Hoşgeldiniz!

Takip Mesafesi Videoları İzle

Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 5.839 izlenme - 2 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
takip mesafesi 01:31
takip mesafesi 2.880 izlenme - 6 yıl önce takip mesafesitrafik dersisürücü adayı eğitim video çetin büyükçınar anlatımı http//www.dengeehliyet.com
Doğru Takip Mesafesini Ayarlamak 00:48
Doğru Takip Mesafesini Ayarlamak 19 izlenme - 1 yıl önce Doğru Takip Mesafesini Ayarlamak Araçlarda araç takip mesafesi kuralı, ülkemizde en çok ihlal edilen kurallar listesinde en üst sıralardadır. Bundan dolayı meydana gelen kazaları birçoğunda, ani frenlerde, zincirleme kazalarda vb. durumlarda öndeki araca çarpmak veya arkanızdaki aracın size çarpması kaçınılmazdır. Bilhassa yol koşullarına göre değişkenlik arz eden bu takip mesafesi kuralı, sürücülerin sahip olduğu aşırı ileri ve inanılmaz seviyedeki refleksleri nedeniyle es geçilir. Bunun yanı sıra geleceği de görebilen bu sürücüler, önlerindeki araçların ne zaman hangi hızda fren yaptıklarını bilme ilmine sahip olduklarından, bu kurala uyma gereği duymazlar. Ancak bu ilimlere sahip olmayan ve gaipten mesaj alamayan sürücüler için bu kuralın özellikleri ve gereklilikleri hakkındaki püf noktalardan biraz söz edelim. Malum ülkemizde hızlı ve mübarek olmak hiçte kolay değil. Sizlerinde şimdilik olacakları önceden görme ve gölgenizden hızlı direksiyon çevirme kabiliyeti gelişene kadar, bu kurallara uymanızı önemle arz ediyoruz.