Hoşgeldiniz!

tahtalı

Olimpos Tahtalı Dağında Kar İle Oynadık Teleferikle 2.365 Metre Antalya Kemer 19:17
Olimpos Tahtalı Dağında Kar İle Oynadık Teleferikle 2.365 Metre Antalya Kemer 889 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Tahtalı Güvercin Avı 00:30
Tahtalı Güvercin Avı 10.470 izlenme - 9 yıl önce güvercin
Belenbaşı Köyü Güvercin Avı 05:34
Belenbaşı Köyü Güvercin Avı 9.181 izlenme - 8 yıl önce erdinç ilhan
Özcan Bakar - Tahtalı Güvercin Avı 03:03
Özcan Bakar - Tahtalı Güvercin Avı 2.276 izlenme - 4 yıl önce
Olimpos Tahtalı Teleferik. 2.365 Metrede Kar Keyfi . Elif Sonunda Kar İle Oynadı 21:39
Olimpos Tahtalı Teleferik. 2.365 Metrede Kar Keyfi . Elif Sonunda Kar İle Oynadı 321 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Buda Dağların Pavarottisi.''www.kullartatlar.com'' 00:33
Buda Dağların Pavarottisi.''www.kullartatlar.com'' 2.152 izlenme - 8 yıl önce biryanda sümbül kokusubiryanda kınalı keklikğin şarkısı.
Yüksel - Ah Be Yar 02:46
Yüksel - Ah Be Yar 2.873 izlenme - 9 yıl önce ahmet Şafak-ah be yar
Kangal Tahtalı Köyü 03:47
Kangal Tahtalı Köyü 2.074 izlenme - 10 yıl önce daha fazlası için www.kangaldasin.tr.gg
Salih Çiftetelli 00:20
Salih Çiftetelli 1.888 izlenme - 10 yıl önce tahtalı köyü
51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Kemer-Elmalı Etabı Başladı 02:25
51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Kemer-Elmalı Etabı Başladı 464 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Start noktasından detaylar- Karlı Tahtalı Dağı ve start noktası görüntüleri- Alanya etabı birincisi Mark Cavendish ile fotoğraf çektirmek için yarışanlar- Start takının çökmesi görüntüleri- Start görüntüleri ANTALYA - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Kemer - Elmalı etabı start aldı.
Tahtalı Köyü 00:10
Tahtalı Köyü 653 izlenme - 9 yıl önce arap hüsen
İzmir'de Helikopter Tahtalı Barajına Düştü 00:48
İzmir'de Helikopter Tahtalı Barajına Düştü 83 izlenme - 10 ay önce İzmir Gümüldür'deki orman yangınına müdahale etmek için Tahtalı Barajı'ndan su almaya çalışan ve 5 personeli bulunduğu bildirilen yangın söndürme helikopteri, "Bambi" olarak adlandırılan tankının su içindeki bir cisme takılması sonucu suya düştü.Helikopterdeki 5 kişi de kurtarıldı, biri hafif yaralandı.
Tahtali Yaylasina Bir Günlük Yolculuk 10:02
Tahtali Yaylasina Bir Günlük Yolculuk 547 izlenme - 9 yıl önce tahtali yaylasina bİr günlük yolculuk
Arap Hüseyin 00:20
Arap Hüseyin 959 izlenme - 10 yıl önce tahtalı köyü
Tahtalı Araba 00:29
Tahtalı Araba 361 izlenme - 5 yıl önce tahtalı araba
Tahtalı Gençlik Çiftetelli 03:25
Tahtalı Gençlik Çiftetelli 416 izlenme - 8 yıl önce
Anfok Tahtalı - Döner Gazino Fotoğraf Gezimiz... 08:14
Anfok Tahtalı - Döner Gazino Fotoğraf Gezimiz... 546 izlenme - 9 yıl önce
Tahtalı 02:49
Tahtalı 293 izlenme - 9 yıl önce
Tahtalı Magara 06:39
Tahtalı Magara 169 izlenme - 9 yıl önce
Anfok İle Gelidonya Feneri / Tahtalı Gezisi 03:20
Anfok İle Gelidonya Feneri / Tahtalı Gezisi 153 izlenme - 7 yıl önce antalya fotoğraf kulübü anfok ile gelidonya feneri ve tahtalı gezisinde çektiğim fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisi
Tahtalı Köyü 00:30
Tahtalı Köyü 178 izlenme - 9 yıl önce sfsrfdsftdf
Tahtalı Güzel Tahtalı 00:51
Tahtalı Güzel Tahtalı 131 izlenme - 9 yıl önce
Yüksel - Barış Olsun... 03:46
Yüksel - Barış Olsun... 129 izlenme - 9 yıl önce Söz Müzik : Uğur IŞILAK
Uluslararası Mammut Tahtalı Run To Sky Yarışı 01:35
Uluslararası Mammut Tahtalı Run To Sky Yarışı 2 izlenme - 11 ay önce 3. Uluslararası Mammut Tahtalı Run To Sky yarışları, 19-22 Mayıs tarihlerinde Antalya'nın Kemer ilçesinde yapılacak.
Antalya Zirvede Sevgililer Günü Kutlaması 01:35
Antalya Zirvede Sevgililer Günü Kutlaması 1 izlenme - 2 yıl önce Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki 2365 metrelik Tahtalı Dağı'nın zirvesine çıkanlar, Sevgililer Günü'nü sıfırın altında 10 derecede kutladı.