Hoşgeldiniz!

Taci Kalkavan

Fotoğrafından Taci Kalkavan'a Suç Duyurusu 01:30
Fotoğrafından Taci Kalkavan'a Suç Duyurusu 362 izlenme - 4 yıl önce Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde yaşayan 46 yaşındaki Adem Aydın, kendi fotoğraflarını profil fotoğrafı olarak kullanan, 'Taci Kalkavan' takma isimli Twitter fenomeni Orçun Ortaç hakkında ikinci kez suç duyusunda bulunacağını söyledi. Orhangazi'de kendi kurduğu firma ile özel temizlik işleri yapan Adem Aydın'ın gençlik yıllarında çektirdiği fotoğraflar kullanılarak Twitter'da hesap açıldı. 2010 yılında açılan hesabın takipçileri giderek artarken, bunu 2012 yılında fark eden Adem Aydın büyük şaşkınlık yaşadı. Adem Aydın, halen 274 bin takipçisi bulunan 'Taci Kalkavan' adıyla açılan kendi fotoğrafının kullanıldığı bu profil hakkında suç duyurusunda bulundu. Adem Aydın, fotoğraflarını, 'Taci Kalkavan' takma adıyla kullanarak Twitter fenomeni olan Orçun Ortaç'ın televizyon programlarına çıkarak kendisini ve ailesini tanıdığını söylediğini kaydederek, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti. Uzun zaman önce Orçun Ortaç'a ulaştığını da ifade eden Adem Aydın, Ortaç'ın kendisine vaatlerde bulunduğunu ancak bunların hiçbirini yerine getirmediğini söyledi. Yaptığı ilk şikayetinden bir sonuç alamadığını söyleyen Adem Aydın, Orçun Ortaç hakkında izinsiz olarak fotoğraflarını kullandığı gerekçesiyle ikinci kez suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Adem Aydın, mağduriyetinin giderilmesini isteyeceğini sözlerine ekledi. Taci Kalkavan isimli sahte hesap, Gezi olayları sürecinde sosyal medyadan yaptığı provokatif çağrılarıyla da gündeme gelmişti.
Twitter Fenomenleri Esquire İçin Kamera Karşısında! 02:28
Twitter Fenomenleri Esquire İçin Kamera Karşısında! 562 izlenme - 5 yıl önce Twitter'ın En Ünlü Adamlarıyla Gerçekten Tanışmaya Hazır Mısınız? İşte O Fenomenler Bakın Kim..
Taci Kalkavan - Şıkır Şıkırım 03:13
Taci Kalkavan - Şıkır Şıkırım 167 izlenme - 3 yıl önce Selim Muran PMC ekibinden underground rapin sağlam isimlerinden biridir, birgün twitter fenomeni taci kalkavan ile bi araya gelirler ve ortaya bu nadide eser çıkar, eser kış günü banyo sonrası yünlü çorap giyip yorgan altında uzanmak gibidir, ferahlatır, rahatlatır, bunun sebebi altyapısıdır çok kral bi altyapısı vardır, öyle böyle işte buyrun dinleyin yağ gibi yapmış adam şarkı...
Twitter Fenomeni Taci Kalkavan'a Suç Duyurusu 07:57
Twitter Fenomeni Taci Kalkavan'a Suç Duyurusu 145 izlenme - 4 yıl önce Twitter fenomeni 'Taci Kalkavan'a şok! Bursa'nın Orhangazi İlçesi’nde yaşayan 46 yaşındaki Adem Aydın, kendi fotoğralarını profil fotoğrafı olarak kullanan ’Taci Kalkavan’ takma isimli twitter fenomeni Orçun Ortaç hakkında ikinci kez suç duyusunda bulunacağını söyledi. GENÇLİK YILLARINDA ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAF Orhangazi’de kendi kurduğu firma ile özel temizlik işleri yapan Adem Aydın’ın gençlik yıllarında çektirdiği fotoğraflar kullanılarak twitter’da hesap açıldı. 2010 yılında açılan hesabın takipçileri giderek artarken, bunu 2012 yılında fark eden Adem Aydın büyük şaşkınlık yaşadı. Adem Aydın, halen 274 bin takipçisi bulunan ’Taci Kalkavan’ adıyla açılan kendi fotoğrafının kullanıldığı bu profil hakkında suç duyurusunda bulundu. Adem Aydın, fotoğraflarını ’Taci Kalkavan’ takma adıyla kullanarak twitter fenomeni olan Orçun Ortaç’ın televizyon programlarına çıkarak kendisini ve ailesini tanıdığını söylediğini kaydederek, öyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti. VAADLERDE BULUNDU AMA... Uzun zaman önce Orçun Ortaç’a ulaştığını da ifade eden Adem Aydın, Ortaç’ın kendisine vaatlerde bulunduğunu ancak bunların hiçbirini yerine getirmediğini söyledi. Yaptığı ilk şikayetinden bir sonuç alamadığını söyleyen Adem Aydın, Orçun Ortaç hakkında izinsiz olarak fotoğraflarını kullandığı gerekçesiyle ikinci kez suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Adem Aydın, mağduriyetinin giderilmesini isteyeceğini sözlerine ekledi.
Twitter Fenomenleri Esquire'da 02:28
Twitter Fenomenleri Esquire'da 133 izlenme - 5 yıl önce Twitter'ın en ünlü adamlarıyla "gerçekten" tanışmaya hazır mısınız? Detaylı bir sosyal medya dosyası ve Twitter fenomenleri, Esquire Nisan sayısında...