Hoşgeldiniz!

takılmak

Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.179 izlenme - 4 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Ferdi Tayfur Kadını Göğsünden Sürüklemek 01:54
Ferdi Tayfur Kadını Göğsünden Sürüklemek 3.816 izlenme - 5 yıl önce Oya Aydoğan ve Ferdi Tayfur'un oynadığı Kalbimdeki Acı filminden bir sahne
Gelmiş Geçmiş En Kötü Penaltı 00:31
Gelmiş Geçmiş En Kötü Penaltı 1.172 izlenme - 3 yıl önce Al Ahly ile Kima Aswan takımları arasında oynanan maçta Al Emir kaleciyi aldatayım derken dünyası şaşıyor ve penaltısı tarihin en kötü penaltıları arasında yerini alıyor.
Gülerken Sandalyeden Düşmek - Rasim Ozan Kütahyalı (Beyaz Futbol) 00:58
Gülerken Sandalyeden Düşmek - Rasim Ozan Kütahyalı (Beyaz Futbol) 1.921 izlenme - 3 yıl önce Efendim sosyal medya'da takılan herkes bilir ki Ekşi Şözlük'ün ünlü "gülerken sandalyeden düşmek" deyimi vardır. Bu videoda Beyaz TV'de yayınlanan ve son yılların en iyi talk show'u olan Beyaz Futbol'da Rasim Ozan Kütahyalı tarafından uygulanan canlandırmasını izleyeceğiz. Keşke 7 gün 24 saat yayınlansa da izlesek..
Erkek Erkeğe Takılmak- e Ticaret ,Futbol ve Kadın 01:31
Erkek Erkeğe Takılmak- e Ticaret ,Futbol ve Kadın 1.217 izlenme - 3 yıl önce Erkek Erkeğe Takılmak- e Ticaret ,Futbol ve Kadın Erkek erkeğe takılmak denildiğinde kadın kokusundan uzak futbolla iç içe hayat aklıma gelir. Maçkolik olup maç sonuçlarını hep merak ederiz Erkek denildiğinde akla gelen başlıklar aşağıdaki gibi olabilir: Futbol kadınlardan daha güzeldir hep deriz ama en güzel aşk şiirleri ile kadınlara güzel sözler söyleyerek kalbini almasını iyi biliriz :)) Hep futbol maçı izlerken evlendiğin kişinin gelip elinden kumandanı alması ve kanalı çevirmesi neden evlendim ben sorusunu sormamıza sebep oluyor. types nedir diye araştırırken bu video aklıma geldi onu da not düşeyim de buraya biryere :D Erkek erkeğe özgürce geğirmek Yanında kadın olmadığı zamanlarda erkekler kendilerini daha rahat hisseder. En basit örneği erkekler bir aradayken insansı duygularını bir kenara bırakarak rahat bir şekilde hayvansı içgüdüleri ile içindeki ejderhayı çıkararak geğirmesidir. e Ticaret ve Kadın Futbolun yanında erkekelerin bir aradayken zevk aldıkları şey ticaretten ve tabi ki kadınlardan konuşmak. Erkekler içgüdüsel olarak ticaretten konuşmaya meğillidirler. Tabi kadınlar yanlarıdayken bu içgüdülerinin hiç bir işlevi olmuyor. Ancak bir aradayken erkekler nasıl birlikte farklı işler yapabileceklerinden konuşur ve tabi ki bel altı kadın muhabbetlerini unutmazlar Kucak dolusu küfür edebilirsiniz Erkekler küfür ederken yaratıcı olurlar Tabi yanlarında kadınlar varken bu yaratıcılıklarını kaybederler. Erkekler bir aradayken çok sevdikleri kişilere küfür etmeyi severler. Örnek olarak patronları, öğretmenleri vb. Erkekler bir aradayken her kızı kesmek için ellerinden geleni yaparlar, Erkekler bir aradayken kız kesmeyi çok severler. Hiç cesareti olmayan bir erkek bile bir kıza laf atabilir ve onu dikizleyebilir. Erkekler içki içmeyi severler Erkekler bir aradayken sarhos olmak için delicesine içerler ve tabi bunu yaparken ticaret, futbol ve kadından konuşurlar. PES oynamayan erkek yoktur Pes oynamayan erkek bizden değildir atasözü bile var. Gel senin bir ifadeni alalım deyip sabahlara kadar, uykusuz, gözleri pörtlemişçesine. herpes pes oynayamaz. Erkekler kadınların aksine çok basit yaratıklardır. Onları mutlu etmek bu kadar basit. Bir de kadınlardan bahsetmeye kalksak büyük ihtimal birkaç dakikalık video değil bir film çekmemiz gerekirdi. HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 00:27
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 1.102 izlenme - 3 yıl önce CHP'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının 2 hafta önce Kılıçdaroğlu yokken odasında çekilmiş dans görüntüleri, işten çıkarılmalarına neden olmuş. Bu görüntüleri çektikten sonrada facebook da paylaşmışlar efenim.
Türk Tiki Kızı Çantayı Böyle Tutar 00:05
Türk Tiki Kızı Çantayı Böyle Tutar 539 izlenme - 3 yıl önce 0.06 saniyede tiki kızların nasıl çanta taktığını izleyelim. Türk kızından zeka dolu bir serzeniş...
Boynuzu Takılan Yaban Koyununu Kurtarmak 02:22
Boynuzu Takılan Yaban Koyununu Kurtarmak 259 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da ormanda ağaca takılan bir yaban koyununu hayvan sever bir insanı izliyoruz mutlu sonlu hemde.
Katil Kaldırım 02:27
Katil Kaldırım 529 izlenme - 3 yıl önce Memleketimin yayadan çok araca değer veren belediyeleri sağolsun, fantastik kaldırımlarımız var. 30 cm genişliğinde olanından tut yarım metre yükseklikte olanlarına kadar ne ararsan var. Ama izleyeceğiniz kaldırım başka kaldırım. Korku filmlerindeki kurbanını öldürmek için pusuya yatmış düşünme yeteneğine sahip katil eşyalar gibi avını sessizce bekliyor orada. İzliyoruz.
Yıldız Tilbe Düşüşü 00:11
Yıldız Tilbe Düşüşü 341 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz hafta magazin muhabirlerine, "Allah belanızı versin" diye bağıran sonra da İstanbul trafiğini karıştıran Yıldız Tilbe, TRT Müzik kanalında yaptığı Şarkıların Yıldızı isimli programında Allah'ın sopası yok sözüne yaraşır bir şekilde düştü. Komik mi değil tabi ortaokulda da biri yere kapaklandı mı altına sıça sıça gülen arkadaşlarımın beynine patlatan ben neden bu videoyu paylaştım bilmiyorum dostlar.
Filmler & Gerçek Hayat 02:38
Filmler & Gerçek Hayat 327 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde gördüğümüz karizmatik hareketler anlık dehalıklar gibi hareketlerin gerçek hayatla karşılaştırıldığı sade fransızcası anlaşılır olan güzel bi çalışma...
Özyeğin Üniversitesi Tanıtım Filmi (2014) 05:27
Özyeğin Üniversitesi Tanıtım Filmi (2014) 183 izlenme - 3 yıl önce Evettt işte uzun bir aradan sonra yine bir Özyeğin Üniversitesi videosu, ama bu seferki farklı hep öğrencilerinden görmeye alışık olduğumuz üniversiteyi bu sefer yöneticiler öğrenci çekmek için kendilerini ultra modern gösteren bi tanıtım videosu hazırlamışlar. Baya da ikna edici olmuş gibi. bi de siz değerlendirin.
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 01:02
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 195 izlenme - 3 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 00:27
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 262 izlenme - 5 yıl önce CHP'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının 2 hafta önce Kılıçdaroğlu yokken odasında çekilmiş dans görüntüleri, işten çıkarılmalarına neden olmuş. Bu görüntüleri çektikten sonrada facebook da paylaşmışlar efenim.
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 169 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
Saatlerde Takılı Kalmak Mehmet Kovancı 02:49
Saatlerde Takılı Kalmak Mehmet Kovancı 330 izlenme - 8 yıl önce Şiirleri facebookta paylaşmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz: http://www.facebook.com/pages/MEHMET-KOVANCI/368331582016
Türk İşi Ekstrem Sporlar 03:03
Türk İşi Ekstrem Sporlar 132 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar çok eğleniyor olabilir ama Denizlide iki semti birleştiren yolda 70-80 km hıza çıkan otobüsün arkasına tutunmak nasıl bir eğlencedir.Sürekli konuşan abimizin sesine tahammül ederek ,çok şükür ki kazasız belasız biten yolculuğa göz atınız efendim.
KaFa 00:36
KaFa 90 izlenme - 3 yıl önce Kafa, karakterimiz "Ka" yı kontrol ederek, "Fa" ya sınırlar içersinde takılması için yardım etmeniz gereken bir refleks oyunudur. Dikkatli olun, son derece bağımlılık yapan bir oyundur! Ters kontrolleri ve kenarlarda akan optik, göz oyunları ile birlikte zihninizde hız ve yön hissiyatınızı sonuna kadar zorlayıp , zihninizi bulandıracak. Bu oyunda takılarak, uzun süreler eğlenmeye ve eğlenebilmeye devam edeceksiniz! Oyunda, farklı farklı özelliklere ve zorluk seviyelerine sahip; Pilot, Chase, Rave ve Extreme isimlerinde dört farklı takılma (oyun) modu bulunmakta. Pilot moduyla başladıktan sonra, bütün modları bir önceki bölümde yeterli puan elde ederek açıp oynayabilirsiniz. Facebook'ta, takılma puanlarınızı paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde, büyük bir kitlenin de söylediği gibi; oyunu evlat edinmeden, hızlıca döndürebilirsiniz. iOS: https://itunes.apple.com/tr/app/kafa/id926055511?mt=8 Anroid: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.admosstudio.KaFa
Heyecan Yapan Ergen (Tekleme İçerir) 01:30
Heyecan Yapan Ergen (Tekleme İçerir) 72 izlenme - 3 yıl önce Doğum günü şarkısını söylemeye çalışan ergenden alkışa şayan bir performans izliyoruz. Kameralar karşısında herkes heyecanlanabilir.
 Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 02:05
Amerika'nın Karizmayı Çizdirdiği An 96 izlenme - 5 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama'nın bomba ve kurşunlara dayanıklı limuzini, Dublin'de konsolosluk çıkışındaki tümsekte takılıp kalıyor, durumu toparlamaya çalışan korumalar görüntü alınmaması için kameranın önünü kapatıyor. Amerika'nın prestijinin fena halde çizildiği an.
Canlı Yayında Muvazzaf Diyememek 00:44
Canlı Yayında Muvazzaf Diyememek 51 izlenme - 3 yıl önce Muvazaf, muhavvaz, muhavaz mı yoksa muhazvaf mıydı? Yazarken bile zorlanacağımız muvazzaf kelimesini canlı yayında kameralar önünde telafuz etmek her babayiğidin harcı değildir, efendim. İbret alarak izliyoruz.