Hoşgeldiniz!

Taksici Videoları İzle

BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 05:13
BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 13.873 izlenme - 3 hafta önce Adana'da müşterilerine daha konforlu hizmet verebilmek için Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetinden faydalanarak 170 bin liraya lüks otomobil satın alan taksici Murat Çakır, standardın üzerinde ücret aldığı söylentileri ve ön yargıları nedeniyle iş yapamamaktan dertli. Çakır, taksimetrenin diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açıldığını belirterek, "Eğer yüksek ücret alıyorsam ispatlasınlar, aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım" dedi. Ticari araçlarda ÖTV muafiyetiyle birlikte ticari taksiler de müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için dönüşüme girdi. Adanalı girişimci Murat Çakır, yüzde 45 indirimden faydalanarak 170 bin liraya satın aldığı 01 T 1869 plakalı lüks otomobili müşterilerinin hizmetine sundu. Vatandaşlara alışılmışın dışında konforlu bir hizmet verebilmek isteyen Çakır, ekonomik anlamda sektörde umduğunu bulamadı. Kötü niyetli meslektaşlarının ve ön yargılı vatandaşların kendisini pişman ettirmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Çakır, "Aracım lüks olabilir ama fiyat diğer taksilerde neyse o" dedi. "İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım" Aracının lüks olduğu için fiyatının da yüksek olduğu sanrısının kulaktan kulağa yayıldığını anlatan Murat Çakır, şunları söyledi: "Taksimetre diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açılıyor. Aracıma binen müşteriler konfor nedeniyle memnun kalıyor. Zaten aracın ismi kendisini gösteriyor. Fakat, söylentiler nedeniyle millet geri adım atıyor. Yüksek ücret alındığını zannediyorlar. Eğer yüksek ücret alıyorsam, ispatlarlarsa aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım. Eğer ispat edemezlerse ben onlara aldıracağım. Her önüne gelen doktor, öğretmen olamaz ama bizim sektörümüzde oluyor. Denetimler sıklaştırılmalı. Bu araç alın teriyle alındı ama insanların kulaktan dolma dedikoduları yıpratıyor. İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım ama takdiri halka bırakacağız."
Maserati ile Taksicilik Yapmak 06:09
Maserati ile Taksicilik Yapmak 19.448 izlenme - 3 ay önce Tabi ki de bir firmanın tanıtım videosu Orkun Işıtmak katkılarıyla olmuş ama şöyle de düşünmek lazım; Havalanın da iniyorsunuz ve sizi almayan gelen taksi Maserati. Ağzınızdan çıkan ilk kelime ne olurdu?
Gerçek Hayatta GTA 02:30
Gerçek Hayatta GTA 219.627 izlenme - 4 yıl önce Başta Gta Nın Yeni Oyun Tanıtım Videosu Sandım. Adam Taksicinin Birine Çarpmış. 07.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Gerçek Hayatta GTA' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 00:42
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 13.354 izlenme - 5 ay önce İstanbul Eyüp'te taksici kısa mesafeye gitmek istemeyince kurşunların hedefi oldu. Yakalanan saldırganın 2 gün önce de bir kişiyi vurduğu belirlendi.
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 02:31
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 34.549 izlenme - 2 yıl önce Gece vakti taksiye binen bu iki yumuşakça önce takside Rihanna çalsın istiyorlar. Daha sonra abuk sabuk takside bağırıyorlar. Taksici abimiz çok sabırlıymış.
Koray Avcı'nın Anonsunu Takmayan Taksiciler 00:13
Koray Avcı'nın Anonsunu Takmayan Taksiciler 4.684 izlenme - 3 ay önce Sokak müzisyenliğini ile başlayıp şöhreti emin adımlarla yakalayan Koray Avcı bindiği takside anons için telsizi eline alıyor ve anons yapıyor ama hiç bir taksiciden cevap gelmiyor.
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 02:31
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 25.361 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz ibo showda taksici anısını anlatmış.sanırım yıl 1996-97 olsa gerek.Kenan doğulu ve izel diğer konuklar.ve tabiki ibo. iyi seyirler.
Taksici muhabbeti 00:06
Taksici muhabbeti 44.542 izlenme - 4 yıl önce Taksici muhabbeti
Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 01:38
Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 5.156 izlenme - 7 ay önce Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mafya gibi örgütlenerek kendileri dışında başka hiçbir kimsenin para kazanmasına hak tanımayan Saw Koop'a bağlı taksiciler yine terör estirdi. Protestocu grup tarafından saldırıya uğrayan iki otobüs şoförünü linçten olay yerinde bulunan polis ekipleri ve vatandaşlar kurtardı. Bir gün önce toplu taşıma araçlarının görevlilerini Kooperatif Başkanı Ahmet Çavuş'un emriyle aradıklarını söyleyen kişiler şoförleri tehdit ettiği öğrenildi.
Kısa Mesafe Diye Engelliyi Almayan Taksiciler 03:05
Kısa Mesafe Diye Engelliyi Almayan Taksiciler 4.148 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar, başka bir haberin videosunu ararken denk geldim. Haber 1 yıllık, gene de eklemek istedim. İstanbul'da taksiciler kısa mesafe diye engelli vatandaşı almamış. İHA'da kendisi arabası ile götüreceği yerde, haber yapmış.
Adele Benim Kızım Diyen Bodrumlu Taksici 01:16
Adele Benim Kızım Diyen Bodrumlu Taksici 2.935 izlenme - 4 ay önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Mehmet Asar, dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele’in kızı olduğunu iddia etti. Bodrum’da yaşayan 52 yaşındaki Mehmet Asar ünlü sanatçı Adele’nin kendi kızı olduğunu iddia etti. İngiliz şarkıcı Adele’nin öz kızı olduğunu söyleyen 52 yaşındaki Mehmet Asar, 1987 yılının temmuz ayında Bodrum’da tatile gelen bir kadına aşık olduğunu ve birliktelik yaşadığını ileri sürerek bu kadının Adele’nin annesi olduğunu iddia etti. Araştırmaları sonucunda birlikte olduğu kadının ertesi yıl mayıs ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdiği ve bu kızın dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele olduğunu açıkladı. ADELE’NİN ANNESİYLE ÇOK BÜYÜK AŞK YAŞAMIŞ Asar, 1987 yılında Gümbet Mahallesi’nde taksicilik yaptığı dönemde ABD’de yaşayan İngiliz şarkıcı Adele’in annesi Penny Adkins’in tatile geldiğini ve daha sonra birbirlerine aşık olduklarını iddia etti. 30 yıl önce tanıştığı bayanı bir daha görmeyen Asar, o yıldan sonra hiç evlenmedi. 2016 yılında Grammy ödüllerine aday olan ünlü sanatçı Adele’i gördükten sonra destek verdiğini de açıklayan Asar, daha sonra Adele’in geçmişini araştırmaya başladı. Araştırmaları sırasından Adele’in annesinin bir fotoğrafını gören Asar bir anda 30 yıl önce aşık olduğu kadını hatırladı. Evde geçmiş yıllardan kalan bir fotoğrafı baktıktan sonra Adele’in doğum tarihini karşılaştırınca ünlü sanatçının kendi kızı olduğuna kanaat getirdi. Adele’in birkaç yerde Türk asıllı olduğunu açıklaması ise Asar’ı heyecanlandırdı. "ADELE BENİM KIZIM" ADELE, ’TÜRK ASILLIYIM’ DEMİŞTİ Adele’in bir konserde "Türk asıllıyım" dediğini de hatırlatan Asar, şöyle konuştu: “Hollanda’daki bir konser sonrası seyirciler arasındaki Türk genç sahneye çıkıyor. Kendisini tebrik etmek için gencin Türk olduğunu öğrenen Adele ’Benim de yarı yerim Türk’ diyor. Bunlar benim düşüncelerimi ve fikirlerimi daha da arttırdı." "BİRBİRİMİZİ GÖRDÜĞÜMÜZDE HER ŞEY ORTAYA ÇIKAR" Adele ile görüştüğünde her şeyin ortaya çıkacağını savunan Asar, sözlerini şöyle tamamladı: “Adele ile oturup konuşup, tanışıp, ondan sonra olması gereken şeylerin olur. Ben hiç kimseyi bir şekilde her hangi bir şekilde zorlayamam sadece düşüncelerim bu yönde. İleriye doğru yaklaştığımızda bir gün veyahut ben Adele’in konserine gittiğimde veya Adele’yle annesiyle her hangi bir yerde oturup konuştuğumuzda zaten biyolojik olarak birbirimizin aynı ortamda olduğu anda genlerimizin kaynaşacağını, fiziksel olarak ve düşünce fikir olarak ses tonlarımızın birbirimizi tamamlayacağını düşünüyorum. Adele’in mutlu olmasını istiyorum. Bakıyorum fotoğraflarında şarkı söylerken filan bazen ağlıyor. O ezikliğini yenmesini istiyorum, üzülmemesini, mutlu olsun hep ileriye hep mutluluğa doğru yürüsün.”
çubuklu yaşar 06:08
çubuklu yaşar 54.471 izlenme - 8 yıl önce hatun süper oynuyo mehmet yüksel
Kendi Çıkardığı Sopayla Dayak Yemek 01:01
Kendi Çıkardığı Sopayla Dayak Yemek 7.565 izlenme - 1 yıl önce Kavgayı lehine sonlandırmak isteyen taksici kardeşimiz aracından çıkardığı sopayla atağa geçiyor fakat olaylar umduğu gibi gelişmiyor.
Sağdan Gitmek Zorundasın Diyen Taksici 01:12
Sağdan Gitmek Zorundasın Diyen Taksici 8.109 izlenme - 2 yıl önce Yolun sağında 10 kadar duran araç, 1 sağa dönüş varken, ben sağa geçip ona yol verecekmişim.
Ankaralı Taksicilerin Yaralıları Taşımaması 02:14
Ankaralı Taksicilerin Yaralıları Taşımaması 5.625 izlenme - 1 yıl önce Dun Ankara'da yasanan elim olay sonucunda yaralilardan birinin ifadesine gore taksiciler yaralilari gormezden gelmisler ve hicbir yaralinin hastaneye sevkinde yardimci olmamislar. Ne idugu belirsiz, vasifsiz sofor esnafini kiniyorum, sizleri de bu konularda daha duyarli olmaya davet ediyorum.
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 02:24
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 9.034 izlenme - 2 yıl önce Bazıları kırbaçlanmayı, bazılarıysa kırbaç atmayı sever. İnsanların çeşitli cinsel zevkleri vardır. Bir pompacının görevi kadınları her daim mutlu etmektir.
Beyaz'ın Taksici Hikayesi 02:03
Beyaz'ın Taksici Hikayesi 4.437 izlenme - 2 yıl önce Beyaz'ın arkadaşlarıyla bir gece yaşadığı eğlenceli bir anı. İyi seyirler..
hizmette sınır tanımayan taksici 00:11
hizmette sınır tanımayan taksici 4.549 izlenme - 2 yıl önce düğüne müşteri götüren taksici arkadaşımız müşterisine hizmette sınır tanımıyor adet olduğu üzere bi kaç el havaya kuru sıkı tabancayla ateş ediyor...
Cabrio BMW'yi Taksi Yaptı 03:12
Cabrio BMW'yi Taksi Yaptı 155 izlenme - 3 hafta önce Mersin'in Tarsus ilçesinde, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indiriminden yararlanan Fehmi Tüğsüz, yaklaşık değeri 250 bin TL olan üstü açık lüks otomobilini taksi yaptı. Lüks aracıyla normal taksi fiyatı uyguladığını belirten Fehmi Tüğsüz, “Çok ilgi var aşırı derecede merak var. Allah razı devlet bize bir imkan sağlamıştı ÖTV’siz araç vereceğim diye böyle bir şeye kalkıştım bende. Ülkeyi görüyorsunuz, ülkede istikrar yok diyorlar. Dış odaklar, içeride bazı hainler Türkiye’de istikrar yok, Türkiye yıkılacak bende devletimi sevdiğim için devletçi bir insan olduğum için Türkiye’de istikrar yok diyenlere inat böyle bir işe kalkıştım. Vatanımı seviyorum, halkımı seviyorum" dedi. Esnaf kefalet kooperatifinden kredi istediğini 3 gün içerisinde kredisinin onaylandığını anlatan Tüğsüz, "Aldığım aracımın fiyatı 250 bin TL. Tarifemiz aynı değişen bir şey yok daha önce örneğin taksimetreyi açıyorduk 25 TL yazıyordu biz 20 TL alıyorduk. Artık kaldırdım ben taksimetre düşme olayını 25 TL ise 25 TL, 19 TL ise 19 TL yani bir Şahin’e fiyat konusunda nasıl binebiliyorsan buna da öyle binebilirsin fiyatta yükselme yok. Vatandaşların daha önce görmedikleri için ilgisi çok. Çoğu korkuyor aslında bu arabaya bindiği zaman yüksek ücret mi alacak diye ama öyle bir şey yok 20 TL’ye bir BMW alamazsın ama 20 TL’ye bir BMWye binebilirsin” dedi.
Binali Yıldırım'ın Taksicilik Performansı 31:11
Binali Yıldırım'ın Taksicilik Performansı 1.745 izlenme - 1 yıl önce Binali Yıldırım'ın 28/03/2013 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Meclis Taksi programında yer aldığı bölümün görüntüleri. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin aynı bakanlıkta en uzun süre görev yapan ismi olarak bir rekora imza atan Binali Yıldırım, Meclis Taksi'nin sürücüsü oldu. Havada, karada, denizde ulaşımın patronu olan Yıldırım taksicilik yaptı, müşterilerini ücretsiz ulaştırdı. Ulaştırma Bakanı takım elbiseyi kravatı çıkardı, bereketli olsun diyerek kontağa bastı. TRAFİK POLİSİ TANIMADI 4 saat boyunca Ankara trafiğinde müşteri arayan Bakan Yıldırım'a trafik polisi ehliyet ruhsat sordu. Binali Yıldırım'ı tanıyamayan polis kontrolleri yaptıktan sonra Ulaştırma Bakanı’na devam edebilirsiniz dedi. Birbirinden ilginç ve bir o kadar da keyifli yolculukların yaşandığı Meclis Taksi'de Bakan Yıldırım gündemi yolcularıyla değerlendirdi. Ulaşımdan sağlığa, ekonomiden terör sorununa kadar her başlık Bakanın taksisinde konuşuldu. Binali Yıldırım bir müşterisiyle dertleşirken Bakan olduktan sonra akrabalarım çoğaldı. Kimi zaman bir telefon geliyor, Sayın bakanım falanca yeğeninizin sorununu çözdük diyorlar ama ne o ismi tanıyorum ne de öyle bir yeğenim var aslında dedi.
Hande Ataizi - Boğaz Köprüsü İntihar Sahnesi - Böyle mi Olacaktı 02:39
Hande Ataizi - Boğaz Köprüsü İntihar Sahnesi - Böyle mi Olacaktı 2.552 izlenme - 1 yıl önce TV'nin saçmalıkta kült olmuş dizisi "Böyle mi Olacaktı"da Hande Ataizi, bu kez Boğaz Köprüsünde intihar etmek istemektedir. Bu intiharın sebep ve sonuçlarını izleyeceğiz, tabi ne kadar anlaşılabilirse..
beyazın taksici hikayesi 02:09
beyazın taksici hikayesi 14.339 izlenme - 8 yıl önce helal olsun be taksici amcama oh valla adamıda kendilerine benzetmişler.
komik taksici süper bişey 04:01
komik taksici süper bişey 9.292 izlenme - 6 yıl önce ÇİFTEHAN KAPLICALARI
Mustafa Topaloğlu'nun Taksici Anısı 02:42
Mustafa Topaloğlu'nun Taksici Anısı 2.439 izlenme - 1 yıl önce Hafta sonlarını renklendiren ‘İzzet Yıldızhan Show’ bu hafta ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu’nu konuk etti. Renkli anların yaşandığı programda Topaloğlu başından geçen komik bir anıyı anlattı. Olayı dinleyenler kahkahalarını tutamadı.
Çubuklu Yaşar Taksici  Katarina  Raco Baba 06:09
Çubuklu Yaşar Taksici Katarina Raco Baba 7.827 izlenme - 5 yıl önce Çubuklu Yaşar Taksici amp; Katarina amp; Raco Baba
taksici - polis kavgası 00:37
taksici - polis kavgası 7.342 izlenme - 8 yıl önce taksici - polis kavgası
Turistlerden 8 Km İçin 185 TL İsteyen Taksiciler 08:45
Turistlerden 8 Km İçin 185 TL İsteyen Taksiciler 3.175 izlenme - 3 yıl önce Show Tv muhabiri turist kılığına girerek İstanbul'daki taksi şoförlerinin turistleri nasıl kandırdığını görüntüledi. Yoğun bir şekilde turist alan İstanbul'da taksi problemi gün geçtikçe büyüyor. Taksilerden mağdur olanlar ise genellikle turistler oluyor. Show Tv muhabiri Emre Saygı gelen bir ihbar üzerine bu durumu araştırdı.8 KM İÇİN 185 TLTurist kılığına giren muhabir bir kaç taksiye binerek yaşadıklarını görüntüledi. Sultanahmet'ten Dolmabahçe'ye gitmek için taksiye binen muhabirden 8 kmlik yol için 185 lira istenmesi görenleri şaşırttı.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Taksici 03:34
Dikkat Şahan Çıkabilir - Taksici 2.940 izlenme - 2 yıl önce Tv8 ekranlarında ''Dikkat Şahan Çıkabilir'' programıyla şöhreti yakalayıp programını Atv ye taşıyabilen sonrasında ise ''Recep İvedik''serileriyle ününe ün katan Şahan Gökbakar kardeşimizin kendisi adına ekranlarda belki daha -toy- sayılabilecek zamanındaki bölümlerinden ''Taksici''adlı video tüm sıçıp ta sıvayamayanlar için gelsin ...
Beyazın Taksici Hikayesi 01:56
Beyazın Taksici Hikayesi 6.555 izlenme - 7 yıl önce saba tümerin programına konuk olan showmen beyazıt öztürkün bir anısı
cubuklu yasar taksici katarina raco 06:09
cubuklu yasar taksici katarina raco 4.070 izlenme - 6 yıl önce cubuklu yasar taksici katarina raco arabeskin_kralı_serhathttp//www.facebook.com/arabeskınkralı06