Hoşgeldiniz!

tahran

Heiran (Fragman) 01:10
Heiran (Fragman) 13.323 izlenme - 4 yıl önce İran'a Ait Bir Lise Öğrencisi, Yasadışı Bir İş İçin Tahran'a Düşer Ve Yabancı Birisi Onu İzler.
 İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 04:43
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 7.959 izlenme - 4 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da Pharrell Williams'ın Happy adlı şarkısına klip çeken kişiler Tahran polisi tarafından yapılan "bir dizi istahbarat çalışması ve polis operasyonu sonucunda" tutuklandı. Tahran polisi klibi "kamu ahlakını bozan bayağı bir klip" olarak nitelendirdi. Sosyal paylaşım sitesi Youtube'a konan videoda 3 erkek ve 3 kadın Happy şarkısı eşliğnde dans ederken görülüyor. Tutuklamaların sebeplerinden biri olarak da dans eden kadınların başlarının açık olması ve üstlerindeki kıyafetlerin kurallar gereği kadar düzgün olmaması gösteriliyor. Devlet televizyonu ise yakalanan kişiler olduklarını söylediği bir grup insanın görüntüsünü yayınladı. Görüntülerde arkası dönük olarak görülen kişiler bir gözaltı merkezi gibi görünen bir yerde sorulara yanıt veriyor ve pişmanlıklarını bildiriyor. Gözaltına alınanlar klipte bir seçme için oynadıklarını ve kandırıldıklarını söylüyor. Klipte görünenlerden bir erkek “Bana bir film çektiklerini ve izinleri olduğunu söylediler” diyor. “Beni kandırdılar”. Klipteki kadınlardan biri de “Bize videoyu yayınlamayacakları sözünü vermişlerdi” diyor.
Tahran Break Dans Topluluğu 09:20
Tahran Break Dans Topluluğu 1.220 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1991, Tahranda ancak cenaze evlerinde olabileceğini sandığımız bir kalabalık toplanmış -daha sonradan bunun gelinin bekarlığa veda partisi olduğunu araştırıp öğrendik- ortada ise break dance yapan birkaç genç. İşin ilginci alkış bile alıyorlar, alkışlarla yaşıyorlar. Fakat olanlar oluyor, gelinin partisini eski sevgili ve arkadaşları basıyor! Onları yatıştırmak dansçılarımıza kalıyor elbet. Tahran Break Dans topluluğu iftiharla sunar!
Küçük ve Geveze Ouncunun Altın Ayı Ödülü Alması 05:40
Küçük ve Geveze Ouncunun Altın Ayı Ödülü Alması 765 izlenme - 2 yıl önce 2015 Tahran yapimi Taxi filminin kucuk geveze oyuncusu altin ayi odulunu alirken gozyaslarini tutamiyor. Film Tahran'da devletin halk uzerindeki sinirlandirmalarini ve halkin cehaletini ele aliyor. Sonlarina dogru hukumeti insanlari sucsuz yere ajanlikla suclayip hapse atmakla yeriyor.
Ajda Pekkan - Tahran Konseri (1977) 08:28
Ajda Pekkan - Tahran Konseri (1977) 383 izlenme - 3 yıl önce Ajda Pekkanın 1977 yılında Tahran Hilton Otel'de verdiği konserden görüntüler. 1977 yılı Ajda Hanım için yurt dışına açılma çabaları olmuş anlaşıldığı kadarıyla, wikide diyor ki: "1977 yılında "Süperstar" adı ile bahsedilen Ajda Pekkan farklı kapak tasarımı ve prodüksiyonla piyasaya sunulan Süperstar'ı yayınladı. Aynı yıl Tokyo'daki "Yamaha Müzik Festivali"'nde "A Mes Amours" şarkısıyla elde ettiği başarılı netice sonucunda 70'lerin başında Almanca ve daha sonra Fransızca, Japonca ve Yunanca 45'lik plakları satışa sunuldu. Ajda Pekkan yine o dönemlerde Tahran'da konser verdi ve daha sonra televizyondan da yayınlanan bu konser Türk izleyicisi tarafından da ilgi gördü. Ajda Pekkan'ın Fransa'da ses getiren 45'lik çalışmaları yapmasına ve sonunda Pour Lui isimli Fransızca albümünü hazırlamasına önayak oldu." Bu açılım başarılı olmasa da, görüntülerin İran'da olması izlemek için sebep...
Nevşin Mengü İran'a gitti, başörtüsüyle haber sundu 03:06
Nevşin Mengü İran'a gitti, başörtüsüyle haber sundu 686 izlenme - 5 yıl önce Ortadoğu'nun en kritik ülkelerinden İran'da neler oluyor? Gazeteci Nevşin Mengü Tahran'a gitti, değişimi yerinde izledi.
Tanıtıldı 02:24
Tanıtıldı 882 izlenme - 3 yıl önce "Ertuğrul 1890" filmi, Bursa'da tanıtıldı- Ertuğrul Fırkateyni faciasının 125. yıl dönümünde düzenlenen "Bursa Japon Kültür Haftası" kapsamında, ünlü yönetmen Mitsutoshi Tanaka'nın, çekimleri Japonya'da süren "Ertuğrul 1890" filminin tanıtımı yapıldı- Japonya'nın İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşesi Kaoru Saıki: "2015 yılı, Türkiye ve Japonya arasındaki dostluk ilişkileri için çok özel bir yıldır" Türkiye ile Japonya arasındaki dostluk ilişkilerinin temeli olarak bilinen Ertuğrul Fırkateyni faciasının 125. yıl dönümünde düzenlenen "Bursa Japon Kültür Haftası" kapsamında, ünlü yönetmen Mitsutoshi Tanaka'nın çekimleri Japonya'da süren "Ertuğrul 1890" filminin tanıtımı yapıldı.
savaş uçağının yere çakılma anı 00:38
savaş uçağının yere çakılma anı 680 izlenme - 7 yıl önce 2009 yılında iran başkenti tahran'da gösteri uçuşu esnasında bir tarım alanına düşen askeri uçağın şimdiye kadar verilmeyen görüntüleri.
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 06:44
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 216 izlenme - 3 yıl önce Bu video'da, Reza Nayebi sizlere ambargo altındaki İran'daki lüks yaşamdan bahsedecek. Görüntüler Kuzey Tahran'a ait. Buradaki lüks apartmanlar arabaları maalesef Güney Tahran'da pek göremiyoruz.
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 04:31
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 383 izlenme - 2 yıl önce 4 Temmuz 1979 günü çoğunluğu üniversite öğrencisi olan kalabalık, Tahran'da Amerikan büyükelçiliği işgal edildi. 66 elçilik çalışanı rehin alındı. Bunlardan 52'inin esareti 444 gün sürecek, onları kurtarmak uğruna yapılan operasyon felaketle sonuçlandı. Olay Jimmy Carter'in koltuğuna mal oldu ve Carter iktidarı terk edip, Regan iktidara geldiği gün rehineler serbest kaldı.
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 04:43
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 220 izlenme - 3 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da Pharrell Williams'ın Happy adlı şarkısına klip çeken kişiler Tahran polisi tarafından yapılan "bir dizi istahbarat çalışması ve polis operasyonu sonucunda" tutuklandı. Tahran polisi klibi "kamu ahlakını bozan bayağı bir klip" olarak nitelendirdi. Sosyal paylaşım sitesi Youtube'a konan videoda 3 erkek ve 3 kadın Happy şarkısı eşliğnde dans ederken görülüyor. Tutuklamaların sebeplerinden biri olarak da dans eden kadınların başlarının açık olması ve üstlerindeki kıyafetlerin kurallar gereği kadar düzgün olmaması gösteriliyor. Devlet televizyonu ise yakalanan kişiler olduklarını söylediği bir grup insanın görüntüsünü yayınladı. Görüntülerde arkası dönük olarak görülen kişiler bir gözaltı merkezi gibi görünen bir yerde sorulara yanıt veriyor ve pişmanlıklarını bildiriyor. Gözaltına alınanlar klipte bir seçme için oynadıklarını ve kandırıldıklarını söylüyor. Klipte görünenlerden bir erkek “Bana bir film çektiklerini ve izinleri olduğunu söylediler” diyor. “Beni kandırdılar”. Klipteki kadınlardan biri de “Bize videoyu yayınlamayacakları sözünü vermişlerdi” diyor.
Şeriat Öncesi İran 1970'ler 04:25
Şeriat Öncesi İran 1970'ler 172 izlenme - 2 yıl önce İran Devrimi veya İslam Devrimi, 1979 yılında İran'ın Muhammed Rıza Pehlevi liderliğindeki bir anayasal monarşiden, Ayetullah Ruhullah Humeyni yönetiminde İslam hukuku ve Şiî mezhebi görüşlerini esas alan şeriat cumhuriyeti kurulmasına dönüşen popüler hareketin adıdır.
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 00:46
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 244 izlenme - 5 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da çekildiği iddia edilen bu görüntülerde yol ortasında bir adamın aslanı hortumla üstüne su tutarak yıkaması izleyenleri şoke ediyor. Etrafındaki kalabalığa aldıramayan çılgın adam, serbest bir şekilde dolaşan aslanı sanki bir kedi yavrusuymuş gibi yıkıyor.
 Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 03:30
Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 196 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Görevliler kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak temizledi.Temizlik görevlileri Erdoğan’ın yürüdüğü kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak ve elektrikli süpürgelerle temizledi. Görevliler çevredeki çöpleri temizlerken askeri tören kıtası İstiklal Marşı’nı çalarak tören öncesi son provalarını yaptı.
Taksi Tahran Fragmanı 02:08
Taksi Tahran Fragmanı 76 izlenme - 3 yıl önce http://hdfilmseansi.com/taksi-tahran-2015-720p-full-izle Bu linkten filmi hd kalite de izleyebilirsiniz.26 Haziran 2015 vizyona girecek olan TAKSİ TAHRAN filmi sizlerle. İran’ın en iyi yönetmenleri arasında yer alan CAFER PENAHİ tarafından çekilmiştir. İran devletinin film çekme yasağı ile yurt dışına çıkma yasağını profesyonelce delmesine tanıklık ediyoruz. 2015 yılının Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülüne layık görülmüştür.
Trans Asia Express - İzmir & Ankara & Tahran 03:02
Trans Asia Express - İzmir & Ankara & Tahran 137 izlenme - 3 yıl önce Gustavo Santaolalla'nın eşsiz müziği ile Trans Asia Express yolculuğu sizlerle. Anadolu'nun güzellikleri gözlemlemek için harika bir fırsat...
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 01:55
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 167 izlenme - 3 yıl önce Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen röportajı- Enstitünün Güney Afrika Cumhuriyeti Koordinatörü Mehmet Ülker röportajı Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen Türkçe Yaz Okulu faaliyetleri kapsamında 30 ülkeden 300 öğrenci, Türkçe Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından 15 ilde düzenlenecek kurslara katılacak.
Baobab - Let's Break (Ghettoblaster Version) 06:06
Baobab - Let's Break (Ghettoblaster Version) 75 izlenme - 3 yıl önce Şu meşhur 'yıl 1991 break dans bu evde doğdu' videosunun başlarında çalan şarkı.Grupla ilgili nette pek bilgi bulamadım ama seksenlerde epey meşhurlarmış sanırım.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Emine Ülker Tarhan'ın İstifasına Yorum 01:13
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Emine Ülker Tarhan'ın İstifasına Yorum 89 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'altına imzamı atarım' diyerek dün CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın istifa mektubunu okudu.
Land Rover - İstanbul & Tahran (1998) 06:23
Land Rover - İstanbul & Tahran (1998) 58 izlenme - 3 yıl önce 1998 yılında land rover discovery ile dünya çapında yapılan "Land Rover, dünyanın herhangi bir yerinde gidebilirsiniz." etkinliğinin İstanbul-Tahran bölümü sizlerle...
50.yıl Tahran 10-E 02:29
50.yıl Tahran 10-E 236 izlenme - 9 yıl önce fatih topaktaş protection
İran - Tahran'da Şiddetli Fırtına 1 01:39
İran - Tahran'da Şiddetli Fırtına 1 54 izlenme - 4 yıl önce İran-tahran'da Şiddetli Fırtına 5 Can Aldı 27 Yaralı
İranlılar Hükümet Karşıtı Protestoları Kınadı 00:55
İranlılar Hükümet Karşıtı Protestoları Kınadı 4 izlenme - 4 ay önce Hikaye: İranlılar hükümet karşıtı protestoları kınadı TAHRAN - İran'ın Zencan ve Tahran kentlerinde halk, hükümet karşıtı protesto gösterilerini kınadı.
Uçakta Sigara İçen Yolcu Uçağı Birbirine Kattı. 01:04
Uçakta Sigara İçen Yolcu Uçağı Birbirine Kattı. 7 izlenme - 1 yıl önce Ata Airlines'ın Tahran - İstanbul seferini yapan tarifeli uçağında, bir yolcunun sigara içmesi diğer yolcuların tepkisine neden oldu. Bunun üzerine polisler, yolcuyu karakola götürdü.
Danube Express: Budapeşte - Tahran Arası Tren Seferi 01:56
Danube Express: Budapeşte - Tahran Arası Tren Seferi 13 izlenme - 4 yıl önce BUDAPEŞTE (AA) - "Danube Express" treni Türkiye üzerinden Tahran'a gitmek üzere Budapeşte'den hareket etti.
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 03:13
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 21 izlenme - 3 yıl önce Rıza Kayaalp, gözünü yeni şampiyonluklara dikti- Avrupa Oyunları'na hazırlanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, hem bu turnuvada hem de Dünya Güreş Şampiyonası'nda, altın madalyalarına yenisini eklemek istiyor- Kayaalp: "Dünya şampiyonalarında iki senedir kaçırdığım altın madalyayı bu yıl almak istiyorum" BASİR GÜLÜM - Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, bu yıl ilk kez Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanarak, olimpiyat vizesi almak istediğini söyledi.
Adnan Oktar'ın Tehran Times'ta Yayınlanan Makalesi: Ortadoğu Fevri Eylemlerden Sakınmalıdır 04:57
Adnan Oktar'ın Tehran Times'ta Yayınlanan Makalesi: Ortadoğu Fevri Eylemlerden Sakınmalıdır 2 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/218325/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Adnan-Oktarin-Tehran-Timesta-yayinlanan-makalesi-Ortadogu-fevri-eylemlerden-sakinmalidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo