Hoşgeldiniz!

Tahkim Kurulu

Fenerbahçe Ve Beşiktaş'ın Temyiz Başvuruları Reddedildi 01:04
Fenerbahçe Ve Beşiktaş'ın Temyiz Başvuruları Reddedildi 15.847 izlenme - 5 yıl önce Uefa tahkim kurulu beşiktaş' ı ve fenerbahçe' yi uefa' dan men etti. 15.07.2013
Tahkim Kurulu, Ricardo Quaresma'nın Cezasını Onadı 00:29
Tahkim Kurulu, Ricardo Quaresma'nın Cezasını Onadı 8 izlenme - 2 ay önce Tahkim Kurulu, PFDK'nın Ricardo Quaresma'ya verdiği 5 maçlık cezayı onadı.
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 00:51
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 204 izlenme - 4 yıl önce Samsunspor'un pazar günü Mersin ile oynayacağı maçta tribünlerin yarısı kadın ve çocuklardan diğer yarısı ise erkek ağırlıklı taraftardan oluşacak.
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 00:51
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 110 izlenme - 4 yıl önce Samsunspor'un pazar günü Mersin ile oynayacağı maçta tribünlerin yarısı kadın ve çocuklardan diğer yarısı ise erkek ağırlıklı taraftardan oluşacak.
Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş'a Kötü Haber 02:16
Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş'a Kötü Haber 29 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Beşiktaş Kulübü'nün, oyuncusu Gökhan Töre'ye verilen cezayla ilgili yaptığı yargılamanın iadesi ve uygulamanın durdurulması talebini reddetti. TFF Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, siyah-beyazlı kulübün Gökhan Töre'nin cezasıyla ilgili yargılamanın iadesi ve uygulamanın durdurulması yönünde talepte bulunduğu aktarılırken, verilen dilekçedeki beyan ile delillerin, yargılamanın yenilenmesine dayanak teşkil etmediği, taleplerin de oy birliğiyle reddedildiği vurgulandı. Kurul, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş karşılaşmasının hakemine yönelik hakareti nedeniyle PFDK tarafından 3 resmi müsabakadan men ile 13 bin lira para cezası verilen Beşiktaşlı oyuncu Gökhan Töre'nin cezalarını onamasına karşın, yaptırımın ertelenmesi talebini uygun görerek, 3 maçlık cezanın bir maçını bir yıl süreyle ertelemişti.
Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın Seyircisiz Oynama Cezasını Onadı 02:07
Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın Seyircisiz Oynama Cezasını Onadı 6 izlenme - 9 ay önce Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın 1 maç seyircisiz oynama cezasını, başkan Fikret Orman'a verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezasını onadı.
UEFA Yetkilileri, UEFA'nın Disiplin Yürütmeleri Hakkında Konferans Verdi 02:52
UEFA Yetkilileri, UEFA'nın Disiplin Yürütmeleri Hakkında Konferans Verdi 13 izlenme - 3 yıl önce UEFA Tahkim Kurulu Başkanı Marquez ile UEFA Disiplin ve Dürüstlük Birimi Başkanı Silvero, "Dünya Futbolunda Hukuk ve Yönetişim" konulu konferansa katıldı.
Gökhan Töre'nin Cezasına Erteleme 00:41
Gökhan Töre'nin Cezasına Erteleme 14 izlenme - 4 yıl önce Tahkim Kurulu, Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin 3 maçlık cezasının 1 maçlık kısmını 1 yıl süreyle erteledi.
Volkan Demirel: Küfür Ederken Kimseyi Kastetmedim 00:17
Volkan Demirel: Küfür Ederken Kimseyi Kastetmedim 21 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli kaleci, Trabzonspor maçından sonra, 'İki tane o... ç...'dan etkileniyorlar. Sonra da haklarımız yeniliyor' sözlerini kullanırken kimseyi kastetmediğini belirtti.
Tahkim Kurulu Beşiktaş'ın 200 Bin Liralık Para Cezasını Onadı 00:59
Tahkim Kurulu Beşiktaş'ın 200 Bin Liralık Para Cezasını Onadı 2 izlenme - 7 ay önce TFF Tahkim Kurulu, kadrosundaki yerel futbolcu sayısında sorun yaşayan Beşiktaş'a verilen 200 bin liralık para cezasını onadı.
TFF Tahkim Kurulu, Beşiktaşlı Ryan Babel'in 2 Maçlık Cezasını 1 Maça İndirdi 00:47
TFF Tahkim Kurulu, Beşiktaşlı Ryan Babel'in 2 Maçlık Cezasını 1 Maça İndirdi 1 izlenme - 7 ay önce Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Gençlerbirliği maçında gördüğü kırmızı kart sonrası 2 maç ceza alan Beşiktaşlı Ryan Babel'in cezasını 1 maça indirdi.
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 00:20
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 9 izlenme - 4 yıl önce Tahkim Kurulu PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği bir maçlık seyircisiz oynama cezasını onadı.
Men Cezasından Sonra 4 Türk Ekibinden 2'si Avrupa'ya Gidecek 00:37
Men Cezasından Sonra 4 Türk Ekibinden 2'si Avrupa'ya Gidecek 14 izlenme - 4 yıl önce UEFA'nın Sivas ve Eskişehir'i men etmesinden sonra Avrupa'ya Bursaspor ve Karabükspor gidecek. UEFA sıfır tölerans derse Akhisar ve G.Birliği gidecek.
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 01:58
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 14 izlenme - 4 yıl önce Şükrü Saracoğlu'nun yeni sezonda 3 maç kapanması kesinleşirken fatura da kesildi. 3 maçın mali zararı minimum 6 milyon-maksimum 8 milyonu bulacak.
Aziz Yıldırım’a İyi Haber 00:26
Aziz Yıldırım’a İyi Haber 3 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın aldığı 8 aylık hak mahrumiyeti cezası, 2 aya düşürüldü. Aziz Yıldırım’ın itirazını görüşen Tahkim Kurulu, hakemlere hakaretten verilen 6 ay hak mahrumiyeti ve 100 bin liralık para cezasını kaldırdı. Yıldırım’a sportmenliğe aykırı açıklamaları dolayısıyla verilen 2 ay hak mahrumiyeti ve 40 bin para cezası ise onandı.
TFF Tahkim Kurulu, Trabzonsporlu Olcay Şahan'ın 3 Maçlık Cezasını Onadı 00:47
TFF Tahkim Kurulu, Trabzonsporlu Olcay Şahan'ın 3 Maçlık Cezasını Onadı 1 izlenme - 6 ay önce Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Trabzonsporlu futbolcu Olcay Şahan'a verilen 3 maç men ve 13 bin lira para cezasını onadı.
UEFA, Eskişehirspor ve Sivasspor'u Avrupa'dan Men Etti 00:37
UEFA, Eskişehirspor ve Sivasspor'u Avrupa'dan Men Etti 4 izlenme - 4 yıl önce UEFA Tahkim Kurulu, Sivasspor ve Eskişehirspor'u 1 yıl Avrupa kupalarından men etti.
Tahkim Kurulu, Melo'nun Kınama Cezasını Onadı 00:33
Tahkim Kurulu, Melo'nun Kınama Cezasını Onadı 7 izlenme - 4 yıl önce TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe maçında Emre Belözoğlu'nun gördüğü kırmızı kartın ardından rakibine dil çıkaran Felipe Melo'nun kınama cezasını onadı.
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 00:20
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 3 izlenme - 4 yıl önce Tahkim Kurulu PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği bir maçlık seyircisiz oynama cezasını onadı.