Hoşgeldiniz!

takım elbise

Para Karşılığında Dayak Atan Kuaför 02:26
Para Karşılığında Dayak Atan Kuaför 7.712 izlenme - 2 ay önce Bu kuaföre giden para karşılığı dayak yiyor. türkiye bir tımarhane.
Yerli Jason Statham 01:49
Yerli Jason Statham 12.858 izlenme - 1 yıl önce Yerli ronaldo falan filan derken (başka aklıma gelmedi siz oralara biraz daha örnek koyun) artık yerli Jason Statham'ınımızda oldu bu biraz kuru kalmış ama olsun kamera açılarıyla kaslı gösterirler.
Dünyanın En Şık Atı 01:06
Dünyanın En Şık Atı 5.979 izlenme - 2 yıl önce İnsanların hayvanları giydirmeye karşı duyduğu tutkuyu anlamak mümkün değil doğrusu, üstelik bunu yapanlar genellikle de kendini "hayvan sever" olarak tanımlayan insanlar. Elbette bazı koşullarda özellikle de kış aylarında üşüyen hayvanları giydirmek son derece hoş ve yerinde bir davranış ancak bunun dışında sırf kendi keyfi ve zevki için hayvanları giydiren birini hayvan sever olarak tanımlamak imkansız. İşte giydirilme furyasından nasibini son alan tatlı at... Evet, takım elbisesinin içinde gayet şık ve sevimli görünüyor, ama acaba bu kıyafetlerin içinde kendini rahat hissediyor mu?
Dış Görünüşün Önemi 03:30
Dış Görünüşün Önemi 9.114 izlenme - 4 yıl önce Bir Fransız kanalı aynı çocuğa ilk önce kötü ve paspal kıyafetler giydirerek daha sonra da takım elbise giydirerek sokakta yere düşmesini istiyor. İlk baştaki kıyafeti varken kimsenin düştüğünde dönüp bakmadığı çocuğa, takım elbise giydiğinde herkes yardım etmek için koşuyor. Dış görünüş önemlidir, fakat insanlık daha da önemli.
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 00:56
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 5.111 izlenme - 3 yıl önce Başörtüsü ve erkek takımı ile farklı ve enteresan bir tarzı sunan sunucu bize gösteriyor ki: Erkeklere benzeyen kadınlar ve kadınlara benzeyen erkekler çok itici olmasına olabilior hala gideri var orası ayrı
Takım Elbisesiyle Atık Kâğıt Toplayan Muhasebeci 00:45
Takım Elbisesiyle Atık Kâğıt Toplayan Muhasebeci 165 izlenme - 1 ay önce Kahramanmaraş’ta özel bir şirkette muhasebecilik yapan Ali Çayır, mesai saatleri dışında takım elbisesiyle kağıt topluyor.
Takım Elbiseyi Çekince İşleri Artan Evsiz 02:33
Takım Elbiseyi Çekince İşleri Artan Evsiz 2.932 izlenme - 3 yıl önce Bu sosyal deney'de insanların dış görünüşe göre yardım ettiğini izleyeceksiniz. Sokakta yaşayan adama takım elbise giydirilirse normal halinden daha fazla para kazandığını göreceksiniz.
Çölde Takım Elbise ile Koşan Çılgın Türk 00:56
Çölde Takım Elbise ile Koşan Çılgın Türk 279 izlenme - 3 ay önce Takım elbiseli koşucu olarak tanınan atlet Bilal Gül, Güney Afrika'nın Kalahari Çölü'nde başlayan Kalahari Çölü Ultra Maratonu'nda Türkiye'yi temsil edecekmiş.
Japon Başbakanının Kibar Korumaları 00:59
Japon Başbakanının Kibar Korumaları 659 izlenme - 1 yıl önce 5 araçlık konvoyda bulunan beyaz eldivenli, düdüklü ve takım elbiseli korumalarının trafiği yavaşlatarak konvoyu trafikle birleştirdiği bu görüntüler ülkeler arasındaki devasa farkları ortaya koyuyor. Rusya'da onlarca araçla yol kapatıp konvoy yapan Putin'ininden ülkemizdeki örneklerine kadar görmeye pek alışık olmadığımız bir konvoy tarzı.
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 05:22
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 1.033 izlenme - 2 yıl önce Hasan mezarcıya benzerliğiyle dikkat çeken Uşaklı yerel sanatçı Remzi Kurultay'ı ve takım elbisesini izliyoruz.
Gerhard Elfers: Ucuz Takım Elbiselerden Kurtulun 01:29
Gerhard Elfers: Ucuz Takım Elbiselerden Kurtulun 167 izlenme - 4 ay önce DW moderatörü ve stil gurusu Gerhard Elfers, erkeklere ucuz takım elbiselerden uzak durmalarını tavsiye ediyor.Bu adam bu konuda saçmalamış,askeri maaşlının gücü pahalı bir takım elbise nasıl alacak mecburen ucuza yönelcek
Takım Elbise Nasıl Katlanır? 02:29
Takım Elbise Nasıl Katlanır? 1.373 izlenme - 3 yıl önce Çinli abimizin ırklarının ne kadar da pratik ve çözüm bulucu olduğunu ortaya koyduğu görüyoruz. Bu tekniği nasıl ve ne şekilde bulduğu merak konusu.
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi 03:30
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi 1.100 izlenme - 4 yıl önce Paris'te bir adam önce dilenci kostümüyle sokakta yere düşüyor ve insanlardan yardım istiyor, ardından takım elbiseli bir adam olarak aynı şeyi yapıyor.
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 00:37
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 701 izlenme - 3 yıl önce Kuşlar hakkındaki bilgisi,güler yüzü,espirili kişiliğiyle gönüllere taht kuran Şevket abimizin ünlü videosu için yaptığı kısa bilgilendirme. Seviyoruz seni Şevket abi.
Damatlık Almanın Püf Noktaları | Düğün.com 03:26
Damatlık Almanın Püf Noktaları | Düğün.com 1.170 izlenme - 3 yıl önce Düğünden ne kadar önce almalı, hangi modeli seçmeli, ne kadar bütçe ayırmalısın... Uzmana sorduk! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damatlik-almanin-puf-noktalari-18 Damatlığı diktirmek mi, hazır almak mı yoksa kiralamak mı daha mantıklı? Vücut yapına şal yaka mı daha uygun, kruvaze mi? Peki damatlığının gelinlikle ve düğün mekanıyla uyumu nasıl olacak? Tüm bu sorular Muzaffer Çuha & Suare'den İlker Çaha tarafından yanıtlanıyor. Muzaffer Çuha & Suare'nin damatlık modellerini incelemek ve teklif almak için; dugun.com/damatlik/istanbul/muzaffer-caha-suare "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Babalar, Sağdıçlar ve Erkek Kardeşler Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 04:15
Babalar, Sağdıçlar ve Erkek Kardeşler Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 1.153 izlenme - 3 yıl önce Düğün sahipleri nasıl giyinmeli sorusunun cevabı bu videoda! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/babalar-sagdiclar-ve-erkek-kardesler-nasil-giyinmeli-31 Smokin mi, takım mı yoksa ceket - pantolon kombinasyonu mu kullanılmalı? Papyonla birlikte kullanılan gömleğin rengi ne olmalı? Kıyafette alternatif kombinler nasıl yapılmalı?... Tüm soruların cevabını almak için izleyin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğünde Kendinden Geçercesine Oryantal Yapan Abi 04:59
Düğünde Kendinden Geçercesine Oryantal Yapan Abi 783 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok arkadaşlar insan izlerken ister istemez hayretler içinde kalıyor o nasıl bir kıvraklıktır öyle. Benim böyle bir akrabam olsa cidden düğünümü ondan gizli yaparım. iyi seyirler...
Anamur Sahillerinde Çok Romantik Düğün Klibi 04:11
Anamur Sahillerinde Çok Romantik Düğün Klibi 740 izlenme - 3 yıl önce Beyler bu ara düğün gündemde hatun da tutturdu bakalım biz de fikir edinelim filan girdim bakınırken bu talihsiz çiftle karşılaştım. artık fotoğrafçı bu arkadaşları nasıl ikna etti bilmiyorum ama hakikaten değişik bir tarz yaratmış. yorum sizlerin...
Orjinal Evlilik Teklifleri - İronikkahraman 05:23
Orjinal Evlilik Teklifleri - İronikkahraman 707 izlenme - 3 yıl önce Bobiler.org'un fenomeni ironikkahraman'ın bugün paylaştığı evlilik teklifleriyle ilgili seçenekleri irdeleyen bir kesit izleyeceğiz.
Damatlık Modasında Son Trendler | Düğün.com 03:35
Damatlık Modasında Son Trendler | Düğün.com 697 izlenme - 3 yıl önce Damatlıkta en yeni renkler ve stillerden haberdar olun! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damatlik-modasinda-son-trendler-34 Siyahtan sıkılan damatlar hangi renkleri kullanabilirler? Gelin buketine uyumlu renklerde papyonların kullanımı, damatlıkta vintage uygulamasının püf noktaları neler? Erkek giyim konusunda Türkiye'nin en saygın markalarından olan Damat Tween Bölge Müdürü Mine Durmuşoğlu'nun anlatımıyla bu videoda! Damatlık alırken önceliği damadın kendini ne kadar rahat hissedeceği ve tarzına önem verdiklerini söyleyen Mine Durmuşoğlu; gelinin ile uyumlu ol ama istediğin damatlığı seçmekten vazgeçme diyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
İmza Giyim Takım Elbise Modelleri 04:53
İmza Giyim Takım Elbise Modelleri 276 izlenme - 3 yıl önce Devamı için Tıklayın : http://www.tozlusokaklar.com Damatlık adayları ve özel bir günde takım elbise giymek isteyecek olanlara birbirinde değişik kombinler hazırladık. Son moda giyim tarzınızı yansıtacak olan bu modellere göz atabilirsiniz
takım elbise - spor pantolon - pierre cassi 00:10
takım elbise - spor pantolon - pierre cassi 756 izlenme - 7 yıl önce takım elbise - spor pantolon - gömlek - pierrecassi.comerkek giyim - pantolon - gömlek - takım elbise - moda giyim marka tanıtımıpierre cassi & wings men - erkek giyim markası hakkında tanıtım.firmamız kurucusu hüseyin ural tarafından 1970 yılında kurulmuştur. hazır giyimde 40 yıldır erkek hazır giyim ürünleri satıyoruz.türkiyede üretim fabrikalarımız vardır. 42 ülkeye erkek giyim ihracat ediyoruz. başlıca ülkeler almanya avusturyaavusturalya ingiltere fransa ukrayna hollanda mekedonya slovenya
Turkish Power - Karar Anı 03:04
Turkish Power - Karar Anı 431 izlenme - 3 yıl önce Büyük gücün,önderliğinde Turkhish power ın aşırı gerçekci,bol kolpalama lı aday seçmeleri Not:Bu hareketleri asla evde,park da denemeyin sadece izleyin
Turkish Power -Takım Elbiseli Saldırısı 02:39
Turkish Power -Takım Elbiseli Saldırısı 343 izlenme - 2 yıl önce Turkish Power kararlarının açıklandığı törende takım elbise giymeyen biri vardı.Takım elbise giymemekle kalmamış ve sunucunun neden giymedin sorusuna verdiği "ben giymem, git büyük güce söyle ben böyleyim" cevabı bardağı taşıran son damlaydı. Sonrası hiç de iyi olmadı.TPW fabrikasında 8 kişilik grubun saldırısına uğradı.
Cüneyt Arkın Döver 02:29
Cüneyt Arkın Döver 360 izlenme - 3 yıl önce Ama nasıl döver, bu konu hakkında imkan olsa da tartışsak derdim, maksat açıklamanın yeterince uzun olması değil mi? Konumuza geri dönersek o, adam döverken uzakdoğu tekniklerini en iyi şekilde kullanır. İnanmıyorsanız, izleyelim. Ekran ortasındaki üçgene basın ve aksiyon başlasın.
Giyim, Takım elbise, Giyim Bayilik, Hazır giyim Pierre Cassi 00:23
Giyim, Takım elbise, Giyim Bayilik, Hazır giyim Pierre Cassi 430 izlenme - 6 yıl önce Giyim, Takım elbise, Giyim Bayilik, Hazır giyim Pierre Cassi markamız sizlerlehttp//www.pierrecassi.com - http//www.wingsmen.comGiyim - Erkek giyim - Hazır giyim - Drop 8 Takım elbise - drop4 Takımelbise - Pierre Cassi Takım Elbise Modelleri " Erkek Giyim"Erkek giyimde 40 yıllık tecrübe ile sizleri giyim bayimiz olmaya davet ediyoruz.Giyim sektorunde bir çok spor ve klasik ürünü bir arada barındıran Pierre Cassi erkek giyim firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ürünlerini video ort
Crazy Dance in Bursa (1990) 02:22
Crazy Dance in Bursa (1990) 275 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da bir düğünde damadın arkadaşlarının garip dansını izleyeceğiz. Ses olmadığı için müzik eklenmiştir. Keşke orjinal sesiyle yayınlayabilseydik. Ama kısmet değilmiş.
Erkek Takım Elbise Modelleri 03:21
Erkek Takım Elbise Modelleri 427 izlenme - 5 yıl önce Erkek takım elbise modelleri
Gerhard Elfers: Kravatsız Takım Elbise Olmaz 01:32
Gerhard Elfers: Kravatsız Takım Elbise Olmaz 33 izlenme - 6 ay önce DW'nin en şık sunucusu Gerhard Elfers, iş dünyasının moda günahlarını bir bir ortaya çıkarıyor. Elfers’e göre “Kravatsız bir takım elbise, resimsiz bir çerçeveden farksızdır!”
Adnan Oktar Programında Takım Elbise ve Smokin Rüzgarı 00:37
Adnan Oktar Programında Takım Elbise ve Smokin Rüzgarı 156 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar ve talebeleri artık programa takım elbise, smokin giyerek gelmeye başlamışlar. Ayrıca artık birbirlerine hocam demek yerine bey, hanım diye hitap ediyorlar. Bu yeni format değişikliği programa iyi bir hava katmış.