Hoşgeldiniz!

tails

Sonic Dublaj (Türkçe) 19:10
Sonic Dublaj (Türkçe) 8.634 izlenme - 4 yıl önce Sonic X'in internette bulamayacağınız türkçe dublajı! Sonic X is an anime series based on the Sonic the Hedgehog video game series. It was created by Sonic T...
Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose 02:42
Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose 9.398 izlenme - 4 yıl önce Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose
red tails fragman 02:36
red tails fragman 7.143 izlenme - 7 yıl önce
Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose 02:42
Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose 2.901 izlenme - 3 yıl önce Kissing Prank - Heads I Win Tails You Lose
Kirpi Sonic (1993) 04:09
Kirpi Sonic (1993) 1.740 izlenme - 3 yıl önce
Red Tails (2012) HD Movie Trailer Lucasfilm Official Trailer 02:36
Red Tails (2012) HD Movie Trailer Lucasfilm Official Trailer 991 izlenme - 6 yıl önce
red tails fragmanı 4 02:36
red tails fragmanı 4 306 izlenme - 7 yıl önce tuskegee timinin öyküsü.ntuskegee pilotlarının afro-amerikanlar arasında yeri özeldir. zira ıı. dünya savaşına kadar hiçbir şekilde orduya pilot olarak giremeyen siyahi amerikalılar için dönüm noktası; 3 nisan 1939'da kongreden geçen ödenek olur. siyahi askerlerin alındığı bir programla elit bir havacı timi yaratılır ve orduya 332. grup olarak katılan bu tim ıı. dünya savaşında üstün başarılara imza atar.
red tails fragmanı 2 01:34
red tails fragmanı 2 231 izlenme - 7 yıl önce tuskegee timinin öyküsü.ntuskegee pilotlarının afro-amerikanlar arasında yeri özeldir. zira ıı. dünya savaşına kadar hiçbir şekilde orduya pilot olarak giremeyen siyahi amerikalılar için dönüm noktası; 3 nisan 1939'da kongreden geçen ödenek olur. siyahi askerlerin alındığı bir programla elit bir havacı timi yaratılır ve orduya 332. grup olarak katılan bu tim ıı. dünya savaşında üstün başarılara imza atar.
Sonic Colors[ds] - Part 37 Asteroid Coaster Act 6-1 03:26
Sonic Colors[ds] - Part 37 Asteroid Coaster Act 6-1 93 izlenme - 7 yıl önce sonic colors for the nintendo ds
red tails fragmanı 3 02:38
red tails fragmanı 3 101 izlenme - 7 yıl önce tuskegee timinin öyküsü.ntuskegee pilotlarının afro-amerikanlar arasında yeri özeldir. zira ıı. dünya savaşına kadar hiçbir şekilde orduya pilot olarak giremeyen siyahi amerikalılar için dönüm noktası; 3 nisan 1939'da kongreden geçen ödenek olur. siyahi askerlerin alındığı bir programla elit bir havacı timi yaratılır ve orduya 332. grup olarak katılan bu tim ıı. dünya savaşında üstün başarılara imza atar.
Fred Astaire - Top Hat, White Tail & Tails 04:59
Fred Astaire - Top Hat, White Tail & Tails 38 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Top Hat, White Tie and Tails Fred Astaire Words and music by Irving Berlin. Introduced by Fred Astaire in the motion picture "Top Hat." [Verse:] I just got an invitation through the mails: "Your presence requested this evening, It's formal, a top hat, a white tie and tails. " Nothing now could take the wind out of my sails. Because I'm invited to step out this evening With top hat and white tie and tails. [Chorus:] I'm puttin' on my top hat, Tyin' up my white tie, Brushin' off my tails. I'm dudin' up my shirt front, Puttin' in the shirt studs, Polishin' my nails, I'm steppin' out, my dear, To breathe an atmosphere That simply reeks with class; And I trust that you'll excuse my dust When I step on the gas, For I'll be there, Puttin' down my top hat, Mussin' up my white tie, Dancin' in my tails.
We Sink - Cat O'Nine Tails 04:17
We Sink - Cat O'Nine Tails 61 izlenme - 6 yıl önce We Sink - Cat O'Nine Tails
red tails fragmanı 1 01:34
red tails fragmanı 1 47 izlenme - 7 yıl önce tuskegee timinin öyküsü.ntuskegee pilotlarının afro-amerikanlar arasında yeri özeldir. zira ıı. dünya savaşına kadar hiçbir şekilde orduya pilot olarak giremeyen siyahi amerikalılar için dönüm noktası; 3 nisan 1939'da kongreden geçen ödenek olur. siyahi askerlerin alındığı bir programla elit bir havacı timi yaratılır ve orduya 332. grup olarak katılan bu tim ıı. dünya savaşında üstün başarılara imza atar.
sonic colors[ds] - part 15 sweet mountain vs boss 02:11
sonic colors[ds] - part 15 sweet mountain vs boss 49 izlenme - 7 yıl önce sonic colors for the nintendo ds
30 Dakikada Kid Chameleon (Dünya Rekoru) 30:23
30 Dakikada Kid Chameleon (Dünya Rekoru) 23 izlenme - 3 yıl önce Sega'nın efsane oyunlarındandır Kid Chameleon.Mariodan ilham alınan oyunumuzda ana karakter ufak bir veletken bir anda kutulardan çıkan güçlendirmelerle (Mario'daki büyüten mantar gibi) samuray , tank , motorcu , uçan mega velet felan oluyor.Her karaktere uygun ufak bulmacalar da mevcut oyun içinde.Müzikleride ayrıca şahanedir birkaçı hala mp3 playerimde yerini korur. Oyunu oynamak isteyen abiler şöyle buyursun : http://www.ssega.com/chameleon-kid
cat-tails for two fragmanı 1 01:48
cat-tails for two fragmanı 1 36 izlenme - 7 yıl önce
The Poni Tails - Born Too Late 02:17
The Poni Tails - Born Too Late 5 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Born too late for you to notice me To you, I'm just a kid that you won't date Why was I born too late? Born too late to have a chance to win your love Oh why, oh why was it my fate To be born too late? I see you walk with another I wish it could be me I long to hold you and kiss you But I know it never can be For I was Born too late for you to care Now my heart cries Because your heart just couldn't wait Why was I born too late? Born too late for you to care Now my heart cries Because your heart just couldn't wait Why was I born too la-a-a-a-ate? Why was I born too late? Too late