Hoşgeldiniz!

Tahir Sarıkaya Videoları İzle

Beyaz TV Sunucusundan Yılmaz Morgül'e Homofobik Hakaret 01:39
Beyaz TV Sunucusundan Yılmaz Morgül'e Homofobik Hakaret 5.311 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Yılmaz Morgül'ün verdiği bir röpörtajda "herkes erkekliği benden öğrenecek" demesine karşılık homofobik ifadelerde bulundu. "Eğer erkekliği Yılmaz Morgül'den öğreneceksek, erkeklik cinsiyetimi değiştireceğim." cümlesini kullandı.
Beyaz TV'de Sedat Peker'in Doğum Günü Kutlandı 00:26
Beyaz TV'de Sedat Peker'in Doğum Günü Kutlandı 3.363 izlenme - 12 ay önce Beyaz TV'nin sabah haberlerini sunan Tahir Sarıkaya, son dönemde yaptığı çıkışlarla gündeme gelen Sedat Peker'in doğum günü olduğunu hatırlatarak "çok düzgün bir insan" dedi. Sarıkaya canlı yayında şunları söyledi: "Bilmiyorum tanıyanlarınız var mı? Ben kendisiyle görüştüm. Çok düzgün bir insan. Kişiliği oturmuş bir insan. Hani böyle farklı bildiğiniz bir Sedat Peker değil. Onun da doğun günüymüş. Nice yıllara diyoruz. Sedat Peker abimize de iyi sabahlar diliyoruz. Eşi ve çocuklarıyla bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz."
Tahir Sarıkaya'dan İdo Tatlıses'e Olay Yaratacak Sözler  03:16
Tahir Sarıkaya'dan İdo Tatlıses'e Olay Yaratacak Sözler 3.821 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV Sunucusu Tahir Sarıkaya, bir otoparkta dans ederek sosyal medyada konuşulan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'e canlı yayında demediğini bırakmadı. Sarıkaya, 'Adam gibi giyin kardeşim, erkek adam böyle giyinmez. Atatürk'ün size bıraktığı gençlik mi kalkındıracak bu ülkeyi' dedi.
Türk Solu Nereye Gidiyor? 03:02
Türk Solu Nereye Gidiyor? 2.244 izlenme - 1 yıl önce Tahir Sarıkaya'nın sokak röportajı : Türk solu nereye gidiyor? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Spiker Çıldırdı:''Otobüs Kiralayacağım Kobani'ye Gidin'' 01:01
Spiker Çıldırdı:''Otobüs Kiralayacağım Kobani'ye Gidin'' 5.247 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV sabah haberlerinin sunucusu Tahir Sarıkaya ekranlarda alışık olmayan ilginç bir yorumda bulundu. Sokakları savaş alanına çeviren göstericelere seslenen Sarıkaya 'Taksim meydanı'ndan maaşımla otobüs kiralayacağım hangi biriniz Kobani'ye gideceksiniz' diyerek rest çekti. IŞİD'in Kobani saldırılarını bahane ederek, Türkiye'nin bir çok noktasında ortalığı yakıp yıkanlara Tahir Sarıkaya şöyle seslendi; Bu sokağa inenlere sesleniyorum: Kendi maaşımdan ödeyeceğim Ankara Kızılay meydanında, İstanbul Taksim meydanında otobüs kiralayacağım hepiniz binin otobüse hadi bakalım Kobani'ye bakalım kaç kişi gidersiniz. Sokağa inmek mi daha kolay? Yoksa Kobani'deki Kürt vatandaşları korumak mı daha kolay? İşinize gelince kahrolsun Türkiye Cumhuriyeti Devleti diyorsunuz, işinize gelmediği zaman Türkiye Cumhuriyeti'nin ordusu hadi göreve Kobani'ye girin diyorsunuz. İşinize geldiği zaman Kurtuluş Savaşı'na biz de katıldık diyorsunuz. Elbette Kürtler de katıldı. Ama işinize gelmediği zaman o savaşın komutanına dil uzatarak, o savaşın komutanının kafasını kopararak, kafasını ayaklar altında yakarak dünyaya fotoğraf veriyorsunuz.
Tahir Sarıkaya: Yılmaz Morgül Dayak Yerse Şaşırmam - Burada Laf Çok (10 Şubat Çarşamba) 03:14
Tahir Sarıkaya: Yılmaz Morgül Dayak Yerse Şaşırmam - Burada Laf Çok (10 Şubat Çarşamba) 1.628 izlenme - 1 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın konuklarından biri ünlü sunucu Tahir Sarıkaya'ydı. Tahir Sarıkaya, geçmişte yine Burada Laf Çok stüdyosunda gerginlik yaşadığı Yılmaz Morgül ile ilgili açıklamalarına son günlerde Twitter'dan devam ediyordu. Ünlü sunucu Mesut Yar'ın sorusu üzerine çarpıcı açıklamalarına devam etti. Sarıkaya'nın son açıklamaları Survivor'da yarışmacı olan Yılmaz Morgül'ün yarışmada ileriki günlerde dayak yiyebileceği hakkındaydı.
Burada Laf Çok   10 Şubat 2016 01:49:32
Burada Laf Çok 10 Şubat 2016 632 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 10 Şubat Çarşamba gecesi Hüseyin Turan, Atalay Demirci, Tahir Sarıkaya, Aslı Gökçe konuk oldu.
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 01:25
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 654 izlenme - 2 yıl önce ''Uyan türkiyem” programının sunucusu Tahir Sarıkaya'a göre çok şaşılası durum imiş. Bir erkek kadın doktora cinsel sorunlarını nasıl anlatabilirmiş. Eğer erkekseniz ve cinsel sorunlarınız var ise anonim olarak Haydar Dümen'e yazmalı, ya da telefon ile destek almalısınız. Asla doktora gitmeyiniz. Ayıp denen birşey var yahu!
Didem Ürer'e Tanga Sorusu 02:58
Didem Ürer'e Tanga Sorusu 298 izlenme - 2 yıl önce Tahir Sarıkaya'dan Didem Ürer'e tanga sorusu Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 03:11
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 792 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Sevda Türküsev, Akil İnsanlar Grubuna Dahil Olmak İsteyen Nihat Doğan'a Saydırdı.
Tahir Sarıkaya'dan Didem Ürer'e Tanga Sorusu 01:47
Tahir Sarıkaya'dan Didem Ürer'e Tanga Sorusu 296 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer Beyaz Tv'de yayınlanan Uyan Türkiyem programına konuk oldu. Program sunucusu Tahir Sarıkaya, Ürer'e 'Müslümanlıkta tanga giyip havuza girmek var mıdır? ' diye sordu. İşte sorunun yanıtı...
Tahir Sarıkaya'nın Eser Yenenler'e İlginç Çıkışı 05:53
Tahir Sarıkaya'nın Eser Yenenler'e İlginç Çıkışı 20 izlenme - 2 ay önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Uyan Türkiyem adlı programın sunucusu Tahir Sarıkaya çapkınlık turunda Murat Boz'la birlikte yakalanan Eser Yeneler hakkında ilginç çıkışı
Beyaz TV Sunucusunun Canlı Yayında Kobani Resti 01:07
Beyaz TV Sunucusunun Canlı Yayında Kobani Resti 304 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV sabah haberlerinin sunucusu Tahir Sarıkaya, sokakları savaş alanına çeviren göstericelere: ''Taksim Meydanı'ndan maaşımla otobüs kiralayacağım hangi biriniz Kobani'ye gideceksiniz'' diyerek rest çekti.
Tahir Sarıkaya ile Habibe Ayvacı arasında sert kavga 06:14
Tahir Sarıkaya ile Habibe Ayvacı arasında sert kavga 152 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programının bugünkü bölümünde gergin anlar yaşandı. Sarıkaya, konuğu Habibe Ayvacı ile evlilik programları üzerine tartışmaya başlayınca stüdyoda tansiyon yükseldi. Tahir Sarıkaya'nın, 'Evlilik programlarını nasıl buluyorsun? İnsanlar tanışıyorlar, evleniyorlar, bazıları çocuk sahibi oluyor. Sen de herhalde onlara katılıyorsundur' sorusu üzerine Ayvacı, 'Düzeyli olanlar var. Mesela Flash TV'deki evlilik programına katıldığımda gördüm, gerçekten evlenmek isteyen beyler ve bayanlar geliyor. Bunlara vesile oluyorlar' dedi. Bunun üzerine Sarıkaya, 'Size katılmıyorum' diye çıkıştı. 'ŞOV YAPMAYIN!' 'Nasıl katılmıyorsunuz? Bizzat kendim gördüm' karşılığını veren Habibe Ayvacı'ya Sarıkaya, 'Hangisi mutlu? Laf olsun diye konuşmayın. Şov yapmayın. Şov yapmaya geldiyseniz söyleyin açık açık' diye tepki gösterdi. 'MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDİYORSUNUZ AMA...' Bu sözlerine gülerek yanıt veren Ayvacı'ya Sarıkaya, 'Gülmeyin. Gülecek bir şey yok burada. Evlilik programlarının neresi doğru? Müslümanlıktan bahsediyorsunuz ama Müslümanlara yakın şeyler konuşmuyorsunuz. Tezatsınız' diye çıkıştı. Buna karşılık Ayvacı, 'Hayır siz yanlış konuşuyorsunuz. İslamda iki insanı tanıştırıp iki insana vesile olmak kadar büyük sevap yoktur' dedi. 'Çok da inandık' diyen Sarıkaya'ya Ayvacı, 'Genel olarak çok hayırlı bir iş' karşılığını verdi. 'SAÇMALIYORSUNUZ' Tahir Sarıkaya ise bunun üzerine, 'Nasıl hayırlı bir iş? Saçmalıyorsunuz sabah sabah. Durun Allah aşkına. Flash TV'ye çıktım diye onların reklamını yapıyorsunuz' diye konuştu. 'Alakası yok' diyen Ayvacı'ya Sarıkaya, 'Senden bunu beklemiyordum. Kusura bakma çoğu fuhuş yapmak için o programa katılıyor' dedi.
İnci Sözlük - Beyaz Tv'ye Nanik 2 03:39
İnci Sözlük - Beyaz Tv'ye Nanik 2 257 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük'ten Tahir Sarıkaya adlı diksiyonu bozuk, ekrana balık gibi bakan acemi spikere ikinci oyun. 02.34
Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi 01:02
Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi 253 izlenme - 4 yıl önce Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi
Tahir Sarıkaya ile Yılmaz Morgül'ün 'Kibir' Kavgası 03:02
Tahir Sarıkaya ile Yılmaz Morgül'ün 'Kibir' Kavgası 230 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan 'Burada Laf Çok' programında, Yılmaz Morgül ve Tahir Sarıkaya arasında kibir tartışması yaşandı.
Engincan Ural'ın Kıyafetine Beyaz Tvden Eleştiri 01:19
Engincan Ural'ın Kıyafetine Beyaz Tvden Eleştiri 77 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, son kıyafetiyle yine magazin dünyasına bomba gibi düşen Sibel Can'ın oğluna çok büyük hakaretlerde bulundu. Sarıkaya, 'Eğer Türk gençliğinde yeni nesil buysa taş devrine dönelim' dedi.
Bana Parmak Attı Dedi Canlı Yayın Karıştı 01:28
Bana Parmak Attı Dedi Canlı Yayın Karıştı 62 izlenme - 2 yıl önce Eski manken ve oyuncu Özlem Savaş, Tahir Sarıkaya'yı taciz edince, Mesut Yar canlı yayında zor anlar yaşadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
03:10
" Militanca Yayın Yapıyorsun" 121 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Uyan Türkiyem" programının sunucusu Tahir Sarıkaya programında, Fox TV "Çalar Saat" spikeri, Akşam Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya hakkında çok ağır ithamlarda bulundu.
Tahir Sarıkaya Canlı Yayında İrfan Değirmenci' ye Meydan Okudu 01:15
Tahir Sarıkaya Canlı Yayında İrfan Değirmenci' ye Meydan Okudu 89 izlenme - 3 yıl önce Tahir Sarıkaya canlı yayında İrfan Değirmenci' ye meydan okudu ! Beyaz Tv,  İrfan Değirmenci,  Uyan Türkiyem,  Tahir Sarıkaya,  Als Hastalarına destek verdi...
Eve Giren Hırsıza SSK Sormak erekiyormuş 02:15
Eve Giren Hırsıza SSK Sormak erekiyormuş 120 izlenme - 5 yıl önce Eve giren hırsıza SSK sormak gerekiyormuş
Tahir Sarıkaya'dan Didem Ürer'e 'Tanga' Sorusu 02:58
Tahir Sarıkaya'dan Didem Ürer'e 'Tanga' Sorusu 64 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV suncusu Tahir Sarıkaya, Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer'e, "Müslümanlıkta tanga giyip havuza girmek var mıdır?" diye sordu.
Sgk Hizmeti Spikeri Şok Etti 02:44
Sgk Hizmeti Spikeri Şok Etti 68 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programının konuğu SGK Uzmanı Erhan Nacar'dı. Nacar'ın bir anısı izleyenlerde şok etkisi yarattı.
Beyaz Tv'de Uyan Türkiyem Programında Tahir Sarıkaya'nın konuğu Didem Ürer ve Aylin Kocaman 36:59
Beyaz Tv'de Uyan Türkiyem Programında Tahir Sarıkaya'nın konuğu Didem Ürer ve Aylin Kocaman 51 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/209226/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Beyaz-Tvde-Uyan-Turkiyem-Programinda-Tahir-Sarikayanin-konugu-Didem-Urer-ve-Aylin-Kocaman A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Utanmadan Nasıl Geliyorlar 01:25
Utanmadan Nasıl Geliyorlar 70 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan “Uyan Türkiyem” programının sunucusu Tahir Sarıkaya doktor-hasta ilişkisine öyle bir yorum yaptı ki...