Hoşgeldiniz!

taksici

Beyoğlu'nda Zombiye Dönen Taksici 00:21
Beyoğlu'nda Zombiye Dönen Taksici 3.843 izlenme - 7 gün önce Kasımpaşa’da geçen olay, uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen taksi şoförü aracının başında sızarken yakalandı
Müşteri Beğenmeyen Taksici 01:12
Müşteri Beğenmeyen Taksici 3.765 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'da geçen olayda bir taksici aracına aldığı genç müşterilere beğenmediği bir güzergah çıkınca oraya girmem kavgası çıkartıyolar müşterilerle
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 01:44
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 37.682 izlenme - 2 ay önce Afyonkarahisar’da ticari bir taksi sürücüsü sosyal medyada canlı yayın yaptığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
Kısa Mesafe Kaprisi Yapan Taksici 02:23
Kısa Mesafe Kaprisi Yapan Taksici 6.279 izlenme - 1 ay önce İstanbul'da geçen olay,uberlerin yolcu almasında rahatsız olan taksiciler kurtulmuşlardı.Müşterileri kısa mesafe için yokuş yapıyorlar
Michael Schumacher'ın Taksi Kullanması 02:43
Michael Schumacher'ın Taksi Kullanması 1.772 izlenme - 7 gün önce 2007 yılında gerçekleşen olayın haberini izleyeceğiz. O dönem yanlış hatırlamıyorsam taksici Tuncer Yılmaz aracını başkasına kullandırttığı için Alman hükümeti tarafından para cezası yemişti.
Gerçek Hayatta GTA 02:30
Gerçek Hayatta GTA 220.634 izlenme - 5 yıl önce Başta Gta Nın Yeni Oyun Tanıtım Videosu Sandım. Adam Taksicinin Birine Çarpmış. 07.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Gerçek Hayatta GTA' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minibüsçü ile Taksici Yumruk Yumruğa Kavga Etti 00:23
Minibüsçü ile Taksici Yumruk Yumruğa Kavga Etti 9.792 izlenme - 3 ay önce İstanbul Beşiktaş’ta taksici ile minibüsçü arasında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Taksici ve minibüsçü arasında bilinmeyen bir neden dolayı tartışma başladı. Tartışma, taraflardan birinin küfretmesiyle kısa sürede kavgaya dönüştü.
Müslüm Babaya Aşırı Benzeyen Taksici 01:58
Müslüm Babaya Aşırı Benzeyen Taksici 3.336 izlenme - 1 ay önce Antalya'da taksi şoförü Baki Çiçek'in, 2013 yılında yaşamını yitiren sanatçı Müslüm Gürses'e benzerliği şaşırtıyor.
Uber Sürücüsünü Sopa ile Tehdit Eden Taksici 00:31
Uber Sürücüsünü Sopa ile Tehdit Eden Taksici 2.590 izlenme - 1 ay önce İstanbul Fatih'te bir taksi şoförü Uber sürücüsüne sopayla saldırmış. İçinde turist bulunan Uber aracının camına sopayla vuran taksici küfür etmiş tehdit etmiş.
Takside Bulduğu Altınları Sahibine Geri Veren Taksici 01:58
Takside Bulduğu Altınları Sahibine Geri Veren Taksici 2.062 izlenme - 4 hafta önce Taksici abimiz yolcusunun unuttuğu 300.000 lira değerindeki altınları sahibine geri iade etmiş. Altınların sahibi ise sadece 200 lira vermiş teşekkür olarak. İşin daha ironik tarafı ise taksici abimiz kolunu kıran çocuğu için parası olmadığı için arkadaşından hastahane masrafları için 4.000 lira borç almak zorunda kalmış.
Bir Taksici Klasiği 00:44
Bir Taksici Klasiği 4.349 izlenme - 2 ay önce Ülkemize gelen turistlerin taksicilerimiz ile imtihanı
Taksici: Uber'e Normal Bir Bayan Biner Mi? 01:43
Taksici: Uber'e Normal Bir Bayan Biner Mi? 4.902 izlenme - 3 ay önce Devletin Uber'le ilgili adımından sonra tartışmalar çoğaldı.Dün Fox Ana Haber'e bir röportaj veren taksici Uber'e normal bir bayan biner mi? diyerek tepki gösterdi
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 02:19
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 29.765 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin önde gelen akil adamlarında Kerimcan Durmaz İtalya'da bindiği taksiciye aşık oluyor.
Taksici Kavga Ettiği Kadın Yolcuyu Dışarı Attı 00:27
Taksici Kavga Ettiği Kadın Yolcuyu Dışarı Attı 3.751 izlenme - 3 ay önce İstanbul Ümraniye’de taksi şoförü, kavga ettiği kadın yolcusunu bacağından tutarak dışarıya attı. Dehşet anları cep telefonu kamerasına yansırken, yerden kalkan kadın ve vatandaş kaçan sürücünün aracına yumruk ve tekme attı.
Rusya'da Taraftarların Arasına Dalan Taksici 00:36
Rusya'da Taraftarların Arasına Dalan Taksici 3.070 izlenme - 2 ay önce Dünya Kupası'nın düzenlendiği Rusya'da bir taksi, iki Meksika taraftarının da bulunduğu bir kalabalığın arasına girdi. 8 kişinin yaralandığı kazanın korkunç görüntüleri bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenirken taksi şoförü tutuklandı.
Taksicinin Uber Taşıtına Tornavida İle Saldırması 00:47
Taksicinin Uber Taşıtına Tornavida İle Saldırması 5.555 izlenme - 5 ay önce Taksici terörünün hızla arttığı ülkemizde Uber şoförlerine düzenlenen saldırıların da ardı arkası kesilmiyor. Yolcusuyla beraber yola devam eden bir uber aracına, bir taksicinin delici aletiyle düzenlediği saldırıyı izliyoruz.
BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 05:13
BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 19.011 izlenme - 1 yıl önce Adana'da müşterilerine daha konforlu hizmet verebilmek için Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetinden faydalanarak 170 bin liraya lüks otomobil satın alan taksici Murat Çakır, standardın üzerinde ücret aldığı söylentileri ve ön yargıları nedeniyle iş yapamamaktan dertli. Çakır, taksimetrenin diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açıldığını belirterek, "Eğer yüksek ücret alıyorsam ispatlasınlar, aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım" dedi. Ticari araçlarda ÖTV muafiyetiyle birlikte ticari taksiler de müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için dönüşüme girdi. Adanalı girişimci Murat Çakır, yüzde 45 indirimden faydalanarak 170 bin liraya satın aldığı 01 T 1869 plakalı lüks otomobili müşterilerinin hizmetine sundu. Vatandaşlara alışılmışın dışında konforlu bir hizmet verebilmek isteyen Çakır, ekonomik anlamda sektörde umduğunu bulamadı. Kötü niyetli meslektaşlarının ve ön yargılı vatandaşların kendisini pişman ettirmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Çakır, "Aracım lüks olabilir ama fiyat diğer taksilerde neyse o" dedi. "İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım" Aracının lüks olduğu için fiyatının da yüksek olduğu sanrısının kulaktan kulağa yayıldığını anlatan Murat Çakır, şunları söyledi: "Taksimetre diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açılıyor. Aracıma binen müşteriler konfor nedeniyle memnun kalıyor. Zaten aracın ismi kendisini gösteriyor. Fakat, söylentiler nedeniyle millet geri adım atıyor. Yüksek ücret alındığını zannediyorlar. Eğer yüksek ücret alıyorsam, ispatlarlarsa aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım. Eğer ispat edemezlerse ben onlara aldıracağım. Her önüne gelen doktor, öğretmen olamaz ama bizim sektörümüzde oluyor. Denetimler sıklaştırılmalı. Bu araç alın teriyle alındı ama insanların kulaktan dolma dedikoduları yıpratıyor. İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım ama takdiri halka bırakacağız."
Maserati ile Taksicilik Yapmak 06:09
Maserati ile Taksicilik Yapmak 20.178 izlenme - 1 yıl önce Tabi ki de bir firmanın tanıtım videosu Orkun Işıtmak katkılarıyla olmuş ama şöyle de düşünmek lazım; Havalanın da iniyorsunuz ve sizi almayan gelen taksi Maserati. Ağzınızdan çıkan ilk kelime ne olurdu?
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 03:01
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 7.845 izlenme - 6 ay önce Kadıköy'den aldığı turist yolcuyu nasıl olsa yolları bilmiyor diyerek Avrupa yakası üstünden dolaştırarak götürüp uçağı kaçırmasına sebep olan taksicinin haberini izleyeceğiz.
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 02:31
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 34.967 izlenme - 3 yıl önce Gece vakti taksiye binen bu iki yumuşakça önce takside Rihanna çalsın istiyorlar. Daha sonra abuk sabuk takside bağırıyorlar. Taksici abimiz çok sabırlıymış.
Kaza Yapınca Uber Sıkıştırdı Diyen Taksicinin Alkollü Çıkması 02:20
Kaza Yapınca Uber Sıkıştırdı Diyen Taksicinin Alkollü Çıkması 191 izlenme - 4 gün önce Harbiye’de cadde üzerinde trafikte seyir halinde iken kaza yapan ve kendisini Uber'in sıkıştırdığını iddia eden taksi şoförü, 1.01 promil alkollü olduğu ortaya çıktı
Şort Yoksa Etek Giyeriz Diyen İspanyalı Taksiciler 01:23
Şort Yoksa Etek Giyeriz Diyen İspanyalı Taksiciler 1.253 izlenme - 1 ay önce İspanya'nın Vigo kentinde taksicilere şort yasağı gelmiş. Taksiciler ise havaların zaten sıcak olduğunu söyleyip durumu protesto edercesine şort yoksa etek giyeriz demiş.
Uber Şoförü Zannedip Sürücü Bıçaklayan Taksici 03:35
Uber Şoförü Zannedip Sürücü Bıçaklayan Taksici 3.199 izlenme - 4 ay önce Fatih’te tartıştığı servis şoförünü Uber şoförü zanneden taksici, sürücüyü bıçakladı. Koluna ve vücudunun çeşitli yerlerine bıçak darbesi alan sürücü hastaneye kaldırılırken, yaşanan kavga güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
Uber Sürücüsüne Taksiciden Ölüm Tehdidi 00:46
Uber Sürücüsüne Taksiciden Ölüm Tehdidi 4.211 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da Esenyurt'ta taksiciler bir Uber aracının yolunu kesti. Sürücüsünü ''Uberlerin vurulduğunu biliyor musunuz? Şimdi ben seni vursam haksız mıyım'' diyerek ölümle tehdit etti.
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 00:55
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 4.108 izlenme - 5 ay önce taksiciler esnaf odası başkanının açıkca yargıyı tehdit ettiği video,istedikleri olmazsa sağı solu yakıp yıkacaklarmış,ülkede adalet olsa bu adamı o dakika alırlar ama maalesef ülke artık zıvanadan çıktığı için herkesin yaptığı yanına kar kalıyor.
Anne ve Bebeğe Çarpıp Arabasını Düşünen Taksici  00:59
Anne ve Bebeğe Çarpıp Arabasını Düşünen Taksici 3.602 izlenme - 6 ay önce İstanbul Güngören’de sokak ortasında geri manevra yapan taksi, indirdiği bebekli kadına çarptı.Aracından inen taksici iddaya göre yardım etmek yerine aracını düşünüp hakaretler savurdu
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 01:30
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 7.834 izlenme - 9 ay önce Arabasına işeyen Türkmenistanlı turisti döven taksiciyi izleyeceğiz.
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 02:31
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 27.985 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz ibo showda taksici anısını anlatmış.sanırım yıl 1996-97 olsa gerek.Kenan doğulu ve izel diğer konuklar.ve tabiki ibo. iyi seyirler.
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 00:42
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 13.874 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Eyüp'te taksici kısa mesafeye gitmek istemeyince kurşunların hedefi oldu. Yakalanan saldırganın 2 gün önce de bir kişiyi vurduğu belirlendi.