 yıl önce dj kalpsiz - seviyorum seni anlasana
Tabutta Rövaşata - Mahsun Beni Taksim' e Götür 02:24
Tabutta Rövaşata - Mahsun Beni Taksim' e Götür 807 izlenme - 2 yıl önce Tabutta Rövaşata filminin unutulmaz repliği ile Babazula müziğinin birleşmesinden oluşan mükemmel karışım. Mahsun beni de Taksim'e götür, çok özledim Mahsun. Sen götür beni ne olursun!
Tabutta Rövaşata - Ayyyy 01:30
Tabutta Rövaşata - Ayyyy 574 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının iftiharı filmlerden birisi olan Derviş Zaim' in yönetmenliğini yaptığı, Ahmet Uğurlu' nun üstün performans sergilediği 'Tabutta Rövaşata' filminden çok hüzünlü bir kesit.
tabutta rövaşata - ama arkadaşlar iyidir 05:24
tabutta rövaşata - ama arkadaşlar iyidir 847 izlenme - 6 yıl önce
Tabutta Rövaşata Soundtrack - Tavus Havası 01:43
Tabutta Rövaşata Soundtrack - Tavus Havası 532 izlenme - 2 yıl önce Derviş Zaim' in Tabutta Rövaşata filminin harika başlangıç müziği. Her dinlediğimde Mahsun' un kucağında tavus kuşuyla İstanbul caddelerinde koştuğu sahneyi hatırlatıyor..
Tabutta Rövaşata Tuncel Kurtiz Efsane Replik 01:14
Tabutta Rövaşata Tuncel Kurtiz Efsane Replik 620 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılın da Derviş Zaim ın yönettiği, Ahmet Uğurlu nun baş rolünü oynadığı bu baş yapıt çoğu zaman hepimizin kıstırılmışlığının en güzel betimlemelerinden biridir. Bu sahne de Tuncel Kurtiz den gene muhteşem bı oyunculuk ve güzel bir tirad izleyeceğiz. Toprağın bol olsun Tuncel Kuriz. İyi Seyirler.
Dj Kalpsiz - Yalan Aşklara 02:11
Dj Kalpsiz - Yalan Aşklara 1.198 izlenme - 7 yıl önce dj kalpsiz - yalan aşklara
Tabutta Rövaşata - Merhaba Çıkma Ekmek Var mı? 01:36
Tabutta Rövaşata - Merhaba Çıkma Ekmek Var mı? 342 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılın da Derviş Zaim ın yönettiği, Ahmet Uğurlu nun baş rolünü oynadığı bu baş yapıt çoğu zaman hepimizin kıstırılmışlığının en güzel betimlemelerinden biridir. İyi Seyirler.
Yansımalar - Bab ı Esrar (Tabutta Rövaşata Filminden Karelerle) 04:09
Yansımalar - Bab ı Esrar (Tabutta Rövaşata Filminden Karelerle) 374 izlenme - 3 yıl önce Yansımalar grubunun 1995 yılında çıkarmış olduğu ve albüme de ismini veren Bab-ı esrar parçasına çekilen klip, tabutta rövaşata filminden karelerde ihtiva etmekte bünyesinde.Grubun filmin müziklerine katkısı unutulmamalıdır tabikide...
Yansımalar & Bab ı Esrar 06:31
Yansımalar & Bab ı Esrar 355 izlenme - 2 yıl önce Şahane album bab ı esrar dan, tabutta rövaşata filminde kullanılmış bir içimizi burkup bir huzur veren eşsiz eser.
Dj Kalpsiz Ft Carambol - Gel Bana 03:23
Dj Kalpsiz Ft Carambol - Gel Bana 964 izlenme - 7 yıl önce dj kalpsiz ft carambol - gel bana
Dj Kalpsiz Ft Carambol Sendin Bu Gönlümün Prensesi 02:15
Dj Kalpsiz Ft Carambol Sendin Bu Gönlümün Prensesi 943 izlenme - 7 yıl önce dj kalpsiz ft carambol sendin bu gönlümün prensesi
Tabutta Rövaşata - Efsane Replik 01:14
Tabutta Rövaşata - Efsane Replik 516 izlenme - 4 yıl önce Kahveci: Tayfan değil, dostun değil, akraban değil ne diye arka çıkıyosun bu adama, anlamayamadığım nokta bu. Reis: Kaç şeker? Kahveci: Şekersiz içiyorum. Reis: Babam taksiciydi. Bir gece saat 3 ya da 4'te bir sokaktan geçmek zorunda kalmış. Yirmi sene önce. Dar bir sokakmış. Karanlık, ancak bir tek aracın geçebileceği dar bir sokak. Sokağın ortasında bi masa varmış. Masanın başında da bi adam. Ne yapıyormuş biliyor musun? Çorba içiyormuş. işkembe ya da kelle paça. Sarımsaklar, sirkeler, biberler... Kahveci: Meğer baban bir sirke düşmüş de haberi yok. Reis: Tam bir masa. Her neyse, babam taksiden inmiş. Adama ne yapıyorsun? demiş. Adam hiç cevap vermemiş. Çekmiş tabancayı bang. Kahveci: Bang Reis: O yüzden ne zaman dar bir yola girsem, o yolda bir masa, masada da çorba içen birini görsem geri vitesine alıyorum.
Tabutta Rövaşata - Bırakın Mahsun'u Çorbasını İçsin 04:46
Tabutta Rövaşata - Bırakın Mahsun'u Çorbasını İçsin 258 izlenme - 3 yıl önce Negatif miktarı kısıtlı olduğu için toplam 4 saatlik çekim yapılabilen, "bütçesiz filmler" kategorisinde en iyilere oynayan 1996 yapımı, yönetmenliğini Derviş Zaim'in yaptığı Tabutta Rövaşata'nın bir çok çarpıcı sahnesinden birini siz eğerli alkışlarlayaşıyorum ahalisiyle paylaşıyorum. Kendi sloganım haline gelen "Tabutta rövaşata atamazsın Mahsun, tavusla arkadaş olamazsın Mahsun." diyerek sizleri Mahsun, tabus kuşu ve çorbasıyla baş başa bırakıyorum.
Tabutta Rövaşata - Ancak Seni Alabildim 00:29
Tabutta Rövaşata - Ancak Seni Alabildim 235 izlenme - 2 yıl önce Türk Sinemasının efsane filmlerinden olan Tabutta Rövaşata'dan bir sahne. Gerçekten de artık hiç bir şeye izin vermiyorlar...
Yemenin de Bi Haddi Vardır - Tabutta Rövaşata 00:49
Yemenin de Bi Haddi Vardır - Tabutta Rövaşata 233 izlenme - 3 yıl önce Çalıyor ama kim çalmıyor ki felsefesinin topluma sirayet ettiği yıllarda nam-ı değer Muavin Niyazi (Ahmet Fuat Onan) şu günlerde sıklıkla duyduğumuz kelimeleri birbiri ardına sıralıyor.
Tabutta Rövaşata - Tavuskuşu Çalarım 01:24
Tabutta Rövaşata - Tavuskuşu Çalarım 134 izlenme - 2 yıl önce Derviş Zaimin 1996 yapım filmi Tabutta Rövaşata'nın Babazula tarafından yapılan aşmış soundtrackinde yer alan aşmış müziklerinden. Fazla söze gerek bırakmıyor. Alkışlar...
Tabutta Rövaşata Soundtrack - Tavuskuşu Çalarım V. 2 01:23
Tabutta Rövaşata Soundtrack - Tavuskuşu Çalarım V. 2 120 izlenme - 2 yıl önce Derviş Zaim'inin unutulmaz filminin babazula ezgileriyle döşenmiş unutulmaz soundtrackinden unutulmaz bir parça daha sizlerle. Bütün unutulmazları topladığına göre sizde unutmamışsınızdır. İlk versiyonu için buyrun, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33736/tabutta-rovasata---tavuskusu-calarim-
1996'da Vizyona Giren Filmler 08:25
1996'da Vizyona Giren Filmler 104 izlenme - 3 yıl önce Görevimiz Tehlike serisinin ilk filmi Mission Impossible I, The Shine, Coen Kardeşlerden Fargo, yerli filmlerden ise küçük bütçesiyle büyük etkiler bırakan Tabutta Rövaşata ve Yavuz Turgul'un Türk sinemanın kaderini yendiği son adam hikayesi Eşkıya o yıl gösterimdeydi.
southface tabutta rövaşata 03:39
southface tabutta rövaşata 124 izlenme - 7 yıl önce www.myspace.com/southfacerap
Ya Tabutta Ya Mezarda Gira Ft Metropol 03:23
Ya Tabutta Ya Mezarda Gira Ft Metropol 14 izlenme - 6 yıl önce iyi dinlemeler