Hoşgeldiniz!

Takım Oyunu

League Of Legends - Takım Oyunu Op 02:31
League Of Legends - Takım Oyunu Op 32.659 izlenme - 3 yıl önce Takım Oyunu OP! Araştırmaların gösterdiklerine dikkat etmek gerekiyor. Takım Oyunu konusunda çok önemli bilgilerimiz var!
hido bu bir takım oyunu 01:01
hido bu bir takım oyunu 17.285 izlenme - 5 yıl önce hido bu bir takım oyunu
Malzahar Vs 4 Oyuncu 00:34
Malzahar Vs 4 Oyuncu 8.666 izlenme - 2 yıl önce Malzahar kendi bile inanmamıştır. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Erman Toroğlu’nun şampiyonluk formülü -  A SPOR 01:00
Erman Toroğlu’nun şampiyonluk formülü - A SPOR 382 izlenme - 6 ay önce A Spor yorumcusu Erman Toroğlu Takım Oyunu programında konuştu, Beşiktaş'ın kalan maçlarda gol yemediği takdirde şampiyon olacağını söyledi. Teknik direktör Şenol Güneş'in ofans yönü yüksek, tek yönlü bir hoca olduğunu savunan Toroğlu, siyah beyazlıların savunma hattını ''güvensiz'' olarak yorumladı.
Levent Tüzemen'den Özbek için şok yorum! 00:19
Levent Tüzemen'den Özbek için şok yorum! "Neredeyse g..." 293 izlenme - 9 ay önce A Spor'da yayınlanan spor programına bağlanan spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın ceza almasını yorumlarken ağzından öyle bir şey kaçırdı ki...
Futbol takım oyunudur! Harika attılar... 00:15
Futbol takım oyunudur! Harika attılar... 241 izlenme - 11 ay önce Futbol takım oyunudur! İnanılmaz paslarla harika gol attılar...
Erman Toroğlu: Fenerbahçe ve Galatasaray nal toplar -  A SPOR 01:43
Erman Toroğlu: Fenerbahçe ve Galatasaray nal toplar - A SPOR 131 izlenme - 6 ay önce A Spor Yorumcusu Erman Toroğlu, Takım Oyunu programında Beşiktaş'ın Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Erdal Torunoğulları'na yönelik değerlendirmelerde bulundu. Toroğlu, "Adamın söylediği her şey doğru. Biraz anladığım kadarıyla Torunoğulları’nın, 5 yıl daha görevde kalması halinde Fenerbahçe ve Galatasaray nal toplar." dedi.
Geriye sadece gol atmak kaldı 00:27
Geriye sadece gol atmak kaldı 217 izlenme - 1 yıl önce Fernando Castro takım arkadaşının harika performansı sayesinde hayatının en rahat golünü attı.
Xtreme Koşullarda League of Legends: Takım Oyunu (6. bölüm) 02:30
Xtreme Koşullarda League of Legends: Takım Oyunu (6. bölüm) 293 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz takım oyunlarını unutun ve Tolgay "Riot Xtreme" Ka... ... Xtreme Koşullarda League of Legends ...6. Bölüm
mükemmel takım oyunu 00:22
mükemmel takım oyunu 1.409 izlenme - 8 yıl önce futbol böyle oynanır dedirtecek cinsten.
Takim Ruhu 01:38
Takim Ruhu 713 izlenme - 8 yıl önce takim oyunu
Wolfteam 02:47
Wolfteam 575 izlenme - 6 yıl önce devillwolf
League of Legends Oynuyoruz | Bu bir takım oyunu ! 38:50
League of Legends Oynuyoruz | Bu bir takım oyunu ! 192 izlenme - 3 yıl önce League of Legends Oynuyoruz | Bu bir takım oyunu !
League Of Legends - Takım Oyunu Op 02:31
League Of Legends - Takım Oyunu Op 174 izlenme - 3 yıl önce League of Legends - Takım Oyunu Op
UEFA Şampiyonu Galatasaray İstanbul Turunda (2000) 00:57
UEFA Şampiyonu Galatasaray İstanbul Turunda (2000) 131 izlenme - 1 yıl önce UEFA Kupası şampiyonu olan Galatasaray takımı İstanbul'da coşkuyla karşılanıyor. Bir Fenerbahçe taraftarı olarak takım ayırmaksızın nostaljik bir içerik olması nedeniyle paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
I Am A Champıon! - Ben Bir Şampiyonum! 03:10
I Am A Champıon! - Ben Bir Şampiyonum! 137 izlenme - 2 yıl önce I Am A Champıon! - Ben Bir Şampiyonum!
First Person vs Third Person (Splinter Cell: Blacklist) 05:04
First Person vs Third Person (Splinter Cell: Blacklist) 51 izlenme - 1 yıl önce Counter strike tipi bir savaş oyununu dostlarımız çabalamışlar ve güzel ve kendini izlettirecek bir video ortaya çıkmış. İzlerken içlerinden birisi ben olsaydım diye aklımdan geçirmeden edemedim. İyi seyirler efenim.
Swanseali gençlerden derslik takım oyunu 01:42
Swanseali gençlerden derslik takım oyunu 84 izlenme - 3 yıl önce Swanseali gençlerden derslik takım oyunu - 01.11.2013
Toroğlu: 01:51
Toroğlu: "Beşiktaş puan kaybetse yazık olurdu" 30 izlenme - 10 ay önce A Spor'da Takım Oyunu programı yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu Beşiktaş - Galatasaray derbisini değerlendirdi.
Patlayıcı Takım 02:01
Patlayıcı Takım 45 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/patlayicitakim.htm Dünyaya saldıran uzaylılara karşı mücadele etmenin tam sırası. Patlayıcı takım ise bu iş için eğitim almış özel askerlerden oluşmaktadır ve sizde bu takımın bir üyesi olarak mücadelenizi göstermelisiniz. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol etmeli ve mouse'unuz ile nişan alarak ateş etmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Toroğlu: 05:16
Toroğlu: "Skenderbeu maçı Beşiktaş'ın dengesini bozdu" 17 izlenme - 11 ay önce A Spor'da Takım Oyunu programında yorumculuk yapan Erman Toroğlu Beşiktaş'ın durumunu değerlendirdi.
Futbol takım oyunudur! Harika attılar... 00:15
Futbol takım oyunudur! Harika attılar... 11 izlenme - 11 ay önce Futbol takım oyunudur! İnanılmaz paslarla harika gol attılar...
Takım Oyunu #1 Hani Pes Konuşuyorduk 17:25
Takım Oyunu #1 Hani Pes Konuşuyorduk 25 izlenme - 3 yıl önce Bugün "Takım Oyunu" Adlı Yeni Bir Seriye Başlıyoruz. Umarım Beğenirsiniz. Yeni Seri Batman Arkham Origins Hayırlı Olsun. Melik, Samet, Salih Facebook Sayfamız...
00:59
"G.Saray'ı mı kurtaracaklar, Denizli'yi mi ?" 11 izlenme - 10 ay önce A Spor yorumcusu Erman Toroğlu Takım Oyunu programında, Galatasaray'ın Mustafa Denizli kararını eleştirdi. Toroğlu, "Galatasaray Denizli'yi getirerek kendini mi kurtarmak istiyor yoksa Denizli'yi mi, henüz anlayamadım. " dedi.
Geriye sadece gol atmak kaldı 00:27
Geriye sadece gol atmak kaldı 15 izlenme - 1 yıl önce Fernando Castro takım arkadaşının harika performansı sayesinde hayatının en rahat golünü attı.
Zafer Küçükgöl Trt Anadolu Takım Oyunu Programı 10:07
Zafer Küçükgöl Trt Anadolu Takım Oyunu Programı 33 izlenme - 4 yıl önce Uşak İli, Sivaslı İlçesi, Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl'ün Trt Anadolu İçin Uşak Egem Tv İle Yaptığı Söyleşi.
Tüzemen: 01:34
Tüzemen: "Linnes bana kulüp bul demiş" 5 izlenme - 7 ay önce A Spor yorumcusu Levent Tüzemen Takım Oyunu programında çok önemli bir iddiada bulundu.
Akıllara Zarar Invade Taktiği - Takım Oyunu 01:04
Akıllara Zarar Invade Taktiği - Takım Oyunu 16 izlenme - 2 yıl önce Akıllara Zarar Invade Taktiği - Takım Oyunu
Arda Turan kamp içinde coşuyor. 00:55
Arda Turan kamp içinde coşuyor. 7 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Yalınkılıç'ın çektiği Takım Oyunu adlı belgeselden alıntı.. Arda Turan kamp içinde taklit yapıp, ekiple şakalaşıyor.
Erman Toroğlu: Cüneyt Çakır Gördüğünü Çalmıyor  - Sporx 01:32
Erman Toroğlu: Cüneyt Çakır Gördüğünü Çalmıyor - Sporx 4 izlenme - 9 ay önce A Sporda yayınlanan Takım Oyunu programında Galatasaray-Sivasspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştiren Erman Toroğlu, Çakır'ın gördüğünü değil, düşündüğünü çaldığını söyledi.