Hoşgeldiniz!

taksim metrosu

Çelik, Taksim Metrosunda Şarkı Söyledi, Görenler Gözlerine İnanamadı 00:42
Çelik, Taksim Metrosunda Şarkı Söyledi, Görenler Gözlerine İnanamadı 3.997 izlenme - 1 yıl önce Taksim metrosunu kullananlar her defasında bir müzisyenin şarkı söylemesine şahit oluyor. Bu defa o isim şarkıcı Çelik oldu. Taksim metro durağında gitarıyla şarkı söyleyen Çelik'i görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çelik, sevilen şarkısı 'Meyhaneci'yi seslendirdi. İşte o anlar...
İstanbul Taksim Metrosu - Son Mohikan 02:50
İstanbul Taksim Metrosu - Son Mohikan 1.940 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Taksim Metrosu'nda Son Mohikan filminin unutulmaz müziği çalan grup. Dinlemesi oldukça keyifli.
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 1.485 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
Çocukluk Aşkımsın - Galatasaray Taraftarı 01:03
Çocukluk Aşkımsın - Galatasaray Taraftarı 635 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray - Real Madrid maçı öncesinde Taksim metro durağında Galatasaray taraftarı müzisyenlerle Çocukluk Aşkımsın tezahüratını söylüyor.
Başbakan Erdoğan'ın Ayakta Metro Yolculuğu Yapması 02:42
Başbakan Erdoğan'ın Ayakta Metro Yolculuğu Yapması 775 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen Haliç Metro Geçiş Köprüsü açılışının yapılacağı Yenikapı'ya ulaşmak için Marmaray'ı kullandı. Marmaray'ı kullanmak üzere Üsküdar istasyonuna gelen başbakan, burada halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Diğer yolcularla birlikte istasyonda metronun gelmesini bekleyen Erdoğan, burada yolcularla sohbet etme fırsatı buldu. Metroda yer kalmayınca Kadir Topbaş ile ayakta yolculuk yapmak zorunda kalan Başbakan, balık istifi metroda itiş kakıştan o da her İstanbullu gibi nasibini aldı. Metro dışındakileri selamlamak isterken metronun harekete geçmesiyle de düşme tehlikesi yaşadı.
Taksim Metrosunda Güvenlik Görevlisi Şiddeti 03:25
Taksim Metrosunda Güvenlik Görevlisi Şiddeti 574 izlenme - 3 yıl önce 20 yaşındaki metro yolcusu Aykut Kelek, tartıştığı güvenlik görevlisinin metal dedektörünü başına vurmasıyla yaralandı. 27 aralık günü akplilere bedavaydı bu metrolar, ne haldeyiz bakın hale bakın ... Bu arada ücretsiz ulaşım haktır! Satılamaz!
Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni 03:33
Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni 71 izlenme - 4 yıl önce Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni
İstanbul Taksim Metrosunda Fosil Sergisi 1 02:28
İstanbul Taksim Metrosunda Fosil Sergisi 1 21 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Taksim Metrosunda Fosil Sergisi 1