Hoşgeldiniz!

Taklidi Videoları İzle

Şükran Ovalı - Ördek Taklidi 00:13
Şükran Ovalı - Ördek Taklidi 18.722 izlenme - 2 hafta önce Beşiktaşlıların yengesi Şükran Ovalı'dan insanı ya sinir eden ya da gülümseten bir video. Arası yok. Yenge de erik gibi kütür kütür
Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 00:34
Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 341.654 izlenme - 3 yıl önce Bu kadar rus hatunu ard arda bu halde görmek bir Türk erkeğinde deprem etkisi yaratabilir.
Korcan Cinemre'den Nusret Taklidi 00:51
Korcan Cinemre'den Nusret Taklidi 4.599 izlenme - 2 hafta önce Televizyon programlarını trollemesi ile ünlenen Korcan Cinemre sosyal medyanın fenomen ismi Nusret Gökçe'nin taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret'in Kız Versiyonu 00:42
Nusret'in Kız Versiyonu 33.445 izlenme - 5 ay önce Ete karşı duyduğu farklı hisler ve sergilediği hareketlerle fenomen olan Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden kızı izliyoruz.
Köpekten oscarlık ölüm taklidi 00:06
Köpekten oscarlık ölüm taklidi 219.977 izlenme - 4 yıl önce Köpekten oscarlık ölüm taklidi
Canlı Yayında Çağatay Akman Taklidi Yapan Adam 03:59
Canlı Yayında Çağatay Akman Taklidi Yapan Adam 12.759 izlenme - 3 ay önce Canlı yayında röportaj yapılmaya çalışılan adam aniden Çağatay Akman taklidi yapmak isterse,röportaj yapan muhabiri bile korkuttu taklidi izliyoruz
Vurulduğunu Sanıp Ölü Taklidi Yapan Hayvanlar 02:36
Vurulduğunu Sanıp Ölü Taklidi Yapan Hayvanlar 146.497 izlenme - 3 yıl önce Ellerini silah yapıp hayali şekilde hayvanlara doğrultan sahipleri, BANG dediği an; hayvanları da ölüyormuş gibi davranmaya başlıyor. Vurulduğunu sanıp ölü taklidi yapan hayvanlar bi harika!
Ali Usta 00:37
Ali Usta 4.830 izlenme - 2 ay önce video
Lazar Angelov'dan Nusret Taklidi 00:58
Lazar Angelov'dan Nusret Taklidi 7.488 izlenme - 3 ay önce Dünyaca ünlü fitness sporcusu Lazar Angelov protein tozu ile Nusret'in taklidini yaptı Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Ölü Taklidi Yaparak Köpekten Kurtulan Kedi 00:46
Ölü Taklidi Yaparak Köpekten Kurtulan Kedi 79.603 izlenme - 4 yıl önce Omg - He's Dead! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 13.249 izlenme - 5 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Seda Sayan Taklidi 00:06
Seda Sayan Taklidi 72.781 izlenme - 4 yıl önce Caner Çalışır
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 00:34
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 64.323 izlenme - 2 yıl önce Ölü taklidi yapan geyik! Sırtlan ters köşe oldu Ölü taklidi yapan geyik, ölümden döndü. Sırtlanın dişleri arasındayken, hareketsizce yerde yatarak ölü taklidi yapan geyik, sırtlanın bir anlık boşluğundan faydalanarak kaçmayı başardı.
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 00:05
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 5.254 izlenme - 3 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Taladro - Mutluluğun Taklidi ( Video Klip 2013 ) 03:56
Taladro - Mutluluğun Taklidi ( Video Klip 2013 ) 30.717 izlenme - 2 yıl önce Abone Ol: http://goo.gl/ENuc3o Taladro'nun "Karanlıkta Yaşayan Adam" albümünden "Mutluluğun Taklidi" adlı şarkısına çektiği klip sizlerle. Klip "Gececiler Productıon" tarafından çekilmiş olup, kurgu ve yönetmenliğini "Ahmet Aydın" yapmıştır. Alt yapı: Junk Skull ve tüm prod. işlemleri Taladro'ya aittir. Keyifli izlemeler.
Tayyip Erdoğan Taklidi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konuşması 03:53
Tayyip Erdoğan Taklidi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konuşması 25.001 izlenme - 1 yıl önce Son birkaç aydır Tayyip Erdoğan taklidiyle kendine hayran bırakan isim bu sefer 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir şeyler söyledi.
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 00:59
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 2.651 izlenme - 2 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor.Şimdi de Kelime Oyunu yarışmasının sevilen sunucusu Ali İhsan Varol yarışmacıya sorduğu bir sorunun cevabı ile ilgili olarak Nusret'in tuzlama hareketini yapmış.
Ölü Taklidi Yapan Yılan 00:56
Ölü Taklidi Yapan Yılan 722 izlenme - 3 hafta önce Bir genç eline aldığı yılanın ölü numarası yaptığını cep telefonuyla kayıt altına aldı. Görüntülerde yılanın kıpırdamadan yerde kaldığı görülüyor.
çeto - muro remix anne taklidi remİx 01:28
çeto - muro remix anne taklidi remİx 97.609 izlenme - 9 yıl önce çeto - muro anne taklİdİne remİx yapilirsa
Reddedilence Recep İvedik Taklidi Yapan Damat Adayı 00:29
Reddedilence Recep İvedik Taklidi Yapan Damat Adayı 699 izlenme - 2 hafta önce zdivaç programında gelin adaylarından Gamze'ye talip olarak gelen damat adayı Erdem, paravanın açılmasıyla birlikte aldığı cevap sonrası yaptığı taklitle herkesi şaşırttı. Gamze'den olumsuz yanıt alan Erdem, Şahan Gökbakar'ın hayat verdiği 'Recep İvedik' karakterinin taklidi yaptı. O anlar stüdyoda ilginç anlar yaşanmasına neden oldu.
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 01:19
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 9.188 izlenme - 7 ay önce Banklarda oturan erkeklerin yanına oturan ve orgazm taklidi yapıp sonunda hapşırığa bağlayan kadın.
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 9.284 izlenme - 8 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
Komik Bebek 00:31
Komik Bebek 47.334 izlenme - 5 yıl önce
Şafak sezer - Şener Şen taklidi :)) 00:18
Şafak sezer - Şener Şen taklidi :)) 56.930 izlenme - 8 yıl önce şener şenın taklitini gercekten başarılı yaptı
Ambulans Çocuk 02:55
Ambulans Çocuk 18.292 izlenme - 1 yıl önce Ordu’da ambulans sireni sesi çıkaran çocuk görenleri hayrete düşürüyor. Dünyada sadece Suudi Arabistan’da bir çocuk ve Japonya’da bir kadının başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği ambulans sesini Ordu’da bir çocuk görenleri hayrete düşürecek şekilde çıkarıyor. Çevre sakinlerinin ‘Ambulans çocuk’ diye çağırdığı adı öğrenilemeyen çocuğun çıkardığı sesi birçok kişi gerçekten ambulans sesi zannediyor. Ambulans sesi çıkaran çocuğun görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
Makine taklidi 00:05
Makine taklidi 23.234 izlenme - 4 yıl önce Makine taklidi
Bebek Taklidi Yapan Köpek 02:18
Bebek Taklidi Yapan Köpek 42.310 izlenme - 5 yıl önce
Deli Taklidi Yapmak - Sosyal Deney 03:29
Deli Taklidi Yapmak - Sosyal Deney 2.236 izlenme - 3 ay önce Yeni kurulan ve büyümekte olan ''Adam Gibi Adamlar'' kanalının hazırladığı deli taklidi yapma deneyini izliyoruz. İçerik bok gibi ama belki Whyshy'ın kıymetini anlamak için izlenebilir.
yalan dünya orçun kadın taklidi 02:57
yalan dünya orçun kadın taklidi 42.352 izlenme - 5 yıl önce yalan dünya orçun kadın taklidi
Marco Borriello’dan Nusret Taklidi 00:58
Marco Borriello’dan Nusret Taklidi 2.599 izlenme - 4 ay önce İtalyan futbolcu Marco Borriello da, dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe'nin tuzlama hareketinin taklidini yaptı. Görüntü sosyal medyada çokça paylaşıldı. Kendine has bir tarzla et keserken, tuzlarken ve pişirirkenki anlarını sosyal medyadan paylaşarak tüm dünyada fenomen hale gelen Nusr-et Steak House’un sahibi Nusret Gökçe, İtalya’da da çok konuşuluyor. “SEKSİ TÜRK KASAP” İtalyan basınında çıkan ‘sosyal medyanın yıldızı, seksi Türk kasap’ başlıklı haberlerin ardından, İtalya milli takımı oyuncusu ve Serie A takımlarından Cagliari’nin santraforu Marco Borriello da Nusret’e kayıtsız kalamadı. NUSRET TAKLİDİ Instagram hesabından bir video paylaşan 35 yaşındaki oyuncu, domates ve mozzarella peynirini kesip, zeytinyağı, tuz ve fesleğeni Nusret metoduyla üzerine ekleyerek bir ‘caprese salatası’ hazırladı. Nusret gibi tüm bunları yaparken güneş gözlüğü de takan Borriello, ‘Nusret meydan okuması resmen başladı’ ifadesiyle iletiyi paylaştı. Papu Gomez (Atalanta’lı futbolcu), Paolo Cannavaro (Sassuolo’lu futbolcu) ve İtalyan sosyal medya fenomeni Gianluca Vacchi’ye meydan okuduğunu belirten Borriello, ‘Onları benden daha iyisini yapmaya davet ediyorum’ diye ekledi. Borriello’nun bu paylaşımı, 400 binden fazla kez görüntülenirken, 2 bin civarı da yorum aldı.