Hoşgeldiniz!

Taksiciler Videoları İzle

Travesti İkoncanecem  ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 01:16
Travesti İkoncanecem ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 13.789 izlenme - 9 ay önce Mübarek Ramazan ayının içerisinde olduğumuzun şu günlerde sapık taksicilerin davranışlarından bıkan İkoncanecem'in taksicilere seslenişini dinleyelim efem.
Kısa Mesafe Müşteri Almayan Taksicilerin Yeni Taktiği 02:15
Kısa Mesafe Müşteri Almayan Taksicilerin Yeni Taktiği 3.597 izlenme - 11 ay önce Taksiciler, kısa mesafede müşteri almamak ve ceza yemememek için yeni bir taktik geliştirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Taksicilerin Ömür Tüketen 9 Davranışı 03:06
Taksicilerin Ömür Tüketen 9 Davranışı 59 izlenme - 4 hafta önce Taksiye binince hayat tarafından sınandığınızı düşünüyorsunuz değil mi? Bakalım o sınanma durumları genelde neler oluyor.
Halil Sezai - İsyan (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 02:11
Halil Sezai - İsyan (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 1.308 izlenme - 5 yıl önce halil sezai - isyan (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 03:25
sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 1.262 izlenme - 5 yıl önce sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
Taksi Şoförü Ateş Etsene Diye Bağıran Dolmuş Şoförünü Vurdu 00:57
Taksi Şoförü Ateş Etsene Diye Bağıran Dolmuş Şoförünü Vurdu 174 izlenme - 10 ay önce İstanbul Kadıköy’de dolmuşcular ve taksiciler arasında çıkan kavgada 1 kişinin silahla bacağından vurulma anı amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
Ali Doğan - Taksiciler 03:09
Ali Doğan - Taksiciler 706 izlenme - 5 yıl önce
hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 03:40
hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 707 izlenme - 5 yıl önce hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 02:26
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 13 izlenme - 2 ay önce Adana’da lüks taksi dönemi başladı Ticari araçlara tanınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetiyle birlikte Adana’da da taksiciler lüks araç alımlarına başladı. 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır, piyasa değeri 230 bin lira olan otomobili 160 bin TL’ye alarak taksi yaptı. Hükümetin ticari araçların yenilenmesinde vergi teşvikine ilişkin getirdiği ÖTV muafiyeti, 13 Ekim'den itibaren uygulamaya konuldu. Uygulamanın başlamasının ardından taksi duraklarında lüks araçlar boy göstermeye başladı. Birçok insanın hayalini süsleyen lüks marka araçları 'T' plaka takarak ticari yapan taksici esnafı, uygulamadan oldukça memnun. Adana’da taksicilerin aldığı son model BMW 520-i, Wolkwagen Passat, Audi Tuscon ve Nissan Qashgai araçlar için Adana Şoförler Odası’nda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESOB) Başkanı Nihat Sözütek, son model BMW 520-i alan şoför Murat Çakır’a girişiminden dolayı teşekkür etti. “ÖTV indirimi 2019’a kadar sürmeli” ÖTV indirimi avantajının 2019 yılına kadar sürmesin isteyen Sözütek, “Yüzde 45 yarı yarıya gibi bir şey. Esnafımız da bunu karşılıksız bırakmadı. En güzel arabayı alıp halkımızın, toplumumuzun, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Bu jenerasyon değiştirir araçlarını. Baba oğula vermez bu parayı ama hükumet verdi. Esnaf verilen hizmetin sunulan güzelliği karşılıksız bırakmadı. Esnafa yansıtılan güzellik hemen halka sunuldu” dedi. “Kaliteli hizmet için bu girişimi yaptım" 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır da, daha kaliteli hizmet vermek için böyle bir girişiminde bulunduğu ifade etti. Çakır, “Adana'mıza daha kaliteli hizmeti verip, taksi kültürünü daha fazla çoğaltmak için devletin sunduğu bu referanstan yararlandım. Önceki aracım da yeniydi. Adana’da bir taneydi. Şu an daha iyisini yapmak istedim ve başardım. Ortalama 160 bin TL’ye mal oldu. Yüzde 45’lik indirimden yararlandım” diye konuştu. ESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Odası Başkanı Kenan Yılmaz son model taksi alan şoförlere teşekkür edip çiçek takdim etti. Taksiciler de Adana halkına hizmet vermek için yollara çıktı.(İHA)
korsan taksiye hayır-tgrt haber 2 10:04
korsan taksiye hayır-tgrt haber 2 459 izlenme - 8 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi'nde korsan taksiye hayır mitingi ile ilegili tgrt haber tarafından park alanından yapılan canlı yayın.fahrettin can,yusuf tuna,mustafa silahyürekli ve adem coşkunyürek
Hande Yener - Teşekkürler - (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 05:35
Hande Yener - Teşekkürler - (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 315 izlenme - 5 yıl önce hande yener - teşekkürler - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
korsan taksiye hayır 1 11:03
korsan taksiye hayır 1 244 izlenme - 8 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi korsan taksiye hayır mitingi öncesi 600 üstünde durak başkanı iftarda buluştu.
Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı! 00:46
Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı! 113 izlenme - 5 yıl önce Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı!
Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni 07:57
Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni 113 izlenme - 5 yıl önce Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni
Ankaralı Taksicilerin Çay Keyfi 01:39
Ankaralı Taksicilerin Çay Keyfi 172 izlenme - 8 yıl önce taksici cengizin arkasından atıp turmalar
ornek,taksiciler,sevket keskin, 02:19
ornek,taksiciler,sevket keskin, 80 izlenme - 7 yıl önce ornek,taksiciler,sevket keskin,
korsan taksiye hayır 2 11:03
korsan taksiye hayır 2 97 izlenme - 8 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi korsan taksiye hayır mitingi öncesi 600 üstünde durak başkanı iftarda buluştu. bölüm 2
8 Km için 185 TL İsteyen Taksiciler 08:45
8 Km için 185 TL İsteyen Taksiciler 22 izlenme - 2 yıl önce Show Tv muhabiri turist kılığına girerek İstanbul'daki taksi şoförlerinin turistleri nasıl kandırdığını görüntüledi. Yoğun bir şekilde turist alan İstanbul'da taksi problemi gün geçtikçe büyüyor. Taksilerden mağdur olanlar ise genellikle turistler oluyor. Show Tv muhabiri Emre Saygı gelen bir ihbar üzerine bu durumu araştırdı.8 KM İÇİN 185 TLTurist kılığına giren muhabir bir kaç taksiye binerek yaşadıklarını görüntüledi. Sultanahmet'ten Dolmabahçe'ye gitmek için taksiye binen muhabirden 8 kmlik yol için 185 lira istenmesi görenleri şaşırttı.
ODTÜ Eylemcileri İle Taksiciler Arasında Gerginlik 02:26
ODTÜ Eylemcileri İle Taksiciler Arasında Gerginlik 18 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ eylemcileriyle taksiciler birbirine girdiKadıköy'de ODTÜ eylemi yapan bir gruba taksiciler tepki gösterinde iki grup arasında kısa süreli arbede yaşandı. Sözlü tartışma olarak devam eden olay taksicilerin olay yerinden uzaklaşması ile son buldu. Yaşananlar ise bir vatandaşın kamerasına yansıdı.
İsmail Tozlu Turgay Tüysüzü Ziyaret Etti 01:15
İsmail Tozlu Turgay Tüysüzü Ziyaret Etti 22 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli İl Ve İlçeleri Taksiciler Dernek Başkanı Cevdet Turkan kocaeli İl Ve İlçeleri Taksiciler Dernek Başkan Yardımcısı İsmail Tozlu
Taksicilerden Sorunlu Trafik Sigortasına One Minute 05:05
Taksicilerden Sorunlu Trafik Sigortasına One Minute 1 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Taksiciler Esnaf Odası trafik sigortası fiyatlarını protesto etmek için Türkiye Sigorta Reasürans Birliği önünde basın açıklaması yaptı. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, 4. Levent’te bulunan Türkiye Sigorta Reasürans Birliği önünde sigorta fiyatlarını protesto etmek için toplandı. ‘’ Trafik Sigortası Fırsatçılığına Son ‘’, ‘’ Zorunlu Sigortaya Değil, Sorunlu Sigortaya Hayır ‘’, ‘’ Trafik Sigortasında Soyguna Son ‘’ dövizleri taşıyan grup adına İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Yahya Uğur basın açıklaması yaptı. Milyonlarca insanın uğramış olduğu haksızlığın sesi oldukları ifade eden Uğur,’’ Bizler, bu gece burada yüzde 400 oranında artışlara varan trafik sigortası zulmüne karşı sesimizi duyurmak için buradayız. Haklı ile haksızın birbirine karıştığı, haklının da haksız kadar cezalandırıldığı bu sistem hükümetimizin vatandaşlar için yapmış olduğu tavan fiyat uygulamasının özel şirketlerce suistimal edilmesinin bir sonucudur. Bugün burada milyonlarca insanın uğramış olduğu haksızlığın sesi olarak toplandık. Zarar ettiklerini söyleyen sigorta şirketlerinin, trafik sigortası uygulaması hakkında haklı bir gerekçesine üzülerek belirtiyorum ki şahit olamadık. Her gün 45 bin kişi faiş fiyatlarla sigorta poliçesini ödemek zorunda kalıyor. Emek harcamadan, daha fazla kazanmak için vatandaşa zulüm edenler bu zulme dur demedikçe, bizde eylemlerimize devam edeceğiz ‘’ diyerek mevcut fiyatlara tepki gösterdi. Sigorta şirketlerinin keyfi ödemelerini vatandaşa ödettirdiklerini iddia eden Uğur, "Bu şirketler zorunlu trafik sigortasını suistimal ediyor, keyfe keder harcamalarını sadece zorunlu diye vatandaşa ve biz taksicilere ödetiyorlar. Taksicisinden servisçisine, kamyonetçisinden otobüsçüsüne, motorsikletçisinden özel araç sahibine kadar herkes zorunlu zulme uğrayan sigorta şirketlere soruyorum; On yıldır kaza yapmayan birinin geçen yol bin altmış liraya yaptırdığı sigortayı, bu yıl 4 bin 500 liraya yaptırmak zorunda kalmasını hangi işletmecilikle bağdaştırıyorsunuz? ‘’ diye konuştu. Basın açıklamasının ardından taksiciler slogan atarak trafik sigortası fiyatlarını protesto etti. Grubun dağıldığı sırada bir grup Büyükdere Caddesi Zincirlikuyu istikametini trafiğe kapatmak istedi. Trafiği kapatmak isteyen grupla bir başka grup arasında kısa süreli gerginlik yaşanırken araya vatandaşların girmesiyle gerginlik büyümeden sona erdi. =============================== Haber linki: http://www.iha.com.tr/haber-taksicile... İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================