Hoşgeldiniz!

taklit videoları

Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 00:31
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 6.793 izlenme - 2 ay önce Hayatı iniş çıkışlarla dolu dizilerin başarılı erkek oyuncusu Arda Kural bir zamanlar Hülya Avşar Show'a katılıp Ferdi Tayfur'un taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 00:31
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 10.888 izlenme - 3 ay önce Şarkıcı Britney Spears'ın 1998 yılında yayınlandığında tüm dünyayı kasıp kavuran şarkısı (Hit Me Baby) One More Time, bu kez Kate Upton tarafından yorumlandı!
Gülhan'ın Galaksi Rehberi'yle Türkiye'de Turist Olmak - Hayrettin 04:08
Gülhan'ın Galaksi Rehberi'yle Türkiye'de Turist Olmak - Hayrettin 15.758 izlenme - 2 yıl önce Gülhan Şen ve Hayrettin bir araya geldi. İstanbul'da Turist gibi davranıp yol sordu. 13.08.2015 günü Hayrettin kanalına yüklediğim 'Gülhan'ın Galaksi Rehberi'yle Türkiye'de Turist Olmak - Hayrettin' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hayrettin kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavuz Seçkin'den Nihat Hatipoğlu Taklidi 03:23
Yavuz Seçkin'den Nihat Hatipoğlu Taklidi 478 izlenme - 1 ay önce Komedyen Yavuz Seçkin, Ramazan ayının değişilmez islam alimi Nihat Hatipoğlu'nun taklidi ile karşımızda. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 01:37
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 309 izlenme - 4 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevgililer Birbirlerini Taklit Ederse 03:03
Sevgililer Birbirlerini Taklit Ederse 171 izlenme - 3 ay önce Çiftlerin birbirlerini taklit etmelerini istedik ve komik görüntüler ortaya çıktı. Birbirlerinin dans etmelerini, sevinmelerini, kızmalarını ve hep yaptıkları hareketlerini taklit eden çiftler sizleri çok güldürecek...
Binali Yıldırım Taklidi Yapan Genç 02:36
Binali Yıldırım Taklidi Yapan Genç 146 izlenme - 3 ay önce Şimdiye kadar bir çok siyasetçinin taklidi bir çok kez yapılmıştı. Başbakan Binali Yıldırım'ın taklidi ile karşılaşmamıştık ancak bu genç bu taklidi başarılı bir şekilde yapıyor.
İnsan Seslerini Korkutucu Bir Şekilde Taklit Edebilen Kuzgun 00:53
İnsan Seslerini Korkutucu Bir Şekilde Taklit Edebilen Kuzgun 46 izlenme - 2 ay önce İnsan sesini başarılı bir şekilde taklit ederken, ufaktan da bir tırsma hissi uyandırmıyor değil..Bakalım sizi de etkileyecek mi?
Dilara - Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi 01:01
Dilara - Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi 1.146 izlenme - 4 yıl önce Dilara;Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Taklidini Yapan Fenomen Demokrasi Nöbetinde 02:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Taklidini Yapan Fenomen Demokrasi Nöbetinde 4 izlenme - 4 gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birebir sesini taklit edip fenomen olan Gökhan Aslan, demokrasi nöbetinde Erdoğan’ın sesiyle mesajlar verdi. 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları ikinci gününde de devam ediyor. Konak Meydanı’nda toplanan binlerce İzmirli demokrasi zaferini coşkuyla ve hüzünle kutlanırken, nöbette Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini taklit ederek fenomen olan Gökhan Aslan da yer aldı. Erdoğan’ın sesiyle seslendi Tek yumruk tek yürek olunduğunu belirten Aslan, “Bugün hamd olsun yine buradayız. Bu can bu bedende olduğu sürece bi her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Çünkü bu siyasi bir mesele değil bu memleket meselesi olarak görüyoruz. Bugün İzmir bir başka güzel. ‘Güzel İzmir’ derler buraya, bugün bir başka güzel. Çünkü herkes burada. Sen, ben yok biz varız. Biz hep birlikte Türkiye’yiz” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın da sesiyle mesaj veren Aslan, şunları söyledi: “İzmir bugün bir başka güzel, Maşallah subhanallah İzmir. Bunu gör Reuters, bunu da gör CNN. Türkiye’yi yıkmaya gücünüz yetmez, Türkiye’nin yıkıldığı günü görmeye ömrünüz yetmez. Ey FETÖ, ey Pensivanya’daki şarlatan. Ne umdun ne buldun. Bak, güzelliğe bak, bu sadece İzmir ha. 81 vilayetin tümü, 80 milyon Türkiye tam destek hep destek. Allah yar ve yardımcımız olsun.”
Stres Çarkını Ünlüler Denerse (Taklit İçerir) 06:24
Stres Çarkını Ünlüler Denerse (Taklit İçerir) 26 izlenme - 2 ay önce Yotuber Taklitman son dönemde fenomen olan neredeyse bütün gençlerim elinde olan stres çarkını taklitleri ile ünlülere denettirmiş.
Uğur Erdoğan'dan Tarkan Taklidi (2011) 01:38
Uğur Erdoğan'dan Tarkan Taklidi (2011) 14 izlenme - 1 ay önce 2011 yılında Denizlispor kampında çekilmiş görüntülerde, Denizlispor oyuncularından Uğur müthiş bir Tarkan taklidine imza atmış.
Pitbull İnternational Love Ft. Chris Brown Şarkısının Taklidi 04:07
Pitbull İnternational Love Ft. Chris Brown Şarkısının Taklidi 229 izlenme - 4 yıl önce Pitbull With Love, International Love Clip, A Good Time :) (pitbull Sevgilerle , İnternational Love Klibi ,iyi Seyirler :) ..
Mustafa Topaloğlu'ndan Bob Marley Taklidi (1989) 01:06
Mustafa Topaloğlu'ndan Bob Marley Taklidi (1989) 8 izlenme - 1 ay önce Mustafa Topaloğlu TRT arşivlerinden çıkarılan bu görüntülerde 1989 yılında "Could You Be Loved" adlı Bob Marley şarkısını seslendiriyor. O zaman da çılgın, şimdi de. Değişen bir şey yok efendim. Keyifli dinlemeler, iyi seyirler..
süper taklit 02:57
süper taklit 288 izlenme - 6 yıl önce mükemmel bir yetenek
Turgut Özal'ın Kendi Taklidine Gülmesi 01:26
Turgut Özal'ın Kendi Taklidine Gülmesi 14 izlenme - 3 ay önce 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal katıldığı televizyon programında kendisinin taklidini yapan oyuncuyu gülerek böyle izlemişti.
Ünlü Taklitçi 02:21
Ünlü Taklitçi 125 izlenme - 4 yıl önce Ünlü Taklitçi
Çorabımı Dik Feridemm 01:16
Çorabımı Dik Feridemm 92 izlenme - 3 yıl önce Delik Çoraplı Ferideye Hasta Olan Agır Abi