Hoşgeldiniz!

taklaya gelmek

Takla Atarken Taklaya Gelen Genç 00:47
Takla Atarken Taklaya Gelen Genç 9.691 izlenme - 11 ay önce Arkadaşlarının gazına gelerek sokakta kaldırıma çıkıp ters takla atmak isteyen genç kötü çakılıyor.Bir daha denemez herhalde...
Crowd Surfing Tacizi - Katy Perry 00:32
Crowd Surfing Tacizi - Katy Perry 2.222 izlenme - 3 yıl önce Şarkıcıların genelde konser sonlarında yaptıkları 'Crowd Surfing', yani bir anda kalabalığın üzerine atlamaları herzaman istenilen sonuçları doğurmuyor tabi, tıpkı bu görüntülerde katy perrynin başına geldiği gibi.
Sollama Yaparken Taklaya Gelmek! 00:38
Sollama Yaparken Taklaya Gelmek! 319 izlenme - 5 yıl önce 02.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Sollama Yaparken Taklaya Gelmek!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taklaya Gelen Arap 00:16
Taklaya Gelen Arap 227 izlenme - 3 yıl önce Evin çatısından minibüsün üzerine atlayan arap hızını alamayıp kendini yerde buluyor, arabın güldüren kazasını izliyoruz.
Manitaya Rezil Olup Cool Davranmaya Devam Etmek 00:23
Manitaya Rezil Olup Cool Davranmaya Devam Etmek 223 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu paylaşırken aklıma bir anım geldi onu paylaşmak isterim sayın site sakinleri.Bundan 6-7 yıl evvel ocak ayı gibi şehre kar düştü ve akabinde kaldırımlar yer yer buz tuttu.Bot giymeyi hiç sevmeyen ben sırf kaymamak için o gün spor ayakkabılarımı çıkarıp botlarımı giyerek okulun yolunu tuttum günü kazasız belasız atlatıp eve sadece 25 metre kala sevdiğim kızı gördüm, görmemle beraber ayaklarım yerden kesildi ve göt üstü yere düştüm.Evet 25 metre daha dayanamadım, sonra hatırladığım kız ve arkadaşlarının bana kıkır kıkır güldüğü ve içimden hem onlara hem kendime sövdüğüm, ne yazık ki videodaki eleman kadar relax olamadım.Buda iğrenç bi anımdır, varsa sizinde bu video ya benzer anılarınız paylaşında okuyak :)
Geri Geri Bisiklet Kullanırken Taklaya Gelmek 00:28
Geri Geri Bisiklet Kullanırken Taklaya Gelmek 174 izlenme - 5 yıl önce Allahın sopası yok..:)