Hoşgeldiniz!

takmak

Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 01:52
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 22.304 izlenme - 4 yıl önce Koltuğu uzanmış ve bir göğsünü açan kız, kız arkadaşının elinde bulunduğu piercing'i meme ucuna taktırıyor.
 BMW'ye Neonlu Jant Takmak 00:34
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 32.320 izlenme - 4 yıl önce BMW'ye Neonlu Jant Takmak
Onur Eren - Ben Aklımı Gözlerine Takmışım (2014) 02:40
Onur Eren - Ben Aklımı Gözlerine Takmışım (2014) 10.644 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Çocukların bir masala kandığı gibi Ben de senin sözlerine kanmışım Güneşin yeryüzünü yaktığı gibi Ben de senin gözlerinde yanmışım Gel bulut ol, yağ da biraz ıslandır Al başımı dizlerine yaslandır Delirmişim sev de beni uslandır Ben aklımı gözlerine takmışım Geceme ay, gündüzüme biraz güneş sal Gururunla yaşam olur sen hep böyle kal Sermayem sevgimdir canım, onu da sen al Ben de seni şu yüreğime salmışım Ben aklımı gözlerine takmışım...
karides iğneye takmak 02:57
karides iğneye takmak 8.013 izlenme - 6 yıl önce http://gezenolta.blogspot.com/ karides iğneye takmak
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 00:28
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 5.292 izlenme - 3 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 01:23
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 4.206 izlenme - 4 yıl önce Bu seksi kadın kalçaya, popoya kamera yerleştiriliyor, da göğüslere neden yerleştirilmesin? Diye düşünmüş olacak ki, hemen küçük parmak kamera alıp yerleştirmiş göğüslerin arasına. Kaç kişinin göğüslerine bakacağını merak eden kadın atmış kendisini sokaklara.
Başkentli Erhan Durak - Taktık Vitesi Bire (Official Video) 04:02
Başkentli Erhan Durak - Taktık Vitesi Bire (Official Video) 3.278 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Dinler oyun havası Akıyor gecelere Taksicim Rakıları İçiyor Bir Nefeste (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane ———————— Ulus Hasköy Yolunda Çevirme Var Solunda Oltu Tesbih Elinde Gümüş Saat Kolunda (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane ———————– Gezeriz İnce İnce Keyfimiz Tam Yerinde Ankarada Her Gece Geziyoruz Alemde (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aleme Gardasım Rakıları Götürür Bir Nefeste ( Taksicim Rakıları Götürür Bir Nefeste)
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 01:25
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 2.661 izlenme - 3 yıl önce Kışın karlı ve buzlu havalarda arabanın patinaj yapması, kayması hepimizin problemi. Hatta tatsız kazaların da sebebi. Zincir takmamız gerekir ki oda oldukça zahmetli bir iş. İşte bu konuda üretilmiş pratik, kolay ve güzel bir çalışma. www.sonbultenler.com
Pompalı Tüfeğe Susturucu Takılırsa 00:13
Pompalı Tüfeğe Susturucu Takılırsa 1.641 izlenme - 4 yıl önce SilencerCO adlı firmanın pompalı tüfekler için ürettiği susturucu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 53:45
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 2.144 izlenme - 3 yıl önce Sitemize küçük bir kısmı eklenen programın tamamı. Fazla yorum yazmaya gerek yok. Hep bearber tüm programı izleyelim. Kısa kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100969/ben-salak-miyim-levent-kirca-fatih-altayli-kavgasi
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 00:55
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 2.039 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın kuzeyindeki Navarra bölgesinde bulunan Pamplona kentinde 8 gün süren ve boğalarla yapılan koşusuyla ünlü San Fermin festivali nin herzamanki gibi geçen klasik bir gününde 2 boğanın 1 boğayı sıkıştırıp duvara vurması sonucu canı yanan boğanın hıncını gerçek suçlulardan çıkarmasnı izliyoruz.
Japonlar Bu Tuvalet Şakasına Takmış! 01:46
Japonlar Bu Tuvalet Şakasına Takmış! 4.767 izlenme - 9 yıl önce japonlar bu tuvalet şakasına takmış!
Takma Popoyla Sokakta Dolaşmak 02:28
Takma Popoyla Sokakta Dolaşmak 1.863 izlenme - 3 yıl önce Takma popoyu taktığı gibi yollara düşen şakacı ablamız insanların tepkilerini de görüntületmiş. Şimdi hemen, derhal, an itibariyle biz de olsa yorumlarına geçebiliriz...
Gözü Kapalı Silahı Söküp Takan Jandarma Astsubay 00:31
Gözü Kapalı Silahı Söküp Takan Jandarma Astsubay 429 izlenme - 1 yıl önce Türk askerinin gücü ve cesaretine en büyük ispatlarından biri olacaktır bu video. Gözü kapalı silahını söküp takan Astsubay'ı tebrik ediyoruz.
İnsana Kanat Takmak - Ornithopter Test Uçuşu 00:42
İnsana Kanat Takmak - Ornithopter Test Uçuşu 658 izlenme - 3 yıl önce Efem insanoğlu her daim kuşlar gibi uçmanın sırrına ulaşmanın peşinde olmuştur, işte o testlerden biri. sonunda bir kaç salise havada kalmayı başarıyor. Tarih 1900-1910'lar olarak tahmin ediyorum, bilakis 1920'lerde daha geniş hafif modern uçamayan kanatlar takılmaya başlandı.
Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış 00:41
Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış 899 izlenme - 4 yıl önce Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/islamivideolar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arabaya Tren Kornası Takmak 09:36
Arabaya Tren Kornası Takmak 443 izlenme - 3 yıl önce Orospu çocukluğunun sınırlarını zorlamak isteyen bir orospu çocuğu "acaba daha ne kadar orospu çocuğu olabilirim?" diye düşünmüş ve aklına arabasına tren kornası takmak gelmiş. İzliyoruz efendim.
Kornerden Gol Atmak - Diego Forlan 00:26
Kornerden Gol Atmak - Diego Forlan 535 izlenme - 3 yıl önce Brezilya 1. Ligi Serie A'nın 7. hafta mücadelesinde Internacional, Fluminense'yi 3-2 yenerken maçta Forlan'ın kornerden attığı gol taraftarı çıldırtmış.
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 00:20
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 425 izlenme - 4 yıl önce Nepal'li bu öküz görenleri hayrete düşünüyor! benzeri bir giriş yapmayacağım tabii ki. Elalemin öküzü bizim insanımızın çoğundan akıllı gibisinden bi gönderme de yapmayacağım. Öküz işte amk, kendi arabasını kendi takıyo. Tatava yapmamış, takmış geçmiş!
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 00:14
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 482 izlenme - 4 yıl önce 20 Ekim 2012, Bursaspor - Fenerbahçe Süper Lig mücadelesi. Skor 1-1. Maçın son anları. Fenerbahçe galibiyet için bastırıyor. Heyecan üst seviyede. Selçuk Şahin de kendisini bu heyecana kaptırmış olacak ki ayakta durmakta güçlük çekiyor.
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 475 izlenme - 4 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 00:34
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 462 izlenme - 4 yıl önce Modifiye tutkusu sınır tanımıyor gibi klişe bir giriş yapacaktım bu videoaya ama vazgeçtim. kısacası, para çok iş yok olunca böyle şeyler elbette kaçınılmazdır. malum dünyanın en pahalı yakıtını kullanan bir ülkede olunca böyle bir videoyada anca böyle yorum yazılıyor.
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 01:43
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 486 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kar-zinciri-takarken-nelere-dikkat-etmeliyiz/ Kış aylarında buzlanma ve kar sebebiyle olası kazaları önlemek için yapmanız gerekenleri As Otomotiv’den Fuat Yılmaz açıkladı. Zincir nasıl takılır; zincir takarken dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Tüm cevaplar videomuzda.
Kış Lastiğindeki Desenler Ne Anlama Gelir? 00:47
Kış Lastiğindeki Desenler Ne Anlama Gelir? 469 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kis-lastigindeki-desenler-ne-anlama-gelir/ Kış lastikleri ile yaz lastikleri arasındaki farklar nelerdir? “Yaz lastiğim yeni, değiştirmesem olur mu?” Kış lastiğinin desenleri neye göre belirlenir? Kafanızdaki tüm soruları As Otomotiv’den Fuat Yılmaz’a sorduk. Cevaplar için buyurun videomuza.
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 05:23
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 172 izlenme - 3 yıl önce Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ?
Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Eden Tüpçü 00:32
Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Eden Tüpçü 253 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ’ın Çorlu ilçesindeki Esentepe Mahallesi Emlak Konutları Mimoza 2 apartmanının 11. katında meydana gelen olayda, tüpçünün değiştirdiği tüpteki gaz kaçağını çakmakla kontrol etmesinin sonucunda 2 kişi yaralandı.
Yavuz Sultan Selim Han Küpe Takar Mıydı? 02:20
Yavuz Sultan Selim Han Küpe Takar Mıydı? 272 izlenme - 4 yıl önce Kanalımızdaki diğer videoları izlemeyi ve ABONE OL'mayı unutmayın. İzlesene: www.izlesene.com/BilgicAdam Bu video "Bilgiç Adam" tarafından hazırlanmıştır.
Sewgilisine Çip Takmış Adam Ah Ah 04:28
Sewgilisine Çip Takmış Adam Ah Ah 439 izlenme - 11 yıl önce biz demi denesek çip takmayı
Camide Domino Etkili Çelme 00:10
Camide Domino Etkili Çelme 292 izlenme - 4 yıl önce Çocukken şakalaşılır, uzun eşek falan oynanır da bu ne olum yaa gitti bütün cemaatin namaz yandı. Peki şimdi bu olayda bu yanan namazların günahı çelmeyi takanın mı olur yoksa yiyenin mi?
Yalçın Çakır - Bileziklerini Uygun Bir Yere Takarsın 01:15
Yalçın Çakır - Bileziklerini Uygun Bir Yere Takarsın 166 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'ın yüzüne bir haller olmuş. Herhalde aşırı baskıdan ve duygu sömürüsünden dalyan gibi olan abimiz çökmüş. Bilezikler konusunda söyledikleri kuyumcuları peş hoşnut etmeyecek. Lütfen ziynet eşyalarımızı uygun yerlere takalım.