Hoşgeldiniz!

Takip Edeni Takip Ederim

Takip edeni takip ederim 00:06
Takip edeni takip ederim 23.567 izlenme - 5 yıl önce Takip edeni takip ederim
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 6.584 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Şarkı sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 1.333 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Sözler: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, sıçarım ağzına. Proje: dijitalartı (http://dijitalarti.com) Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika (http://profabrika.com) Mix & Mastering: Murat Elgün Klipte yer alan Vine fenomenleri Ufuk Meriç, Paşa, Barış Çetiner, Ahmet Elbistanlı, Burak Cem Oğuz (Evdeki Adam), Barbaros Dikmen, Emre Mutlu, Emre Balık, Akın Kırık, Alper Rende, Gönül Şahan, Berkcan Güven, Ataberk Doğan, Bilal Hancı, Dış Mimar, Nez Demir, Emrah Şahan ve takipedenitakipederim belasını başlatan Semih Varol'a sonsuz teşekkürler!
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 316 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Sözler: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, sıçarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 276 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seriden takiplerişim Karşılıklı değil mi her şey Gidersen ışık hızıyla silerim Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa ticktocktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tiktoktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 252 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seriden takiplerişim Karşılıklı değil mi her şey Gidersen ışık hızıyla silerim Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa ticktocktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tiktoktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Remix By Dj Engin Akkaya) 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Remix By Dj Engin Akkaya) 167 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seriden takiplerişim Karşılıklı değil mi her şey Gidersen ışık hızıyla silerim Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa ticktocktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tiktoktayım Favlarsan profilinde Beğenirsen Duvarındayım Yüreğine sağlık Takibine takip Gelirsem oraya Çakarım ağzına
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 128 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! İletişim: iletisimhs@gmail.com Sözler: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, sıçarım ağzına. Proje: dijitalartı (http://dijitalarti.com) Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika (http://profabrika.com) Mix & Mastering: Murat Elgün Klipte yer alan Vine fenomenleri Ufuk Meriç, Paşa, Barış Çetiner, Ahmet Elbistanlı, Burak Cem Oğuz (Evdeki Adam), Barbaros Dikmen, Emre Mutlu, Emre Balık, Akın Kırık, Alper Rende, Gönül Şahan, Berkcan Güven, Ataberk Doğan, Bilal Hancı, Dış Mimar, Nez Demir, Emrah Şahan ve takipedenitakipederim belasını başlatan Semih Varol'a sonsuz teşekkürler!
Takip Edeni Takip Ederim 00:06
Takip Edeni Takip Ederim 127 izlenme - 5 yıl önce Takip Edeni Takip Ederim
Takip edeni takip ederim 00:22
Takip edeni takip ederim 137 izlenme - 5 yıl önce Takip edeni takip ederim
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 85 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına. Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim - Alvin Ve Sincaplar 03:27
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim - Alvin Ve Sincaplar 66 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim - Alvin Ve Sincaplar
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 83 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip Edip De Takip Edilmeyenlere Ve Takip Yorumlarından Sıkılanlara" İthaf Ettiği, Biraz Atar Biraz Da Geyik İçeren Şarkısının Vine Fenomenlerinin De Yer Aldığı Klibi Sizlerle! şarkı Sözleri: Takip Edeni Takip Ederim En Seri Ben Takipleşirim Karşılıklı Değil Mi Her Şey? Gidersen Işık Hızıyla Silerim. bir Yorumla Kapındayım burası Kasarsa Tictoc'tayım. favlarsan Profilinde beğenirsen Duvarındayım. takibine Takip, Yüreğine Sağlık gelirsem Oraya, Çakarım Ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 59 izlenme - 4 yıl önce __@__xclas_____Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısı Şarkı Sözleri (Video): takip Edeni Takip Ederim en Seri Ben Takipleşirim karşılıklı Değil Mi Her Şey? gidersen Işık Hızıyla Silerim. bir Yorumla Kapındayım burası Kasarsa Tictoc'tayım. favlarsan Profilinde beğenirsen Duvarındayım. takibine Takip, Yüreğine Sağlık gelirsem Oraya, Sıçarım Ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 33 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına. Proje: dijitalartı (http://dijitalarti.com) Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika (http://profabrika.com) Mix & Mastering: Murat Elgün Klipte yer alan Vine fenomenleri Ufuk Meriç, Paşa, Barış Çetiner, Ahmet Elbistanlı, Burak Cem Oğuz (Evdeki Adam), Barbaros Dikmen, Emre Mutlu, Emre Balık, Akın Kırık, Alper Rende, Gönül Şahan, Berkcan Güven, Ataberk Doğan, Bilal Hancı, Dış Mimar, Nez Demir, Emrah Şahan ve takipedenitakipederim belasını başlatan Semih Varol'a sonsuz teşekkürler!
Halil Söyletmez- Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez- Takip Edeni Takip Ederim 42 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc’tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 35 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc’tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 32 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc’tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, sıçarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 25 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Sözler: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına. Proje: dijitalartı (http://dijitalarti.com) Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika (http://profabrika.com) Mix & Mastering: Murat Elgün Klipte yer alan Vine fenomenleri Ufuk Meriç, Paşa, Barış Çetiner, Ahmet Elbistanlı, Burak Cem Oğuz (Evdeki Adam), Barbaros Dikmen, Emre Mutlu, Emre Balık, Akın Kırık, Alper Rende, Gönül Şahan, Berkcan Güven, Ataberk Doğan, Bilal Hancı, Dış Mimar, Nez Demir, Emrah Şahan ve takipedenitakipederim belasını başlatan Semih Varol'a sonsuz teşekkürler!
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 25 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez'in "takip edip de takip edilmeyenlere ve takip yorumlarından sıkılanlara" ithaf ettiği, biraz atar biraz da geyik içeren şarkısının vine fenomenlerinin de yer aldığı klibi sizlerle! Sözler: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc'tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına. Proje: dijitalartı (http://dijitalarti.com) Müzik: Haydar Yılmaz Düzenleme: Hakan Tunçbilek Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Klip prodüksiyonu: Profabrika (http://profabrika.com) Mix & Mastering: Murat Elgün Klipte yer alan Vine fenomenleri Ufuk Meriç, Paşa, Barış Çetiner, Ahmet Elbistanlı, Burak Cem Oğuz (Evdeki Adam), Barbaros Dikmen, Emre Mutlu, Emre Balık, Akın Kırık, Alper Rende, Gönül Şahan, Berkcan Güven, Ataberk Doğan, Bilal Hancı, Dış Mimar, Nez Demir, Emrah Şahan ve takipedenitakipederim belasını başlatan Semih Varol'a sonsuz teşekkürler!
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 14 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc’tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 02:24
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim 14 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Takip edeni takip ederim En seri ben takipleşirim Karşılıklı değil mi her şey? Gidersen ışık hızıyla silerim. Bir yorumla kapındayım Burası kasarsa tictoc’tayım. Favlarsan profilinde Beğenirsen duvarındayım. Takibine takip, yüreğine sağlık Gelirsem oraya, çakarım ağzına.
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon) 01:00:23
Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon) 7 izlenme - 2 yıl önce Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim şarkısını 1saat yapıp paylaşıyım dedim :DHalil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)Halil Söyletmez - Takip Edeni Takip Ederim (Video Klip) (1 Saatlik versiyon)