Hoşgeldiniz!

taksici

Taksiciden A Haber muhabirine ahlaksız teklif! İşte o anlar 07:01
Taksiciden A Haber muhabirine ahlaksız teklif! İşte o anlar 6.173 izlenme - 3 hafta önce A Haber muhabiri Nur Köşker son günlerde alevlenen "taksiciler turistleri kazıklıyor" iddiasını yerinde araştırdı. Turist kılığına giren Köşker, maalesef iddiaların doğru olduğunu bizzat deneyimledi. Bazı taksiciler turist kılığına giren Köşker'i kazıklamaya çalışırken, bir taksici ise akılalmaz bir şekilde ahlaksız teklifte bulundu! İşte o . taksi - uber - bir taksi şoförü aracına binen müşterini taciz tecavüz gasp
Taylandlı Turistlerden Valiz Parası İsteyen Taksici 00:48
Taylandlı Turistlerden Valiz Parası İsteyen Taksici 6.832 izlenme - 1 ay önce istanbul'a iniş yapan elemanlar taksiye binmek istiyor fakat galiba gelmeden önce okuduklarından ötürü hem mesafeye hem de olası ücrete bakmışlar. her neyse taksici 'gelin' dedikten sonra 'taksimetreyi açarsanız gelelim' konuşması yapıyorlar biniyorlar ve iki orta boy valizi olan çiftten ayrı olarak 10 lira valiz parası istiyor. elemanlar da gitmiş ülkesinde bunu yaymış tuu kaka törkiş taksi dırayvırs diye.
Taksici ve Uber'in Medeni Şekilde Tartışması 01:27
Taksici ve Uber'in Medeni Şekilde Tartışması 3.978 izlenme - 4 hafta önce Genellikle kavga edemeden duramayan taksici ve uber'ciler bu kez medeni bir şekilde tartışmış
Gerçek Hayatta GTA 02:30
Gerçek Hayatta GTA 220.988 izlenme - 5 yıl önce Başta Gta Nın Yeni Oyun Tanıtım Videosu Sandım. Adam Taksicinin Birine Çarpmış. 07.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Gerçek Hayatta GTA' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İranlı Yolcular Tarafından Dolandırılan Taksici Ablanın Gözyaşları 04:45
İranlı Yolcular Tarafından Dolandırılan Taksici Ablanın Gözyaşları 9.750 izlenme - 3 ay önce Maslak'tan aldığı turistleri Taksim Meydanı'na getiren kadın taksiciye sahte 100 lira verildi. İranlı yolcular araçtan indikten sonra paranın sahte olduğunu anlayan taksici kadın gözyaşlarına boğuldu.
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 01:44
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 38.405 izlenme - 7 ay önce Afyonkarahisar’da ticari bir taksi sürücüsü sosyal medyada canlı yayın yaptığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
Uber Sürücüsü ile Taksici Arasındaki Yumruk ve Tokatlı Kavga 03:25
Uber Sürücüsü ile Taksici Arasındaki Yumruk ve Tokatlı Kavga 6.408 izlenme - 3 ay önce Eminönü’nde kadın bir müşteriyi araca almayan taksicileri görüntüleyen UBER sürücüsü, önündeki taksicinin de turistlere sahte dolar verdiğini iddia etmesi üzerine başka bir taksici ile aralarında kavga çıktı. Yumruk ve tokatların havada uçuştuğu kavga cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 02:19
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 30.065 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin önde gelen akil adamlarında Kerimcan Durmaz İtalya'da bindiği taksiciye aşık oluyor.
Turist Kadınların Yüzlerine Tüküren Taksici 00:57
Turist Kadınların Yüzlerine Tüküren Taksici 2.266 izlenme - 2 ay önce İstanbul’da bir taksici Taksim’den aldığı üç turisti Galatasaray’a bıraktı ve karşılığında da 44 Euro istedi. Yaklaşık 260 lira yapan kısa mesafe tutarını fazla bulan turistler ise 50 lira vermek istediler. Taksici turistlerden 50 lira aldıktan sonra ise kadınların yüzüne tükürdü. Turist kadınlar ile taksici arasında çıkan kargaşayı ise otoparkın güvenlik görevlisi fark etti.
Minibüsçü ile Taksici Yumruk Yumruğa Kavga Etti 00:23
Minibüsçü ile Taksici Yumruk Yumruğa Kavga Etti 10.166 izlenme - 8 ay önce İstanbul Beşiktaş’ta taksici ile minibüsçü arasında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Taksici ve minibüsçü arasında bilinmeyen bir neden dolayı tartışma başladı. Tartışma, taraflardan birinin küfretmesiyle kısa sürede kavgaya dönüştü.
Kısa Mesafe Kaprisi Yapan Taksici 02:23
Kısa Mesafe Kaprisi Yapan Taksici 6.340 izlenme - 6 ay önce İstanbul'da geçen olay,uberlerin yolcu almasında rahatsız olan taksiciler kurtulmuşlardı.Müşterileri kısa mesafe için yokuş yapıyorlar
Beyoğlu'nda Zombiye Dönen Taksici 00:21
Beyoğlu'nda Zombiye Dönen Taksici 3.960 izlenme - 5 ay önce Kasımpaşa’da geçen olay, uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen taksi şoförü aracının başında sızarken yakalandı
Müşteri Beğenmeyen Taksici 01:12
Müşteri Beğenmeyen Taksici 3.880 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da geçen olayda bir taksici aracına aldığı genç müşterilere beğenmediği bir güzergah çıkınca oraya girmem kavgası çıkartıyolar müşterilerle
BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 05:13
BMW'yi Taksi Yaptığına Pişman Olan Adanalı Taksici 19.181 izlenme - 2 yıl önce Adana'da müşterilerine daha konforlu hizmet verebilmek için Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetinden faydalanarak 170 bin liraya lüks otomobil satın alan taksici Murat Çakır, standardın üzerinde ücret aldığı söylentileri ve ön yargıları nedeniyle iş yapamamaktan dertli. Çakır, taksimetrenin diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açıldığını belirterek, "Eğer yüksek ücret alıyorsam ispatlasınlar, aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım" dedi. Ticari araçlarda ÖTV muafiyetiyle birlikte ticari taksiler de müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için dönüşüme girdi. Adanalı girişimci Murat Çakır, yüzde 45 indirimden faydalanarak 170 bin liraya satın aldığı 01 T 1869 plakalı lüks otomobili müşterilerinin hizmetine sundu. Vatandaşlara alışılmışın dışında konforlu bir hizmet verebilmek isteyen Çakır, ekonomik anlamda sektörde umduğunu bulamadı. Kötü niyetli meslektaşlarının ve ön yargılı vatandaşların kendisini pişman ettirmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Çakır, "Aracım lüks olabilir ama fiyat diğer taksilerde neyse o" dedi. "İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım" Aracının lüks olduğu için fiyatının da yüksek olduğu sanrısının kulaktan kulağa yayıldığını anlatan Murat Çakır, şunları söyledi: "Taksimetre diğer taksilerde olduğu gibi 3.50 liradan açılıyor. Aracıma binen müşteriler konfor nedeniyle memnun kalıyor. Zaten aracın ismi kendisini gösteriyor. Fakat, söylentiler nedeniyle millet geri adım atıyor. Yüksek ücret alındığını zannediyorlar. Eğer yüksek ücret alıyorsam, ispatlarlarsa aracımın ruhsatını onun üzerine yapacağım. Eğer ispat edemezlerse ben onlara aldıracağım. Her önüne gelen doktor, öğretmen olamaz ama bizim sektörümüzde oluyor. Denetimler sıklaştırılmalı. Bu araç alın teriyle alındı ama insanların kulaktan dolma dedikoduları yıpratıyor. İmkanım olsaydı uçak olsa yine yapardım ama takdiri halka bırakacağız."
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 02:31
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 35.077 izlenme - 3 yıl önce Gece vakti taksiye binen bu iki yumuşakça önce takside Rihanna çalsın istiyorlar. Daha sonra abuk sabuk takside bağırıyorlar. Taksici abimiz çok sabırlıymış.
Maserati ile Taksicilik Yapmak 06:09
Maserati ile Taksicilik Yapmak 20.296 izlenme - 2 yıl önce Tabi ki de bir firmanın tanıtım videosu Orkun Işıtmak katkılarıyla olmuş ama şöyle de düşünmek lazım; Havalanın da iniyorsunuz ve sizi almayan gelen taksi Maserati. Ağzınızdan çıkan ilk kelime ne olurdu?
İguanasını Yanından Ayırmayan Taksici 01:25
İguanasını Yanından Ayırmayan Taksici 1.141 izlenme - 2 ay önce Diyarbakır'da taksici Ensari Alptekin (27), evinde beslediği, Akif ismini verdiği iguanayı, gittiği her yere götürüyor.
Taksicinin Uber Taşıtına Tornavida İle Saldırması 00:47
Taksicinin Uber Taşıtına Tornavida İle Saldırması 5.594 izlenme - 10 ay önce Taksici terörünün hızla arttığı ülkemizde Uber şoförlerine düzenlenen saldırıların da ardı arkası kesilmiyor. Yolcusuyla beraber yola devam eden bir uber aracına, bir taksicinin delici aletiyle düzenlediği saldırıyı izliyoruz.
Müslüm Babaya Aşırı Benzeyen Taksici 01:58
Müslüm Babaya Aşırı Benzeyen Taksici 4.253 izlenme - 6 ay önce Antalya'da taksi şoförü Baki Çiçek'in, 2013 yılında yaşamını yitiren sanatçı Müslüm Gürses'e benzerliği şaşırtıyor.
Taksici: Uber'e Normal Bir Bayan Biner Mi? 01:43
Taksici: Uber'e Normal Bir Bayan Biner Mi? 4.936 izlenme - 8 ay önce Devletin Uber'le ilgili adımından sonra tartışmalar çoğaldı.Dün Fox Ana Haber'e bir röportaj veren taksici Uber'e normal bir bayan biner mi? diyerek tepki gösterdi
Bir Taksici Klasiği 00:44
Bir Taksici Klasiği 4.367 izlenme - 7 ay önce Ülkemize gelen turistlerin taksicilerimiz ile imtihanı
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 02:31
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 28.504 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz ibo showda taksici anısını anlatmış.sanırım yıl 1996-97 olsa gerek.Kenan doğulu ve izel diğer konuklar.ve tabiki ibo. iyi seyirler.
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 03:01
Kadıköy'den Sabiha Gökçen'e Avrupa Yakası Üstünden Giden Taksici 7.915 izlenme - 11 ay önce Kadıköy'den aldığı turist yolcuyu nasıl olsa yolları bilmiyor diyerek Avrupa yakası üstünden dolaştırarak götürüp uçağı kaçırmasına sebep olan taksicinin haberini izleyeceğiz.
Taksici Kavga Ettiği Kadın Yolcuyu Dışarı Attı 00:27
Taksici Kavga Ettiği Kadın Yolcuyu Dışarı Attı 3.826 izlenme - 8 ay önce İstanbul Ümraniye’de taksi şoförü, kavga ettiği kadın yolcusunu bacağından tutarak dışarıya attı. Dehşet anları cep telefonu kamerasına yansırken, yerden kalkan kadın ve vatandaş kaçan sürücünün aracına yumruk ve tekme attı.
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 00:42
Taksici Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyince Vurmak 13.948 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Eyüp'te taksici kısa mesafeye gitmek istemeyince kurşunların hedefi oldu. Yakalanan saldırganın 2 gün önce de bir kişiyi vurduğu belirlendi.
çubuklu yaşar 06:08
çubuklu yaşar 54.738 izlenme - 10 yıl önce hatun süper oynuyo mehmet yüksel
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 01:30
Avrasya Tünelinde Taksiye İşeyen Yolcuyu Döven Taksici 7.967 izlenme - 1 yıl önce Arabasına işeyen Türkmenistanlı turisti döven taksiciyi izleyeceğiz.
Uber Sürücüsünü Sopa ile Tehdit Eden Taksici 00:31
Uber Sürücüsünü Sopa ile Tehdit Eden Taksici 2.686 izlenme - 6 ay önce İstanbul Fatih'te bir taksi şoförü Uber sürücüsüne sopayla saldırmış. İçinde turist bulunan Uber aracının camına sopayla vuran taksici küfür etmiş tehdit etmiş.
Rusya'da Taraftarların Arasına Dalan Taksici 00:36
Rusya'da Taraftarların Arasına Dalan Taksici 3.086 izlenme - 7 ay önce Dünya Kupası'nın düzenlendiği Rusya'da bir taksi, iki Meksika taraftarının da bulunduğu bir kalabalığın arasına girdi. 8 kişinin yaralandığı kazanın korkunç görüntüleri bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenirken taksi şoförü tutuklandı.
Uber Sürücüsüne Taksiciden Ölüm Tehdidi 00:46
Uber Sürücüsüne Taksiciden Ölüm Tehdidi 4.249 izlenme - 10 ay önce İstanbul'da Esenyurt'ta taksiciler bir Uber aracının yolunu kesti. Sürücüsünü ''Uberlerin vurulduğunu biliyor musunuz? Şimdi ben seni vursam haksız mıyım'' diyerek ölümle tehdit etti.