Hoşgeldiniz!

Taksim Meydanı Videoları İzle

Kaan Tangöze - Taksim Meydanı 04:46
Kaan Tangöze - Taksim Meydanı 7.137 izlenme - 2 yıl önce Sonbaharda çıkacak Kaan Tangöze albümünden: Kaan Tangöze - Taksim Meydanı - 2015 yepyeni şarkı sözleri Yunus emre caddesinde bir sanayi sokağında Gözü dönmüş kahpe döller pusu kurmuş karanlığa Katli vacip görülmüş sebep özgür olmasında Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Ankaranın göbeğinde kızılay meydanında Ateş açmış bir polis var genci vurmuş kafasından Katle ferman verilmiş yüksek yüksek koltuklardan Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Mithat paşa caddesinde gaziler sokağında Yola çıkmış bir çocuk var ekmek alma çabasında Katli vacip görülmüş sebep orda olmasında Korkma sönmez bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 10 Maddelik Taksim Manifestosu 08:35
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 10 Maddelik Taksim Manifestosu 2.509 izlenme - 6 ay önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Taksim Meydanı'ndaki demokrasi mitinginde konuşuyor. Kılıçdaroğlu, meydanda bulunanlara CHP'nin hazırlamış olduğu 10 maddelik 'Taksim manifestosu' adlı metni okudu.
Onbinler Taksim'de 02:21
Onbinler Taksim'de 4.732 izlenme - 4 yıl önce Polisin geri çekilmesinden sonra onbinlerce kişi Taksim Meydanına girdi. Kalabalık meydana girmenin mutluluğunu yaşarken, Dolmabahçe'de polisin müdahalesi vardı.
Bikinili kadın ikinci kez soyundu 04:58
Bikinili kadın ikinci kez soyundu 2.284 izlenme - 4 yıl önce Taksim’de bikinisi ile dans eden Mine Dost,elbiselerini giydikten sonra olay yerinden uzaklaştıktan sonra saat 19.00 sıralarında yeniden soyundu. Polis otosuna bindirilen Dost burada polis tarafından kısa süre sorgulandı ve Taksim Polis Merkezi’ne götürül
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 2) 10:26
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 2) 2.375 izlenme - 7 yıl önce
Taksim'de Yürüyüş Yapan Justin Bieber Hayranları 01:10
Taksim'de Yürüyüş Yapan Justin Bieber Hayranları 844 izlenme - 2 yıl önce Kendilerini Turk Beliebers diye adlandıran bu kızlarımız? Taksim Meydanı'nda yaptıkları yürüyüşle Justin Bieber'ı Türkiye'ye davet ettiler. Ne kadar da haber metni tadında anlatıyorum di mi bu enteresan olayı, çünkü neden? Çünkü az önce kafayı yedim ben bunu izlediğimden. Hebelelele. Bari düzgün bi kameralı telefon bulaydınız kendinize Beliberciler...
Unutmamalı- Taksim Konseri - Tarkan 06:34
Unutmamalı- Taksim Konseri - Tarkan 1.394 izlenme - 7 yıl önce
Taksim Tarkanla Coştu 16 Ocak 2010 03:49
Taksim Tarkanla Coştu 16 Ocak 2010 1.789 izlenme - 7 yıl önce Muhteşem bir geceydi, Tarkan yıktı ortalığı...
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 1) 10:26
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 1) 1.387 izlenme - 7 yıl önce
Kaan Tangöze - Taksim Meydanı (Gezi) 04:47
Kaan Tangöze - Taksim Meydanı (Gezi) 273 izlenme - 2 yıl önce Kaan Tangöze - Taksim Meydanı (Gezi) Şarkı Sözleri: Yunus emre caddesinde bir sanayi sokağında Gözü dönmüş kahpe döller pusu kurmuş karanlığa Katli vacip görülmüş sebep özgür olmasında Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Ankaranın göbeğinde kızılay meydanında Ateş açmış bir polis var genci vurmuş kafasından Katle ferman verilmiş yüksek yüksek koltuklardan Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Mithatpaşa caddesinde gaziler sokağında Yola çıkmış bir çocuk var ekmek alma çabasında Katli vacip görülmüş sebep orda olmasında Korkma sönmez bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar.
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 3) 10:26
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 3) 1.594 izlenme - 7 yıl önce
Taksim Meydanı’nda Tarihi Miting 01:38
Taksim Meydanı’nda Tarihi Miting 91 izlenme - 6 ay önce CHP’nin Taksim Meydanı’nda düzenlediği ‘Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi’ne yüzbinlerce vatandaş katıldı. Erken saatlerden itibaren meydana dört bir taraftan katılım gerçekleşti. Bölgede herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına polis ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldı ve Taksim Meydanı öğle saatlerinde araç trafiğine kapatıldı. Ellerinde Türk bayrağı ve Atatürk posteri bulunan vatandaşlar darbe karşıtı slogan attı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 18.20 sıralarında Taksim Meydanı’na geldi ve burada saygı duruşu gerçekleştirildi ardından da İstiklal Marşı okundu. Kılıçdaroğlu düzenlenen miting kapsamında konuşma yaptı.
Kanlı 1 Mayıs Belgeseli - Mehmet Ali Birand 09:16
Kanlı 1 Mayıs Belgeseli - Mehmet Ali Birand 521 izlenme - 2 yıl önce 1 Mayıs 1977 de Taksim meydanında kimliği belirlenememiş kişilerin halkın üzerine ateş etmesi sonucu çıkan olayların sonunda 28 kişinin ezilme ya da boğulma 5 kişinin vurulma 1 kişinin de panzer altında kalarak yaşamını yitirmesi, 136 kişininde yaralanması ile sonuçlanan olaydır. Kanlı 1 mayıs diye hatırlanır. Belgeseli rahmetli gazeteci Mehmet Ali Birand hazırlamıştır.
Duran Adamlara kapkaç şoku! 01:46
Duran Adamlara kapkaç şoku! 508 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanı'nda, "Duran Adamlar"dan bir şahıs kapkaça uğradı. Kapkaça uğrayan kişi, hırsızı daha fazla uzaklaşmadan diğer eylemcilerle birlikte yakalayarak polise teslim etti.
BBC - Taksim Gezi Parkı 06:18
BBC - Taksim Gezi Parkı 267 izlenme - 1 yıl önce Ntv, Cnnturk, Haberturk, KanalD, Atv, Showtv, Star ve aklıma gelmeyen bir çok tv kanalı gibi bu olaya sessiz kalıp insanlara dizi show programları izlettiler. İstabul'da olmayanlar sosyal medya veya az once paylaştığım gibi yabancı yayınlardan takip ettiler. Geniş baskıya rağmen uyumadık ve herşeyden haberdar olup tepkimizi gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz çükü halk olarak ilk defa bilinçlendik. İyi seyirler.
Sonradan Fark Etmek 2 00:36
Sonradan Fark Etmek 2 370 izlenme - 2 yıl önce Efenim malumunuz Taksimin anası bellenmekde haldır huldur kazılmakta ve de inşaat alanının etrafının kapatılması da ulaşımı özellikle de yaya trafiğini oldukça kötü etkiledi ve de tepkiler aldı. Buna çözüm olarak da 70 metrelik geçici bir üst geçit yapılmış lakin gelin görün ki bu geçidi halen farkedemeyen üstelik farketmeden geçen de var. Sonradan Fark Etmek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57988/sonradan-fark-etmek
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 4) 10:25
Taksim Konseri - Tarkan (Bölüm 4) 951 izlenme - 7 yıl önce
8 Mart 1995 Kadınlar Günü Röportajları 02:54
8 Mart 1995 Kadınlar Günü Röportajları 229 izlenme - 2 yıl önce 8 Mart 1995 Kadınlar Gününde yapılan röportajları izleyeceğiz efendim.Biber gazsız, copsuz bir eylemle kadınlar İstiklal 'de seslerini duyurmaktalar.Videoda çok değişik, farklı farklı kafalar mevcut. Kimisinden ( 1.40) 'Gadınlara dayah atmayacan ,benim de annem gadın yani' şeklinde cevaplar alırken, kimisi ( 1.50) Yıldo'dan esintiler ve mimiklerle anlatımını süslemekte, bazısı (2.44) kadınla erkek eşit mi olurmuş demekte, kimisi de(2.50) sosyal sorumluluk projesi tadında haydi kadınlar hala oturuyorsunuz kalkın artık şeklinde bir sesleniş yapmaktadır. En manidar olanı da aslında kameraman arkadaşımızın 2.09 da hanımefendi konuşurken zoom yaptığı bölgedir aslında. ' Üstündekileri çıkar bacım dediğin anlaşılmıyor' un eyleme yansımış biçimidir.Başta sitemizdeki azınlık hemcinslerim olmak üzere , tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun efendim. En klişe tabiriyle her özel günde söylendiği gibi bir gün değil her gün kadınlar günü olsun.
Taksim Meydanında Balık Tutmak 01:53
Taksim Meydanında Balık Tutmak 147 izlenme - 2 yıl önce Taksim Meydanı'nda balık tutmakTaksim Meydanı'ndaki süs havuzunda balık tutmaya çalışan gençler, aslında insan tutuyor. Etraflarında onca insa Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Kaan Tangöze - Taksim Meydanı (Klip) 04:47
Kaan Tangöze - Taksim Meydanı (Klip) 222 izlenme - 2 yıl önce Kaan Tangöze'nin solo albümünde yayımlanacak olan Ali İsmail Korkmaz, Ethem Sarısülük ve Berkin Elvan özelinde Gezi Parkı Direnişini andığı şarkı. Yunus emre caddesinde bir sanayi sokağında Gözü dönmüş kahpe döller pusu kurmuş karanlığa Katli vacip görülmüş sebep özgür olmasında Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Ankaranın göbeğinde kızılay meydanında Ateş açmış bir polis var genci vurmuş kafasından Katle ferman verilmiş yüksek yüksek koltuklardan Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar Mithatpaşa caddesinde gaziler sokağında Yola çıkmış bir çocuk var ekmek alma çabasında Katli vacip görülmüş sebep orda olmasında Korkma sönmez bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar.
Kış Güneşi - Taksim Konseri - Tarkan 04:37
Kış Güneşi - Taksim Konseri - Tarkan 597 izlenme - 7 yıl önce
Taksim Meydanında Polis Müdahalesi! 01:47
Taksim Meydanında Polis Müdahalesi! 262 izlenme - 3 yıl önce Taksim Meydanında Polis Müdahalesi!
Taksim Meydanı'nda Mehter Marşı 00:29
Taksim Meydanı'nda Mehter Marşı 26 izlenme - 6 ay önce Emekçilere kapatılan Taksim Meydanı'nda yüksek sesle Mehter marşı çalınıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Taksim'de Pankartlı, Davullu Zurnalı Evlenme Teklifi 03:57
Taksim'de Pankartlı, Davullu Zurnalı Evlenme Teklifi 159 izlenme - 2 yıl önce abi gerçekten de çok seviyormul demek ki ablayı, yoksa bir insan neden taksimin göbeğinde gündüz vakti eşşek kadar pankart açar bu da yetmezmiş gibi davullu zurnalı maytaplı bir panayır havasında organizasyona girişir ki? Neyse ne diyelim Allah mesut etsin tamamına erdirsin de o kadar bağırmasaydın be abi...
AKM Çatısında Selfie Çeken Kadın Polisler 01:00
AKM Çatısında Selfie Çeken Kadın Polisler 156 izlenme - 2 yıl önce AKM çatısına çıkan 3 kadın polis, Taksim Meydanı'nı görecek şekilde 'selfie' yaptı. Değişik açılardan yaklaşık 10 dakika fotoğraf çekilen ve çatıdan ayrılan polisleri çevredekiler de ilgiyle izledi.
Gezi Parkı'nda 13. gün! Güne böyle başladılar... 07:01
Gezi Parkı'nda 13. gün! Güne böyle başladılar... 258 izlenme - 4 yıl önce Gece geç saatlere kadar süren eğlencenin ardından eylemciler sabaha karşı güneşin doğmasıyla güne temizlik ve kahvaltı yaparak başladı.
Taksim'de Tek Ses: Vatan Sana Canım Feda 00:26
Taksim'de Tek Ses: Vatan Sana Canım Feda 5 izlenme - 1 ay önce Vatandaşlar terör saldırısını lanetlemek için Taksim'de toplandı.
Taksim Meydanında Duran Adam 02:13
Taksim Meydanında Duran Adam 191 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanında Duran Adam
Taksim Meydanında Son Durum 03:50
Taksim Meydanında Son Durum 194 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanında Son Durum
Taksim'de Ülkücü Gruba Polis Müdahalesi 03:18
Taksim'de Ülkücü Gruba Polis Müdahalesi 228 izlenme - 4 yıl önce Türk Bayrakları İle Eylem Yapan Yaklaşık 20 Kişilik Ülkücü Gruba Polis Müdahale Etti. Taksim'de Ülkücü Gruba Polis Müdahalesi Taksim Meydanı'nda Atatürk Anıt...