Hoşgeldiniz!

Taha Suresi Videoları İzle

Taha Suresi - Maher al Muaiqly 23:49
Taha Suresi - Maher al Muaiqly 7.736 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Maher al Muaiqly'nin sesinden hazırlanmış Taha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Muhammed Taha Junaid -Tekvir Suresi L 02:38
Muhammed Taha Junaid -Tekvir Suresi L 1.515 izlenme - 3 yıl önce
Muhammad Taha Al Junaid - Fetih Suresi 02:27
Muhammad Taha Al Junaid - Fetih Suresi 3.941 izlenme - 3 yıl önce Muhammad taha al junaid - Kuranı Kerim Dinle Kuran Ziyafetini hep birlikte dinleyelim. Bu küçük çokuk yüreğinizi ısıtacak.
Taha Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 24:25
Taha Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 2.194 izlenme - 3 yıl önce Taha Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
Ahmet El Acemi Taha Suresi 07:20
Ahmet El Acemi Taha Suresi 1.704 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Taha Suresi
Taha Suresi'nde ağlıyor - Nasser al Qatami 03:05
Taha Suresi'nde ağlıyor - Nasser al Qatami 1.317 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanan Nasser al Qatami'nin Taha Suresini okurken ağladığı bölümü bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Taha Suresi - Nasser al Qatami 25:18
Taha Suresi - Nasser al Qatami 1.803 izlenme - 3 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin sesinden hazırlanmış Taha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 00:27 - Göklerdeki ve yerdeki her şey Allah'ındır 00:35 - Allah gizliyi de bilir, ondan daha gizli olanı da 00:49 - Musa (as) ile Allah teala arasında Tuva vadisinde geçen konuşma 03:19 - Musa (as)'ın evlat edinilmesi 05:38 - Firavun ile Musa (as) ve sihirbazlar arasında geçenler 12:34 - Firavun'un helak oluşu 18:28 - Kıyamet günü dağların ve yeryüzünün hali anlatılıyor 21:28 - Şeytan'ın Adem (as)'ı kandırması 22:26 - Mahşer günü kör haşrolacak olanlar Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Taha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) 27:29
Taha Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) 1.009 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Taha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Taha Suresi - İshak Danış 28:49
Taha Suresi - İshak Danış 67 izlenme - 3 ay önce Taha suresi - ishak Danış - tek parça full
Muhammed Taha Junaid -Tekvir Suresi L 02:38
Muhammed Taha Junaid -Tekvir Suresi L 510 izlenme - 3 yıl önce
Muhammed Taha Junaid Nebe Suresi (Amme Suresi). Masaallah Muhtesem..  [ Ashabı Kehf ] 06:04
Muhammed Taha Junaid Nebe Suresi (Amme Suresi). Masaallah Muhtesem.. [ Ashabı Kehf ] 461 izlenme - 3 yıl önce
Taha Suresi - Ebubekir Şatıri 26:30
Taha Suresi - Ebubekir Şatıri 1.088 izlenme - 3 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış Taha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Taha Suresi Kabe İmamı Mahir El Muaykili 08:05
Taha Suresi Kabe İmamı Mahir El Muaykili 447 izlenme - 3 yıl önce Hz. Ömer'e müslüman olmadan önce okunan ilk sure. Hz. Ömer bu sureden etkilenmiş ve müslüman olmuştur
Aşr-ı Şerif - Ankebut Suresi (41-45) Taha Kurt 06:20
Aşr-ı Şerif - Ankebut Suresi (41-45) Taha Kurt 767 izlenme - 3 yıl önce Aşr-ı Şerif - Ankebut Suresi (41-45) Taha Kurt
Taha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 26:19
Taha Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 303 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Taha Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Taha Suresi (77-87) - Ebubekir Şatıri 04:44
Taha Suresi (77-87) - Ebubekir Şatıri 547 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış Taha Suresinin bir bölümünü bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kafirun Suresi   Muhammed Taha Al Junaid - Maşaallah Çok Güzel 01:14
Kafirun Suresi Muhammed Taha Al Junaid - Maşaallah Çok Güzel 470 izlenme - 3 yıl önce
Taha Suresi | Mehmet Emin Ay 24:35
Taha Suresi | Mehmet Emin Ay 140 izlenme - 2 yıl önce
Şeyh Abdurrahman el Evsi - Taha Suresi 1-64    12:14
Şeyh Abdurrahman el Evsi - Taha Suresi 1-64 263 izlenme - 3 yıl önce Şeyh Abdurrahman el E'vsi - Taha Suresi 1-64 Bismillâhirrahmânirrahîm. 1. Ta. Ha. 2,3. Biz, Kur'an'ı sana, güçlük çekesin diye değil, ancak Allah'tan korkanlara bir öğüt olsun diye indirdik. 4. (Kur'an) yeri ve yüce gökleri yaratan Allah tarafından peyderpey indirilmiştir. 5. Rahman, Arş'a istiva etmiştir. * 6. Göklerde, yerde ve ikisi arasında bulunan şeyler ile toprağın altında olanlar hep O'nundur. 7. Eğer sen, sözü açıktan söylersen, bilesin ki O, gizliyi de, gizlinin gizlisini de bilir. 8. Allah, kendisinden başka ilah olmayandır. En güzel isimler O'na mahsustur. 9. (Resulüm!) Musa (olayının) haberi sana ulaştı mı? 10. Hani o, bir ateş görmüş ve ailesine: Bekleyin! Eminim ki bir ateş gördüm. Belki ondan size bir meş'ale getiririm veya ateşin yanında bir rehber bulurum, demişti. * 11. Oraya vardığında kendisine (tarafımızdan): Ey Musa! diye seslenildi: 12. Muhakkak ki ben, evet ben senin Rabbinim! Hemen pabuçlarını çıkar! Çünkü sen kutsal vadi Tuva'dasın! 13. Ben seni seçtim. Şimdi vahyedilene kulak ver. 14. Muhakkak ki ben, yalnızca ben Allah'ım. Benden başka ilah yoktur. Bana kulluk et; beni anmak için namaz kıl. 15. Kıyamet günü mutlaka gelecektir. Herkes peşine koştuğu şeyin karşılığını bulsun diye neredeyse onu (kendimden) gizleyeceğim. 16. Ona inanmayan ve nefsinin arzularına uyan kimseler sakın seni ondan (kıyamete inanmaktan) alıkoymasın; sonra mahvolursun! 17. Şu sağ elindeki nedir, ey Musa? 18. O, benim asamdır, dedi, ona dayanırım, onunla davarlarıma yaprak silkelerim; benim ona başkaca ihtiyaçlarım da vardır. 19. Allah: Yere at onu, ey Musa! dedi. 20. Onu hemen yere attı. Bir de ne görsün, hızla sürünen bir yılan değil mi! 21. Allah buyurdu: Al onu! Korkma! Biz onu şimdi ilk haline sokacağız. 22. Bir de elini koltuğunun altına sok ki, bir başka mucize olmak üzere o, kusursuz ve lekesiz beyazlıkta çıksın. 23. Ta ki, sana, (böylece) en büyük ayetlerimizden bazılarını gösterelim. 24. Firavun'a git. Çünkü o iyice azdı. 25. Musa: Rabbim! dedi, yüreğime genişlik ver. 26. İşimi bana kolaylaştır. 27. Dilimden (şu) bağı çöz. 28. Ki sözümü anlasınlar. 29. Bana ailemden bir de vezir (yardımcı) ver, 30. Kardeşim Harun'u. 31. Onun sayesinde arkamı kuvvetlendir. 32. Ve onu işime ortak kıl. 33. Böylece seni bol bol tesbih edelim. 34. Ve çok çok analım seni. 35. Şüphesiz sen bizi görmektesin. 36. Allah: Ey Musa! dedi, istediğin sana verildi. 37. Andolsun biz sana bir defa daha lütufta bulunmuştuk. 38. Bir zaman, vahyedilecek şeyi annene (şöyle) vahyetmiştik: 39. Musa'yı sandığa koy; sonra onu denize (Nil'e) bırak; deniz onu kıyıya atsın da, benim düşmanım ve onun düşmanı olan biri onu alsın. (Ey Musa! Sevilmen) ve benim nezaretimde yetiştirilmen için sana kendimden sevgi verdim. * 40. Hani, kız kardeşin gidip "Ona bakacak birini size bulayım mı?" diyordu. Böylece seni, gözü gönlü mutluluk dolsun ve üzülmesin diye annene geri verdik. Ve sen, birini öldürdün de seni endişeden kurtardık. Seni iyiden iyiye denemeden geçirdik. Bunun için yıllarca Medyen halkı arasında kaldın. Sonra takdire göre (bu makama) geldin ey Musa! * 41. Seni, kendim için elçi seçtim. 42. Sen ve kardeşin birlikte ayetlerimi götürün. Beni anmayı ihmal etmeyin. 43. Firavun'a gidin. Çünkü o, iyiden iyiye azdı. 44. Ona yumuşak söz söyleyin. Belki o, aklını başına alır veya korkar. 45. Dediler ki: Rabbimiz! Doğrusu biz, onun bize aşırı derecede kötü davranmasından yahut iyice azmasından endişe ediyoruz. 46. Buyurdu ki: Korkmayın, çünkü ben sizinle beraberim; işitir ve görürüm. 47. Haydi, ona gidin de deyin ki: Biz, senin Rabbinin elçileriyiz. İsrailoğullarını hemen bizimle birlikte gönder; onlara eziyet etme! Biz, senin Rabbinden bir ayet getirdik. Kurtuluş, hidayete uyanlarındır. * 48. Hakikaten bize vahyolundu ki: (Peygamberleri) yalanlayan ve yüz çevirenlere azap edilecektir. 49. Firavun: Rabbiniz de kimmiş, ey Musa? dedi. 50. O da: Bizim Rabbimiz, her şeye hılkatini (varlık ve özelliğini) veren, sonra da doğru yolu gösterendir, dedi. 51. Firavun: Öyle ise, önceki milletlerin hali ne olacak? dedi. 52. Musa: Onlar hakkındaki bilgi, Rabbimin yanında bir kitapta bulunur. Rabbim, ne yanılır ne de unutur, dedi. 53. O, yeri size beşik yapan ve onda size yollar açan, gökten de su indirendir. Onunla biz çeşitli bitkilerden çiftler çıkardık. 54. Yeyiniz; hayvanlarınızı otlatınız. Şüphesiz bunda akıl sahipleri için (Allah'ın kudretine) işaretler vardır. 55. Sizi ondan (topraktan) yarattık; yine sizi oraya döndüreceğiz ve bir kez daha sizi ondan çıkaracağız. 56. Andolsun biz ona (Firavun'a) bütün (bu) delillerimizi gösterdik; yine de yalanladı ve diretti. 57. Dedi ki: Bizi, yaptığın büyü ile yurdumuzdan çıkarasın diye mi geldin, ey Musa? 58. Öyle ise, muhakkak surette biz de sana, aynen onun gibi bir büyü getireceğiz. Şimdi sen, seninle bizim aramızda, ne senin, ne de bizim muhalefet etmeyeceğimiz uygun bir yerde buluşma zamanı ayarla. 59. Musa: Buluşma zamanınız, bayram günü, kuşluk vaktinde insanların toplanma zamanı olsun, dedi. 60. Bunun üzerine Firavun dönüp gitti. Hilesini (sihirbazlarını) topladı; sonra geri geldi. * 61. Musa onlara: Yazık size! dedi, Allah hakkında yalan uydurmayın! Sonra O, bir azap ile kökünüzü keser! İftira eden, muhakkak perişan olur. 62. Bunun üzerine onlar, durumlarını aralarında tartıştılar; gizli gizli fısıldaştılar. 63. Şöyle dediler: "Bu ikisi, muhakkak ki, sihirleriyle sizi yurdunuzdan çıkarmak ve sizin örnek yolunuzu ortadan kaldırmak isteyen iki sihirbazdırlar sadece." 64. "Öyle ise hilenizi kurun; sonra sıra halinde gelin! Muhakkak ki bugün, üstün gelen kazanmıştır."
Kıyamet Suresi | Muhammad Taha Al Junayd 03:46
Kıyamet Suresi | Muhammad Taha Al Junayd 99 izlenme - 2 yıl önce
Idrees Abkar (İdris Abkar) Surah Taha 1-36  (Masaallah) Ashabı Kehf 04:14
Idrees Abkar (İdris Abkar) Surah Taha 1-36 (Masaallah) Ashabı Kehf 155 izlenme - 3 yıl önce
Mahşer günü kimler kör haşr olacak? (Taha Suresi 124-128 - Ebubekir Şatıri) 01:29
Mahşer günü kimler kör haşr olacak? (Taha Suresi 124-128 - Ebubekir Şatıri) 358 izlenme - 3 yıl önce Aklınızdaki sorulara Kur'an cevap veriyor! fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Mahşer günü kimlerin kör haşr olacağı" ile ilgili konuya bu videodan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Muhammed Davud Lokman - Taha Suresi (1-15) 08:44
Muhammed Davud Lokman - Taha Suresi (1-15) 314 izlenme - 4 yıl önce Muhammed Davud Lokman - Taha Suresi
Muhammed Taha Junaid - Tahrim Suresi 6-9. Masaallah [ Ashabı Kehf ] 02:21
Muhammed Taha Junaid - Tahrim Suresi 6-9. Masaallah [ Ashabı Kehf ] 113 izlenme - 3 yıl önce
Taha Suresi 1-12 | Adem Kemaneci [HD] 06:09
Taha Suresi 1-12 | Adem Kemaneci [HD] 58 izlenme - 2 yıl önce
Muhammed Taha Junaid - Kehf Suresi 1-20 MasaAllah. [ ASHABI KEHF ] 06:08
Muhammed Taha Junaid - Kehf Suresi 1-20 MasaAllah. [ ASHABI KEHF ] 144 izlenme - 3 yıl önce
Ahmet El Acemi Taha Suresi-2/3 09:55
Ahmet El Acemi Taha Suresi-2/3 117 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Taha Suresi-2/3
Taha Suresi (102-111)  - Idris Abkar (Idrees Ebker) - Subhanallah Çok Güzel Bir Kıraat. 02:26
Taha Suresi (102-111) - Idris Abkar (Idrees Ebker) - Subhanallah Çok Güzel Bir Kıraat. 53 izlenme - 3 yıl önce
Muhammed Taha Junaid - Fatır Suresı 29-35 Masaallah Muhtesem Bır Kıraat. [ Ashabı Kehf] 03:03
Muhammed Taha Junaid - Fatır Suresı 29-35 Masaallah Muhtesem Bır Kıraat. [ Ashabı Kehf] 52 izlenme - 3 yıl önce
Ahmet El Acemi Taha Suresi-3/3 07:47
Ahmet El Acemi Taha Suresi-3/3 122 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Taha Suresi-3/3