Hoşgeldiniz!

tacikistan

Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 02:11
Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 2.912 izlenme - 2 yıl önce
Nato - Chorjavon Klip 03:46
Nato - Chorjavon Klip 12.493 izlenme - 9 yıl önce asıl memleketi neresi kimse bilmiyor ama tacikistanlı veya iranlı diye konuşuluyor çok güzel bir parça bunu amerikaya karşı olarak yapmış ve almanyada çektiği bu klipte bi kişi bile yüzünü görememiştir çok büyük bir sır olarak saklanıyor ama müzik sözler ve görüntüler çok etkileyici
Türkçe Olimpiyatları Tacikistan Aldım Başımı Gidiy 04:41
Türkçe Olimpiyatları Tacikistan Aldım Başımı Gidiy 6.012 izlenme - 10 yıl önce dj osmanlı..
Tacikistan - Oy Dilo Dil 03:40
Tacikistan - Oy Dilo Dil 3.205 izlenme - 8 yıl önce tacikistan - oy dilo dil; güzel bir ezgi ve beğenilerek dinleneceğini umut ediyorum.... (alamut1@hotmail.de)
Türkçe Olimpiyatları Birincisi Shohrukh Yunusov Tacikistan 05:15
Türkçe Olimpiyatları Birincisi Shohrukh Yunusov Tacikistan 1.464 izlenme - 7 yıl önce
Turkce Olimiyatları Tacikistan 02:02
Turkce Olimiyatları Tacikistan 1.325 izlenme - 9 yıl önce turkce olimiyatları tacikistan
6 Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Tacikistan 04:52
6 Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Tacikistan 698 izlenme - 6 yıl önce 6 Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Tacikistanlı öğrenci Suman Kurbanova
tacikistan melek 03:53
tacikistan melek 966 izlenme - 9 yıl önce
Ayna Programı - Tacikistan 36:25
Ayna Programı - Tacikistan 246 izlenme - 2 yıl önce Ayna, bahar coşkusu Nevruz Bayramını Tacikistan’daki şenliklerle ekrana getiriyor... Türkiye’den yaklaşık olarak 5 bin km uzaktaki dostumuz Tacikistan. Bağımsızlığını tanıyan ilk ülke olduğu için ayrı bir Türkiye sevgisi var, Taciklerde. Eskiden bir köy olan Duşanbe şimdilerde günden güne gelişen bir başkent.
Tacikistan Camianın Okullarını Kapatmamalı 03:11
Tacikistan Camianın Okullarını Kapatmamalı 224 izlenme - 3 yıl önce Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı.
Magnetic Bicycle / Manyetik Bisiklet 00:53
Magnetic Bicycle / Manyetik Bisiklet 1.037 izlenme - 9 yıl önce katı ve sıvı yakıta son! hiç bir yerden enerji almadan, kendi ürettiği enerjiyle sınırzsız yol! http://www.otomobilyakitsiz.azbuz.com/index.jsp
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı. 03:11
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı. 110 izlenme - 2 yıl önce KARTAL GÖKTAN: Bir ülkede daha cemaatin okullarının kapatılması için karar alındı. Tacikistan'ın Fethullah Gülen cemaatine ait Şelale Eğitim Kurumlarına bağlı okulların lisanslarının incelemeye alındığını belirtirken Tacikistan Eğitim Bakanlığı yetkilisi cemaat okullarıyla yapılan anlaşmanın uzatılmayacağını söyledi. ADNAN OKTAR: Bu kötü, bayağı kötü. Tacikistan'da ne güzel, karanlık bir ülke, simsiyah bir ülke, en oraya gidiyorsun orada Risale-i Nur okuyan Türkiye'den insanlar var. Kuran'dan bahseden, İslam'dan bahseden insanlar var. Gideceğiz Tacikistan'ın karanlığıyla karşılaşacağız sadece. Bu olmamış. Tacikistan hata yapmış. Yabancı başka okullar var sen onları ellemeyeceksin. Fransızlar’ın okulları var, İtalyanlar okul açıyor. Evanjelikler okul açıyorlar her yerde. Bir avuç Müslüman orada okul açtı diye sen gideceksin onu kapatacaksın. Onu kolay göreceksin. Yanlış, bir zararı olması gerekiyor. Tacikistan'a ne zararı olmuş? De ki “arkadaş bize şu zararı oldu, o yüzden” de. Bu olmamış. Tacikistan'a bunu soralım. Yani bunun anlamı nedir? Nerede canları yanmış? Nerede rahatsız olmuşlar? Uganda'ya gidiyoruz mesela her yerde bir Müslüman'a rastlamak mümkün oluyor. Nur talebesine rastlamak mümkün oluyor. Risale-i Nur'a rastlamak mümkün oluyor. Bu bir sevinç. Orada onların olmaması bize ne kar getirecek yani ne sevinç getirecek? Türkçe öğretiyorlar, cayır cayır adamlar Türkçe konuşuyor.  Ne güzel bir şey. Şimdi Tacikistan'da Türkçe bilen olmayacak. Yani bu sevinilecek bir şey mi? Bu bir zafer mi yani? Bu Tacikistan devlet başkanına, hükümet üyelerine falan bir mektup yazalım. Bir tehlike varsa biz de görelim. Bize anlatsınlar desinler ki böyle böyle büyük bir tehlike var. Riski de bu, o zaman anlayayım. Ama bir tehlike yoksa ne zorun? Yani sana bir zarar vermediyse adam, ne zorun? Muhtemel belki zarar verirse. Oldu mu bu hiç? O zaman olmaz ki. Fransız okullarına niye müsaade ediyorsun? İtalyan okullarına niye müsaade ediyorsun? Şu iş mi? Amerika kolejlerine niye müsaade ediyorsun? Bir gariplik var. http://www.a9.com.tr/izle/197369/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Tacikistan-camianin-okullarini-kapatmamali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ocaq tv - Türk Hava Yolları İŞİD'e Döyüşçü Daşıyır 00:45
Ocaq tv - Türk Hava Yolları İŞİD'e Döyüşçü Daşıyır 212 izlenme - 3 yıl önce İktidarın İŞİD'e desteğini sağır sultan bile duydu. Türk Hava Yollarının,Taciksitan'dan Suriye'ye özel terörist servisçiliğini yaptığının haberini, Azeri Coaq tv'den izliyoruz.
40 metreden akıl almaz gol 00:54
40 metreden akıl almaz gol 132 izlenme - 3 yıl önce Dünya Kupası 2018 Asya Elemeleri'nde Ürdün'ün deplasmanda Tacikistan'ı 3-1 yendiği maçta Ürdünlü futbolcu Hasan Abdel Fattah harika bir gole imza attı.
Eşeğini Sırtına Alıp Taşıyor 03:25
Eşeğini Sırtına Alıp Taşıyor 179 izlenme - 5 yıl önce Gücünü korumak için sırtında eşek taşıyor Keçi kapma yarışması birincisinin sıra dışı antrenmanı.. Pamir Dağı eteklerinde k oyun otlatan 38 yaşındaki Azam, at sırtında oynanan 'Polo' benzeri 'keçi kapma' yarışında Tacikistan şampiyonu olmuş. Gününü dağda koyun otlatarak geçiren şampiyon çoban, salonda çalışan rakiplerinin aksine zaman zaman sürüdeki eşeğini sırtında taşıyıp güçlenmeye çalışıyor. Tacikistan'daki keçi kapma (Buzkashi) yarışlarını belgeleyen Kanadalı ekibin yönetmeni Najeeb Mirza da Azam'ın eşekli antrenmanını görüntüledi
Magnetic Bicycle / Manyetik Bisiklet 2 02:38
Magnetic Bicycle / Manyetik Bisiklet 2 495 izlenme - 9 yıl önce katı ve sıvı yakıta son! hiç bir yerden enerji almadan, kendi ürettiği enerjiyle sınırzsız yol! http://www.otomobilyakitsiz.azbuz.com/index.jsp
Avustralya 7-0 Tacikistan (Maç Özeti - 24 Mart Perşembe) 02:13
Avustralya 7-0 Tacikistan (Maç Özeti - 24 Mart Perşembe) 60 izlenme - 2 yıl önce Avustralya hazırlık maçında Tacikistanla karşılaştı,maçı Avustralya 7-0 gibi bir ezici skorla kazanarak maçı tamamladı. Japan vs Afghanistan 5-0 All Goals & Highlights 24.03.2016
Tacikistan Heyeti Sarıkızı Ziyaret Etti 04:39
Tacikistan Heyeti Sarıkızı Ziyaret Etti 165 izlenme - 7 yıl önce tacikistan su heyeti saruhanlı sarıkız sulama birliğini ziyaret etti.
Tacikistan'da futbol oynamak! 01:09
Tacikistan'da futbol oynamak! 57 izlenme - 5 yıl önce Tacikistan 1.liginde binlerin karıştığı futbol kavgası görenleri hayret düşürdü.
Kaleci Hatasına Şike Soruşturması! 00:18
Kaleci Hatasına Şike Soruşturması! 28 izlenme - 2 yıl önce AFC Kupası A Grubu maçında Tacikistan ekibi Altyn Asyr, Lübnan temsilcisini 2-0 yendi. Maçın ilk yarısı golsüz sona erdikten sonra kupada ilk kez mücadele eden Altyn Asyr'e yoğun bahis oynanınca Tacik ekibinin galibiyet oranı 1.25'ten 1.1'e geriledi. 57. dakikada Al Ahed kalecisi Hassan Bittar, Nour Mansour'un yaklaşık 40 metreden geri pasını ayağının altından kaçırıp ilginç bir gol yedi. Hassan Bittar'ın yediği gol üzerine AFC Maç hakkında soruşturma başlattı.
Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman'ın Basın Açıklaması 03:48
Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman'ın Basın Açıklaması 39 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman ile heyetler arası görüşmelerin ardından ortak bir basın toplantısı düzenledi.
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Çankaya Köşkü’nde 03:50
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Çankaya Köşkü’nde 49 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman’ı, Çankaya Köşkü’nde törenle karşıladı.
40 metreden akıl almaz gol 00:54
40 metreden akıl almaz gol 25 izlenme - 3 yıl önce Dünya Kupası 2018 Asya Elemeleri'nde Ürdün'ün deplasmanda Tacikistan'ı 3-1 yendiği maçta Ürdünlü futbolcu Hasan Abdel Fattah harika bir gole imza attı.
Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman'ın Basın Açıklaması 03:48
Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman'ın Basın Açıklaması 20 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman ile heyetler arası görüşmelerin ardından ortak bir basın toplantısı düzenledi.
Türkiye-Tacikistan Arasında İmzalanan Anlaşmalar 03:45
Türkiye-Tacikistan Arasında İmzalanan Anlaşmalar 23 izlenme - 5 yıl önce Ortak basın toplantısı öncesinde iki ülke arasında; Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) ile Tacikistan Merkez Bankası Arasında Bankacılık ve Maliye Alanlarında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, TRT ve Tacikistan Televizyon ve Yayın Komitesi Arasında İşbirliği Anlaşması, Türkiye Cumhuriyeti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı Arasında Tarım Alanında İşbirliğine Dair Mutabakat Muhtırası, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Gençlik Politikası Alanında İşbirliği Anlaşması, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Enerji ve Madencilik Alanında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Muhtırası, Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Arasında Ortak Açıklama, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kültürel Değişim Programı, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Arasında 2013–2014 Yıllarını Kapsayan İşbirliği Planı ve Tacikistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İmamali Rahman’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne Resmi Ziyaretinin Sonuçlarına İlişkin Ortak Bildiri imzalandı.
40 metreden inanılmaz gol! 00:49
40 metreden inanılmaz gol! 15 izlenme - 3 yıl önce Dünya Kupası 2018 Asya Elemeleri'nde Ürdün'ün deplasmanda Tacikistan'ı 3-1 yendiği maçta Ürdünlü futbolcu Hasan Abdel Fattah harika bir gole imza attı.
Türkiye-Tacikistan Arasında İmzalanan Anlaşmalar 03:45
Türkiye-Tacikistan Arasında İmzalanan Anlaşmalar 17 izlenme - 5 yıl önce Ortak basın toplantısı öncesinde iki ülke arasında; Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) ile Tacikistan Merkez Bankası Arasında Bankacılık ve Maliye Alanlarında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı, TRT ve Tacikistan Televizyon ve Yayın Komitesi Arasında İşbirliği Anlaşması, Türkiye Cumhuriyeti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı Arasında Tarım Alanında İşbirliğine Dair Mutabakat Muhtırası, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Gençlik Politikası Alanında İşbirliği Anlaşması, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Enerji ve Madencilik Alanında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Muhtırası, Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Arasında Ortak Açıklama, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kültürel Değişim Programı, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile Tacikistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Arasında 2013–2014 Yıllarını Kapsayan İşbirliği Planı ve Tacikistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İmamali Rahman’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne Resmi Ziyaretinin Sonuçlarına İlişkin Ortak Bildiri imzalandı.
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Onuruna Akşam Yemeği 06:00
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Onuruna Akşam Yemeği 14 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman onuruna Çankaya Köşkü’nde akşam yemeği verdi. Yemekte yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Gül, “İki ülke halkları arasındaki ilişkilerin arttığını ve ekonomiden ticarete, kültürden eğitime birçok alanda iş birliğimizin geliştiğini görmekten memnuniyet duyuyorum” dedi.
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Çankaya Köşkü’nde 03:50
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman Çankaya Köşkü’nde 12 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman’ı, Çankaya Köşkü’nde törenle karşıladı.
04:34
9 izlenme - 3 yıl önce DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Tacikistan Başmüftüsü Abdülkadir Said Mukarre...