Hoşgeldiniz!

tadı damağımda

Tadı Damağımda - Vedat Milor ve Cüneyt Asan 23:24
Tadı Damağımda - Vedat Milor ve Cüneyt Asan 5.445 izlenme - 3 yıl önce Günaydın Steakhouse Etiler'de Vedat Milor'un, her kurban bayramında mutlaka kanallarda şov yapan Cüneyt Asan ile gerçekleştirdiği Tadı Damağımda programını küçük orgazmlar eşliğinde ağzımız açık kalarak izliyoruz efendim.
Alkolün Vedat Milor Üzerindeki Etkileri 00:30
Alkolün Vedat Milor Üzerindeki Etkileri 4.394 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin önemli şahsiyetlerinden "yağı ne kullandınız?" "şarabın mayhoşluğunu sevdim" "anne sütünden kesilmiş ve hafif hafif otlamaya başlamış kuzu bu" gibi cümlelerin sahibi, her fırsatta fast foodları eleştiren, gittiği her yerde hesabı ödeyen gönüllerimizin kuzu inciği Vedat Milor`un çakırkeyif halleri.
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 01:20
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 5.861 izlenme - 4 yıl önce Kendisi daha önceden belirtmişti çekim için gittiğimiz mekanlarda hesap ödemeyi teklif ediyoruz ancak almıyorlar diye ve hiç de denk gelmemiştik açıkcası Vedat abinin hesap ödediğine...
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 02:00
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 3.228 izlenme - 4 yıl önce Şarabı koklamadan içmeyen, içerken kendinden geçen, eti yağlı ve az pişmiş sevdiğini bildiğimiz Vedat Milor'un, Edirne ciğeri yerken nasıl imana geldiğini izliyoruz. Bi an yemekten sonra yemek duası da yapacak diye endişelenmedim değil...
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Klemuri 19:45
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Klemuri 3.116 izlenme - 5 yıl önce 22 Kasım 2013'te Ntv'de Yayınlanan, Vedat Milor'un Sunduğu "tadı Damağımda" Programı.
Vedat Milor ile İnandırıcı Şaka Yapmayı Öğreniyorum 00:26
Vedat Milor ile İnandırıcı Şaka Yapmayı Öğreniyorum 1.880 izlenme - 4 yıl önce Gönüllere taht kuran sevimli gurme abimiz Vedat Milor'un, Tire'de konuk olduğu bir restoranda yaptığı inanılmaz inandırıcı şaka herkesin ekran başında 'noluyo lan' demesine sebep oluyor. Fakat akabinde kimsenin endişenlenmemesi için şaka yaptığını söylemesiyle yüreklere su serpiliyor.
Vedat Milor'un Karşısında Asker Olan Lokanta İşletmecisi 11:58
Vedat Milor'un Karşısında Asker Olan Lokanta İşletmecisi 1.519 izlenme - 3 yıl önce Ünlü gurme Vedat Milor Paşam Döner adlı mekana misafir oluyor.Döneri,salatayı ve diğer yiyecekleri kontrol eden Vedat Milor bazı yiyeceklerden memnun kalmıyor.Mekanın işletmecisi ünlü gurmeden nazikçe ultimatomu alınca üstünden emir alan askere dönüyor.Belkide Cem Yılmaz'ın son gösterisinde bahsettiği Vedat Milor'un karşısında asker olan adam budur.Kim bilir?
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba 08:11
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba 1.968 izlenme - 5 yıl önce Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı 13:12
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı 1.834 izlenme - 5 yıl önce Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı Bölümü İzleyicilerle Buluşuyor.
Vedat Milor ile Şaka Yapmayı Öğreniyorum 2 04:22
Vedat Milor ile Şaka Yapmayı Öğreniyorum 2 1.447 izlenme - 4 yıl önce İlk videoyu kim paylaştı bilmiyorum ama bana ilham kaynağı olduğunu söylemek istiyorum. Vedat Milor'u çok severim, programlarını da mümkün olduğunca takip ederim. Ancak bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanırım espri ve şaka yapma konusunda çok başarılı olamıyor. Bu videoda da bunların bir derlemesi şeklinde. Devamı gelecek...
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 06:14
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 1.430 izlenme - 4 yıl önce Tv rpogramında Vedat Milor reyizin taklidini yapan Önder Açıkbaş'ın Sedat Kilor karakterine konuk oyuncu olarak katılan Vedat reyizin Fight Club tadındaki performansını izliyoruz.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda -  Paşam Döner 11:58
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Paşam Döner 1.140 izlenme - 5 yıl önce Ünlü Gurme Vedat Milor Paşam Döner'e Misafir Oluyor. Www.pasamdoner.com
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Burgerlab Bölümü 15:15
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Burgerlab Bölümü 938 izlenme - 5 yıl önce "Vedat Milor İle Tadı Damağımda" Programına Burgerlab'in Kurucusu Bülent Mermer, Burgerlab Burgerlerini Tattırdı Ve İşin İnceliklerini Anlattı.
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 06:15
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 1.396 izlenme - 6 yıl önce Tv rpogramında Vedat Milor reyizin taklidini yapan Önder Açıkbaş'ın Sedat Kilor karakterine konuk oyuncu olarak katılan Vedat reyizin Fight Club tadındaki performansını izliyoruz.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Tokat 08:16
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Tokat 692 izlenme - 5 yıl önce Vedat Milor Sunumuyla Tokat İline Gidip Bakın Neler Neler Keşfediyoruz.
Fotoğraf Çekildiğini Zanneden Vedat Milor'un Kilitlenmesi 01:25
Fotoğraf Çekildiğini Zanneden Vedat Milor'un Kilitlenmesi 365 izlenme - 3 yıl önce Çekim arasını değerlendirerek önemli bir hatıra uğruna video kaydını seçen usta, bu anı ölümsüzleştirirken Vedat Milor'un ölümcül bakışlar atmasına da sebebiyet vermektedir.
Vedat Milör İle Tadı Damağımda - Palukçu Balık 17:48
Vedat Milör İle Tadı Damağımda - Palukçu Balık 203 izlenme - 5 yıl önce Vedat Milör İle Tadı Damağımda - Palukçu Balık