Hoşgeldiniz!

taksiciler

Taksicilerin Müşteri Gibi Uber Çağırıp Şoförü Dövmesi 00:39
Taksicilerin Müşteri Gibi Uber Çağırıp Şoförü Dövmesi 17.266 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'da Bir grup taksicinin, bir süredir iktidar ve ana muhalefetin de hedefinde olan Uber'i çağırarak şoförü dövdüğü öğrenildi.
Taksicilerin Uberle İlgili Ezber Bozan Açıklaması 01:18
Taksicilerin Uberle İlgili Ezber Bozan Açıklaması 4.997 izlenme - 7 gün önce Sarı taksi-UBER kavgası büyürken taksicilerden şaşırtıcı açıklamalar geldi.Bazı meslektaşlarının müşterilerini dolandırdığını açıklayan taksiciler, UBER'in yaygın olmasını istedi
Yunan Taksicilerin Uber Taksiciye Saldırması 00:33
Yunan Taksicilerin Uber Taksiciye Saldırması 2.642 izlenme - 2 hafta önce Yunanistan’ın başkenti Atina’da taksiciler, Uber uygulamasını protesto ettiler, bir araca saldırdılar.
Travesti İkoncanecem  ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 01:16
Travesti İkoncanecem ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 16.638 izlenme - 2 yıl önce Mübarek Ramazan ayının içerisinde olduğumuzun şu günlerde sapık taksicilerin davranışlarından bıkan İkoncanecem'in taksicilere seslenişini dinleyelim efem.
Kısa Mesafe Müşteri Almayan Taksicilerin Yeni Taktiği 02:15
Kısa Mesafe Müşteri Almayan Taksicilerin Yeni Taktiği 3.719 izlenme - 2 yıl önce Taksiciler, kısa mesafede müşteri almamak ve ceza yemememek için yeni bir taktik geliştirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
10 Taksicinin Müşteri Gibi Uber Çağırıp Saldırması 01:00
10 Taksicinin Müşteri Gibi Uber Çağırıp Saldırması 17 izlenme - 1 hafta önce İstanbul'da terör estiren taksi şoförleri, müşteri gibi çağırdıkları bir UBER sürücüsüne saldırdı. 10 taksicinin saldırdığı talihsiz sürücüyü araya giren diğer sağduyulu taksi şoförleri kurtardı.
İstanbul Taksiciler Odası Başkanı: Sağı Solu Yakıp Yıkmak İstemiyoruz 00:55
İstanbul Taksiciler Odası Başkanı: Sağı Solu Yakıp Yıkmak İstemiyoruz 18 izlenme - 1 hafta önce İnternet üzerinden taksi hizmeti veren UBER'e açtıkları davanın ertelenmesinin ardından adliye önünde bir basın açıklaması daha yapan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, "Avrupa'daki taksiciler gibi sağı solu yakıp yıkmak istemiyoruz" dedi.
Halil Sezai - İsyan (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 02:11
Halil Sezai - İsyan (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 1.309 izlenme - 6 yıl önce halil sezai - isyan (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 03:25
sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 1.265 izlenme - 6 yıl önce sinan akçıl - fark atıyor - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
Ali Doğan - Taksiciler 03:09
Ali Doğan - Taksiciler 710 izlenme - 6 yıl önce
Taksi Şoförü Ateş Etsene Diye Bağıran Dolmuş Şoförünü Vurdu 00:57
Taksi Şoförü Ateş Etsene Diye Bağıran Dolmuş Şoförünü Vurdu 224 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Kadıköy’de dolmuşcular ve taksiciler arasında çıkan kavgada 1 kişinin silahla bacağından vurulma anı amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 03:40
hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) 708 izlenme - 6 yıl önce hande yener - havaalanı - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
Taksicilerin Ömür Tüketen 9 Davranışı 03:06
Taksicilerin Ömür Tüketen 9 Davranışı 60 izlenme - 1 yıl önce Taksiye binince hayat tarafından sınandığınızı düşünüyorsunuz değil mi? Bakalım o sınanma durumları genelde neler oluyor.
korsan taksiye hayır-tgrt haber 2 10:04
korsan taksiye hayır-tgrt haber 2 460 izlenme - 9 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi'nde korsan taksiye hayır mitingi ile ilegili tgrt haber tarafından park alanından yapılan canlı yayın.fahrettin can,yusuf tuna,mustafa silahyürekli ve adem coşkunyürek
Hande Yener - Teşekkürler - (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 05:35
Hande Yener - Teşekkürler - (İstanbul Cevahir Taksiciler Günü Konseri) - (2012) 315 izlenme - 6 yıl önce hande yener - teşekkürler - (istanbul cevahir taksiciler günü konseri) - (2012) - (alisayar)
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 02:26
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 37 izlenme - 1 yıl önce Adana’da lüks taksi dönemi başladı Ticari araçlara tanınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetiyle birlikte Adana’da da taksiciler lüks araç alımlarına başladı. 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır, piyasa değeri 230 bin lira olan otomobili 160 bin TL’ye alarak taksi yaptı. Hükümetin ticari araçların yenilenmesinde vergi teşvikine ilişkin getirdiği ÖTV muafiyeti, 13 Ekim'den itibaren uygulamaya konuldu. Uygulamanın başlamasının ardından taksi duraklarında lüks araçlar boy göstermeye başladı. Birçok insanın hayalini süsleyen lüks marka araçları 'T' plaka takarak ticari yapan taksici esnafı, uygulamadan oldukça memnun. Adana’da taksicilerin aldığı son model BMW 520-i, Wolkwagen Passat, Audi Tuscon ve Nissan Qashgai araçlar için Adana Şoförler Odası’nda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESOB) Başkanı Nihat Sözütek, son model BMW 520-i alan şoför Murat Çakır’a girişiminden dolayı teşekkür etti. “ÖTV indirimi 2019’a kadar sürmeli” ÖTV indirimi avantajının 2019 yılına kadar sürmesin isteyen Sözütek, “Yüzde 45 yarı yarıya gibi bir şey. Esnafımız da bunu karşılıksız bırakmadı. En güzel arabayı alıp halkımızın, toplumumuzun, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Bu jenerasyon değiştirir araçlarını. Baba oğula vermez bu parayı ama hükumet verdi. Esnaf verilen hizmetin sunulan güzelliği karşılıksız bırakmadı. Esnafa yansıtılan güzellik hemen halka sunuldu” dedi. “Kaliteli hizmet için bu girişimi yaptım" 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır da, daha kaliteli hizmet vermek için böyle bir girişiminde bulunduğu ifade etti. Çakır, “Adana'mıza daha kaliteli hizmeti verip, taksi kültürünü daha fazla çoğaltmak için devletin sunduğu bu referanstan yararlandım. Önceki aracım da yeniydi. Adana’da bir taneydi. Şu an daha iyisini yapmak istedim ve başardım. Ortalama 160 bin TL’ye mal oldu. Yüzde 45’lik indirimden yararlandım” diye konuştu. ESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Odası Başkanı Kenan Yılmaz son model taksi alan şoförlere teşekkür edip çiçek takdim etti. Taksiciler de Adana halkına hizmet vermek için yollara çıktı.(İHA)
korsan taksiye hayır 1 11:03
korsan taksiye hayır 1 245 izlenme - 9 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi korsan taksiye hayır mitingi öncesi 600 üstünde durak başkanı iftarda buluştu.
Ankaralı Taksicilerin Çay Keyfi 01:39
Ankaralı Taksicilerin Çay Keyfi 172 izlenme - 9 yıl önce taksici cengizin arkasından atıp turmalar
Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı! 00:46
Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı! 115 izlenme - 5 yıl önce Taksiciler kavga etti, turistler kaçtı!
Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni 07:57
Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni 113 izlenme - 6 yıl önce Hande Yener, Taksiciler Derneği Ödül Töreni
ornek,taksiciler,sevket keskin, 02:19
ornek,taksiciler,sevket keskin, 80 izlenme - 8 yıl önce ornek,taksiciler,sevket keskin,
korsan taksiye hayır 2 11:03
korsan taksiye hayır 2 98 izlenme - 9 yıl önce ahl taksiciler kooperatifi korsan taksiye hayır mitingi öncesi 600 üstünde durak başkanı iftarda buluştu. bölüm 2