Hoşgeldiniz!

Taito

Volfied - Son 4 Bölüm Rekor Skor 07:15
Volfied - Son 4 Bölüm Rekor Skor 2.022 izlenme - 1 yıl önce Oyuncu: Ruldra Score: 9,999,990 Volfied,1989 yılında Taito tarafından hazırlanmış bir video oyunudur. Diskli oyunların en popülerlerinden biridir.Sonunu görmek nasip olmayan adeta kursağımda kalmış oyundur.16.bölüm tüm zorluk seviyelerinde oyun bitirildikten sonra açılır.16 aşamaya geldiğinizde tüm yedek hayatlarınızın atılır, bu nedenle son patronu öldürmek için yalnızca bir şansa sahip olursunuz. Ruldra nickli oyuncunun maksimum skorda oyunu bitirişini izliyoruz.
Atari Salonu Efsanesi - Football Champ '92 04:08
Atari Salonu Efsanesi - Football Champ '92 854 izlenme - 3 yıl önce Ortaokul yıllarında okulu komple kırıp ya da öğle teneffüsünde okuldan kaçıp gittiğimiz köhne atari salonunun Street Fighter ve Haggar 'la beraber en çok rağbet gören oyunuydu. O yıl düzenlenen Euro 92 turnuvasından esinlenerek yaratılmış bir oyundu. O güne kadar çöp adamlarla ya da bit kadar görseli olan adamlarla dolu futbol oyunlarına alışmış olan bünyemiz , bir anda sırım gibi adamlarla dolu futbol oyunu görünce afallamıştı. Diyebilirim ki o güne kadar gördüğümüz gerçeğe en yakın görüntülere sahip futbol oyunuydu. Teknik direktör ve oyuncuları gol olduğu zaman girdikleri tripler ise bugün dahi aklımdadır. Bu oyunda şampiyon olabilmek için harcadığımız jetonlar da ocağımıza incir dikmiştir efendim..
Taito - Bounce! 02:54
Taito - Bounce! 81 izlenme - 4 yıl önce Taito - Bounce! (Video Klip 2014)
Taito - Bounce! (Official Video) 03:01
Taito - Bounce! (Official Video) 101 izlenme - 4 yıl önce Pop Müzik - Taito - Bounce _xclas________
Sky Destroyer - Nes 1985 06:29
Sky Destroyer - Nes 1985 91 izlenme - 3 yıl önce Zamanında evde aterilerde sıkça oynadığımız oyunlardandı, özellikle denizde düşman gemilerini vurmak benim çok hoşuma giderdi, en sondaki büyük uçağı varmak ayrı bi keyif zaten, sonrasında taklit versiyon Sky Invader çıkmıştı.