Hoşgeldiniz!

takmak

Yurdum İnsanın İlginç İcadı! 01:29
Yurdum İnsanın İlginç İcadı! 37.797 izlenme - 4 yıl önce Küreğe Dikiz Aynası Taktırmak.
 BMW'ye Neonlu Jant Takmak 00:34
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 31.636 izlenme - 3 yıl önce BMW'ye Neonlu Jant Takmak
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 01:52
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 13.422 izlenme - 2 yıl önce Koltuğu uzanmış ve bir göğsünü açan kız, kız arkadaşının elinde bulunduğu piercing'i meme ucuna taktırıyor.
Onur Eren - Ben Aklımı Gözlerine Takmışım (2014) 02:40
Onur Eren - Ben Aklımı Gözlerine Takmışım (2014) 10.480 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Çocukların bir masala kandığı gibi Ben de senin sözlerine kanmışım Güneşin yeryüzünü yaktığı gibi Ben de senin gözlerinde yanmışım Gel bulut ol, yağ da biraz ıslandır Al başımı dizlerine yaslandır Delirmişim sev de beni uslandır Ben aklımı gözlerine takmışım Geceme ay, gündüzüme biraz güneş sal Gururunla yaşam olur sen hep böyle kal Sermayem sevgimdir canım, onu da sen al Ben de seni şu yüreğime salmışım Ben aklımı gözlerine takmışım...
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 00:28
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 5.186 izlenme - 1 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
karides iğneye takmak 02:57
karides iğneye takmak 6.313 izlenme - 5 yıl önce http://gezenolta.blogspot.com/ karides iğneye takmak
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 01:23
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 3.232 izlenme - 2 yıl önce Bu seksi kadın kalçaya, popoya kamera yerleştiriliyor, da göğüslere neden yerleştirilmesin? Diye düşünmüş olacak ki, hemen küçük parmak kamera alıp yerleştirmiş göğüslerin arasına. Kaç kişinin göğüslerine bakacağını merak eden kadın atmış kendisini sokaklara.
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 01:25
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 2.110 izlenme - 1 yıl önce Kışın karlı ve buzlu havalarda arabanın patinaj yapması, kayması hepimizin problemi. Hatta tatsız kazaların da sebebi. Zincir takmamız gerekir ki oda oldukça zahmetli bir iş. İşte bu konuda üretilmiş pratik, kolay ve güzel bir çalışma. www.sonbultenler.com
Başkentli Erhan Durak - Taktık Vitesi Bire (Official Video) 04:02
Başkentli Erhan Durak - Taktık Vitesi Bire (Official Video) 2.708 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Dinler oyun havası Akıyor gecelere Taksicim Rakıları İçiyor Bir Nefeste (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane ———————— Ulus Hasköy Yolunda Çevirme Var Solunda Oltu Tesbih Elinde Gümüş Saat Kolunda (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane ———————– Gezeriz İnce İnce Keyfimiz Tam Yerinde Ankarada Her Gece Geziyoruz Alemde (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste Maksat Muhabbet Olsun İçki İçmek Bahane (nakarat) Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aleme Gardasım Rakıları Götürür Bir Nefeste ( Taksicim Rakıları Götürür Bir Nefeste)
Pompalı Tüfeğe Susturucu Takılırsa 00:13
Pompalı Tüfeğe Susturucu Takılırsa 1.373 izlenme - 2 yıl önce SilencerCO adlı firmanın pompalı tüfekler için ürettiği susturucu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 00:55
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 1.769 izlenme - 2 yıl önce İspanya'nın kuzeyindeki Navarra bölgesinde bulunan Pamplona kentinde 8 gün süren ve boğalarla yapılan koşusuyla ünlü San Fermin festivali nin herzamanki gibi geçen klasik bir gününde 2 boğanın 1 boğayı sıkıştırıp duvara vurması sonucu canı yanan boğanın hıncını gerçek suçlulardan çıkarmasnı izliyoruz.
Japonlar Bu Tuvalet Şakasına Takmış! 01:46
Japonlar Bu Tuvalet Şakasına Takmış! 4.739 izlenme - 7 yıl önce japonlar bu tuvalet şakasına takmış!
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 53:45
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 856 izlenme - 1 yıl önce Sitemize küçük bir kısmı eklenen programın tamamı. Fazla yorum yazmaya gerek yok. Hep bearber tüm programı izleyelim. Kısa kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100969/ben-salak-miyim-levent-kirca-fatih-altayli-kavgasi
Takma Popoyla Sokakta Dolaşmak 02:28
Takma Popoyla Sokakta Dolaşmak 956 izlenme - 2 yıl önce Takma popoyu taktığı gibi yollara düşen şakacı ablamız insanların tepkilerini de görüntületmiş. Şimdi hemen, derhal, an itibariyle biz de olsa yorumlarına geçebiliriz...
Arabaya Tren Kornası Takmak 09:36
Arabaya Tren Kornası Takmak 306 izlenme - 1 yıl önce Orospu çocukluğunun sınırlarını zorlamak isteyen bir orospu çocuğu "acaba daha ne kadar orospu çocuğu olabilirim?" diye düşünmüş ve aklına arabasına tren kornası takmak gelmiş. İzliyoruz efendim.
İnsana Kanat Takmak - Ornithopter Test Uçuşu 00:42
İnsana Kanat Takmak - Ornithopter Test Uçuşu 399 izlenme - 1 yıl önce Efem insanoğlu her daim kuşlar gibi uçmanın sırrına ulaşmanın peşinde olmuştur, işte o testlerden biri. sonunda bir kaç salise havada kalmayı başarıyor. Tarih 1900-1910'lar olarak tahmin ediyorum, bilakis 1920'lerde daha geniş hafif modern uçamayan kanatlar takılmaya başlandı.
Kornerden Gol Atmak - Diego Forlan 00:26
Kornerden Gol Atmak - Diego Forlan 407 izlenme - 1 yıl önce Brezilya 1. Ligi Serie A'nın 7. hafta mücadelesinde Internacional, Fluminense'yi 3-2 yenerken maçta Forlan'ın kornerden attığı gol taraftarı çıldırtmış.
Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış 00:41
Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış 637 izlenme - 2 yıl önce Adamdaki Zeka Süper El Arabasına Motor Takmış "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/islamivideolar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 00:34
BMW'ye Neonlu Jant Takmak 414 izlenme - 2 yıl önce Modifiye tutkusu sınır tanımıyor gibi klişe bir giriş yapacaktım bu videoaya ama vazgeçtim. kısacası, para çok iş yok olunca böyle şeyler elbette kaçınılmazdır. malum dünyanın en pahalı yakıtını kullanan bir ülkede olunca böyle bir videoyada anca böyle yorum yazılıyor.
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 05:23
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 161 izlenme - 1 yıl önce Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ?
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 00:14
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 387 izlenme - 2 yıl önce 20 Ekim 2012, Bursaspor - Fenerbahçe Süper Lig mücadelesi. Skor 1-1. Maçın son anları. Fenerbahçe galibiyet için bastırıyor. Heyecan üst seviyede. Selçuk Şahin de kendisini bu heyecana kaptırmış olacak ki ayakta durmakta güçlük çekiyor.
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 00:20
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 308 izlenme - 2 yıl önce Nepal'li bu öküz görenleri hayrete düşünüyor! benzeri bir giriş yapmayacağım tabii ki. Elalemin öküzü bizim insanımızın çoğundan akıllı gibisinden bi gönderme de yapmayacağım. Öküz işte amk, kendi arabasını kendi takıyo. Tatava yapmamış, takmış geçmiş!
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 357 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
Beşik Kertmesi - Yüzüklerin Efendisi ve Takmak Sorunsalı 03:05
Beşik Kertmesi - Yüzüklerin Efendisi ve Takmak Sorunsalı 115 izlenme - 1 yıl önce Sadece 20 bölüm süren dizinin 3. bölümünde bir kesit izleyeceğiz. Tabi o zamanlar Rtük bu kadar hassas olmadığından dolayı bu tür şeyler yayınlanabiliyordu. Dizinin senaryosu Tayfun Güneyer'e ait. Gerisini siz düşünün.
Kuzu Şiş Bu Kadar Kolay Takılır  02:26
Kuzu Şiş Bu Kadar Kolay Takılır 207 izlenme - 2 yıl önce Kuzu şiş 5 dakikada 36 şiş hızlı ve temiz bir şekilde böyle takılır ,hijenik ve gramajlı bir biçimde kuzu ve çöp şişlerinizi servise hale getiriniz
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 01:43
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 363 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kar-zinciri-takarken-nelere-dikkat-etmeliyiz/ Kış aylarında buzlanma ve kar sebebiyle olası kazaları önlemek için yapmanız gerekenleri As Otomotiv’den Fuat Yılmaz açıkladı. Zincir nasıl takılır; zincir takarken dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Tüm cevaplar videomuzda.
Kış Lastiğindeki Desenler Ne Anlama Gelir? 00:47
Kış Lastiğindeki Desenler Ne Anlama Gelir? 355 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kis-lastigindeki-desenler-ne-anlama-gelir/ Kış lastikleri ile yaz lastikleri arasındaki farklar nelerdir? “Yaz lastiğim yeni, değiştirmesem olur mu?” Kış lastiğinin desenleri neye göre belirlenir? Kafanızdaki tüm soruları As Otomotiv’den Fuat Yılmaz’a sorduk. Cevaplar için buyurun videomuza.
Silahın Namlusuna Karanfil Takmak - Candan Erçetin 01:47
Silahın Namlusuna Karanfil Takmak - Candan Erçetin 144 izlenme - 1 yıl önce Emniyet Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Tunceli'de Kışla Meydanı'nda konser vermeye gelen sanatçı Candan Erçetin özel harekat noktasında silah namlusuna karanfil taktı. Erçetin, "Namluların ucunda artık çiçekten başka bir şey olmasın. Namlular hiç olmasın, bunu sadece bu bölge için değil genel anlamda söylüyorum." dedi. Özel harekat müdürü de "Umarım bu silahları bundan sonra kullanmak zorunda kalmayız." ifadesini kullandı.
Camide Domino Etkili Çelme 00:10
Camide Domino Etkili Çelme 251 izlenme - 2 yıl önce Çocukken şakalaşılır, uzun eşek falan oynanır da bu ne olum yaa gitti bütün cemaatin namaz yandı. Peki şimdi bu olayda bu yanan namazların günahı çelmeyi takanın mı olur yoksa yiyenin mi?
Gaz Bombasını Geri Atarken Omzu Çıkan Eylemci 00:25
Gaz Bombasını Geri Atarken Omzu Çıkan Eylemci 167 izlenme - 2 yıl önce Gaz bombasını iadeli taahhütlü polise yollayan eylemci bir anda yere kapaklanıyor. Sebebini de kendisi açıklıyor: Sadece omzum çıkıyor arada ama geri takıyorum.