Hoşgeldiniz!

taksim dayanışması

Halit Ergenç'in Gezi Parkı Basın Açıklaması 02:45
Halit Ergenç'in Gezi Parkı Basın Açıklaması 377 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, sanatçılardan oluşan grupla gece yarısı bir araya geldi. Görüşme sonrası sanatçılar adına oyuncu Halit Ergenç açıklamada bulundu. İşte bunu izleyeceksiniz .Kişisel görüşüm ise ; artık bu " direniş " denen şey en yakın zamanda biter. Çünkü artık saçma bir yöne kaymaya başladı. İyi seyirler...
Taksim Dayanışması Taleplerini Açıkladı 09:24
Taksim Dayanışması Taleplerini Açıkladı 314 izlenme - 4 yıl önce Arınç’la görüşen Taksim Dayanışması heyeti, görüşme sonrasında taleplerini açıkladılar.
Biber Gazı Yasaklansın 02:32
Biber Gazı Yasaklansın 239 izlenme - 2 yıl önce Biber Gazı Yasaklansın İnisiyatifi, 22 Mart Cumartesi günü saat 13.30 Kadıköy İskele Meydanı "Biber Gazı Yasaklansın" kampanyasını başlatıyor. Emek ve meslek örgütlerine, Sivil Toplum Örgütlerine, Mahalle Dayanışmalarına, Park Forumlarına, Basın Emekçilerine ve halkımıza duyurulur.
Sanatçılarla Başbakan’ın görüşmesi başladı 01:36
Sanatçılarla Başbakan’ın görüşmesi başladı 216 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Taksim Dayanışması’nın sözcüleri ve sanatçılardan oluşan grup arasındaki görüşme Başbakanlık Resmi Konut’ta başladı.
Vali’yi kızdıran soru: Parkta eşimle öpüşebilecek miyim? 07:56
Vali’yi kızdıran soru: Parkta eşimle öpüşebilecek miyim? 133 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı 23 gün sonra açıldı. Kararı açıklayan Vali Mutlu’ya bir kadın ’Parkta eşimle öpüşebilecek miyim?’ diye sordu, Vali Mutlu ’En çok merak ettiğiniz soru bu mu?’ cevabını verdi.
No Recep No Cry! 04:50
No Recep No Cry! 56 izlenme - 2 yıl önce 08.06.2013 Tarihinde bir zamanlar gezi parkında insanlar birlik olup hep bir ağızdan aynı türküyü söylerdi, No Recep No Cry.. Kah güldüren kah düşündüren bu türküyü dış mihraklar armağan etmişti.. Gene bir dış mihrak ablamızın o güzel sesinden dinliyoruz efendim...
Direniş Korosu - Duyuyor musun Bizi? 02:24
Direniş Korosu - Duyuyor musun Bizi? 23 izlenme - 2 yıl önce Paylaşım rekoruna doğru giden bir video, titizlikle hazırlanıldığını düşündüğüm bir çalışma. Dinleyelim.