Hoşgeldiniz!

taklit videoları

Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 00:43
Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 40.980 izlenme - 2 ay önce Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaptığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaparken çekilen videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Taklit konusunda son derece başarılı bir performans sergileyen Vuslateri, paylaşımına uzunca bir de not ekledi. Vuslateri, 'İyi ki varsın ablam' dediği Seda Sayan için övgüde bulunmayı da ihmal etmedi.
Çatlak Şanzel Taklidi Yapan Yurdum Kızları 01:37
Çatlak Şanzel Taklidi Yapan Yurdum Kızları 7.065 izlenme - 2 ay önce Gece aleminin Çatlak Şanzel'i bir televizyon kanalında yaptığı program ile ününe ün kattı. Sosyal medyada ise taklitleri arda arda geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 12:42
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 12.741 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada yaptığı taklitler ile bir çok kez trolleme videolarına imza atan taklitman bu defa Aziz Yıldırım taklidi ile Fenerium mağazasını trollemiş.
Sefa Doğanay'dan Yıldız Tilbe Taklidi 01:00
Sefa Doğanay'dan Yıldız Tilbe Taklidi 336 izlenme - 3 gün önce Sefa Doğanay Takipçilerine sürpriz yaparak makyajla yıldız tilbe oldu.Sosyal medyada büyük ses getirdi.
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 00:31
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 12.395 izlenme - 11 ay önce Şarkıcı Britney Spears'ın 1998 yılında yayınlandığında tüm dünyayı kasıp kavuran şarkısı (Hit Me Baby) One More Time, bu kez Kate Upton tarafından yorumlandı!
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 00:31
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 7.375 izlenme - 10 ay önce Hayatı iniş çıkışlarla dolu dizilerin başarılı erkek oyuncusu Arda Kural bir zamanlar Hülya Avşar Show'a katılıp Ferdi Tayfur'un taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hakan Peker'den John Travolta Taklidi 01:36
Hakan Peker'den John Travolta Taklidi 917 izlenme - 2 ay önce Erkan Yolaç'ın sunuculuğunu yaptığı programın 22. bölümünde; sevilen sanatçıların seslendirdiği şarkılara yer verilmektedir. Programda ayrıca Erol Büyükburç, Hakan Peker ve Yaman Tüzcet’in taklitleri, komedyen Morris’in gösterisi ve Yasemin Yalçın’ın parodisi yer almaktadır.
Erdoğan Galatasaray'ın Elenmesine İsyan Etti (Taklit İçerir) 00:52
Erdoğan Galatasaray'ın Elenmesine İsyan Etti (Taklit İçerir) 4.701 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada başarılı Recep Tayyip Erdoğan taklitleri ile tanınan Gökhan Aslan Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettiği Östersunds maçının ardından değerlendirmelerde bulunmuş.
Yudum'dan Zara Taklidi 01:28
Yudum'dan Zara Taklidi 2.037 izlenme - 6 ay önce Türkücü Yudum'un güzel sesini ve bağlama çalma becerisini biliyorduk. Ancak başarılı türkücü Zara'nın taklidini yaparak taklitte ki başarısını da göstermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 00:34
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 591 izlenme - 1 ay önce Katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birçok ünlünün taklidini yaparak birinci olan Sefa Doğanay bu kez Canan Karatay için bir video çekti. Doğanay'ın, "Çaya şeker yerine tereyağı koyun" sözleriyle yayınladığı video sosyal medyayı kırdı geçirdi.
Seyyal Taner'den Tina Turner Taklidi 00:43
Seyyal Taner'den Tina Turner Taklidi 987 izlenme - 4 ay önce Nostaljik güzel bir video karşımızda, bir zamanları kasıp kavuran pop şarkıcısı Seyyal Taner yine o zamanların yabancı ünlü şarkıcısı Tina Turner'ın taklidini yapmış.
Binnur Kaya'dan Hülya Avşar Taklidi (Hülya Avşar Show) 02:57
Binnur Kaya'dan Hülya Avşar Taklidi (Hülya Avşar Show) 2.026 izlenme - 7 ay önce Hülya Avşar Show'a sık sık konuk olarak gelen Binnur Kaya'dan müthiş bir skeç sizlerle buluşuyor. Hülya Avşar Show, sunuculuğunu Hülya Avşar'ın yaptığı, uzun yıllar Birkan Uz ve Uğur Aksay yönetmenliğinde ekranlarda yer alan talk show programı.
Sezen Aksu'dan Nükhet Duru Taklidi (Nostalji) 01:39
Sezen Aksu'dan Nükhet Duru Taklidi (Nostalji) 1.414 izlenme - 6 ay önce Sevilen pop sanatçısı Sezen Aksu nostalji tadındaki bir konserinde Nükhet Duru'nun taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İrem Derici'den Şener Şen Taklidi 00:20
İrem Derici'den Şener Şen Taklidi 1.281 izlenme - 7 ay önce Züğürt Ağa filminde Şener Şen'in arabasıyla domates satarken domates diye bağırdığı sahneyi birde İrem Derici'den izleyelim.
Şafak Sezer'den Hakan Ural Taklidi (Gel Konuşalım 10. Bölüm 10 Kasım Cuma) 00:24
Şafak Sezer'den Hakan Ural Taklidi (Gel Konuşalım 10. Bölüm 10 Kasım Cuma) 310 izlenme - 4 ay önce Gel Konuşalım'a konuk olan Şafak Sezer, Hakan Ural taklidiyle kırdı geçirdi. Şafak Sezer taklit yeteneğinde ki başarısını göstermiş.
Levent Kırca'nın Mehmet Ali Birand Taklidi (Olacak O Kadar) 09:44
Levent Kırca'nın Mehmet Ali Birand Taklidi (Olacak O Kadar) 384 izlenme - 4 ay önce 2015 yılında yaşama veda eden usta komedyen Levent Kırca, Olacak O Kadar programında yaptığı taklitlerle ünlüydü. Kırca, 2001 yılında 32. Gün'de Mehmet Ali Birand taklidi yaparak, Usame Bin Ladin ile röportaj gerçekleştirmiş, İsmail Dümbüllü'yü stüdyosunda konuk etmişti.
Gomis Gol Atınca Çıldırıp Taklidini Yapan Dayı 00:08
Gomis Gol Atınca Çıldırıp Taklidini Yapan Dayı 386 izlenme - 7 ay önce Gomis gol atınca dayanamıyor ve adeta çılgına dönen dayı televizyona doğru aslan yürüyüşü yaparak onurlandırıyor. Arkadan ise naif biçimde amcamızın hanımı "ne yapıyorsun bey koskoca adamsın" tarzı homurduyor ve ortaya böyle bir video çıkıyor efenim.
Yavuz Seçkin'den Nihat Hatipoğlu Taklidi 03:23
Yavuz Seçkin'den Nihat Hatipoğlu Taklidi 516 izlenme - 9 ay önce Komedyen Yavuz Seçkin, Ramazan ayının değişilmez islam alimi Nihat Hatipoğlu'nun taklidi ile karşımızda. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavuz Seçkin'den Çelik Taklidi 00:15
Yavuz Seçkin'den Çelik Taklidi 214 izlenme - 5 ay önce Taklitleri ile ünlü Yavuz Seçkin bu sefer yılların pop şarkıcısı Çelik'i taklit etmiş. Bütün taklitlerinde olduğu gibi bu taklitte de oldukça başarılı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Köksal Babadan Kemal Sunal Taklidi 02:28
Köksal Babadan Kemal Sunal Taklidi 277 izlenme - 5 ay önce Karadeniz'in fenomen adamı Köksal Baba , Yeşilçam'ın yıldızı Kemal Sunal'ın taklidini yapmış. Köksal Baba'yı alkışlıyoruz.
Alişan'dan Tarkan ve Nihat Doğan Taklidi 01:49
Alişan'dan Tarkan ve Nihat Doğan Taklidi 52 izlenme - 1 ay önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılan Alişan'ın Tarkan ve Nihat Doğan taklidi kırdı geçirdi. Megastar Tarkan'ın sosyal medyadan video ile duyurduğu çocuğu olacağı haberi magazin dünyasını bir numaralı gündemi oldu.
Spor Salonundaki Kızları Taklit Eden Adam 00:46
Spor Salonundaki Kızları Taklit Eden Adam 60 izlenme - 2 ay önce Genel olarak spor salonundan video atan poposu güzel hatunları tiye alan adamın komik hallerini izliyoruz.
Danla Bilic Azer Bülbül Taklidi Yapıyor 00:09
Danla Bilic Azer Bülbül Taklidi Yapıyor 201 izlenme - 6 ay önce Son zamanların popüler youtuberlarından biri olan Danla Bilic paylaştığı makyaj videoları ile fenomen oldu. Şimdi de Azer Bülbül taklidi ile karşımızda. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 01:37
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 452 izlenme - 11 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Damat Adayı Gürkan'ın Hakan Altun Taklidi İle Latif Doğan'ı Trollemesi 01:10
Damat Adayı Gürkan'ın Hakan Altun Taklidi İle Latif Doğan'ı Trollemesi 151 izlenme - 4 ay önce Seda Sayan'ın Evleneceksen Gel programından tanıdığımız Gürkan, telefonda Hakan Altun taklidi yapıp Nihat Doğan'ı trollemiş.
Sefa Doğanay'dan Zeki Müren Taklidi 00:13
Sefa Doğanay'dan Zeki Müren Taklidi 169 izlenme - 6 ay önce 2011 senesinde katılmış olduğu Yetenek Sizsiniz yarışması ile üne kavuşan Sefa Doğanay mükemmel bir Zeki Müren Taklidi Yapmış.
Danla Bilic'den Sigara Saklarken Babasına Yakalanan Kız Taklidi 02:00
Danla Bilic'den Sigara Saklarken Babasına Yakalanan Kız Taklidi 146 izlenme - 8 ay önce Son dönemlerde sosyal medyanın her alanında konuşulan ve bir anda patlama yapan ünlü fenomen Danla Bilic harika bir taklide imza atmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret Taklidini Çığırından Çıkaran Berber 00:56
Nusret Taklidini Çığırından Çıkaran Berber 142 izlenme - 8 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Sevgililer Birbirlerini Taklit Ederse 03:03
Sevgililer Birbirlerini Taklit Ederse 211 izlenme - 11 ay önce Çiftlerin birbirlerini taklit etmelerini istedik ve komik görüntüler ortaya çıktı. Birbirlerinin dans etmelerini, sevinmelerini, kızmalarını ve hep yaptıkları hareketlerini taklit eden çiftler sizleri çok güldürecek...
Dilara - Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi 01:01
Dilara - Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi 1.148 izlenme - 5 yıl önce Dilara;Hürrem Sultan,İzabella,Caroline Taklidi