Hoşgeldiniz!

Tahkim Kurulu Videoları İzle

Fenerbahçe Ve Beşiktaş'ın Temyiz Başvuruları Reddedildi 01:04
Fenerbahçe Ve Beşiktaş'ın Temyiz Başvuruları Reddedildi 15.838 izlenme - 4 yıl önce Uefa tahkim kurulu beşiktaş' ı ve fenerbahçe' yi uefa' dan men etti. 15.07.2013
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 00:51
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 203 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'un pazar günü Mersin ile oynayacağı maçta tribünlerin yarısı kadın ve çocuklardan diğer yarısı ise erkek ağırlıklı taraftardan oluşacak.
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 00:51
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 110 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'un pazar günü Mersin ile oynayacağı maçta tribünlerin yarısı kadın ve çocuklardan diğer yarısı ise erkek ağırlıklı taraftardan oluşacak.
Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş'a Kötü Haber 02:16
Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş'a Kötü Haber 27 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Beşiktaş Kulübü'nün, oyuncusu Gökhan Töre'ye verilen cezayla ilgili yaptığı yargılamanın iadesi ve uygulamanın durdurulması talebini reddetti. TFF Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, siyah-beyazlı kulübün Gökhan Töre'nin cezasıyla ilgili yargılamanın iadesi ve uygulamanın durdurulması yönünde talepte bulunduğu aktarılırken, verilen dilekçedeki beyan ile delillerin, yargılamanın yenilenmesine dayanak teşkil etmediği, taleplerin de oy birliğiyle reddedildiği vurgulandı. Kurul, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş karşılaşmasının hakemine yönelik hakareti nedeniyle PFDK tarafından 3 resmi müsabakadan men ile 13 bin lira para cezası verilen Beşiktaşlı oyuncu Gökhan Töre'nin cezalarını onamasına karşın, yaptırımın ertelenmesi talebini uygun görerek, 3 maçlık cezanın bir maçını bir yıl süreyle ertelemişti.
Sergen Yalçın: Ben Olsam, Tahkim Kurulu'nu Kaldırırım 07:43
Sergen Yalçın: Ben Olsam, Tahkim Kurulu'nu Kaldırırım 28 izlenme - 4 yıl önce Sergen Yalçın, Tahkim Kurulu'na ağır eleştirilerde bulundu.
UEFA Yetkilileri, UEFA'nın Disiplin Yürütmeleri Hakkında Konferans Verdi 02:52
UEFA Yetkilileri, UEFA'nın Disiplin Yürütmeleri Hakkında Konferans Verdi 13 izlenme - 2 yıl önce UEFA Tahkim Kurulu Başkanı Marquez ile UEFA Disiplin ve Dürüstlük Birimi Başkanı Silvero, "Dünya Futbolunda Hukuk ve Yönetişim" konulu konferansa katıldı.
Gökhan Töre'nin Cezasına Erteleme 00:41
Gökhan Töre'nin Cezasına Erteleme 14 izlenme - 2 yıl önce Tahkim Kurulu, Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin 3 maçlık cezasının 1 maçlık kısmını 1 yıl süreyle erteledi.
Volkan Demirel: Küfür Ederken Kimseyi Kastetmedim 00:17
Volkan Demirel: Küfür Ederken Kimseyi Kastetmedim 20 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli kaleci, Trabzonspor maçından sonra, 'İki tane o... ç...'dan etkileniyorlar. Sonra da haklarımız yeniliyor' sözlerini kullanırken kimseyi kastetmediğini belirtti.
Aziz Yıldırım’a İyi Haber 00:26
Aziz Yıldırım’a İyi Haber 3 izlenme - 9 ay önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın aldığı 8 aylık hak mahrumiyeti cezası, 2 aya düşürüldü. Aziz Yıldırım’ın itirazını görüşen Tahkim Kurulu, hakemlere hakaretten verilen 6 ay hak mahrumiyeti ve 100 bin liralık para cezasını kaldırdı. Yıldırım’a sportmenliğe aykırı açıklamaları dolayısıyla verilen 2 ay hak mahrumiyeti ve 40 bin para cezası ise onandı.
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 00:20
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 9 izlenme - 3 yıl önce Tahkim Kurulu PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği bir maçlık seyircisiz oynama cezasını onadı.
Beşiktaş, Tahkim Kurulu'na Savunmasını Yaptı! 03:31
Beşiktaş, Tahkim Kurulu'na Savunmasını Yaptı! 9 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray maçında yaşanan olaylar nedeniyle saha kapatma cezası alan Beşiktaş'ın tahkimdeki savunması sona ererken ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, savunmanın ardından açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 01:58
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 13 izlenme - 3 yıl önce Şükrü Saracoğlu'nun yeni sezonda 3 maç kapanması kesinleşirken fatura da kesildi. 3 maçın mali zararı minimum 6 milyon-maksimum 8 milyonu bulacak.
Men Cezasından Sonra 4 Türk Ekibinden 2'si Avrupa'ya Gidecek 00:37
Men Cezasından Sonra 4 Türk Ekibinden 2'si Avrupa'ya Gidecek 12 izlenme - 3 yıl önce UEFA'nın Sivas ve Eskişehir'i men etmesinden sonra Avrupa'ya Bursaspor ve Karabükspor gidecek. UEFA sıfır tölerans derse Akhisar ve G.Birliği gidecek.
UEFA, Eskişehirspor ve Sivasspor'u Avrupa'dan Men Etti 00:37
UEFA, Eskişehirspor ve Sivasspor'u Avrupa'dan Men Etti 4 izlenme - 3 yıl önce UEFA Tahkim Kurulu, Sivasspor ve Eskişehirspor'u 1 yıl Avrupa kupalarından men etti.
Tahkim Kurulu, Melo'nun Kınama Cezasını Onadı 00:33
Tahkim Kurulu, Melo'nun Kınama Cezasını Onadı 7 izlenme - 3 yıl önce TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe maçında Emre Belözoğlu'nun gördüğü kırmızı kartın ardından rakibine dil çıkaran Felipe Melo'nun kınama cezasını onadı.
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 00:20
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 3 izlenme - 3 yıl önce Tahkim Kurulu PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği bir maçlık seyircisiz oynama cezasını onadı.