Hoşgeldiniz!

takke

Deniz Akkaya: İkizlere Takke Gerekiyor 01:51
Deniz Akkaya: İkizlere Takke Gerekiyor 3.986 izlenme - 5 ay önce Ekranlarınsabah kuşağında yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programının güzel sunucusu Deniz Akkaya, ünlü rock şarkıcısı Teoman hakkında ilginç bir yorumda bulundu.
Benimki Kaçıncı Posta - Ali Poyrazoğlu 01:26
Benimki Kaçıncı Posta - Ali Poyrazoğlu 6.119 izlenme - 1 yıl önce 1976 yapımı Çetin İnanç filmi olan Kayıkçının Küreği'nden bir kesit izleyeceğiz. Yeşilçam, oyuncakları kötü emelleri için kullanmaya devam ederken, Yeni Rakı şişesi eski logosuyla karaciğerlere selam çakmaktadır.
Sütyen Takarak Kadınların Hissetiklerini Anlamak 03:32
Sütyen Takarak Kadınların Hissetiklerini Anlamak 1.432 izlenme - 1 yıl önce afendim ismail türüt,ün şarkısın,da bahsettiği gibi guylar bana guysınlar bana şarkısından alınma Alexandra dan doğma Sebastiandan doğma oğlan çocuklarının hissettiklerini ingilicce izliyoruz turk olsa kesin ana avrat dümdüz gitmiştim dediğini duyar gibiyim buyrun efendim..
Sloganını Unutan Adam - Müslüman Uyuma 00:11
Sloganını Unutan Adam - Müslüman Uyuma 1.475 izlenme - 2 yıl önce Boşluğu iyi yakalayıp güzel bir zamanlamayla sloganını atmaya başlayan müminimizi, sloganını unutmasıyla birlikte sözlüye çıkmış öğrenci hareketleriyle uğurluyoruz. Müslüman uyumaaa... taraftara sahip çık. Omuz omuza beyler, omuz omuza...
Uçan Mümin - EhliSünnet Tv 05:42
Uçan Mümin - EhliSünnet Tv 1.270 izlenme - 2 yıl önce Koyu akpartili olan ehlisünnet tv ekibimiz bu sefer akparti adına yapılan iddialara kendi kanallarından ilginç bir skeç ile cevap vermeye çalışmış. İyi seyirler.
Takkem Düştü Alayımmı 01:16
Takkem Düştü Alayımmı 1.930 izlenme - 7 yıl önce 2009 Burdur GSİM Salda Gölü Mahalli Gençlik Kampından
Canlı Söylermiş Gibi Yapıp Playback Okumak - Tuğba Ekinci 02:51
Canlı Söylermiş Gibi Yapıp Playback Okumak - Tuğba Ekinci 624 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy'un programına konuk olan ve Yıldız Tilbe'nin "Delikanlım" şarksını canlı yayında söylerken detone olunca gündeme bomba gibi düşen Tuğba Ekinci şarkıyı tekrar söyledi. Ekinci, Gülben Ergen'in programında aynı şarkıyı bu kez remix versiyonuyla okudu. Şarkıyı canlı okuyormuş havası veren Tuğba Ekinci videonun sonuna doğru mikrofonu aşağıya indirmesine rağmen şarkı devam edince takke düştü kel göründü.
Seyyar Satıcı Selahattin - İkizlere Takke 02:42
Seyyar Satıcı Selahattin - İkizlere Takke 581 izlenme - 2 yıl önce Evet, belki pek nostaljik değil ama süzme yoğurt benzetmesi ve sitede ne zamandır hasreti çekilen memelere dair güzel betimlemelerin olduğu bir video. İzliyoruz efenim...
Takke Giymediğinde Namaz Kılmayan Genç 00:38
Takke Giymediğinde Namaz Kılmayan Genç 213 izlenme - 2 yıl önce Takke Giymediğinde Namaz Kılmayan Genç
Super Mario Parkour 03:53
Super Mario Parkour 171 izlenme - 1 yıl önce Mario ve yancısı Luigi'yi atlayıp zıplarken izliyoruz efenim. İzlerken siz de şapkalarınıza mukayet olun...
Tayyip Erdoğan'a Pakistan'da Takılan Takke 00:31
Tayyip Erdoğan'a Pakistan'da Takılan Takke 159 izlenme - 2 yıl önce Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın klasikleşmiş "olay varsa ben gaçayım" ziyaretlerinden biri olan Pakistan ziyaretinde kafasına takılan takke. Oraya yerleşmesi umuduyla, takkesi çok şık olmuş...
Hacı Sakallı Sporcudan Kendine Takkeli Sansür 00:31
Hacı Sakallı Sporcudan Kendine Takkeli Sansür 79 izlenme - 1 yıl önce Bir ödül töreninde dereceye giren hacı sakallı abimiz, bikinili kız geçerken takkesini indirerek kendince önlem alıyor.
Twin Dragons - Shirley Kwan - Jackie Chan 04:05
Twin Dragons - Shirley Kwan - Jackie Chan 97 izlenme - 1 yıl önce Twin Dragons (1992) Türkçe adıyla İkiz Ejderler filminden bir kesit. En çok sevdiğim filmler arasındadır. Jackie Chan ustaya Allah uzun ömürler versin.
İkizlere Takke Atakan Topcu 01:42
İkizlere Takke Atakan Topcu 140 izlenme - 4 yıl önce
Bikinili Kız İçin Takkeli Önlem 00:31
Bikinili Kız İçin Takkeli Önlem 117 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da düzenlenen bilek güreşi turnuvasında ilginç bir olay yaşandı... Ödül töreni esnasında Müslüman sporcu Zelimkhan Zankarhanov bikinili kızı görünce bakın bakmamak için ne yaptı...
Jessy İkizlere Takke 02:46
Jessy İkizlere Takke 135 izlenme - 5 yıl önce
Erkeklerde Kıyafetin Ölçüsü - İhsan Şenocak Hocaefendi 02:49
Erkeklerde Kıyafetin Ölçüsü - İhsan Şenocak Hocaefendi 21 izlenme - 8 ay önce Erkekler nasıl kıyafetler giyinmeli ? - İhsan Şenocak Hocaefendi Derneğimizin Facebook Adresi : http://www.facebook.com/suffedersincan
Takkeli Burak'ın Marifetleri 03:12
Takkeli Burak'ın Marifetleri 27 izlenme - 4 yıl önce
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 01:06
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 5 izlenme - 1 yıl önce Insanların takkeyle, sakalla, sivri şapkalarla, haçla dolaşıp, ateizmini kendine sakla demeleri ne kadar ironik. Artık biz ateistlerin de bu dünyada var olduğumuzu göstermemizin ve kendimizi ifade etmemizin zamanı gelmiştir.
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 01:06
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 1 izlenme - 10 ay önce Insanların takkeyle, sakalla, sivri şapkalarla, haçla dolaşıp, ateizmini kendine sakla demeleri ne kadar ironik. Artık biz ateistlerin de bu dünyada var olduğumuzu göstermemizin ve kendimizi ifade etmemizin zamanı gelmiştir.