Hoşgeldiniz!

Tahran Videoları İzle

Heiran (Fragman) 01:10
Heiran (Fragman) 10.537 izlenme - 3 yıl önce İran'a Ait Bir Lise Öğrencisi, Yasadışı Bir İş İçin Tahran'a Düşer Ve Yabancı Birisi Onu İzler.
 İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 04:43
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 7.876 izlenme - 3 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da Pharrell Williams'ın Happy adlı şarkısına klip çeken kişiler Tahran polisi tarafından yapılan "bir dizi istahbarat çalışması ve polis operasyonu sonucunda" tutuklandı. Tahran polisi klibi "kamu ahlakını bozan bayağı bir klip" olarak nitelendirdi. Sosyal paylaşım sitesi Youtube'a konan videoda 3 erkek ve 3 kadın Happy şarkısı eşliğnde dans ederken görülüyor. Tutuklamaların sebeplerinden biri olarak da dans eden kadınların başlarının açık olması ve üstlerindeki kıyafetlerin kurallar gereği kadar düzgün olmaması gösteriliyor. Devlet televizyonu ise yakalanan kişiler olduklarını söylediği bir grup insanın görüntüsünü yayınladı. Görüntülerde arkası dönük olarak görülen kişiler bir gözaltı merkezi gibi görünen bir yerde sorulara yanıt veriyor ve pişmanlıklarını bildiriyor. Gözaltına alınanlar klipte bir seçme için oynadıklarını ve kandırıldıklarını söylüyor. Klipte görünenlerden bir erkek “Bana bir film çektiklerini ve izinleri olduğunu söylediler” diyor. “Beni kandırdılar”. Klipteki kadınlardan biri de “Bize videoyu yayınlamayacakları sözünü vermişlerdi” diyor.
Küçük ve Geveze Ouncunun Altın Ayı Ödülü Alması 05:40
Küçük ve Geveze Ouncunun Altın Ayı Ödülü Alması 748 izlenme - 1 yıl önce 2015 Tahran yapimi Taxi filminin kucuk geveze oyuncusu altin ayi odulunu alirken gozyaslarini tutamiyor. Film Tahran'da devletin halk uzerindeki sinirlandirmalarini ve halkin cehaletini ele aliyor. Sonlarina dogru hukumeti insanlari sucsuz yere ajanlikla suclayip hapse atmakla yeriyor.
Tahran Break Dans Topluluğu 09:20
Tahran Break Dans Topluluğu 760 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1991, Tahranda ancak cenaze evlerinde olabileceğini sandığımız bir kalabalık toplanmış -daha sonradan bunun gelinin bekarlığa veda partisi olduğunu araştırıp öğrendik- ortada ise break dance yapan birkaç genç. İşin ilginci alkış bile alıyorlar, alkışlarla yaşıyorlar. Fakat olanlar oluyor, gelinin partisini eski sevgili ve arkadaşları basıyor! Onları yatıştırmak dansçılarımıza kalıyor elbet. Tahran Break Dans topluluğu iftiharla sunar!
Tanıtıldı 02:24
Tanıtıldı 878 izlenme - 2 yıl önce "Ertuğrul 1890" filmi, Bursa'da tanıtıldı- Ertuğrul Fırkateyni faciasının 125. yıl dönümünde düzenlenen "Bursa Japon Kültür Haftası" kapsamında, ünlü yönetmen Mitsutoshi Tanaka'nın, çekimleri Japonya'da süren "Ertuğrul 1890" filminin tanıtımı yapıldı- Japonya'nın İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşesi Kaoru Saıki: "2015 yılı, Türkiye ve Japonya arasındaki dostluk ilişkileri için çok özel bir yıldır" Türkiye ile Japonya arasındaki dostluk ilişkilerinin temeli olarak bilinen Ertuğrul Fırkateyni faciasının 125. yıl dönümünde düzenlenen "Bursa Japon Kültür Haftası" kapsamında, ünlü yönetmen Mitsutoshi Tanaka'nın çekimleri Japonya'da süren "Ertuğrul 1890" filminin tanıtımı yapıldı.
Ajda Pekkan - Tahran Konseri (1977) 08:28
Ajda Pekkan - Tahran Konseri (1977) 214 izlenme - 1 yıl önce Ajda Pekkanın 1977 yılında Tahran Hilton Otel'de verdiği konserden görüntüler. 1977 yılı Ajda Hanım için yurt dışına açılma çabaları olmuş anlaşıldığı kadarıyla, wikide diyor ki: "1977 yılında "Süperstar" adı ile bahsedilen Ajda Pekkan farklı kapak tasarımı ve prodüksiyonla piyasaya sunulan Süperstar'ı yayınladı. Aynı yıl Tokyo'daki "Yamaha Müzik Festivali"'nde "A Mes Amours" şarkısıyla elde ettiği başarılı netice sonucunda 70'lerin başında Almanca ve daha sonra Fransızca, Japonca ve Yunanca 45'lik plakları satışa sunuldu. Ajda Pekkan yine o dönemlerde Tahran'da konser verdi ve daha sonra televizyondan da yayınlanan bu konser Türk izleyicisi tarafından da ilgi gördü. Ajda Pekkan'ın Fransa'da ses getiren 45'lik çalışmaları yapmasına ve sonunda Pour Lui isimli Fransızca albümünü hazırlamasına önayak oldu." Bu açılım başarılı olmasa da, görüntülerin İran'da olması izlemek için sebep...
Nevşin Mengü İran'a gitti, başörtüsüyle haber sundu 03:06
Nevşin Mengü İran'a gitti, başörtüsüyle haber sundu 523 izlenme - 4 yıl önce Ortadoğu'nun en kritik ülkelerinden İran'da neler oluyor? Gazeteci Nevşin Mengü Tahran'a gitti, değişimi yerinde izledi.
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 06:44
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 170 izlenme - 1 yıl önce Bu video'da, Reza Nayebi sizlere ambargo altındaki İran'daki lüks yaşamdan bahsedecek. Görüntüler Kuzey Tahran'a ait. Buradaki lüks apartmanlar arabaları maalesef Güney Tahran'da pek göremiyoruz.
savaş uçağının yere çakılma anı 00:38
savaş uçağının yere çakılma anı 680 izlenme - 6 yıl önce 2009 yılında iran başkenti tahran'da gösteri uçuşu esnasında bir tarım alanına düşen askeri uçağın şimdiye kadar verilmeyen görüntüleri.
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 04:43
İran'da 6 Kişiyi Tutuklatan Happy Klibi 173 izlenme - 1 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da Pharrell Williams'ın Happy adlı şarkısına klip çeken kişiler Tahran polisi tarafından yapılan "bir dizi istahbarat çalışması ve polis operasyonu sonucunda" tutuklandı. Tahran polisi klibi "kamu ahlakını bozan bayağı bir klip" olarak nitelendirdi. Sosyal paylaşım sitesi Youtube'a konan videoda 3 erkek ve 3 kadın Happy şarkısı eşliğnde dans ederken görülüyor. Tutuklamaların sebeplerinden biri olarak da dans eden kadınların başlarının açık olması ve üstlerindeki kıyafetlerin kurallar gereği kadar düzgün olmaması gösteriliyor. Devlet televizyonu ise yakalanan kişiler olduklarını söylediği bir grup insanın görüntüsünü yayınladı. Görüntülerde arkası dönük olarak görülen kişiler bir gözaltı merkezi gibi görünen bir yerde sorulara yanıt veriyor ve pişmanlıklarını bildiriyor. Gözaltına alınanlar klipte bir seçme için oynadıklarını ve kandırıldıklarını söylüyor. Klipte görünenlerden bir erkek “Bana bir film çektiklerini ve izinleri olduğunu söylediler” diyor. “Beni kandırdılar”. Klipteki kadınlardan biri de “Bize videoyu yayınlamayacakları sözünü vermişlerdi” diyor.
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 04:31
ABD'nin Tahran Büyükelçiliği Baskını (1979) 209 izlenme - 1 yıl önce 4 Temmuz 1979 günü çoğunluğu üniversite öğrencisi olan kalabalık, Tahran'da Amerikan büyükelçiliği işgal edildi. 66 elçilik çalışanı rehin alındı. Bunlardan 52'inin esareti 444 gün sürecek, onları kurtarmak uğruna yapılan operasyon felaketle sonuçlandı. Olay Jimmy Carter'in koltuğuna mal oldu ve Carter iktidarı terk edip, Regan iktidara geldiği gün rehineler serbest kaldı.
Şeriat Öncesi İran 1970'ler 04:25
Şeriat Öncesi İran 1970'ler 94 izlenme - 1 yıl önce İran Devrimi veya İslam Devrimi, 1979 yılında İran'ın Muhammed Rıza Pehlevi liderliğindeki bir anayasal monarşiden, Ayetullah Ruhullah Humeyni yönetiminde İslam hukuku ve Şiî mezhebi görüşlerini esas alan şeriat cumhuriyeti kurulmasına dönüşen popüler hareketin adıdır.
Taksi Tahran Fragmanı 02:08
Taksi Tahran Fragmanı 72 izlenme - 2 yıl önce http://hdfilmseansi.com/taksi-tahran-2015-720p-full-izle Bu linkten filmi hd kalite de izleyebilirsiniz.26 Haziran 2015 vizyona girecek olan TAKSİ TAHRAN filmi sizlerle. İran’ın en iyi yönetmenleri arasında yer alan CAFER PENAHİ tarafından çekilmiştir. İran devletinin film çekme yasağı ile yurt dışına çıkma yasağını profesyonelce delmesine tanıklık ediyoruz. 2015 yılının Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülüne layık görülmüştür.
 Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 03:30
Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 195 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Görevliler kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak temizledi.Temizlik görevlileri Erdoğan’ın yürüdüğü kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak ve elektrikli süpürgelerle temizledi. Görevliler çevredeki çöpleri temizlerken askeri tören kıtası İstiklal Marşı’nı çalarak tören öncesi son provalarını yaptı.
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 00:46
Sokak Ortasında Aslan Yıkamak 239 izlenme - 4 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da çekildiği iddia edilen bu görüntülerde yol ortasında bir adamın aslanı hortumla üstüne su tutarak yıkaması izleyenleri şoke ediyor. Etrafındaki kalabalığa aldıramayan çılgın adam, serbest bir şekilde dolaşan aslanı sanki bir kedi yavrusuymuş gibi yıkıyor.
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 01:55
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 165 izlenme - 2 yıl önce Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen röportajı- Enstitünün Güney Afrika Cumhuriyeti Koordinatörü Mehmet Ülker röportajı Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen Türkçe Yaz Okulu faaliyetleri kapsamında 30 ülkeden 300 öğrenci, Türkçe Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından 15 ilde düzenlenecek kurslara katılacak.
Baobab - Let's Break (Ghettoblaster Version) 06:06
Baobab - Let's Break (Ghettoblaster Version) 67 izlenme - 2 yıl önce Şu meşhur 'yıl 1991 break dans bu evde doğdu' videosunun başlarında çalan şarkı.Grupla ilgili nette pek bilgi bulamadım ama seksenlerde epey meşhurlarmış sanırım.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Emine Ülker Tarhan'ın İstifasına Yorum 01:13
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Emine Ülker Tarhan'ın İstifasına Yorum 89 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'altına imzamı atarım' diyerek dün CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın istifa mektubunu okudu.
Trans Asia Express - İzmir & Ankara & Tahran 03:02
Trans Asia Express - İzmir & Ankara & Tahran 104 izlenme - 2 yıl önce Gustavo Santaolalla'nın eşsiz müziği ile Trans Asia Express yolculuğu sizlerle. Anadolu'nun güzellikleri gözlemlemek için harika bir fırsat...
İran - Tahran'da Şiddetli Fırtına 1 01:39
İran - Tahran'da Şiddetli Fırtına 1 52 izlenme - 3 yıl önce İran-tahran'da Şiddetli Fırtına 5 Can Aldı 27 Yaralı
Land Rover - İstanbul & Tahran (1998) 06:23
Land Rover - İstanbul & Tahran (1998) 37 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılında land rover discovery ile dünya çapında yapılan "Land Rover, dünyanın herhangi bir yerinde gidebilirsiniz." etkinliğinin İstanbul-Tahran bölümü sizlerle...
50.yıl Tahran 10-E 02:29
50.yıl Tahran 10-E 235 izlenme - 8 yıl önce fatih topaktaş protection
İki Kızın Motosiklet Yolculuğu 10 Saniye Sürdü 00:24
İki Kızın Motosiklet Yolculuğu 10 Saniye Sürdü 15 izlenme - 8 ay önce iha.com.tr » Dünya » İki kızın motosiklet yolculuğu 10 saniye sürdü30 Haziran 2016 11:08 İki kızın motosiklet yolculuğu 10 saniye sürdüİki kızın motosiklet yolculuğu 10 saniye sürdü. İki kızın motosiklet yolculuğu 10 saniye sürdüPaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap İki kızın motosiklet yolculuğu 10 saniye sürdü. - Tıkla İzle İran’ın başkenti Tahran’da, iki kız öğrenci motosikletle yola çıktıktan kısa süre sonra, karşı yönden gelen bir motosiklete çarptı. Amatör kamera tarafından kaydedilen kazada, 3 kişi yaralandı.
İran-Irak Savaşı'nda öldürülen 270 kişi için Tahran'da cenaze töreni 01:18
İran-Irak Savaşı'nda öldürülen 270 kişi için Tahran'da cenaze töreni 26 izlenme - 2 yıl önce İran-Irak Savaşı'nda öldürülen 270 kişi için başkent Tahran'da cenaze töreni düzenlendi. Irak'ta ortaya çıkarılan bir toplu mezarda 1980 ile 1988 yılları arasında yaşanan savaş sırasında diri diri gömüldükleri tahmin edilen 175 kişinin cesedi bulunmuştu. euronews İran'daki gelişmeleri yakından takip ediyor: "Bu cenazeler yıllar önce iki ülke arasında yaşanan savaşta öldürülenlere ait. Bu iki ülkenin arasında bugün iyi ilişkiler var ve onlar ortak bir düşmana karşı birlikte savaşıyor." Toplu me… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/06/17/ira... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
İran'ın 2500 km menzilli füzesi Sejil 02:23
İran'ın 2500 km menzilli füzesi Sejil 14 izlenme - 1 yıl önce May 20, 2009 (Persian calendar 1388/2/30) The Sejil missile (Arabic: , meaning "Baked Clay" (Surat al-Fil of the Quran)), is a family of Iranian solid-fueled ballistic missiles. The Sejil are replacements for the Shahab liquid-fueled ballistic missiles. According to US Pentagon sources, the missile profile of the Sejil closely matches those of the Ashura (Ghadr-110) and the Samen. The missile utilizes composite solid-propellant fuel and unlike the Shahab-3 medium-range ballistic missile (MRBM), which is launched only vertically, the Sejil could be launched at a variable angle. Political commentator Kiyan Nader Mokhtari elaborated more about the features of the new missile. "The engine and various fuels have been tested and the platform is now highly reliable. The latest tests to be carried out are mainly to do with the variety of warheads that it has to carry," he said. "Some of the warheads obviously have been designed to be able to evade anti-ballistic missile defenses of the enemy in actual battle conditions," he added. Variants: - Sejil-1: The Sejil is a two-stage, solid-propellant, surface-to-surface missile (SSM) produced by Iran with a reported 2,400 km (1,500 mi) range. A successful test launch took place on November 13, 2008. Its range, if confirmed, would allow it to strike targets as far away as Israel and southeastern Europe, though Iran asserts that it is intended for purely defensive purposes. - Sejil-2: Sejil-2 is an upgraded version of the Sejil. The Sejil-2 two-stage solid-fuel missile has a 2,000 km range and was first test-fired on May 20, 2009. The Sejil-2 surface-to-surface medium-range ballistic missile (MRBM) was first tested eight months prior to the actual test launch, which took place in the central Iranian province of Semnan . Improvements include better navigation system, better targeting system, more payload, longer range, faster lift-off, longer storage time, quicker launch, and lower detection possibility. On December 16, 2009,an upgraded version of Sejil-2 was test fired. This new version of the Sejil-2 is faster during the powered flight portion of its trajectory and also during the re-entry phase.It is also harder to detect for anti-missile systems, as it is covered with anti-radar material.The new highly maneuverable missile is also more efficient as it requires less time for pre-launch preparations. Specifications: Fuel: Solid Stages: Two Weight: 23.5 metric Ton Length: 18 meters (59 foot, 19.7 Yard) Diameter: (1.25 to 1.50) meters, (49.2 to 59) inches Range: 2,000 Km (1243 Mile) Warhead: 650 Kg (1433 lb) Final stage speed: Mach 13 (4,300 m/s, 15,480 Km/h, 9,619 Mile/h) Guidance system: Inertial - GPS
Ankara Tahran Hattı Çok Gergin 02:36
Ankara Tahran Hattı Çok Gergin 18 izlenme - 5 yıl önce
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 03:13
Kayaalp, Gözünü Yeni Şampiyonluklara Dikti 20 izlenme - 2 yıl önce Rıza Kayaalp, gözünü yeni şampiyonluklara dikti- Avrupa Oyunları'na hazırlanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, hem bu turnuvada hem de Dünya Güreş Şampiyonası'nda, altın madalyalarına yenisini eklemek istiyor- Kayaalp: "Dünya şampiyonalarında iki senedir kaçırdığım altın madalyayı bu yıl almak istiyorum" BASİR GÜLÜM - Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, bu yıl ilk kez Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanarak, olimpiyat vizesi almak istediğini söyledi.
Danube Express: Budapeşte - Tahran Arası Tren Seferi 01:56
Danube Express: Budapeşte - Tahran Arası Tren Seferi 12 izlenme - 2 yıl önce BUDAPEŞTE (AA) - "Danube Express" treni Türkiye üzerinden Tahran'a gitmek üzere Budapeşte'den hareket etti.
Adnan Oktar'ın Tehran Times'ta Yayınlanan Makalesi: Ortadoğu Fevri Eylemlerden Sakınmalıdır 04:57
Adnan Oktar'ın Tehran Times'ta Yayınlanan Makalesi: Ortadoğu Fevri Eylemlerden Sakınmalıdır 1 izlenme - 11 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/218325/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Adnan-Oktarin-Tehran-Timesta-yayinlanan-makalesi-Ortadogu-fevri-eylemlerden-sakinmalidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo